|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
28.5.2015 10:44:25   
mlada_mama
Od 1 juna cijena epiduralne anestezije u KC BL 150KM user posted image

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
28.5.2015 10:48:50   
dijana1*
To sam i ja juce procitala. A navodno anesteziolozi se bune zbog te cene.
Imace vise posla za istu platu.... nisu mi bas jasni.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
28.5.2015 10:53:29   
mlada_mama
Neko se uvjek mora buniti, meni je to smijesno, kao da su ne znam koliko iskusni i strucni, a znamo da nisu, imaju platu i jos sa strane, nek se obrate svojim nadleznima, fondu, ministru zdravlja, kao da me interesuje.

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
28.5.2015 10:57:38   
dijana1*
Pri tome da je i dalje skupo... ali bolje i 150 nego 500. Jbt kao da uzivaju da se zene muce.
Ja sam relativno ok prosla sto se tice bolova pa sada za trece nisam sigurna da li da uzimam epi ili ne. Ali ima tena koje zaista boli i kojima zaista znaci. Pogotovo ako je jeftinije. A oni se kreteni bune. A to im je posao. Sami su birali.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
28.5.2015 11:08:31   
mlada_mama
Naravno, slazem se da je bolje ista nego nista, napredak. Najgore u svemu je to sto se bune a sve ce lose da se zavrsi po porodilju, docice preko neke stvari dati epi, jos ce ocekivati da ga pocastis user posted image i eto problema. A sa tim se nije za igrati, znajuci gdje se bode igla i mogucnost posljedica. Ja sam prvi porod imala tezak i dug, pa kontam kad sam to prezivjela da ovo drugo ne moze biti toliko lose user posted image

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
26.6.2015 14:27:45   
Dragić
Divna vijest, a kakvog su raspoloženja oni gore zbog te novosti stavrno me ne interesuje. Zar i njima nije u interesu da im se žene ne raspadaju od bolova već da lagano i smireno porađaju i sarađajuju. Čudni su to ljudi. Ja sam baš srećna zbog ove vijesti iako bih ja i 500 KM platila za epiduralnu, a ovaku ću bebici kupiti nešto za te pare. user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.6.2015 0:32:16   
dijana1*
Dragic nije im interesantno zato sto moraju da sede pored porodilje i prate kontrakcije i bebine otkucaje. Da te svaki minut nesto zapitkuju... itd itd...
Za to vreme mogu da se setaju u belim mantilima.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.6.2015 10:28:53   
Dragić
E to je već njihov problem. Iskreno, ja mislim, da su ljekari gore mizerno plaćeni u odnosu koliko bi trebali pa shodno tome neće ni da se trude. Mislim da problem nije samo u njima, mada je to poziv koji moraš voljeti prije svega i da ti pacijenti budu na prvom mjestu. Imaju izbor da rade ili da ne rade. Ja da sam na nihovom mjestu već odavno bih bila preko granice. Uh, odoh sad preširoko i predaleko, ali činjenica je...

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
28.6.2015 12:47:25   
mlada_mama
Zna li neko kolika je ona naknada sto se dobija od socijalnog za drugo dijete?
Znam da je za prvo bila 250KM 2012te, zanima me za drugo?
Hvala mamice

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
28.6.2015 13:11:15   
dijana1*
Mm za prvo i drugo isto. Ja sam za prvo dobila 300 2010-te a za drugo 250 2013-te .

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
28.6.2015 18:18:11   
mamica 91
I mi smo dobili 250 prosle god...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
28.6.2015 19:34:30   
World
Isto je i za prvo i drugo.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.6.2015 11:50:38   
Dragić
250 KM. Da li dobijaju žene koje su na Zavodu za zapošljevenje i koliko, zna li iko?

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.6.2015 16:47:41   
dijana1*
Dragic to svi dobijaju. Nema veze da li radis ili ne.
Boze o kojim mi ciframa pricamo. Da vidite u BG za prvo oko 50 000 , drugo , 120-130 000 i trece 260 000 din. A ja cu ovde za trece sipak dobitiuser posted image sramota za drzavu.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.6.2015 21:29:24   
bumba
Haha Dijana bas me nasmija sa sipkom.Nego ti u Bg tamo vise daju:-D

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.6.2015 21:51:10   
anajid
Da isto je bez obzira koje je dijete po redu.Ja sam dobila u komadu 500 KM user posted image

(odgovor članu bumba)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.6.2015 23:15:49   
dijana1*
To je oko 5000 KM i to nije malo. Zamisli da kod nas toliko daju za trece. Nego ja ozbiljno pravim plan kako da uzmem te pareuser posted image
Imam drzavljanstvo ali mi je problem zdravstvena knjizica. Jedino da vidim kako cu doci do nje i problem je resen.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
30.6.2015 20:37:21   
bumba
Nema druge vec pali za Bg i tamo radjaj...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
1.7.2015 13:26:02   
Dragić
dijana 1 RR, ako otkriješ rješenje javljaj i nama. user posted image Kad već od sopstvene države nemamo podršku i pomoć onda da se same dovijamo, haha

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu bumba)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
1.7.2015 15:14:38   
dijana1*
Ja cu se poradjati u Banja Luci. Ali mija deca automatski dobijaju drzavljanstvo Srbije jer ga mm i ja imamo. Jedino u medjuvremenu moram da sredim papire tj. da imam njihovu zdravstvenu knjizicu


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
6.7.2015 13:47:53   
Наташица
zene, da li neko mozda zna raspored dezurstva doktora na paprikovicu? ja bih trebala na carski, a doktorica sa kojom sam dogovarala carski ne moze do 13 da uradi rez, a termin mi 15. ako bi mi krenulo ranije, cisto da znam za koga da pitam ili da zna broj telefona na koji da zovem i pitam kad je ko tu? hvala unaprijed.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
6.7.2015 14:00:11   
World
nazovi recepciju pa pitaj 342-100

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
5.12.2015 9:34:44   
Jikica90
Cao svima! user posted image Ja sam tek na pocetku trudnoce-5nedjelja,ali imam visok krvni pritisak me malo strah kako ce sve biti. Trenutno sam kod dr. Ives Šindrak, ali bih zelila da se prebacim kod nekog drugog, pa koga bi mi preporucili?! Dosta stvari ne znam. Nisam sigurna ni od namjernica sta smijem, a sta ne, jer ipak u pitanju visok pritisak. Znam da ne bih trebala hranu da solim nikako, ali opet ima dosta toga. Ipak, mi je prva trudnoca....user posted image Pozuser posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
5.12.2015 12:38:40   
dijana1*
Prvo da ti cestitam na trudnoci user posted image
A zasto ti Ives ne odgovara? Ona je super dr i bas pazljiva i posvecena svojim pacijentima. Ja trenutno vodim trudnocu kod nje kao visoko rizicnu i dogurala sam do termina bez ikakvih komplikacija.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jikica90)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
8.12.2015 21:00:55   
Jikica90
Hvala puno! Pa, dosta mi je porodilja reklo da tek kreće sama da radi, da jos prati porode kod drugih i da ima dosta propusta. Što se mene lično tiče, ona jeste dosta prijatna, ali ja na pregledu prije " izadjem go udjem ", nista ne govori, nista ne znam kao i kada udjem kod nje i sve šturo odgovara i kada sam dolazila na redovne preglede uvjek bi isto... Papa test totalno ne propisno popunjen, bez oznake stepena cistoće i sličnog, samo ako ima bakterija ili nesšto sl piše ispod i to je to. Jednostavno se ne osjećam sigurno, ali ni malo. Mada kažu da će i ona sada na odmor, jer je i ona trudna. Ja ipak imam visok pritisak i jos par stvari-nije mi svejedno kome ići, kada je toliko opasnosti i mala greška skupo košta. Može svako pogriješit, ali bar da nekome vjeruješ u to što radi...
Kada je tebi termin? Puno sreće želim!user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here