|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Višegradska
22.6.2010 20:36:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Tashke

mina, ja sam do kraja propustila, jesi išla u totalnu ili u spinalnu?

Totalnu. Pre totalne sam se onesvestila na stolu, vracali su me u svesno stanje da mi me onda uspavali. Vrlo uybudljivo.



user posted image Što si se onesvestila?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: GAK Višegradska
22.6.2010 23:17:17   
mmilicaa
IZVORNA PORUKA: minavb

Klistir mi je bio melem spram katetera. Kao da su mi motku ugurali a ne kateter, danima su mi suze isle dok piskim. Kazu da su sve zene tih dana imale takvu reakciju posle vadjenja katetera. Kazu, takva im cela posiljka.


..jojjj, ja bolje da ne citam tvoje postove :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 7:10:44   
minavb
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Tashke

mina, ja sam do kraja propustila, jesi išla u totalnu ili u spinalnu?

Totalnu. Pre totalne sam se onesvestila na stolu, vracali su me u svesno stanje da mi me onda uspavali. Vrlo uybudljivo.



user posted image Što si se onesvestila?


Pao mi je pritisak. Inace je nizak, 90/60, ali je neposredno pred operaciju pao, verovatno zbog nekih lekova.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 7:51:57   
Anoniman
Uf bre, tebi se baš svašta desilo na porođaju, nadam se da ćemo imati prilike da čitamo tvoju porođajnu priču uskoro. 

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 10:43:55   
mihi
Mmilice, ne brini sve će biti ok. I kao što meni reče jedna babica kada sam se prvi put porađala, ja došla prepadnuta, nikoga ne poznajem sem dr, muž otišao kući i ja sedim u hodnikum čekam brijanjei klistir a suze same idu, Izađe babica i kaže što plačeš? I pre mog odgovora odgovori ajde sve koje ovde dođu trudne porodile su se i ti ćeš ne brini. Meni je to bilo simpatično pa sam se nasmejala. I stvarno je tako imaš cilj da rodiš svoju bebu i brzo odeš kući, na to se skoncentriš i biće sve super. Šta se sve usput drugima događa dobro ili loše nije tvoja brigauser posted image .

(odgovor članu mmilicaa)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 10:47:50   
minavb
IZVORNA PORUKA: Tashke

Uf bre, tebi se baš svašta desilo na porođaju, nadam se da ćemo imati prilike da čitamo tvoju porođajnu priču uskoro. 

Kad nam prestanu grcevi, mada ne mislim da je cr bas za priču.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 10:54:47   
marija32
devojke, ja sam stvari upakovala u torbu, koja je onako....dimenzija koje su dozvoljene za rucni prtljag u avionuuser posted image , jel to dozvoljeno? I ima li jos neka sitnica koje nema na spiskovima, a koju ste ponele u bolnicu?

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 10:57:46   
minavb
Ja sam nosila koferče, ono koje je dozvoljeno za ručni prtljag u avionu. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 11:02:28   
ivaj
Obavezno ponesi neki sokic jer ces biti mnogo zedna.I neki keks ili bilo sta slicno sto mozes da grickas da izdrzis,jer meni se desilo da sam u sobu stigla u pola sest posle podne,onda kad je zavrsena vecera i sve.A nisam jela od prethodnog dana jer sam rano ujutru stigla.Znaci da nisam imala plazmu ne bih jela okruglo dva danauser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 11:29:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivaj

Obavezno ponesi neki sokic jer ces biti mnogo zedna.I neki keks ili bilo sta slicno sto mozes da grickas da izdrzis,jer meni se desilo da sam u sobu stigla u pola sest posle podne,onda kad je zavrsena vecera i sve.A nisam jela od prethodnog dana jer sam rano ujutru stigla.Znaci da nisam imala plazmu ne bih jela okruglo dva danauser posted image


potpisujem!!!

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 11:42:24   
marija32
Super, hvala, eto to nisam spakovalauser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 12:04:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Mmilice, ne brini sve će biti ok. I kao što meni reče jedna babica kada sam se prvi put porađala, ja došla prepadnuta, nikoga ne poznajem sem dr, muž otišao kući i ja sedim u hodnikum čekam brijanjei klistir a suze same idu, Izađe babica i kaže što plačeš? I pre mog odgovora odgovori ajde sve koje ovde dođu trudne porodile su se i ti ćeš ne brini. Meni je to bilo simpatično pa sam se nasmejala. I stvarno je tako imaš cilj da rodiš svoju bebu i brzo odeš kući, na to se skoncentriš i biće sve super. Šta se sve usput drugima događa dobro ili loše nije tvoja brigauser posted image .


ODLIČAN POST! OVO TREBA SVAKA OD NAS DA ZAPAMTI! user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 13:20:31   
ivaj
Ma sta mi vredi da pamtim,znam i ja da cu se poroditi.Ali pitanje je kako?!user posted image
Znam da sam 'crnjak' ali sta cuuser posted image  Jace je od mene.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 13:21:15   
Anoniman
Šta kako? Pa lako! user posted image

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 14:06:45   
mihi
BRavo Taške, šta kako moraće brzo i lakouser posted image . E i kad bi mi sve unapred znale šta nas čeka ne bi to biloi dobro. Šalim se Iva moraš da se porodiš to je suština.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 14:07:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

E i kad bi mi sve unapred znale šta nas čeka ne bi to biloi dobro.


Da, da, mnogo sam se bolje osećala u prvoj trudnoći kada nisam imala pojma...

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 15:12:50   
Vekilica
Ima li neko vise informacija o odjeljenju Humane reprodukcije, znam da je preseljeno u prizemlje, ali gdje u prizemlje (koliko znam dole su ambulante, interno odjeljenje,prijemne ordinacije, salteri, ...) kakve su sobe, imaju li kupatila, postoje li apartmani...?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 15:22:05   
liliana
Humana je bila na 3. ali je od nedavno na prizemlju-gde su bili carski rezovi.   Ima negde tema, mislim da se zove "GAK Višegradska-odeljenje za Humanu reprodukciju"

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Vekilica)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 15:24:35   
marija32
IZVORNA PORUKA: Tashke


Da, da, mnogo sam se bolje osećala u prvoj trudnoći kada nisam imala pojma...



E ovako je i kod mene, sada sam toliko unezverena da ne znam gde udaramuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 15:30:54   
Vekilica
Hvala liliana,
znam ja da ima tema Humana rep. (posljednja objava je bila u martu a odjeljenje je preseljeno prije otprilike 2-3 nedjelje) kao i to da je preseljena sa 3. sprata, na tom istom 3. spratu sam provela skoro citavu trudnocu (prije 18 mjeseci) ali nema informacija o tome gdje je sada Humana, kako izgledaju sobe, kupatila a vidim da se na ovoj temi vec nekoliko puta spominje da je odjeljenje preseljeno u prizemlje. Pa eto, bila bih zahvalna da mi neko ukratko opise kako sad izgleda to odjeljenje jer za par dana treba da idem tamo, nisam iz BG i nemam nikakvih informacija. pozz.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 15:35:12   
liliana
Vekili, ja sam na 3. dok je odeljenje gore bilo, ležala 6 meseci. Početkom idučeg meseca (kad se profesor Radunovič vreti sa odmora) idem na kontrolu, pa ču ti poslati PP da ti kažem kako je sad. Znam samo da je na odeljenju gde su bili Carski rezovi, a da su carski sada gore gde je bila Humana

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Vekilica)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 15:41:30   
marija32
IZVORNA PORUKA: Vekilica

Hvala liliana,
znam ja da ima tema Humana rep. (posljednja objava je bila u martu a odjeljenje je preseljeno prije otprilike 2-3 nedjelje) kao i to da je preseljena sa 3. sprata, na tom istom 3. spratu sam provela skoro citavu trudnocu (prije 18 mjeseci) ali nema informacija o tome gdje je sada Humana, kako izgledaju sobe, kupatila a vidim da se na ovoj temi vec nekoliko puta spominje da je odjeljenje preseljeno u prizemlje. Pa eto, bila bih zahvalna da mi neko ukratko opise kako sad izgleda to odjeljenje jer za par dana treba da idem tamo, nisam iz BG i nemam nikakvih informacija. pozz.


Vekilice, saljem ti sutra sms sa svim infouser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Vekilica)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 15:55:10   
Vekilica
Draga, pa ti vec sutra ides? Mislila sam da ti je sledece sedmice prijemuser posted image Ajde, neka ti bude sa srecom, samo onako kako smo se dogovorileuser posted image , pozdrav i cujemo se

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 22:02:08   
mmilicaa
IZVORNA PORUKA: mihi

Mmilice, ne brini sve će biti ok. I kao što meni reče jedna babica kada sam se prvi put porađala, ja došla prepadnuta, nikoga ne poznajem sem dr, muž otišao kući i ja sedim u hodnikum čekam brijanjei klistir a suze same idu, Izađe babica i kaže što plačeš? I pre mog odgovora odgovori ajde sve koje ovde dođu trudne porodile su se i ti ćeš ne brini. Meni je to bilo simpatično pa sam se nasmejala. I stvarno je tako imaš cilj da rodiš svoju bebu i brzo odeš kući, na to se skoncentriš i biće sve super. Šta se sve usput drugima događa dobro ili loše nije tvoja brigauser posted image .




hvala .. nadam se da ce sve proci ok... lepa prichica, drzacu se nje :) ...sledece nedelje treba da idem na josh jednu kontrolu kod kardiologa i na ctg i kada mi kazu kada ce mi zakazati carski mislim da ce mi biti malo lakse...

< Poruku je uredio mmilicaa -- 23.6.2010 22:03:18 >

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: GAK Višegradska
23.6.2010 22:07:05   
mmilicaa
nisam spakovalauser posted image
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: mihi

Mmilice, ne brini sve će biti ok. I kao što meni reče jedna babica kada sam se prvi put porađala, ja došla prepadnuta, nikoga ne poznajem sem dr, muž otišao kući i ja sedim u hodnikum čekam brijanjei klistir a suze same idu, Izađe babica i kaže što plačeš? I pre mog odgovora odgovori ajde sve koje ovde dođu trudne porodile su se i ti ćeš ne brini. Meni je to bilo simpatično pa sam se nasmejala. I stvarno je tako imaš cilj da rodiš svoju bebu i brzo odeš kući, na to se skoncentriš i biće sve super. Šta se sve usput drugima događa dobro ili loše nije tvoja brigauser posted image .


ODLIČAN POST! OVO TREBA SVAKA OD NAS DA ZAPAMTI! user posted image



...SLAZEM SE user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here