|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 18:46:51   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: ribizla

Moja drugarica je radila skoro i rekla je da je to smejurija , i onda kad razmislim , sto da im dam i 2 hiljade i da cekam da se namesti user posted image

U kom smislu?Ja bih samo onako slikice ko sto je Crazymama na pocetku strane ubacila i cd naravno ,nista drugo ...ekspertski mi svaki put radi moj dr privatno i placam ga 70 e ali nije 4d ,slikice koje i dobijem to su uglavnom mere glave,butne kosti,uvecano srce,protok itd...pitaj je molim te jel to u boji kao ove gore slikice

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 18:49:43   
Anoniman
70e je i u ord. Jurisic , bolje idi odmah tamo user posted image Dobices sve moguce ..
Ona mi je rekla da pregled traje jako kratko i da je posle isla ovde gde i ja idem jer su slike lose i jer njen doktor nije bio zadovoljan sa tim sto je donela od rezultata ..U smislu da nisu kompletni

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 402
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 19:03:54   
Sanchy
Kod ovog dr idem od pocetka on radi u bolnici gde cu se poradjati i sef je ili nacelnik odeljenja ,on mi je radio i amniocentezu i vrlo je cenjen, ,meni nikakvi rezultati ni ne trebaju samo slike ...u boji...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 19:09:16   
Anoniman
Pa ne znam sta da ti kazem , ja necu ici jer i ja zelim slike ali lepe .
U prosloj trudnoci sam isla nekoliko puta jer se Petra skrivala i nije htela lepo da se slika , na tome su oni insistirali . A isto te kosta kao i kod tvog dr ..

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 404
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 19:13:51   
Sanchy
Da ali mi je puno da dam toliko samo zbog slikauser posted image ,ovom mom znam zasto dajem user posted image ..nema veze u krajnjem slucaju...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 22:51:55   
crazymama
moje slike su kostale 70e, i radio ih je jurisic :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: 4D ultrazvuk
17.3.2012 7:52:12   
Anoniman
I divne su user posted image

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 407
   RE: 4D ultrazvuk
19.3.2012 11:19:31   
MaryJane
Ja se nadam da će mi uraditi standardno merenje za 25 nedelja i da ću videti bebu.
Mislim, sumnjam da je to samo vašar, da vidiš svoje dete...a?..a?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: 4D ultrazvuk
20.3.2012 10:59:58   
treci put mama
Cao svima,

ja sam danas zvala kod Dr.Ristic da zakazem i zakazali mi za sled.ponedeljak, tj.26.03., ranije nemaju slobodno
Kolega je pre mesec dana isao sa zenom i njima su navodno rekli da beba nije lepo okrenuta i da im zbog toga rade obican UZ.
Neznam sta ce mene snaci, ali se ne nadam puno jer je cena svega 2000 rsd.
Inace po treci put trudnocu odrzavam kod dr.Petronijevica, kod kog je obican uz skoro 4 hiljade.
U durgoj trudnoci sam isla kod Jurisica na 4d u 24-oj nedelji i bila jako zadovoljna, medjutim sad mi se bas ne daje 7 hiljada za UZ kod njih.

Ajde ako je neko u medjuvremenu zavrsio kod Ristica, nek pise kako je prosao:)
Pozdrav svima

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: 4D ultrazvuk
20.3.2012 20:59:35   
Sanchy
Ja sam danas bila u Dr.Ristic,nismo dobili slicice jer beba nije dala da se vidiuser posted image ...suprug je sve vreme samnom unutra tako da on sve vreme gleda u monitor,doktorka radi istovremeno obican uz i pali 4d povremeno kad misli da bi mogla da se beba slika kako treba...sto je dobro jer taj 4D radi na jacoj frekvenciji i nije bas preporucljiv ,u Evropi se ni ne radi na primer...u svakom slucaju nas bebac je sve vreme drzao rukice preko lica ,obe i na kraju nam okrenuo guzu ...ja nisam htela da to predugo traje iz razloga koji sam navela a i osetila sam da mu to smeta jer na obicnom uz uvek pozira,uvek mu vidim anfas ,gleda pravo u nas a sada se jadan skroz pokrio rukama tako da ja ga vise necu raditi u ovoj trudnoci..inace ne moze vas niko prevariti jer suprug sve vidi i vidi da beba nece da se okrene...nisu nam nista ni naplatili eto cisto da znate,pitala me da li hocu one mere da mi napise kao da je radjen obican uz ja nisam htela jer sam prosle nedelje radila ekspertski,samo je konstatovala da je sve ok,kao sto mi je receno,beba je skolski primer za nedelju u kojoj sam i rece mi da sam prva trudnica u poslednje vreme koja ima dovoljnu kolicinu plodove vode,sto mi je i moj dr.rekao nedelju dana ranije...doktorka je super,Dr.Tufegdzic i jos jedna dxr je skroz ok Djurdjevic ove ostale user posted image ,posto sam ja stalno isla kod njih ranije pa sam ih sve izmenjalauser posted image ...eto to ti je moj slucaj i razmisljanje,nadam se da ce vasa bebica biti spremnija na saradnju...

(odgovor članu treci put mama)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: 4D ultrazvuk
21.3.2012 8:29:51   
treci put mama
Cao,

mene su juce popodne zvali iz Dr.Ristic (doktorka), da mi objasnjava kako njihov 4d nije bas kako treba, losa rezolucija, slaba sonda i da joj njena preporuka da idem ili u Analife ili kod Jurisica.
Tako da cu jos danas, sutra razmisliti...pa da vidim sta mi je ciniti :)

Veliki pozdrav:)

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: 4D ultrazvuk
22.3.2012 6:47:17   
treci put mama
Opet ja:)

samo da vam javim da sam od Ristica odustala i da idem danas kod Jurisica popodne:)
Tamo bar iz iskustva znam da dobro rade, a i malo cu se smiriti kad vidim bebaca...jedva cekam:)

Uzivajte u ovom suncanom danu...

(odgovor članu treci put mama)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: 4D ultrazvuk
11.4.2012 18:53:25   
Valerie
ja sam bila kod dr Zivanica u A.L. odusevljena sam kako nam je sve pokazao, objasnio user posted image . neverovatno strpljenje i trud, odgovor na sva pitanja. i potvrdio da je user posted image user posted image ! otisla bih ponovo svakako! snimci, objasnjenja - neprocenjivo user posted image

bila sam ranije i kod Ristica, videlo se koliko je moglo, dr Djurdjevic se bas potrudila, ali moja beba ne voli da se slika, uvek se vrti, sklanja iza rucica, ali strpljiv lekar sve fino vidi, pokaze i snimi user posted image , koliko moze i u 4d, ja bila zadovoljna, dobila klip i na cd-u!

(odgovor članu treci put mama)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: 4D ultrazvuk
11.4.2012 20:14:46   
Zemunka85
U Analife je 8800 tj 7000 sa popustom. Radi Zivanic, a cini mivse da je on nacelnik u Frontu, ili tako nekako. Preko neta mogu da zakljucim da je najbolji za 4d,a videla sam izvestaje kod svojihdrugarica jako jako su detaljni i skoro za svaki organ ima po recenica.

U ordinaciji mitrovic u zemunu je 5000 i tamo dolazi svakog cetvrtka dr iz zemunske da ga cita.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: 4D ultrazvuk
12.4.2012 13:03:37   
mirna32
pozzz zene moje...evo da se i ja malo upletem u ovaj razgovor...naime...planiram i ja uskoro na 4d....i isle su neke moje kolegice i malo malo cujem kazu nisu im naplatili jer nije se dala bebica vidjeti..i sjedim jucer s kolegicom koja je isla kod jednog doktora na 4d...sve je vidila...i kaze on da dosta njih ima 4d a nezna raditi na njemu..npr on je njoj ako je beba stavilla ruku na lice..on na uz makne rukicu s lica jednostavno ju napravi prozirnom i sve se cidi...kazu da na tom 4d ako doktor zna raditi i ako je pravi 4d uz mora se sve moc vidjeti..

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: 4D ultrazvuk
12.4.2012 13:34:33   
Ana RR
Mirna, ne može dr skloniti bebinu ruku. 4D je potpuno drugačiji od klasičnog UZ. On se sastoji iz serije slika ali pošto je broj slika u sekundi mali dobija se usporeni snimak koji se "razliva".

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mirna32)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: 4D ultrazvuk
12.4.2012 21:11:07   
mirna32
pa ja kazem sta mi je kolegica rekla...da jednostavno moze napraviti da se vidi lice..nisam mislila doslovno maknuti rukicu bebi..nego ju uciniti kao da je prozirna da bi se vidjelo lice..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: 4D ultrazvuk
13.4.2012 23:02:02   
Bebilina
Da li neko moze preporuciti dobar 4D u Nisu?
Cula sam za Dr Ivana u klinici Ginobsis, ali nisam videla slike ni snimke... user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu mirna32)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: 4D ultrazvuk
16.4.2012 13:17:22   
Bebilina
Jel bas nikog iz Nisa nemamo, ili niko nije radio 4D? user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: 4D ultrazvuk
16.5.2012 16:22:53   
Bebilina
Evo ako ikom ikad zatreba preporuka za 4D u Nisu: radio mi je doktor Ivan Pejcev u klinici Ginobsis.
Preporuku sam dobila od drugarice koja je kod njega dva puts radila 4D jer je u prvom tromesecju prelezala boginje. Cula sam samo reci hvale i za njega se odlucila.
Meni dijagnostika nije bila toliko bitna, ali doa je sve temeljno odradio. Mi smo zbog slicica i snimaka isli i prezadovoljni smo. Jedno divno iskustvo, zaista. Pregled je trajao 40min, radio je 2D, 4D ukljucivao kada sve namesti, snimao i slikao. Dobili smo CD sa pojedinacnim snimcima svakog dela tela ponaosob i preko 40 slika u 3 i 2D, odstampan izvestaj i 16 slika.
Jos je i doca bio duhovit, salio se na koga beba lici i na to sta DNK na srpskom znaci ("da nije komsijino" user posted image ).
Cena je inace povoljnija od 3 druge klinike koje sam zvala u slucaju da kod njih ne moze. Mi platili 3900din, na ostalim mestima je bilo 4500-5200din i to su neki nudili pregled od samo 20min.
Eto, nadam se da ne zvuci kao reklama, ali ako kome zatreba mi imamo pozitivno iskustvo. user posted image

< Poruku je uredio Bebilina -- 16.5.2012 16:23:54 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: 4D ultrazvuk
4.6.2012 22:26:04   
Alexis79
Sto se tice Analife klinike pozovem ja pre 3-4 nedelje da se informisem i zakazem 4d.Veoma sam neprijatno bila iznenadjena.
Javila se naravno neka sestra kojoj sam lepo objasnila da su u pitanju trojke i da zovem iz Kg-a i da vidim kad ima slobodnih termina.
Prvo mi se razradala u slusalicu "Trojkeeeeee!"A onda je rekla da sacekam da bi mi kroz 2 min. rekla da ne rade 4d sa trojkama a pogotovo ne trudnicama   iz unutrasnjosti (na tu rec mi se da izvinete ke*a,kao da dolazim iz debelog creva ,a ne 100 km od je*enog glavnog gradauser posted image ),jer dr. nema toliko vremena da mi posveti .I spusti mi slusalicu .
Pa nisam ja htela da mi za dz radi.
U krajnjem slucaju veoma neprofesionalno.

Uz konsultacije sa mojim dr. on je odmah okrenu neku dr.Jelenu Dukanac koja radi u Visegradskoj i koja vodi odeljenje za rizicne i viseplodne trudnoce da kod nje odemo na 4 d.Jer kaze da je zena ekspert za to.
Radi i privatno u Jevremovoj ,pa da vidimo samo kad dodje sa bolovanja pa da odemo.Jedva cekam.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: 4D ultrazvuk
4.6.2012 22:31:34   
Anoniman
Svasta s njima user posted image

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 422
   RE: 4D ultrazvuk
4.6.2012 22:43:33   
hocukusurnecuzvaku
Alexis79 ima jedna privatna ordinacija u Zemunu,tamo je moja sestra radila 4D i bila je prezadovoljna,radi doktor Bralovic,izuzetan je strucnjak za 4D,pa ako budes zelela mogu da ti posaljem broj da pitas i cena je jako povoljna u odnosu na druge privatne ordinacije.

_____________________________

Mozda nam je potrebno da idemo pogresnim putem zivota,da bi pravi put upoznali...
Mozda treba prvo ici ulicom suza,da bi smo pronasli nas osmeh..
Mozda moramo tugu i bol podneti,da bi smo na kraju upoznali sta je SRECA!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: 4D ultrazvuk
4.6.2012 22:52:06   
nink
Alexis i meni iz te ordinacije idu na zivce.Kada sam bila trudna doktorka koja radi tamo kao sve je ok (radila mi 30 min uz) a ja posle dva dana spontani...Vise su izvikani nego sto je tako,mada znam da je dr koji radi tamo veliki strucnjak samo je prezauzet..I nikada se ne bi odlucila da vodim trudnocu tamo zbog toga sto ne bi mogli da mi se posvete...A inace imaju savremenu opremu,tj aparate...Ali za nasu drzavu preskupo....

(odgovor članu hocukusurnecuzvaku)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: 4D ultrazvuk
4.6.2012 23:09:54   
Alexis79
Ja rekoh posle toliko hvale o njima da se prvo njima obratim,mada se nisam ni konsultovala sa mojim dr. koji je kad sam mu ispricala sta se desilo,samo napravio facu u fazonu da je to vec znao.
Rekoh kao da nosim vanzemaljce ,a ne trojke.
Ok necete da "gubite" vreme sa trojkama ,ali ta podela na unutrasnjost i Beograd me je stvarno iznervirala.Kao da imamo milijardu stanovnika ,a ne jedva koji milion.

......zvako  user posted image  hvala ,ali vec imam zakazno kod ove dr.Jelene koju mi je moj dr. preporucio

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here