|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u Srbiji
23.7.2020 22:59:05   
vonavoj
Ja imam jako lose iskustvo sa svim procedurama u NLB banci..bilo je potrebno za firmu da pustim ratu kredita,nije mi dala..iako sam imala uredno potpisan virman,sa sve potpisom direktora...ne,nema me u bazi ovlascenja....ali ja ne dizem pare,uplacujem vam..jok..kaze mora licno direktor..kako da ne..

Tog dana nam nije radio internet.pa nismo mogli elektronski..Tako da Dunja,dobro razmisli za banku.. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: Problemi u Srbiji
23.7.2020 23:13:49   
Mirko Svirko
Dunja, ne mogu da verujem. Da taj covek  laze a bila si tu. I njeno ponasanje. Ja ne znam sta je sa ljudima.Hoces li izabrati tu banku ili ne? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: Problemi u Srbiji
23.7.2020 23:25:30   
dunja RR
Von, pa NLB je kupio Komercijalnu, najjača su banka ovde, zar ne?. Mi (firma) od starta imamo tu račun, nije bilo problema. Ali ova poslovnica kod mene je grozna, osoblje je grozno, a moram tu jer su mi najbliži.
Iako su kupili Komercijalnu nisu još uvezani, a i kamate su im različite, NLB ima veće. Poredila sam i sa drugim bankama kod nas, NLb ima ubedljivo najviše kamate za štednju, iako ni to nije kako je nekada bilo .. stalno spuštaju. A ne znam zašto, kada ljudi jako malo štede (ne uspevaju da uštede, za razliku od nekada), rekla bih. I sigurno ih neće privući tim niskim kamatnim stopama.

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.7.2020 23:27:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1628
   RE: Problemi u Srbiji
23.7.2020 23:35:54   
dunja RR
I moram reći da me iznenadilo kada su baš oni kupili Komercijalnu, jer sam NLB doživljavala kao malu banku, tek par poslovnicia imaju u BG čini mi se, mada možda sam ja to loše procenila, i bila u zabludi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1629
   RE: Problemi u Srbiji
24.7.2020 7:06:57   
Duškić
Isto sam i ja mislila Dunja
.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1630
   RE: Problemi u Srbiji
24.7.2020 10:54:14   
Sanjica26 RR
Dunja, prosle godine kad smo kupovali stan na kredit odemo mm i ja do inteze na salt_er i mm pita sluzbenicu nesto. Ne secam se sta je pitao. Ona nije ni odgovorila na pitanje, nego ona je postavila pitanje njemu: "Gde uzimate stan i koliko ste ga platili"? Posto joj nismo nista kokretno odgovorili ona prebaci nase pitanje na koleginicu jer ona ne zna odgovor. 😠
Prosli mesec smo oboje dosli da mm plati ratu za stan, a ja da podignem svoje kartice koje stoje kod njih od prosle godine. 😀 Savetnica koja nas je odbila za kredit pita me kako smo dobili i sta je mm trebao da donese. Oni su nas odbili, a ista banka u Bg-u je nas oberucke prihvatila. Nju sad interesuje jer ju je pitao neki mm-ov kolega, pa se zainteresovala za klijenta. Ima sve u racunaru, pa nek gleda. Nije joj rekao mm nista



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.7.2020 10:58:19 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1631
   RE: Problemi u Srbiji
24.7.2020 11:13:19   
physio70
Maltretiranje normalnih ljudi kao sto je Dunja plus jako losa reklama za poslovanje NLB.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1632
   RE: Problemi u Srbiji
25.7.2020 16:05:12   
dunja RR
Obavih juče u NLB, milion papira za potpisati ali završismo. I dotična bila ekstra ljubazna ovaj put.

Da li možda neko štedi u dinarima? Veće su kamate, ali se ja nešto ne usuđujem ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1633
   RE: Problemi u Srbiji
1.6.2021 13:52:09   
dunja RR
Da turim i ovde - posle godinu i po kašnjenja, infostan nam postavlja novi lift. Navodno, samo u Italiji se pravi (stara zgrada) pa smo zato čekali.
Pritom nam godinu i po dana naplaćuju korišćenje lifta svakog meseca, da li 800 dinara mesečno.
A 1.500 eura po stanu plaćamo novi lift! Evo danima lupaju na hodniku.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1634
   RE: Problemi u Srbiji
1.6.2021 14:09:00   
Ana RR
1500 evra po stanu??? user posted image

I pretpostavljam da plaćaju svi, bez obzira na kom spratu žive?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1635
   RE: Problemi u Srbiji
1.6.2021 14:18:51   
dunja RR
Da da Anci svi, 30 stanova, 2 u prizemlju i 4 na svakom od 7cspratova. 1.500 eur po stanu.

Ja se recimo nikad ne vozim liftom,  a Dragan se nanosao kolica u poslednjih godinu i po, pa ne radi lift maltene od kako se M rodila.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1636
   RE: Problemi u Srbiji
1.6.2021 14:28:14   
dunja RR
Naravno apsurd je da plaćaju ovi u prizemlju, ali to je tako po ugovoru, oni svakako oduvek plaćaju korišćenje lifta prema infostanu, iako ga ne koriste. Ni ovi na prvom ga nikada nisu koristili, ja od kako sam rođena, u zgradi je lift na prvom bio blindiran, i nije se mogao koristiti od i do prvog sprata.

Stariji ljudi koji žive na 6 i 7. spratu su se zatvorili u stanove i ne mrdaju, jer ne mogu, nemaju snage, i tako to traje već godinu i po.
Recimo 2 starije žene žive gore, jedna na 6. a druga na 7. spratu, obema su skoro umrli muževi, jedna nema decu, drugoj su deca u Nemačkoj, i one naizmenično jednom nedeljno siđu u nabavku, pa ako jedna siđe, kupi i drugoj sve šta treba, i onda ne mrda dve nedelje nigde. Prosto ne mogu, starije su. I to nekretanje kao posledicu ima da su zdravstveno lošije nego ranije, ugojile se, atrofirale u poslednjih godinu ipo.

I nisu jedine, ima još par njih starijih.

Da je lift radio one bi išle na pijacu svaki dan, šetale se Bulevarom, ovako samo sede kući, ako me razumete.
Nudimo im se da pomognemo, ali neće da druge opterećuju.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1637
   RE: Problemi u Srbiji
1.6.2021 22:23:52   
Ivanka 75
Valjda ima novijih liftova koji mogu da se uklope? 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1638
   RE: Problemi u Srbiji
2.6.2021 3:10:47   
dunja RR
Ima Iv, upravo nam postavljaju, traje to već neko vreme. I košta, 1.500 eur po stanu :(

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1639
   RE: Problemi u Srbiji
2.6.2021 13:06:52   
Ivanka 75
Dunja, znas li koja firma vam ugradjuje lift?

Nema ih mnogo. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1640
   RE: Problemi u Srbiji
2.6.2021 13:31:24   
dunja RR
Ne znam Iv, upravnik zgrade je taj ugovor pravio sa infistanom, pitacu ih ako ih sretnem na hodniku




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1641
   RE: Problemi u Srbiji
2.6.2021 17:43:57   
Ivanka 75
Dunja, ajde pitaj molim te ko vam ugradjuje lift, bas me interesuje. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1642
   RE: Problemi u Srbiji
26.1.2022 11:18:36   
nata11
Juce sam toliko poludela na poskupljenja da mi je para izlazila na usi.


Posle posla svratim u apoteku da uzmem za dete Sudocream. Onako pogubljena, umorna platim izlazim i gledam sta sam ja platila 980 din. Udjem rekoh izvinite koliko je najmanji sudokrem. Pa on vam je 510 i ostatak je za Gentamicin mast.user posted image JA stvarno ne znam kolika je kod vas cena ali ja to poslednji put placala oko 390 din.

Odatle ulazim za hleb. Zena ispred mene uzela dva hleba i u jednoj kesi sa mesare neke pilece kosti- krilca sta su vec. Kaze joj kasir 790 din. Ona zena gleda u njega, pa u mene, pa otvara kesu da vidi sta je uzela.

Strasno je koliko je sve otislo a plate nam nisu mrdule. Pardon moja je mrdnula za 50 E- taman da pokreijem razliku za gorivo.

Kad pogledam sve je ok i garderobu mozes naci pristupacnu i namestaj ali ove svakodnevne namirnice su katastrofa od cena. Kuda ovo vodi ne znam.

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1643
   RE: Problemi u Srbiji
26.1.2022 11:23:49   
Ana RR
Jeste, Nato, sve je poskupelo, i to nekako sve onako polako, na kvarno. Marko pije iberogast kapi i one su preko 1000 dinara sada, a bile su oko 600-700.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1644
   RE: Problemi u Srbiji
26.1.2022 11:56:40   
Bambino1
Mm i ja otisli za vikend u kupovinu. Gledamo toalet papir koji inace kupujemo stalno, pise cena 500 din, gledamo da li je to taj, jeste, ta sifra, a bio je 300 din do pre manje od mesec dana. Hajde da kupimo kafu, 200gr kafe, bila oko 260-270 din, sad pise na akciji, cena 330 din, akcijska.A sto rece plate ne mrdaju. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1645
   RE: Problemi u Srbiji
3.6.2022 11:26:22   
dunja RR
Žene jel vidite vi cene? Ovo nije normalno.

Meni prodavačica u Idei kaže da je sve, ali sve duplo skočilo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 1646
   RE: Problemi u Srbiji
3.6.2022 11:33:44   
Ana RR
Suzi, ne znam šta da kažem.. ovo nije normalno a šta će biti do zime...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1647
   RE: Problemi u Srbiji
3.6.2022 11:49:20   
Ivanka 75
Nije normalno. Krem sir koji kupujem je bio do pre 2 nedelje 65 din, onaj zuti imlekov. Danas 85 din. I to ono minijaturno pakovanje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1648
   RE: Problemi u Srbiji
3.6.2022 12:21:09   
dunja RR
Slučajno sam juče na nekom američkom blogu, čini mi se neke mame, videla na hiljade komentara, isto pišu mame u Americi, identično je i kod njih. Svi su isprepadani, i vidim kreću da razmišlajju o gajenju povrća itd.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1649
   RE: Problemi u Srbiji
3.6.2022 12:28:54   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Žene jel vidite vi cene? Ovo nije normalno.

Meni prodavačica u Idei kaže da je sve, ali sve duplo skočilo.



Јесте Сузи. Осећа се и те како. Ја не знам шта раде људи који имају минималац. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here