|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
7.6.2012 0:44:52   
Nova mamica
Molim vas za pomoc,tj vase iskustvo.... Zanima me ko ima i kakvo iskustvo sa PROSTIN vaginaletom ? Rekli su mi da dodjem na paprikovac u pon i donesem tu vaginaletu. Zna li ko gde ima da se kupi ? HEEELLLPPPP

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
7.6.2012 18:40:35   
anajid
Nova mamica,kakva je to vaginaleta,ne kontam zasto su ti rekli da koristis to?Nikad cula ali pogledaj u apoteci Biljana,znam da su oni najbolje snabdeveni ako tu ne nadjes,ne verujem da negdeje ima.

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
7.6.2012 19:59:18   
Nova mamica
To je neka vaginaleta koja se uzima samo jedna,i u roku od par sati izaziva porod. I otvaranje i pucanje vodenjaka. Ali nema nigde da se kupi,cak ni u apoteci Biljana. Uspela sam je naci u BG ali sam morala kupiti u pakovanju 4 komada. Ako nekome zatreba neka mi se javi !user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
7.6.2012 20:01:13   
anajid
Nova mamica,ne vidim ti tiker,jel ti treba da se porodis ili stauser posted image

Vazno je da si nasla vaginaletu.

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
7.6.2012 20:06:53   
malenac76
ni ja nisam nikad cula za te vaginalete ..mozda su ih prije imali u bolnici ali sad im ponestalo pa zato kazu da poneses..znam da su nekim mojim prijateljicama davali gore te neke vaginalete koje valjda omeksavaju grlic i podsticu otvaranje

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
7.6.2012 20:10:13   
malenac76
IZVORNA PORUKA: dijana1

Ali nazalost', Jordanka me je naucila da je lako biti dobar ginekolog kada je sve uredu a sta kada nastane problem? ? ?


i ja sam isla prije kod jordanke i sto kaze dijana bila mi je super dok je sve bilo super .. kasnije se pokazalo da kad treba ipak malo vise strucnosti tu je kiksnula ...jbga

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
8.6.2012 11:08:34   
Nova mamica
Da...trebalo je vec da se porodim...ali nista. Pa mi sada traze tu vaginaletu,a do nje je skoro nemoguce doci. Sada me plasi cinjenica da niko od vas nije cak ni cuo za nju...user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
8.6.2012 12:40:37   
mama76
Nova mamice nemoj da te plasi,ja je licno nisam koristila ali zena do mene u radjaoni jeste,kako sam ja to skontala ona je neka vrsta indukcije,utice na omeksavanja grlica i ubrzava otvaranje.Uglavnom se koristi kad trudnica predje termin a nema bolova,nemoj da se plasis ali eto ja se nadam da ce to do ponedeljka da krene samo.Sretnouser posted image

< Poruku je uredio mama76 -- 8.6.2012 12:41:17 >

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
8.6.2012 15:30:27   
Nova mamica
Da,objasnio mi je moj doktor sta je to,za sta je,i kako deluje...samo ono sto mene cini nervoznom jeste to da niko nije upoznat sa tim. Kao da je niko do sada nije koristio... i ja se nadam da ce vec samo od sebe krenuti...hvala na podrsci !

(odgovor članu mama76)
Direktna veza do poruke: 434
   [Obrisana poruka]
8.6.2012 22:28:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Nova mamica)
  Direktna veza do poruke: 435
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
9.6.2012 11:46:12   
Nova mamica
Hvala na informacijama. user posted image
Ako nekome bude trebala ta vaginaleta,ja imam ,neka mi se obrati. Tesko se nabavlja,a ja sam morala kupiti citavo pakovanje (4 kom) zbog jedne koja meni treba !

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
12.6.2012 11:38:45   
Наташица
Поздрав свима на форуму. Нећу вас много запиткивати, прочитала сам углавном све постове од раније :)
Хоћу само да вам кажем, тјеши ме то што сам углавном позитивна искуства прочитала са Париковца. Знам да није сјајно..подмићивање, нељубазност, дрскост....али што ви сви кажете преживи се. Јест да ме плаши та помисао како су одвратни и не приступачни горе. Ја сам још једна млада трудница, која нема искуства по питању мајчинства па ме форуми мало охрабре. Термин ми је почетком августа и већ сам се договорила са супругом да нема подмићивања, али да има у новчанику пар папирнатих од педесетак КМ, чисто ако не дај боже затреба. Водим трудноћу на поликлиници,а на Париковац ћу се само појавити кад заболи па ко буде ту од доктора. Знам жена које су се дигле тражити штелу за Париковац, чим су остале трудне, буквално и пребацивале се водити трудноћу горе код њих и на крају породи их доктор који је ту дежурни. Нисам се ни успаничила много, чудим се самој себи, јер сам иначе паничар. Само се молим да бебана стигне жива и здрава, а све остало ће се преживјети.

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
13.6.2012 12:38:59   
mlada_mama
pozz natasice, pridruzi nam se i na forumu za tromjesecja, nadam se da ce ti te novcanice od 50 ostati u novcaniku i da ces kupiti za to nesto za bebu user posted image
nova mamice ima li te, javi nam sta se desava user posted image

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
13.6.2012 20:46:57   
anajid
Stvarno sta je sa nova mamica?Nema je,sigurno se do sada porodila.Nadam se da je sve u redu.user posted image

Jos jednom da pitam,da li neko zna gde mogu da uradim 4D ultrazvuk u Banja luci i posto je?

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 439
   [Obrisana poruka]
13.6.2012 21:00:35   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 440
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
13.6.2012 23:43:13   
gogino
Da li neka od vas vodi trudnocu ili je vodila kod dr Ecim Vesne, kakva su vam iskustva? Ja trebam preci kod nje pa me zanima malo da cujem vas :) pozdrav drage mame i trudnice od nove clanice i buduce mame :)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 441
   [Obrisana poruka]
14.6.2012 10:01:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu gogino)
  Direktna veza do poruke: 442
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
14.6.2012 10:07:27   
gogino
Sto gagi? Ja sam cula da je jako neljubazna i drska, ali da je strucna, ali me interesuje sve da saznam iz prve ruke od vas :)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
14.6.2012 13:19:13   
purplish
Gogino moju prijateljicu je prvi put porodila tj. uradila carski rez...isto je tako nesto rekla da nije pretjerano ljubazna tj da tako djeluje ali da je strucna. Mislim da ona sve u svemu, ima pozitivno misljenje o njoj posto su je ostali dr bezveze mucili satima sa dripom a nista se nije otvarala. Kada je dosla dr Ecim, samo je rekla da nece to moci prirodnim putem i odmah je uradila CR. Tako da, po njoj, ona ima veliki plus.

Anajid, zar nisi ti negdje napisala da ti Curicka vodi trudnocu, mislila sam da u MedicoS imaju 4D user posted image , ima ga jos i u Diva medica, a vrlo je moguce i da jos neke privatne ustanove imaju. Sto se tice Jelene, sjecam se da je cijena 2009. godine bila preko 200 KM, nadam se da je sada manja.

(odgovor članu gogino)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
14.6.2012 14:05:15   
gogino
Purplish hvala na odg. :)

(odgovor članu purplish)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
15.6.2012 12:46:56   
Nova mamica
Evo i nas... Sa poslednjim informacijama iz naseg porodilista na Paprikovcu. Porod kao porod,sta tu reci,individualno je,za mene licno vise nego tezak ! user posted image Ali,mogu vam reci da je sve ostalo bilo iznad mojih ocekivanja. Babica,sestre i moj doktor su bili predobri,i zahvalana sam im do kraja zivota ! Osim toga,proveli smo tri dana na odeljenju za oporavak,gde sam se iznenadila osobljem kao i svim uslovima. Sobe su uredne,posteljinu menjaju svaki dan da ne lezis u krvi,pomazu ti oko bebe,oko dojenja,oko svega sto ti je potrebno. Pregleda te svaki dan ginekolog,dok bebu pedijatar ! Osvemu te obavestavaju i svjetuju. Dobijes tri poklon paketa,sa svim neophodnim stvarcicama za prve dane zivota tvoje bebe i tebe posle poroda,plus prirucnici o svemu sto ti je potrebno da znas ! Boravak u bolnici nije nesto lepo sto nam se desi,da se razumijemo,ali to sada gore izgleda kao neka mala skola za nove mame. Hrana je takodje dosta dobra,uglavnom zdrava i friska ! Tako da drage moje,ono sto vam ja mogu reci da to sve sto vas ocekuje nije nista strasno,naprotiv,nakon poroda ti je bas potreban takav tretman. Jos da napomenem da imaju i kupatilo sa toplom vodom,guser posted image e mozes da se istusiras kada god pozelis. Nije to luksuzno,sve je staro i nekako bedno,ali cisto i svrsishodno ! :) Ako neka ima jos pitanja,na raspolaganju sam... user posted image I da,moje iskustvo je bez mita i korupcije proslo !

(odgovor članu gogino)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
15.6.2012 13:44:01   
little_one
Nova mamice, cestitam na bebici! Sada su svi losi momenti iza tebe i samo uzivaj sad u bebici.

Hvala ti puno sto si nam napisala svoje iskustvo, stvarno je od koristi. Inace, prije 3 dana se i meni drugarica porodila gore i isto nema lose iskustvo samo sto je njoj porod bas lako prosao i ona je kao cigra bila vec drugi dan kad smo dosli da je vidimo. Isto tako je prosla bez mita i korupcije i kaze da je sve super. Dolazila sam i juce i to van termina za posjete da joj donesem neke stvarcice jer je mucio zatvor i tete su bile ljubazne i pustile me da joj dam to.

Ali nekako mi najsladje bilo kad sam odlazila, neki par je napustao porodiliste pa su trebali nekog da ih fotografise....bas su mi bili sretni...joj i meni se blizi porod...nadam se da ce biti sve ok! user posted image

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
15.6.2012 14:02:48   
mlada_mama
Nova mamice, neka si se javila user posted image cestitam na zdravoj bebici, zelim vam brz i lak oporavak i da uzivate user posted image hvala ti na podjeljenom iskustvu, uvijek je dobro kad ima neko svjez da nam isprica situaciju gore, najdraze od svega sto si napisala je to da si prosla bez mita i korupcije, Boze hvala ti user posted image ljubi bebca user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
15.6.2012 15:36:09   
Nova mamica
Hvala vam na lepim zeljama...
Uvek cu podeliti svoje iskustvo sa vama jer i meni mnogo znace vasa iskustva
Zajedno smo lepsi,zajedno smo jaci user posted image

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
15.6.2012 19:37:46   
anajid
Nova mamice cestitam ti od srca,neka ste zive zdrave i vesele!user posted image

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here