|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D ultrazvuk
5.6.2012 22:44:14   
ivaj
Alexis,davno sam pisala o "cuvenoj" kliniciuser posted image
Grozno iskustvo.
I ako su tako strucni kao sto tvrde,nije mi jasno zasto ne rade "sa trojkama"user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: 4D ultrazvuk
6.6.2012 20:21:52   
anajid
Evo i ovde da pitam,cure iz Banja luke zna li neko od vas ko radi 4D ultrazvuk u Banja Luci i koliko kosta?

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: 4D ultrazvuk
7.6.2012 21:39:26   
nina26
Uh i ja jedva cekam moj 4d, zakazala za 28.6user posted image

Samo ovde deru sa cenama, za jednu bebu je 140eu, to uvek pitaju koliko je beba, pa pretpostavljam da je za vise beba skuplje..

Alex, sta reci, vecih "seljaka" u velegradu neces nigde naci..

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: 4D ultrazvuk
15.7.2012 9:38:38   
adulence
drage trudnicice,da li postoji neki period u trudnoci kada je najbolje i najlepse otici na 4d?

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: 4D ultrazvuk
15.7.2012 11:08:27   
Zemunka85
Ja mislim da je to 22-23-24 nedelja.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: 4D ultrazvuk
19.7.2012 9:40:17   
adulence
hvala,hvala...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: 4D ultrazvuk
30.7.2012 10:02:28   
Zemunka85
Zna li mi neko reci koje su normalne vrednosti za AFI (kolicina plodove vode) po nedeljama?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: 4D ultrazvuk
5.8.2012 18:12:18   
Mikac81
Da li zna neko koliko košta 4d ultrazvuk u Albi u Paraćinu i da li daje sličice sa ultrazvuka i snimak? da li je kasno ići u 28. nedelji trudnoće na 4d ?

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: 4D ultrazvuk
10.8.2012 12:04:54   
MarijaBg
Ja sam danas zvala da zakazem 4D, mislila sam da idem u 15-16 nedelji posto idemo na more za par dana, pa kad se vratimo, ali su mi rekli da ne valja i da dodjem u 20-21 user posted image
U prosloj trudnoci sam radila u 15, dr je komentarisao da nije bas dobra nedelja za 4d, ali mi ipak je lepo sve video i premerio, pa sam se nadala da ce i sad tako... Bas sam se smorila, ne mogu da docekam da vidim lepo moju user posted image

(odgovor članu Mikac81)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: 4D ultrazvuk
10.8.2012 12:07:13   
adulence
nemoj biti smorena,sto kasnije odes to ce ti beba biti sladja sad je realno mnogo mala i ne lici jos na pravu bebu...tako da strpi se...evo ja cu tek za nedelju dana da odem...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: 4D ultrazvuk
10.8.2012 12:15:43   
MarijaBg
Lici na pravu bebu, ima sve organe, znas kako mi je Natalija bila slatka na 4d u 15-oj nedelji, grickala ruku, pa nam mahala, skakala po stomaku... I tad mi je rekao da je 100 posto devojcica, mojoj sreci nije bilo kraja user posted image Evo sad sam opet gledala njen snimak, rasplakala se user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: 4D ultrazvuk
10.8.2012 13:00:46   
adulence
slazem se da ima sve organe...kako hoces ja ti kazem da ti je lepse,e sad ubedi ti trudnu zenu u nesto sto njoj ne odgovara...user posted image user posted image sala mala naravno..

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: 4D ultrazvuk
27.11.2012 13:03:42   
reve84
Zdravo devojke,

Da li je neko radio 4d UZ u poliklinici Ristic s obzirom da je kod njih najjeftiniji 3600 din?

Hvala!

Pozdrav!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: 4D ultrazvuk
27.11.2012 13:46:52   
adulence
ja sam radila,mada i nisam nesto bas zadovoljna kako oni to rade...

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: 4D ultrazvuk
27.11.2012 16:15:57   
Cindarella
Meni je dr odradio prosle nedelje besplatno,samo da vidimo bebu malo i pol.Rekao mi je da cemo tek oko 24 nedelje odraditi pravi duzinski.

< Poruku je uredio Cindarella -- 27.11.2012 16:16:53 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: 4D ultrazvuk
28.11.2012 8:32:46   
tea87bgd
Da li je neko radio 4d u klinici Papic?Bila sam kod njih na dabl testu i dr mi je ljubazno sve pokazao odstampao slicice...jeftiniji su,imaju akciju cetvrtkom od 12-15h tad kosta 3990.Zanima me da li moze da se vidi pol jer mi beba sedi sa nogama ispred sebe.Ako neko ima iskustva neka pomogne....user posted image

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: 4D ultrazvuk
25.12.2012 21:35:56   
ica82
Devojke, da li je neka isla na 4d u Clinicanova? Na popustima su grupne kupovine, pa ne znam da li da uzmem?

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: 4D ultrazvuk
26.12.2012 23:07:21   
ica82
Niko? Zvala sam, radi neka dr Tanja Blagojevic iz Visegradske, da li je neko isao kod nje na uz, drzavno ili privatno?

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: 4D ultrazvuk
30.12.2012 19:03:47   
Lolicak
caouser posted image
mene zanima da li je neko cuo za kliniku "Femin" kod hrama Svetog Save?
Hvala unapred...user posted image

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: 4D ultrazvuk
23.1.2013 14:23:22   
Bebinjo
Da li neka od vas zna koji je ultrazvuk najbolji u KBC Dr. Dragiša Mišović? Da li oni imaju 4D, pošto sam čula da imaju u Narodnom Frontu.. I, u čemu je razlika između expertnog uz i konstitutivnog? Ja sam ovaj drugi radila u Višegradskoj, u 22 nedelji, i samo su mi rekli "Po ovome je sve u redu", nisam videla bebu, ni organe, nisam ni pol saznala... :( Jedinu sličicu bebe imam kada sam išla kod 'privatnika' čini mi se u 12-oj nedelji, kada je plod bio par milimetara..

(odgovor članu Lolicak)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: 4D ultrazvuk
23.1.2013 15:23:10   
Tiziana
4d je zapravo 3d uz,samo je 4d u real time-u,znaci filmic bebe koja se pomera,a 3d su slicice koje dobijate. ja sam privatno vodila trudncou i kod njih je standard taj 3d/4d uz,ja nisam trazila,meni je bilo sve jedno dok je sa bebom sve ok.isla sam tamo zato sto mi dr radi tamo,a ne zbog 3/4d..ali da je to mocna masina,jeste,zaista dr ne pomera sondu ali obrce i prevrce bebu naopacke i gleda je sa svih strana.i beba toliko realno izlgeda na tim slikama da sam ja bila u soku kad su mi ga dali u porodilistu.bio je isti kao sa slike!!

(odgovor članu Bebinjo)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: 4D ultrazvuk
23.1.2013 17:26:39   
Bebinjo
Hvala Tiziana.. Ja sam tamo rešila da se porodim, pa se zbog toga raspitujem.. Potrebno je da zakažem bilo šta da bih bila primljena, pa sam rešila da to bude neki bolji uz, iz predostrožnosti, pošto sam pretrpela jak stres na početku trudnoće, pa imam strah.. ako već može da se vidi takoreći sve, mislim da bih bila spokojnija..

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: 4D ultrazvuk
19.6.2013 20:55:46   
jelenazvezda
jel radila neka trudnica 4D u N frontu i kakva je procedura :)

(odgovor članu Bebinjo)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: 4D ultrazvuk
24.6.2013 0:41:43   
kliklik
Posto su mene u trudnoci pregledali uzduz i popreko, moj savet trudnicama je, ako hocete samo slike, idite tamo gde je najjeftinije, a ako hocete ekspertski pregled, onda pravac Visegradska. Ne trosite pare na "fensi" ordinacije.

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: 4D ultrazvuk
24.6.2013 0:46:30   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: kliklik

Posto su mene u trudnoci pregledali uzduz i popreko, moj savet trudnicama je, ako hocete samo slike, idite tamo gde je najjeftinije, a ako hocete ekspertski pregled, onda pravac Visegradska. Ne trosite pare na "fensi" ordinacije.

U potpunosti se slazem

(odgovor članu kliklik)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here