|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dekoracija zidova i sobe
31.3.2012 12:51:55   
^iva^
i ovo je nasa sobica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
lutkice iz kreveca pomeram kad stine bebac user posted image za koji dan user posted image

< Poruku je uredio ^iva^ -- 31.3.2012 12:55:19 >


_____________________________

iva

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Dekoracija zidova i sobe
31.3.2012 13:00:00   
hanka
user posted image
Vidi strumfa user posted image
Ostalo jos malo user posted image

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Dekoracija zidova i sobe
31.3.2012 13:03:06   
crazymama
ivo sta bi ja dala da imam sobicu samo za bebu :(
sve je super!

a ti masala, kao ja sa +23kg! ustvari, ja sam kao ti :)))

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Dekoracija zidova i sobe
31.3.2012 13:03:15   
^iva^
JOS MALOOuser posted image ja sam ostala na 9 kg prosli mesec nista se nisam ugojila user posted image

< Poruku je uredio ^iva^ -- 31.3.2012 13:04:32 >


_____________________________

iva

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Dekoracija zidova i sobe
3.4.2012 21:22:51   
pandina
Devojke, pomozite!

Hocu ovaj i iskljucivo ovaj
http://www.worldofwallart.co.uk/cute-panda-wall-stickers/
Mnogo mi se dopada!

Gde u Beogradu mogu da ga nabavim?

Nasla sam ovaj sajt
http://www.nalepnica.rs/sr/category/Stikeri_za_zid_Zivotinje_113
da li je neko koristio njihove stickere?

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Dekoracija zidova i sobe
3.4.2012 22:35:52   
Anoniman
Uskoro ćemo da menjamo sobe: deca idu u našu spavaću, a mi ćemo u Lukinu sadašnju (manja je od one u kojoj je sada spavaća).
Dečije tapete u našoj budućoj spavaćoj ću prelepiti nekim drugim tapetama, u stilu spavaće sobe (mnoooogoooo mi se sviđaju štraftaste tapete), a dečiju sobu bih da krečim i lepim stikere. I onda sam gledala na netu, i shvatila da imam problem! Luka ima 5,5god, i njemu bi extra pasovalo nešto ovakvo:
user posted image
Znam da bi bio oduševljen.
Ali Marko je mali (1,5god) i kontam da bi taj ogromni spiserman mogao da ga plaši.
A opet, šta uzeti što bi u isto vreme moglo biti zanimljivo detetu od 1,5god, a da ne bude previše detinjasto jednom (još malo pa...)školarcu?

Ovo me je fasciniralo:
user posted image

Imaću jedan zid na kome će biti TV (okačen na zid), ispod će verovatno biti korpe i kutije sa igračkama, ili stočić sa dve stoličice, u svakom slučaju ovako nešto bi slatko izgledalo pored, a opet nekako mi je za devojčice.


Ideje dobrodošle.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Dekoracija zidova i sobe
3.4.2012 22:51:07   
Anoniman
Kako je dobro user posted image

user posted image

(odgovor članu ^iva^)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Dekoracija zidova i sobe
3.4.2012 22:57:53   
Anoniman
I Scooby Doo bi, kao i Sunjer Bob, mogao biti univerzalna varijanta koja bi zadovoljila obojicu:

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Dekoracija zidova i sobe
3.4.2012 23:02:37   
Ana RR
Tash, meni se sviđa sve user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Dekoracija zidova i sobe
3.4.2012 23:02:50   
Anoniman
I ovo:

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Dekoracija zidova i sobe
3.4.2012 23:07:04   
pepeljuga
I meni je sve super!! Bas smo ti pomogle user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Dekoracija zidova i sobe
3.4.2012 23:09:39   
Anoniman
Mislila sam veliki Stiker u jedan ćošak tog zida, a neke srednje veličine iznad Lukinog kreveta (isti lik), iznad Markovog kreveta će biti prozor. Od tih stiker će zavisiti i boja zidova.

Jao žene, jedva čekam da završimo, ne mogu da dočekam! user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Dekoracija zidova i sobe
3.4.2012 23:29:59   
Anoniman
tash, da ja ne bi trazila i mrsila svoje koliko-toliko sredjene misli oko dekoracije ('falim te Boze, trebalo mi je mesec dana da se iskristalisem) pregledaj ove tapete, mozda dobijes ideju
KLIK

pa pogledaj i ovaj sajt, treba gore u cosku samo da ukucas sta trazis (two boys shared space ili sl)
KLIK

i kao ideja - zasto moraju to biti crtani likovi? mozda vole more ili Afriku ili automobile ... pa im napravis morsko dno ili savanu ili auto-trke

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Dekoracija zidova i sobe
3.4.2012 23:40:20   
pandina
Ja glasam za Scooby Doo-a!

A ima li ko odgovor na moje pitanje gore user posted image
JA izabrah sta cu, a ne znam kako da dodjem do njega najbrze i sto povoljnije?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.4.2012 0:41:08   
Anoniman
o, sad se setih - nasla sam foliju koja imitira tablu - ako ti ne smeta da skrabaju kredama, zalepis to na zid i pustis ih da sami dekorisu zidove

(odgovor članu pandina)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.4.2012 2:42:06   
liliana
Taške, mi takve stikere Sunđer Boba imamo nalepljene u kupatilu. Tina je fascinirana . Non-stop traži da ide da pere "žubi" kod "Đobo"!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.4.2012 8:31:11   
jance

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

o, sad se setih - nasla sam foliju koja imitira tablu - ako ti ne smeta da skrabaju kredama, zalepis to na zid i pustis ih da sami dekorisu zidove


ovo je strava ideja! kad mi majstor pocne praviti haos sa crtanjem ima u sobici da dobije jedan takav zid pa nek se odvali od crtanja po zidu user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.4.2012 10:15:38   
Anoniman
Meni se dopadaju tom i dzeri user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.4.2012 10:49:06   
Anck Su Nmaun
Ja neznam ako imate problem sa trazenjem tapeta ili stikera , sve mozete pronaci na FB kad sma trazila za nase sobice
Ja sam bas dosta grupa nasla , imaju super ponuda, i tog Pandu sto je postavila pandina sam negde vec videla!
Ukucajte stikeri za zid, nalepnice , decije tapete ...izbacice vam bas dosta ponuda!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.4.2012 13:23:56   
gracia
IZVORNA PORUKA: jance


IZVORNA PORUKA: BlackBetty

o, sad se setih - nasla sam foliju koja imitira tablu - ako ti ne smeta da skrabaju kredama, zalepis to na zid i pustis ih da sami dekorisu zidove


ovo je strava ideja! kad mi majstor pocne praviti haos sa crtanjem ima u sobici da dobije jedan takav zid pa nek se odvali od crtanja po zidu user posted image


Da, to je super prakticno resenje. Znam za farbu, ali nisam znala za foliju.
BB, gde si je nasla, i po kojoj ceni?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.4.2012 13:54:06   
Anoniman
two boys shared space


Gledala sam. Nekako mi je baš ozbiljno.
S druge strane, ne mogu da lepim neke lopte ili balone jer će Marko nedelje i mesece prekukati ispred zida vičući "daaaaaaaaj!" user posted image user posted image

Razmišljala sam i ja o nekom drveću, životinjama, ribama... ali to mi je sve klinasto za Luku, a opet ako razmišljam o dinosaurusima, onda mi je to strašno za Marka.
Ako razmišljam o dečijim autićima - to nije za Luku, a ako lepim prave aute, to nije za Marka.

Nekako, oko Scooby Doo-a, Tom 6 Jerry-ja, Sunđer Boba-a se nekako slažu za sada, a i oni su mi nekako večni...

Ne znam. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.4.2012 14:34:19   
maslackic
Tash, lep je i taj irvas ,samo umesto srca da spavis pcele,recmo...meni se svidjaju i one kao zivotinje naredjane jedna na drugu pa su zajedno metar...


ovo su delovi mog zida(tas nije ideja za tebe:) ) user posted image [/url]]KLIK i user posted image [/url]]KLIK

toliko sam ih napravila, i svve sam gledala da budu u istom fazonu da nista ne strci i nikad nisam zavrsila..nestalo mi folije i tako ostalo ne dovrseno..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.4.2012 14:44:07   
Verus
Tash: ja bih Tom i Dzerija, ili Mickey Mouse Clubhouse, ili nesto od tih "starih" crtaca, bas su cool. Sigurno ces naci nesto sto LUka voli, a i Marku ce biti zanimljivouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.4.2012 14:45:26   
Anoniman
Na ovom sajtu sam našla suuuuper stvari KLIK

A u OVO sam se zaljubila! user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.4.2012 14:48:27   
Anoniman
Nećeš verovati, ali moja deca ne vole Mickey Mouse. user posted image

Ma, otići ću do Kineza da vidim šta nude, možda nađem nešto što mi se na licu mesta dopadne. Hoću da bude veliko. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here