|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u nogama
9.2.2010 18:07:25   
Verus
Meni sake oticu, primetila sam ako vece pre jedem slaniju hranu, ujutru mi budu otecene jedva stisnem pesnicu.  Noge mi ne oticu otkada ne radim, a do tada bi otekle na poslu, na kraju dana kada stojim ceo dan, i to vise iznutra, cak, ako bi pritisla prstom, ostala bi rupa! Naravno, noge bi onda bolele od toga....

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Bolovi u nogama
11.4.2010 11:32:36   
New Mom
Juče ujutru sam se probudila vrišteći, oba lista su mi stegli grčevi, levi me još boli i potpuno je zgrčen. Prvi put u trudnoći, nisam do sada imala. Jela banane, obično mi to pomogne, ali ništa. Pijem inače Mivelu, ali ni to nije upalilo. Pitam dr da pijem Mg+, a on mi kaže da u ovom stadijumu trudnoće nije preporučljivo, jer može da izazove kontrakcije. Znači, trpi. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Bolovi u nogama
11.4.2010 11:36:55   
Snelle
IZVORNA PORUKA: New Mom

Pitam dr da pijem Mg+, a on mi kaže da u ovom stadijumu trudnoće nije preporučljivo, jer može da izazove kontrakcije.


A? Nemoj da zezaš? Pa ja baš od skoro počela da pijem svako veče po jednu tabletu šumećeg Mg-a user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Bolovi u nogama
11.4.2010 11:42:44   
New Mom
Blage nemam. Mada, znam da ne sme da se daje srčanim bolesnicima jer može da zbog povećane kontraktilnosti (znači, povećava jačinu grčenja) srčanog mišića izazove aritmiju i dodatne komplikacije. Moglo bi se zaključiti da tako može da deluje i na matericu, to je mišić. A opet, u školici nam savetovali jedan dan Mg, drugi Ca kao pomoć za grčeve. Pa ću ponoviti: blage nemam.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Bolovi u nogama
20.4.2010 10:01:22   
trba
Poceli su da mi se javljaju isti problemi...user posted image
Vec 4. dana pred spavanje popijem po casu donat-a ili mivele i sada se ne budim sa grcevima ....vise je onako na granici pocne da boli kao da ce me uhvatiti skroz ali prestane brzo.


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Bolovi u nogama
22.4.2010 19:24:14   
magnetic
Strasan bol mi se javlja u poslednje vreme,iskljucivo nocu i to u predelu kukova i butina i grcevi u listovima i tabanima.Na to se zalim svima koji me pitaju KAKO SI? Od svih sam dobila isti odgovor sto vise paradajza,soka od paradajza i paradajz supice.Nista me ne kosta da probam,a i volim pa mi nece biti tesko

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu trba)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Bolovi u nogama
23.4.2010 12:38:06   
Tara
Jel imas bol i u krstima ?!
Ja nocima ne spavam kako treba , bole me krsta,
kao da mi se koske razdvajaju , ne znam kako da opisem , ali uzasno boli , ne mogu da se namestim nikako user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Bolovi u nogama
23.4.2010 14:40:57   
magnetic
Bolove u krstima ponekad,ne stalno,ali kad zaboli ne mogu se skoncetrisati na bilo sta drugo samo na tu bol.Ja bih je opisala kao da me promaja dobro udarila u ledja.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Bolovi u nogama
29.6.2010 21:17:02   
dacica
ja imam grozne grceve...u nogama..pijem mg,mivelu,prolom,kalcijum..mamavit...ali nista...uzas....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Bolovi u nogama
1.7.2010 22:54:33   
dacica
zar niko nema grceve????!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Bolovi u nogama
2.7.2010 11:20:30   
usamljena
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: New Mom

Pitam dr da pijem Mg+, a on mi kaže da u ovom stadijumu trudnoće nije preporučljivo, jer može da izazove kontrakcije.


A? Nemoj da zezaš? Pa ja baš od skoro počela da pijem svako veče po jednu tabletu šumećeg Mg-a user posted image


Ja tek sad ovo citam i user posted image sam. Ja sam od pocetka do kraja trudnoce pila Mg i to za opustanje misica, kako sam ja razumela protiv kontrakcija je. Bukvalno do zadnjeg dana trudnoce sam ga pila.
A za bolove u nogama, grceve i sl ja kupujem Balea so za noge, sa grejpom i mentom. Meni je i vise nego odlicna i pomaze


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Bolovi u nogama
2.7.2010 11:24:01   
dacica
i ja znam da je mg-dobar,mojoj drugarici je dr.prepisao do kraja trudnoce..ovo sad prvi put cujem..user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Bolovi u nogama
14.8.2010 13:19:17   
dacica
i dalje grcevi....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Bolovi u nogama
28.5.2011 22:51:05   
nencydrew
dižem temu da se pojadam...

Jel ima neko-posle porođaja kao neku vrućinu, nervozu u stopalima?user posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Bolovi u nogama
29.5.2011 4:05:26   
vukosava
IZVORNA PORUKA: nencydrew

dižem temu da se pojadam...

Jel ima neko-posle porođaja kao neku vrućinu, nervozu u stopalima?user posted image


ja sam imala prve nedelje nakon carskog uzas . cak sam i u hitnoj bila plasila se da nije tromb. sad su one stare

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Bolovi u nogama
30.5.2011 15:59:04   
nencydrew
Čula sam da pomaže ona konjska mast, ako neko ima iskustvo, nek piše

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Bolovi u nogama
14.9.2011 21:03:26   
ikacc
Jel imala neka bolove u kolenima, obicno kada se penjem stepenicama, ali i kada ustanem ujutru , bole stopala, bole kolena, neznam da li to moze biti od tezine??user posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Bolovi u nogama
7.11.2011 17:31:25   
peca
Mene znaju da zabole kolena kad dugo sedim ili stojim , i to obicno jedno user posted image

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Bolovi u nogama
7.2.2012 11:34:49   
jovicaa
mene jako bole noge vec 2-3 dana, ali bas jako, cak zabrinjavajuce, da li je moguce da se bol javlja u ranoj trudnoci, ali mislim na jako ranu trudnocu, od 7-10 dana?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Bolovi u nogama
16.1.2014 7:02:27   
New Mom
Vec me neko vreme zezaju grcevi u nogama po skoro celu noc. Sto je paradoks, pijem Donat svaki dan (i vece) vec 2 nedelje. Niti sam dobila toliko na tezini niti sam krenula da nesto oticem. A i nisam u jednom polozaju preko dana, tipa da stalno moram da sedim ili stojim.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Bolovi u nogama
16.1.2014 10:13:04   
Jole84
NM a da probaš sa onim Mg direkt u kesicama,meni on baš pomaže,jedna kesica dnevno.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Bolovi u nogama
16.5.2015 14:10:58   
Sanjalicaaa
Strašno me bole kolena, jedva da mogu da čučnem i ustanem. Baš se brinem. Tek sam 13nedelja, i nisam dobila na kilaži. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Bolovi u nogama
16.5.2015 14:14:36   
jess021
Sanjalice, ja sam se bas juce zalila da su me bas jako pocele boleti noge, pa sam sinoc popila Magnetrans, danas je ok.
Probaj i ti sa mg, ne kroz neku vodu, jer mislim da je tamo mala koncentracija da bi imalo efekta.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Bolovi u nogama
16.5.2015 14:17:43   
Anoniman
Jess jesi li uzela mg direct, ja imam samo grceve u nogama...pa razmisljam da uzmem..

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Bolovi u nogama
16.5.2015 14:20:13   
Sanjalicaaa
Jess, ja već neko vreme uzimam magnetrans direct. Uzimam i kalcijum šumeći.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here