|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D ultrazvuk
23.7.2015 18:53:39   
Valerie
opet ja u ovoj temi user posted image neverovatno neposecena

jel isao neko na kasni 4d, oko 34. nedelje npr? lomim se da li da idem opet.

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: 4D ultrazvuk
2.11.2015 23:50:32   
Bubi89
Pozdrav svima. Kakva su vam iskusta sa Papic klinikom? Da li 4D raditi kod Dusana Papica ili kod Zivanica u Analife. Velika je razlika u ceni a ako su obojica strucni da idem gde je manja cena. :) Ali treba mi bas neko strucan zbog losijeg dabl testa.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: 4D ultrazvuk
4.1.2016 12:29:19   
IvanaSK RR
Zakazala sam 4d za dve nedelje i bas sam uzbudjena :). Jedva čekam da vidim i tako bebicu.Zakazano u klinici Raovic.

(odgovor članu Bubi89)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: 4D ultrazvuk
4.1.2016 13:52:27   
BubaBubica
Ja razmišljam da zakažem ekspertni UZ za 12. nedelju, samo mi je problem kakvo će vreme biti, jer moram čak do Pančeva a to i nije tako blizu. Kaže mi dr u domu zdravlja da će on obaviti detaljan pregled ali njihov UZ aparat nije baš kvalitetan. Pošto ne planiram da radim double test, želim da taj pregled bude od koristi. Posle bih zakazala i negde oko 24. nedelje, tad bi vodila i devojke na UZ user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: 4D ultrazvuk
4.1.2016 13:54:43   
IvanaSK RR
Zašto neces da radis dabl? Ja cu za dve nedelje biti u 21 nedelji i nadam se da ce se lepo videti sve :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: 4D ultrazvuk
4.1.2016 18:19:37   
BubaBubica
Nisam radila ni u drugoj trudnoći. Nuhalni nabor je bio ok, u porodici nemamo slučajeve poremećaja, verujem da je sve ok. A i ginekolog je rekao da sam mlada da bi to bilo obavezno za mene i podržava moju odluku.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: 4D ultrazvuk
4.1.2016 18:33:32   
Anoniman
Ni ja nisam radila , ni sa Unom, ni sa Norom dabl test, verujem 4d uz potpuno, ne daj Boze da nesto nije u redu videlo bi se siguro. Sada imam 25 godina, a verujem da cu u narednoj trudnoci raditi, jer ih Boze zdravlja zelimo troje, i bicu starija, vec imam ime za narednu user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
  Direktna veza do poruke: 507
   RE: 4D ultrazvuk
4.1.2016 18:44:50   
IvanaSK RR
Ovde je obavezno, mislim, mene niko nije pitao. Prva trudnoca mi je bila sa 20 godina i tada sam i radila.
4d nisam radila u prvoj trudnoći i bas mi je drago sto cu sada ici. Uf, jedino je cena malo veca 8 000. Koliko je trajao 4d kad ste isle i da li se obavezno dobija video i slike?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: 4D ultrazvuk
4.1.2016 23:24:03   
BubaBubica
I ja sam dabl radila u prvoj trudnoći jer nisam znala kakav je to test, imala sam 18 godina. U drugoj nisam (21 god) pa neću ni sad (25).

IvanaSK baš je skupo user posted image meni se čini da u Pančevu nije toliko, baš ću se raspitati.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: 4D ultrazvuk
5.1.2016 11:52:07   
IvanaSK RR
Moguce da ima i jeftinije, nisam zvala. Idem u Raovic jer tamo radi doktorka koju poznaje moja drugarica, a i ona radi u porodilistu gde cu se poradjati.
Istina, nisam očekivala da ce biti vise od 5-6000, ali sta da radim sada.
Svejedno se radujem :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: 4D ultrazvuk
5.1.2016 12:03:26   
krin 40
Ivana izbor ti je odlican.U klinici Raovic su vrhunski strucnjaci.Ja sada radim na trecoj bebici i opet cu ,ako zatrudnim,kod njih voditi celu trudnocu.Ja tamo idem kod dt.Dejana Dimitrijevica

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: 4D ultrazvuk
5.1.2016 12:20:42   
IvanaSK RR
Drago mi je da imas pozitivno mišljenje. Ja cu kod Tatjane Djordjevic.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: 4D ultrazvuk
5.1.2016 12:22:17   
IvanaSK RR
Kad si isla na 4d dobijala si snimak i slike?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: 4D ultrazvuk
5.1.2016 12:35:49   
krin 40
Sve...i najvaznije paznju,osecas da ti je dr. posvecen.Jeste da kosta ali dobijes bar tretman kakav jedna trudnica zasluzuje.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: 4D ultrazvuk
5.1.2016 14:09:02   
IvanaSK RR
Nadam se da je i ova doktorka takva :)
To je da se rasplaces kad vidis kako divnih doktora ima.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: 4D ultrazvuk
5.1.2016 19:40:51   
Jole84
Ivana user posted image i ja dobila i slike i snimke, ali istina najvaznije je sto te gledaju detaljno, za mene je 4d zakon...Milu su mi uhvatili kako piski u stomaku, neprocenjivo user posted image user posted image jedva cekam da je zekim za jedno 20ak godina da je popisulja user posted image Ovog puta sam bila malo kasnije, u 24 nedelji, i videlo se cak i bolje nego prvi put!

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: 4D ultrazvuk
5.1.2016 19:48:51   
IvanaSK RR
Ja cu biti tada 19+6,valjda ce se videti, jer bih ja da vodim i sina da vidi batu ili seku :)

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: 4D ultrazvuk
5.1.2016 19:53:03   
Jole84
Mozes da ides kad god hoces, ali se valjda najbolje vidi u periodu izmedju 22. I 24. nedelje. Taman se tad radi ekspertski uz, pa uklopis to, 2u1 user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: 4D ultrazvuk
5.1.2016 20:11:15   
IvanaSK RR
Ja sam zakazala 15.01.A ekspertski mi je zakazan krajem januara u domu zdravlja. Mada, nadam se da ce se ovi privatno posvetiti isto onoliko koliko bi i da se radi ekspertski.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: 4D ultrazvuk
5.1.2016 20:29:30   
krin 40
tu doktorku vidjam tamo u prolazu,deluje fina i ok,opustena:):D.Ja idem kod Dejana jer imam ludi princip zenski ginekolog i zenski stomatolog nikada,ali generalno,tamo su svi sjajni,nista ne brini

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: 4D ultrazvuk
5.1.2016 21:11:13   
IvanaSK RR
Pisem utiske za desetak dana :) Hvala na informacijama.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: 4D ultrazvuk
16.1.2016 21:16:59   
IvanaSK RR
Ultrazvuk je trajao oko pola sata, dobijen cd i par slikica. Nekako mi je tih pola sata brzo proletelo, ja bih jos vremena :).
Doktorka je gledala mozak,bubrege, kicmu, srce, besiku... Hvala dragom Bogu, sve je u redu. Pol - devojčica, 99,9 posto.
Pohvale za doktorku Tanju Djordjevic.
E sad, ako imate novca lepo je otici, ali i ekspertski ultrazvuk u domu zdravlja je otprilike takav, naravno ako tamo imaju dobar aparat.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: 4D ultrazvuk
16.1.2016 21:20:24   
BubaBubica
A slikica? user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: 4D ultrazvuk
16.1.2016 21:39:50   
vocicana
Bravo Ivanaaaaa!!!! Kako su majke srecne kada pricaju o svojim lucicima u stomacima. Drago mi je a svakako nisam sumnjala da nesto nije u redu. Devojcica!!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: 4D ultrazvuk
16.1.2016 21:40:57   
IvanaSK RR
Draga moja, ja svo vreme pisem sa moba, sledeće nedelje obecavam i slikice ultrazvuka i slikice mog stomaka.
I da, u to vreme je beba uglavnom budna, al posto je ceo dan vilenela tad je bila zaspala, desna ruka na glavi-obrazu, a leva ruka u položaju "mornar Popaj pokazuje misice" :) sto je narocito bilo zanimljivo mom sinu :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here