|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u nogama
3.10.2008 17:02:15   
MERYEN
Sta se izvinjavas i ja redovno odskacem od teme,kad sam besna.
I meni su celo leto bile natecene i noge i ruke a bogami i glavauser posted image ,sad kako je hladno mnogo manje,jedino kad radim puno onda mi oticu noge bas vidno,to je normalno samo obrati paznju na pritisak da ti bude dobar,ne valja visok pritisak i da budes natecena ugrozava i tebe i bebe. Pozzzzz kisss

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bolovi u nogama
8.4.2009 17:22:10   
prolece
ako si se ugojila samo 8kg(blizanci), a otekla si toliko da ne možež da obuješ staru obuću, velike su šanse da ti organizam zadržava previše vode(hoće od hormonskog disbalansa), posavetuj se sa lekarom da ti da nešto za izbacivanje vode. tako je bilo sa mojom kumom. doktori su prilično sujetni, pa znaju da prevrću očima kad sam sebi odrediš dijagnozu i tražiš terapiju, pa probaj nešto izokola da nabaciš na tu temu.

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Bolovi u nogama
15.4.2009 12:53:02   
eugenija
Mene su od pre par dana počela da bole stopala, i ako sedim za kompom (kao sada), osećam trnke u stopalimauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bolovi u nogama
18.4.2009 20:37:06   
eugenija
Pomogao mi je Donat mg!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bolovi u nogama
19.4.2009 12:56:43   
Anoniman
od pre par dana počela da bole stopala, i ako sedim za kompom (kao sada), osećam trnke u stopalimauser posted image user posted image user posted image user posted image


Probajte masazom da pokrenete vodu u nogama....da se izbaci iz organizma....kod mene deluje...jer meni i inache zna da se zadrzava voda u organizmu...user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bolovi u nogama
31.10.2009 16:37:52   
Verus
Evo ovako-nemam otoke nogu (samo saka), ali me bole stopala kao luda....samo dno stopala, kao da sam nocu imala grc pa onda osecate onaj bol sutra dan, cak i kada koracam, boli me da savijam stopalo. Help.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bolovi u nogama
1.11.2009 15:46:44   
Verus
Pa jel nikog nisu boleli tabani?user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Bolovi u nogama
6.11.2009 9:59:07   
Minanina
Uh, dobro da sam naisla na ovu temu... i ja odskora imam problema sa nogama i rukama. Imam trnce i grceve, pogotovo kad lezim. Osecaj je ponekad takav kao da nemam krvi u nogama. To me nekad toliko iznervira da usred noci moram da ustanem. Jos nisam pocela da pijem vitamine (doktorka mi nije nista preporucila a ja sam se trudila da jedem sto vise voca i povrca). Da li gresim? Vidim da neke od vas piju mamavit, neke sumece tablete...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bolovi u nogama
6.11.2009 17:16:48   
Verus
minanina, obavezno uzmi vitamine i pij ih, vidim da i magnezijum pomaze....

(odgovor članu Minanina)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bolovi u nogama
12.11.2009 10:32:34   
Minanina
Drage moje, ja pocela da pijem mamavit i grcevi su gotovo trenutno prestali! Dakle, mamavit i banane odlicna kombinacijauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Bolovi u nogama
12.11.2009 14:22:12   
cicko
Minanina, tebi nije tezak Mamavit? Meni je posle popijene tablete bilo kao da sam kamenje popila, pa su mi preporucili da uzimam Centrum Materna.

(odgovor članu Minanina)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bolovi u nogama
12.11.2009 19:41:01   
Debeljuca
mi uzimamo centrum.... i ne skodi nam...

a jedna sumeca magnezijma je dobra... jer preventivno deluje kod laznih kontrakcija....

mada treba uzimati sto vise sveseg voca i povrca... a mogu i zaledjene jagode... steta sto nema
zaledjenih lubenica....


a bas bi sad jeli lubnenicu user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Bolovi u nogama
13.11.2009 8:20:40   
Minanina
Jao lubenicaaaa.... sinoc sam videla da zderu lubenice u ocajnim domacicama i naravno user posted image !!!!
Pijem mamavit nekoliko dana i za sad je ok mada nemam bas nesto zeludac od celika. Meni rekle neke zenice da se materna vise ne proizvodi user posted image vec da je mamavit isto samo pod drugim imenom, pa nisam ni trazila u apoteci a znam da je mnogo dobra. Kupicu obavezno sledeci put. Hvala vam puno user posted image

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bolovi u nogama
13.11.2009 9:07:56   
LillyT
Rece mi koleginica da ne smem da sedim prekrstenih nogu?!?! Ja nemam grceve, ali nikada nije kasno da ih dobijem. Pijem mamavit, ali ne znam da li mozda i kretanje i stajanje imaju veze sa pojavomuser posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Minanina)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bolovi u nogama
13.11.2009 11:53:19   
Minanina
Meni bar nema veze.... imala sam grceve i kad sam radila vezbice i pre. Doduse, na ovim mojim vezbicama instruktorka kaze da je jako bitno dobro istezanje i da umanjuje grceve. 

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Bolovi u nogama
13.11.2009 11:58:00   
Markovicka
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Pa jel nikog nisu boleli tabani?user posted image

you are not alone, I am here with you...
I ja sam se u nekoj temi pitala jesam li jedini frik koga bole stopala. A inace dosta setam i krecem se, ne znam valjda ne podnose dobro moju novu tezinu...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bolovi u nogama
13.11.2009 12:32:53   
lelic
i ja imam grceve skoro svako vece al dok pijem sumece tablete kalcium ne boli ako ne pijem odma me hvata zato pijte jednu dnevno i nema problema

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Bolovi u nogama
20.11.2009 23:20:07   
buhla
uh evo meni vec satima bride noge, od kolena do stopala, a stopala bas, bas. podigla sam noge i spavacu sa podignutim nogama na jastuku. a inace imam i problema sa venama, kao da su malo natekle one koje su vec duze vreme bas vidljive. 

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu lelic)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Bolovi u nogama
20.11.2009 23:27:10   
Anoniman
Mojoj koleginici su jako oticale noge i bridele i lekar (koji je inace i moj DR) joj je rekao da smanji unos soli i da ponekad popije sok umesto vode jer mozda ima problema sa izbacivanjem vode...
e sad ne znam, buhlic...

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Bolovi u nogama
20.11.2009 23:35:56   
buhla
hmm pa da znas ja stvarno popijem dosta vode u toku dana mislim da minim tri litre, moguce da ne izbacujem sve, kad budem isla sledeci put kod dr cu da mu kazem! 

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Bolovi u nogama
20.11.2009 23:52:46   
cicko
Meni je puno bolje od kad uzimam Centrum maternu, cak nemam  ni onu odvratnu tezinu u stomaku. Mamavit me je razbijao!


IZVORNA PORUKA: Minanina

Jao lubenicaaaa.... sinoc sam videla da zderu lubenice u ocajnim domacicama i naravno user posted image !!!!
Pijem mamavit nekoliko dana i za sad je ok mada nemam bas nesto zeludac od celika. Meni rekle neke zenice da se materna vise ne proizvodi user posted image vec da je mamavit isto samo pod drugim imenom, pa nisam ni trazila u apoteci a znam da je mnogo dobra. Kupicu obavezno sledeci put. Hvala vam puno user posted image


(odgovor članu Minanina)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Bolovi u nogama
21.11.2009 2:34:18   
Verus
imaju sa venskom cirkulacijom, koja takodje hoce da bude uzrok bolova, trnaca, grceva....da, nemoj prekrstati noge, i kada god sedis, ako mozes digni noge na drugu stolicu....
IZVORNA PORUKA: LillyT

Rece mi koleginica da ne smem da sedim prekrstenih nogu?!?! Ja nemam grceve, ali nikada nije kasno da ih dobijem. Pijem mamavit, ali ne znam da li mozda i kretanje i stajanje imaju veze sa pojavomuser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Bolovi u nogama
21.11.2009 2:36:53   
Verus
Markovicka!  Jeste od tezine je, a i od stajanja (sto ja dosta na poslu stojim), nasla sam sta je u pitanju: plantar fasciitis, sto mu dodje zapaljenje ligamenta stopala, koji vodi od pete ka kostima prstiju koliko sam razumela.  Uzmi tenisku lopticu, ili flasu od piva, stavi na pod i masiraj stopalo tamo-vamo sa bocom, godice ti i dosta pomogne.  Takodje, rukom savijaja prste ka stopalu i drzi 20tak sekundi, pa onda vuci prste na drugu stranu, i tako drzi 20tak sekundi. Otkada to radim bolje mi je, ali i dalje me bole....
IZVORNA PORUKA: Markovicka

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Pa jel nikog nisu boleli tabani?user posted image

you are not alone, I am here with you...
I ja sam se u nekoj temi pitala jesam li jedini frik koga bole stopala. A inace dosta setam i krecem se, ne znam valjda ne podnose dobro moju novu tezinu...


(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Bolovi u nogama
21.11.2009 2:38:50   
Verus
Sto se tice vode...zabluda je da je ne treba piti!  Ako vam oticu noge i ruke (a meni jako sake), treba piti sto vise vode, jer tako cesce piskimo i vise se vode izbaci iz organizma, suportno je od onog sto bi mislili da je logicno...
IZVORNA PORUKA: buhla

hmm pa da znas ja stvarno popijem dosta vode u toku dana mislim da minim tri litre, moguce da ne izbacujem sve, kad budem isla sledeci put kod dr cu da mu kazem! 

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Bolovi u nogama
9.2.2010 17:55:58   
ljubavce
i meni su pocele da oticu sake, najvise se pimeti ujutru kada ustanem, dok mi noge oticu samo ako preteram user posted image u toku dana pa su uvece pravi balvancici

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here