|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D ultrazvuk
24.12.2010 16:59:35   
dejana007

IZVORNA PORUKA: marija32
Pa samo se kod nas u citavom svetu radi UZ na mesec dana, bez obzira da li je trudnoca uredna ili ne!


Meni lekar radi ultrazvuk na 2 meseca, pa sam cak i bila skepticna. A onda saznala da je ipak u pravu user posted image


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: 4D ultrazvuk
24.12.2010 17:39:04   
mirjanica
Ja sam pitala i rekli mi da nema veze, jer sam na pocetku i mora da se prati trudnoca! Iskreno, ovo je prva nedelja od kad sam prvi put bila (od 5. nedelje) da nisam isla i mnogo sam tuzna user posted image , jedva cekam iduci petak da idem ponovo! Meni prate rast bebe i rast odnosno smanjivanje hematoma, zato mi je vazno da idem! 

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: 4D ultrazvuk
24.12.2010 21:10:32   
dejana007

IZVORNA PORUKA: mirjanica

Meni prate rast bebe i rast odnosno smanjivanje hematoma, zato mi je vazno da idem! 



Da, u tom slucaju je sasvim opravdan ultrazvuk. Drzim ti palceve user posted image


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: 4D ultrazvuk
28.1.2011 14:07:06   
mjaumjau
Ja sam u 15 nedelji trudnoce...otprilike,posto doktori razlicito racunaju,zbog toga mi je i beta na dabl testu bila povisena,kako mi je doktorka objasnila,jer su mi uradili tek u 14.nedelji,ali pre toga me je neki grozni doktor iz Fronta isprepadao,tako da nakon tripl testa planiram da odem na 4D uz da bih se uverila da je sa bebicom sve u najboljem redu... S obzirom da je prva trudnoca i da nemam nikakvog iskustva,ne mogu da se odlucim za doktora,pa vas molim za savet-doktor Zivanovic iz AnaLife ili doktorka Fazlagic iz Medisona??? Svima koji imaju iskustva sa pomenutim doktorima bih bila jako zahvalna za savet... :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: 4D ultrazvuk
28.1.2011 14:10:10   
Ana RR
Sve moje drugarice su išle kod Živanića i zaista su prezadovoljne. Za njega kažu da je jedan od najboljih stručnjaka kad je u pitanju tumačenje uz. Bila sam jednom prilikom u Analife-u i svi su jako fini, ljubazni i stručni.
Eto, ja toliko mogu da ti kažem user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mjaumjau)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: 4D ultrazvuk
28.1.2011 14:17:19   
Volta
MOLIM ZA SAVET!!! Ja sam čekalica i pitanje se ne odnosi na mene,nego na drugaricu.Brinem za nju. Radila je 4D i ima manjak plodove vode i mogućnost da dobije hipertenziju.Navodno će imati neku terapiju 3 nedelje,a ako ne bude poboljšanja,mora da prekine trudnoću!user posted image Da li je to opasno i da li je potrebno da se posavetuje sa još nekim lekarom? HVALA

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: 4D ultrazvuk
28.1.2011 14:21:01   
zoća
meni je čak i rekao da po njemu ne bi trebala da idem na amniocentezu i jedino njemu verujem ,zaista sve pohvale
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sve moje drugarice su išle kod Živanića i zaista su prezadovoljne. Za njega kažu da je jedan od najboljih stručnjaka kad je u pitanju tumačenje uz. Bila sam jednom prilikom u Analife-u i svi su jako fini, ljubazni i stručni.
Eto, ja toliko mogu da ti kažem user posted image



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: 4D ultrazvuk
29.1.2011 17:46:04   
Chipsy
Joj, Volta, ne znam sta da ti kazem. Taj visak i manjak plodove vode mogu biti jako opasni, zbog viska je moja drugarica izgubila bebu u 8. mesecu, strasno! S' druge strane, mojoj sestri su u prvoj trudnoci rekli da ima visak, a drugi doktor joj je rekao da nema, i na kraju je sve bilo u redu, sestric ce jos malo 4 godinice!!! Tako da bi svakako bilo dobro da se konsultuje jos sa nekim, prekid trudnoce je mnogo ozbiljna stvar, treba biti siguran da je i neophodna, pogotovo sto je u toj fazi trudnoce to u stvari kao porodjaj, uzas. Nadam se da ce sa drugaricom sve biti u redu, obavestavaj! Pozdrav za tebe (cekalicu) od mene (takodje cekalice )user posted image

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: 4D ultrazvuk
29.1.2011 17:56:21   
Volta
Chipsy,hvala ti puuuno!!! Javljam se .user posted image

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: 4D ultrazvuk
29.1.2011 19:16:43   
Debeljuca
visak plodove vode moze da se izvadi..

moja preporuka gak visegradska i to je to....

jer se mora ustanoviti uzrok viska... moze biti povecan secer kod majke... moze bniti fda plod ne ume da guta zbog neke anomalije....

kad se to sve razmotri... onda dolazi u obzir prekid trudnoce...


sto se kod nas posle punih 12 nedelja izvodi kao porodjaj...

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: 4D ultrazvuk
2.2.2011 21:26:43   
gabrijelaaa
bila sam na 4D UZ i sa oddusevljenjem smo isli i za prvu i za drugu trudnocu...za prvi put se ne secam koliko sam platila, a za ovu trudnocu kad sam bila 6.200 din...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: 4D ultrazvuk
3.2.2011 11:16:22   
mjaumjau
E ovako,danas sam bila kod svoje doktorke u Frontu i ona mi je preporucila svog kolegu dr.Sasu Jurisica iz ordinacije 'Jurisic' u Dimitrija Tucovica,kaze da imaju odlican aparat i da je on vrsan strucnjak... Ne bih da joj se mesam u posao tako da cu verovatno i otici u tu ordinaciju,samo bih vas molila ako imate iskustva sa pomenutim doktorom,kakvi su vasi utisci,i da li se dobija CD sa slikama??

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: 4D ultrazvuk
3.2.2011 11:17:14   
Ana RR
Iskreno, nisam nikad čula za njega.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mjaumjau)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: 4D ultrazvuk
3.2.2011 12:35:31   
gabrijelaaa
Ni ja..ja znam da su me svi slali kod Dr. Živanića, u ANA LIFE poliklinici...

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: 4D ultrazvuk
16.2.2011 9:43:03   
mima87
cao..ja nova...u 15 nedelji trudnoce sam,inace treca trudnoca,
posto imam tri devojcice na 4d sam isla ne bi li mi rekli da je ovo malo sada decak,ali nista..nije uspelo...
opet su mi rekli da dodjem 25 febr i ne mogu da docekam....
radila sam dabl sto u prethodne dve trudnoce nisam niti mi je ko spomenuo da treba...user posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: 4D ultrazvuk
19.2.2011 21:46:26   
Chipsy
Voltaaa..., ima li sta kod drugarice? Pozdrav!!!

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: 4D ultrazvuk
25.2.2011 0:10:59   
marijamarjuca
IZVORNA PORUKA: mjaumjau

E ovako,danas sam bila kod svoje doktorke u Frontu i ona mi je preporucila svog kolegu dr.Sasu Jurisica iz ordinacije 'Jurisic' u Dimitrija Tucovica,kaze da imaju odlican aparat i da je on vrsan strucnjak... Ne bih da joj se mesam u posao tako da cu verovatno i otici u tu ordinaciju,samo bih vas molila ako imate iskustva sa pomenutim doktorom,kakvi su vasi utisci,i da li se dobija CD sa slikama??


Mjaumjau ja sam zakazala kod Juršića za 2 nedelje, tad ću biti u 25.nedelji,user posted image pa ako ti ne bude kasno pisaću kako sam prosla. Inače bila sam u Analajfu i smatram da je Dr.Živanića iskvarila lova i da je potpuno otaljao 2  pregleda(u 10.oj i  16.oj nedelji) Ali neću o tome.
Javljam za dve nedelje kako je prošlouser posted image

(odgovor članu mjaumjau)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: 4D ultrazvuk
25.2.2011 8:16:43   
Ana007
IZVORNA PORUKA: mjaumjau

Ja sam u 15 nedelji trudnoce...otprilike,posto doktori razlicito racunaju,zbog toga mi je i beta na dabl testu bila povisena,kako mi je doktorka objasnila,jer su mi uradili tek u 14.nedelji,ali pre toga me je neki grozni doktor iz Fronta isprepadao,tako da nakon tripl testa planiram da odem na 4D uz da bih se uverila da je sa bebicom sve u najboljem redu... S obzirom da je prva trudnoca i da nemam nikakvog iskustva,ne mogu da se odlucim za doktora,pa vas molim za savet-doktor Zivanovic iz AnaLife ili doktorka Fazlagic iz Medisona??? Svima koji imaju iskustva sa pomenutim doktorima bih bila jako zahvalna za savet... :)


Ja sam celu trudnocu vodila kod Fazlagicke u Medisonu,i imam samo reci hvale za nju.Ima jako puno pacijentkinja,ali bez obzira na to,sve stigne da ti objasni.Ja sam stvarno prezadovoljna sa njomuser posted image


_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu mjaumjau)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: 4D ultrazvuk
25.2.2011 12:36:00   
bokaesf
jel zna neko koliko košta 4d ultrazvuk u Albi u Paraćinu i hoće li snimak narezati na disk u tu cenu? Kako se vidi u u 7.mesecu trudnoće?

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: 4D ultrazvuk
25.2.2011 15:06:07   
mjaumjau
Hvala svima na savetima,ja sam ipak odlucila da odem kod Jurisica jer su on i moja doktorka 'u dosluhu',ali procitala sam iskustva i vecina ga hvali... Ma meni je na prvom mestu naravno da je sve super sa bebcom,i da dobijem neke lepe slicice da posaljem tatici od koga smo trenutno odvojeni i njegovoj porodici,to ce svima puno znaciti... Mnogi kazu da nije narocito pricljiv,ali da je svakako strucan,tako da se nadam najboljem,i javljam utiske...
Imam zakazano za nedelju dana i jedva cekam da vidim moju bebicu! user posted image

(odgovor članu bokaesf)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: 4D ultrazvuk
26.2.2011 16:44:43   
mirjanica
Citam sta pisete pa rekoh da dodam sta sam cula pre neki dan u cekaonici dz! Tamo smo skoro sve trudnice cekale samo doznake, inace sve vodimo trudnocu negde drugo, uglavnom zene idu privatno! Nikad ranije cula nisam za tog Zivanica, ali ga trudnica do mene toliko napljuva da nemam reci! Nisam bila, prvi put cujem za coveka, ali posle njene price nikad ne bih ni otisla! Upravo to sto je marijamarjuca napisala, kaze da pregled tako otalja, prepusti te sestri, pare debe uzima i bitno da su ispred ordinacije crni dzipovi i audiji! Eto to sam ja cula! I da, cula sam da je dobar neki dr Stankovic u Jovanovoj, samo i radi na 4D i kazu odlican je! Eto, mozda je neko za njega cuo!

(odgovor članu marijamarjuca)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: 4D ultrazvuk
26.2.2011 16:45:39   
mirjanica
Ana007, znas li koliko je pregled na 4D kod Fazlagicke, u Zemunu?

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: 4D ultrazvuk
26.2.2011 17:36:04   
Ana007
Tada kada sam radila 4 D nije mi naplatila nista,sem standardne cene pregleda kod nje,koji inace iznosi 4000.I narezala mi na CD user posted image


_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: 4D ultrazvuk
26.2.2011 18:00:02   
Ivana.
Ja vodim ovu trudnocu kod Mime Fazlagic u Medisonu. 4D je 4000,00 din. Samo reci hvale za Mimu user posted image  

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: 4D ultrazvuk
26.2.2011 18:12:37   
mirjanica
Stvarno? Pa to je super cena! Ja imam dr u frontu, ali bih negde da odem na 4D i dobijem cd! Evo drugarica je bila negde na Vracaru i platila 7.000! Super, naci cu tel na netu pa cu verovatno otici, bas bih volela da vidim bebicu lepo!

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here