|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D ultrazvuk
26.6.2013 19:35:31   
Ancibanchi
Drage, da li je neka od vas radila 4D kupovinom vaucera (popusti itd...) Naime dvoumim se da kupim vaucer , za ordinaciju Clinikanova ali nisam sigurna kakvi su user posted image .


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: 4D ultrazvuk
27.6.2013 10:12:23   
Sanjalicaaa
I ja se razmisljam, mislim i da cu ga kupiti. U kojoj si nedelji Ancibanchi?

(odgovor članu Ancibanchi)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: 4D ultrazvuk
27.6.2013 12:39:58   
Ancibanchi
Sanjalice,sada smo u 20-oj nedelji. Vaucer moze da se koristi do skoro kraja jula,to bi taman bile nedelje kada se bebac najbolje vidi user posted image Ja bih isla na 4D sauser posted image mo zbog slicica i zbog mm,jer ovako je mala sansa da vidi bebca posto po dz i u frontu ne pustaju user posted image muza da prisustvuju ultrazvuku. Zato ne bih davala velike novce :) jer sve jedno u 24 idem na ekspertski u Front.
Koliko sam ja uspela da saznam, 4D radi doktorka Ana Dj,koja je stalno zaposlena kod njih.Valjda jd spec. radiologije. Ne radi ni u jednoj drzavnoj bolnici.Deluje ok,jedino sto me malo odbija sto mi se cini da nema iskustva, i sto je mlada mada to ne mora nista da znaci. Imam fore da uplatim do nedelje pa cu videti.
Jesi ti kupila vaucer?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: 4D ultrazvuk
27.6.2013 12:42:09   
Olga75
pa UZ u privatnim ordinacijama se placa ako je jeftinije i ako ti je stalo do slicica sto da ne ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ancibanchi)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: 4D ultrazvuk
27.6.2013 12:53:39   
Ancibanchi
Pa upravo to i ja mislim. Bitno mi je da vidim bebca.Nego sam ja po prirodi tremarosuser posted image ,pa mi je frka da odem kod nekog ko nema pojma. Citala sam dosta na temu tih popusta,i bilo je svakakvih iskustava :) Najverovatnije cu uplatiti...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: 4D ultrazvuk
27.6.2013 13:03:55   
Olga75
pa ako ides samo da dobijes slicice ok je a ako ides dqa ti vode trudnocu to je druga prica

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ancibanchi)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: 4D ultrazvuk
27.6.2013 18:40:09   
Ancibanchi
Ma da, najvise zbog slicica. Zvacu ih jos da se raspitam oko detalja, pa ukoliko odem javljam utiske. Hvala na pomoci user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: 4D ultrazvuk
13.7.2013 23:11:19   
Ancibanchi
Danas smo mm i ja bili na 4D UZ , u klinici preko koje sam sam kupila vaucer. Nosim bas pozitivne utiske :) Bila sam veoma skepticna jer se radi o vauceru sa popustom , medjutim jako sam se pozitivno iznenadila. Veoma prijatna atmosfera, pocev od sestara na prijemu pa do doktorke koja je radila UZ. UZ je trajao dobrih 30 min. Sve vreme doktorka je objasnjavala i pokazaivala mm i meni sta trenutno vidimo. Izmerila sve parametre koji su vazni. Veoma prijatna i pozitivna zena, na svako pitanje nam je strpljivo odgovorila.
Obzirom da malisa ne voli da se slika (ocigledno na tatu user posted image ) doktorka se zaista trudila da pronadje najlepsi ugao pregleda. Dobili smo CD sa slikama i klipovima. Apsolutno je pregled bio identican kao da je placena puna cena, a ne vaucer.
Sto se mene tice, svakome bih preporucila.
I da, dusa mamina je user posted image .Mada nije to toliko bitno, bitno je da je ziv i zdrav :)

(odgovor članu Ancibanchi)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: 4D ultrazvuk
18.7.2013 16:49:12   
reve84
Zdravo svima...I ja sam uplatila preko popusta 4d uz u jednoj privatnoj klinici (ne znam da li smem da napisem ime klinike)
Ancibanchi jel mozes na pp da mi posaljes ime klinike zanima me da li je ista...
Ja ovamo idem samo zato sto je 5000 jeftinije....snizeno sa 8000 na 2950 :)
Valjda ce da budu OK...Kad sam zvala da zakazem bili su prijatni i samo mi rekli da traje oko 45 minuta.

Pozz!

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu Ancibanchi)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: 4D ultrazvuk
18.7.2013 16:51:14   
reve84
Eeej tek sad vidim da si pisala da se radi o Clinicanova...I ja sam tamo uplatila....Jedva cekam da idem...E sad mi je lakse kad znam da su OK i kad ides preko vaucera :)

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: 4D ultrazvuk
18.7.2013 21:09:17   
Ancibanchi
Reve, jeste u pitanju je ta klinika :) Ja sam stvarno bila zadovoljna. A pritom sam jako nepoverljiva po prirodiuser posted image . Za te parice i vise nego da se isplati. Ja sam ocekivala da cemo samo gledati bebu na ultrazvuku i da cemo dobiti par slicica. Jer sam se vodila time sto je moja naj drugarica bila kod cuvenog Dr u Zemunu, i za skoro trostruko veci iznos platila pregled.Kontala sam koliko para toliko muzike user posted image Medjutim dobili smo citav izvestaj :) Nista manje u odnosu na ono sto je ona dobila u Zemunu. Pritom je njen pregled trajao 15tak min. Sve je izmereno, duzina , okvirna tezina bebe... Merila je fetalne funkcije, rad srca. Sve vreme je bila ljubazna, pricala sa nama, objasnjavala sta god da nas intersuje. Mene je najvise odusevilo to sto je imala dosta strpljenja, jer malisa nije hteo da se slika i pritom je bio bas nemiranuser posted image mamino,tako da je jedva uspela da napravi slicice, ali je nakraju uspela. Dobili smo CD sa 10ak klipova i 20tak slicica. Sto se mene tice ,zaista topla preporuka :) Naravno ukoliko ti je bitno da vidis svoju bebicu, dobijes slicice...
Ako ti je potreban jos neki info pitaj slobodno :)

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: 4D ultrazvuk
24.11.2013 16:24:47   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Jole84
Ženskice a kad ste vi radile 4d i jeste li radile uopšte?

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR
Ja sam sa Vukom radila foto sesnuser posted image dobila sam slike na cd-u. Ko god moze sebi to da priusti super je. Kazu da je najbolje raditi oko 25,26,27 nedelje. Beba nije mnogo mala a nije ni velika.
Meni je zao sto sada nisam radila u ovoj trudnoci a mislim da je sada vec beba velika za slikanje:-(

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja sam išla na 4d i to tri puta. Zapravo, tri puta sam išla na ekspertski pa je tada dr u nekom trenutku uključio i 4d. Prvi put u 16. nedelji, zatim u 19. pa u 23. nedelji.

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Vik i meni je dr dok sam bila u BG ukljucila da vidim bebu na 4D. A u BL mozes da se narucis za pregled 4D koji traje oko 40 min i u jednoj klinici kosta 50 eura a u druge dve 75 eura i slikaju ti bebu i narezu slike na cd. To je vise cef nego pregled, zato sam napisala foto sesnuser posted image

IZVORNA PORUKA: viking RR

Možeš to i ovde, zato sam i napomenula da ja to nisam radila već sam 4d gledala samo u okviru ekspertskog uz-a.

IZVORNA PORUKA: serpica

Jole i kos nas je 4d oko 50 eura,ja nisam radila mislim da ti to ne treba,ne znam,osim ako nema nekih potreba.

IZVORNA PORUKA: jovana jojo

dobro jutro drugaci...ja sam u prvoj trudnoći išla na 4D sa puna tri meseca, a rekli su mi da mogu doći i sa navršenih 6 i kad uđem u 9 mesec.i platila sam 50e i dobila cd...ja pitala da li je to obavezno rekli su da nije...u 6 mesecu se posmatra kako su se formirali unutrašnji organi a u 9 mesecu kolika je beba i kakav je položaj

IZVORNA PORUKA: Jole84
Baš bih volela da uradim 4d,možda ću oko 20 nedelje,videću šta će dr da mi kaže,merak mi je.

IZVORNA PORUKA: jovana jojo

Kao što sam već rekla u prvoj trudnoći sm radila 4D a u ovoj nisam jer mi je dr rekao da nema potrebe...a što kaže jole i mene kopka i jako bi želela da vidim mog bebca onako u 4d

IZVORNA PORUKA: buba m
Meni ja dr jednom u toku redovnog uz prebacio na 4d. Možda će na sledećem opet. Sad bi trebalo da se vidi lice. Možda virnemo na koga liči. user posted image

IZVORNA PORUKA: pocahontas

e da, ja sam prosli put radila 4d negde oko 20. nedelje, lepo se videlo, dobili smo i cd. mene to nesto posebno ne impresionira jer generalno nista ne vidim na uz i rekla sam mom doktoru da ja i ne moram nista da vidim dokle god on vidi sve sto treba, a ja cekam da bebavc stigne pa da uzivam user posted image i prosli put mi je u 13. nedelji rekao da je devojcica, a sad je samo rekao da prvo smisljamo musko ime..


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ancibanchi)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: 4D ultrazvuk
24.11.2013 16:33:07   
New Mom
Ja sam sa Kaćom bila u 33.nedelji na 4D iz radoznalosti, hteli smo da vidimo kako to izgleda.
Sa Koljom sam iskoristila pa sam i drugi EUZ odradila kao 4D (uuz fetalni eho) u 24.nedelji, a onda opet u 33.nedelji.
Nemam CD, smao štampane slike. I one mi krase frižider u onim magnetima-ramovima.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: 4D ultrazvuk
24.11.2013 16:33:12   
viking
NM, vrednice user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: 4D ultrazvuk
24.11.2013 16:37:56   
Torbica
Ja nisam nijednom uzimala CD..Moj doca i ja smo uredno komentarisali zajedno sve redom, tako da, nije nudio, nisam trazila, nista osim klasicnih slicica. user posted image Jedino mi nije radio treci ekspertski jer je sve bilo perfektno...Ma, sta god, samo kad sam rodila zdravu decu, sta god koji god nalaz rekao. Dabl mi je bio ok uvek pa ni tripl nije trebao, bez obzira na godine, nista dalje, nikakva genetika, amnio, nista od toga. Samo jednom mesecno UZ. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: 4D ultrazvuk
24.11.2013 17:10:50   
vikiveki
Ja kada sam bila prvi i drugi put trudna nije još ni bio 4D u trećoj trudnoći sam radila jer ipak sam bila u 33 godini ali najviše sam radila iz radoznalosti, da vidim kako to izgleda.Bila sam oko 45 min,dobila sam i snimak i CD,i dr nam sve lepo objasnio...pa sam i u 6 mesecu bila čisto da vidim opet..samo mi je žao što to ovde kod nas nema da sa radi u državnoj ustanovi ,nego sam morala da putujem u Rumu i da plaćam po 50e

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: 4D ultrazvuk
25.11.2013 6:31:45   
Misha i Ljisha
ja moram samo dodati kao fizicar da 4d uz ne postojiuser posted image ne znam sto mu dadose ime 4d

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: 4D ultrazvuk
25.11.2013 7:41:14   
New Mom
4D je 3D (trodimenzijalno) posmatrano u stvarnom trenutku, tj. uzivo tad.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: 4D ultrazvuk
19.12.2013 21:57:46   
Milica cica
Meni je dr u 17-toj nedelji prebacila na 4D i imam te snimke, baš su bili mali tada. Ja bih volela da idem kasnije eto čisto iz radoznalosti, da vidim kako izgledaju bebe user posted image mada ne znam kada je sa blizancima optimalno ići da bi se sve lepo videlo, dok ne nastane gužvauser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: 4D ultrazvuk
19.12.2013 22:12:39   
Milica cica
Ili je to bio 3D možda...sad sam se zbunila user posted image

< Poruku je uredio Milica cica -- 19.12.2013 22:16:44 >

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: 4D ultrazvuk
19.12.2013 22:17:32   
New Mom
To ti je isto. 3D znaci trodimenzionalno, to je slika ili snimak koji imas. 4D oznacava realno vreme, tj. onaj momenat kad ti dr pusti uzivo trodimenzionalno da gledas.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: 4D ultrazvuk
20.12.2013 10:05:57   
Jole84
Ja ću da idem posle praznika,jedva čekam user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: 4D ultrazvuk
20.12.2013 10:11:13   
Didy

IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja sam sa Kaćom bila u 33.nedelji na 4D iz radoznalosti, hteli smo da vidimo kako to izgleda.



Ja sam sa Sofijom otišla isto iz čiste radoznalosti umesto 2. ekspertnog, ali je gospođica spavala, okrenula nam guzicu i ništa se nije videlo.user posted image Doktoru je toliko bilo krivo da nije hteo da mi naplati punu cenu.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: 4D ultrazvuk
15.1.2014 13:34:54   
Milica cica
Jel može u 30.nedelji da se radi 4D?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: 4D ultrazvuk
15.1.2014 13:38:50   
Tiziana
Sto ne bi mogao!? Moze uvek.

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here