|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 23:07:07   
Giner
ne obracam se visee modovima, sve sto imam pisem sa adminom na pp....e tako
Tash...IP adresa Laprdala je drugacija, nije ista, ja se jako dobro u to razumem tako da znam da je nasumice obrisam jer sam napisala da volim mojih 10-ak zena pa se zato samo kontalo da je neka stara forumasica...nema veze....sve ce doci na svoje

< Poruku je uredio Giner -- 30.9.2012 23:09:15 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 23:10:22   
Anoniman
e ja nisam mod, sa mnom mozes da pricas. user posted image stavi zeno sliku, ne mogu da se setim ko si. user posted image

(odgovor članu Giner)
  Direktna veza do poruke: 327
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 23:16:47   
Giner
Tash stavicu , cek da vidim hocu li ostati ovde, da ne uredjujem profil za dzabe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Novi korisnici
30.9.2012 23:45:58   
Mery78
e evo me....Tash, sutra uredjujem profil user posted image

(odgovor članu Giner)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 1:36:25   
sisiti

Dobro dosla

user posted image user posted image user posted image user posted image
Balgodaram

(odgovor članu sisiti)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 9:02:52   
Anoniman
Juhu, nećeš više da rušiš Raju? user posted image

(odgovor članu Mery78)
  Direktna veza do poruke: 331
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 11:45:28   
soni
pa ona nije nikad ni rusila raju, al ako neko napise nesto sto se nekome ne svidja, odmah se tumaci kao rusenje....user posted image

ja sam bas volela njene postove i super sam se druzila sa jos mnogo njih koje su rr napustile jel nisu mogle da kazu ono sto misleuser posted image


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 11:47:19   
Anoniman
Ne soni, ona je konkretno pretila da će to da uradi, niko ništa nije pogrešno razumeouser posted image

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 333
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 11:49:52   
soni
ja mislim da to nije mislila tako user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 11:52:56   
viking
Ja stvarno nemam ništa protiv na neko bude ili ne bude ovde (ko mi se ne sviđa, njegove postove ne čitam i rešena stvar, svi znate da se nikada nisam klala ni sa kim) ali me najiskrenije zanima, bez želje da provociram ili nešto slično, šta članice koje su banovane, koje su više puta izbacivane sa foruma, toliko goni da žele da se vrate?
Stvarno mi to nije jasno i volela bih da mi neko objasni, onako drugarski, pošto ne mogu da shvatim tu želju da budeš negde gde si, da se tako izrazim, nepoželjan jer si već više puta banovan?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 12:10:37   
Verolina
Evo ja cu da ti odgovorim. Pre tacno godinu dana sam zamolila Guppy da obrise moj profil jer pored sve svoje zelje da ostanem normalna u borbi za potomstvo, ja nikako u tome nisam uspevala. Otisla sam odavde, desile su mi se jos gore stvari, no to je vec druga tema. Ipak, ja sam se uvek i van ovog foruma trudila da pomognem zenama koje su mi za srce prirasle. Neke bebe smo zajedno docekale, neke crtice takodje, pile smo zajedno rakiju , smejale se i plakale zajedno. U meni su mnoge osobe odavde nasle pravog prijatelja od krvi i mesa, kao i ja u njima. Vidjamo se jako cesto i to je nesto najdragocenije sto jedan ovakav tip foruma moze da pruzi. Ja nisam bila banovana, sama sam trazila da mi se obrise profil zbog sine napetosti koja je ovde vladala, svoje licne, ali i bezobrazno isprovocirane od strane drugih ljudi. I zbog svega prethodno navedenog, banovane ili ne, verovatno i te druge clanice imaju porive da budu sa nekim ovde dragim ljudima. A cisto sumnjam da su bas svima nepozeljne. I ako ce da mere druzenje sa nekim zenama koje vole i nepozeljnost malog broja ljudi reda moderatora, mislim da ste svesne sta ce izabrati.
Meni niko ne moze da zabrani da se vratim ovde. Sama sam otisla, sama sam se i vratila i dalje spremna da pomognem drugima i sebi i niko, ali apsolutno niko mi ne moze na to pravo oduzeti!
Eto, nadam se da sam bila eksplicitnauser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 12:17:10   
lidija 011
verolinka, nemas pojma koliko mi je drago sto si se vratilauser posted image
i da znas, svaka ti je ka' Njegosevauser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 12:18:43   
vonavoj
auuuu..sad ste me sve zbunile..nove-stareuser posted image user posted image

(odgovor članu Giner)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 12:19:07   
soni
verolino user posted image user posted image nemam sta da dodam...sve si rekla...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 12:21:29   
Olga75
Verolino ali ti nisi bila banovana , mislim sama si odlucila da iskuliras user posted image
Ni ja nikako ne zelim da provociram ali cemu dva - tri naloga ? Mislim na jednom sam dobra , na drugi se ulogujem da pljujem po onima koji me nerviraju ili sta ?
Ovo nije ucionica nego forum , nikako nije stvarni zivot pa da treba da budem do srca uvredjena jer nekog nerviram ili sta ja znam
nadam se da ste razumele moju dilemu
i sad sve koje ste tu dobrodosle , nadam se da cemo se lepo druziti i ponasati onako kako odgovara zrelim zenama majkama i buducim majkama user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 12:22:05   
indy_25
Vidim aktivna ova tema pa udjoh da vidim o cemu se radi i procitam da se Buba vratila jeeeee. A koji joj je novi nick? Bubo kako si kako je mala ljepotica. Verolino dobrodosla azad i ostalim clnicama dobrodislica. Ja bih jako voljela da se vrate jos Kaliopi, Oti, Cipiripi i Diabla. A ta je s Verus nisam dugo vidjela njen nick ovdje na temama.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 12:22:11   
majared
Evo da se javim, jos jedna nova- stara.
Verka,Vonavoj, Soni user posted image .

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 12:24:37   
Anoniman
Veruška se vratila za Srbiju, pa valjda ne postiže da se javlja na Raju. Bude je s vremena na vreme na temi Uvođenje čvrste hrane deci sa alergijama.

Ja bih rado čitala i jelenu038.

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 343
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 12:25:07   
Verolina
IZVORNA PORUKA: Olga RR

nadam se da cemo se lepo druziti i ponasati onako kako odgovara zrelim zenama majkama i buducim majkama user posted image


user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 12:26:14   
Verolina
IZVORNA PORUKA: majared

Evo da se javim, jos jedna nova- stara.
Verka,Vonavoj, Soni user posted image .

Nova-stara je ponovo u akciji, videla sam. Svako dobro ti zelim majared. Druzimo se opet, nadam se ovog puta sa hepiendom.user posted image

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 12:30:10   
Jeca*
Sto se mene tice, svi su dobrodosli, cak i oni sa kojima sam se povremeno i dokačila oko neke teme. Ja sam to sve zaboravila, jer nije bilo zlonamerno već u žaru dijaloga...tako da od mene svaki povratnik i svaki novi član, ima dobrodošlicu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 12:32:39   
twinss
ja sam se uclanila jos 2009. ali posle jedno godinu i po dana nisam imala net samo ponekad na poslu, pa se lecila i evo sad imam net u stanu...user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 13:04:44   
vonavoj
verka,majareduser posted image user posted image user posted image lepo vas je videti!

(odgovor članu twinss)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 20:52:58   
bea83

IZVORNA PORUKA: majared

Evo da se javim, jos jedna nova- stara.
Verka,Vonavoj, Soni user posted image .

majareduser posted image
Verka, znam te znaš me,šta da trošim smajlije na tebeuser posted image

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Novi korisnici
1.10.2012 21:17:15   
Verolina
Bea, ces da izedes golem cutek nocaskeuser posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here