|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Joga u trudnoći
5.7.2010 23:37:19   
Jaca M
prisutan

ja sam išla na jogu pre trudnoće i sada želim da idem na jogu za trudnice pa te molim da mi prosleidš gde mogu da vežbam, br. telefona i adresu iz Beograda sam

(odgovor članu Jaca M)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Joga u trudnoći
19.10.2010 15:02:05   
Bentli
Da li neko ima iskustva sa jogom u trudnoći i gde u Beogradu postoje kvalitetni treninzi?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Joga u trudnoći
22.1.2011 0:50:59   
~Nim~
Ja sam pre trudnoce isla na aerobik
i navikla sam na fizicku aktivnost
a sad posto ne smem da djipam
okusacu se u jogi
user posted image
skinula sam preko torenta neke video zapise vezbica bas za trudnice
i to na srpskom user posted image

_____________________________

...od secera i sna ...

(odgovor članu Bentli)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Joga u trudnoći
1.2.2011 11:27:54   
smrcko
Zdravo user posted image
meni je ovo 2-ga trudnoca a u prvoj sam se ugojila 17 kg tako da sam odlucila da ovaj put pazim sta jedem i ubacim vezbanje.

Kilogrami se lako nabacuju ali se zato djavolski tesko skidaju.

u bg sam nasla samo jedno mesto (u juznom bulevaru) gde ima joga za trudnice ali mi tamo neodgovaraju termini,pa ako neko zna jo neko mesto...

Inace moja drugarica je skoro zavrsila taj kurs za joga ucitelja il kako god se to zove i kad sam se konsultovala sa njom ona mi je rekla da za trudnice treba iskusni trner...... ja jos razmisljam sta cu




< Poruku je uredio Lilly RR -- 18.2.2011 20:55:46 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Joga u trudnoći
1.2.2011 18:38:51   
gabrijelaaa
imam film sa raznim joga vezbama...i stvarno dosta pomazu i za opustanje tela,misica a i mozga...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu smrcko)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Joga u trudnoći
18.2.2011 18:49:13   
Anoniman
VEZBANJE U TRUDNOCI

(odgovor članu gabrijelaaa)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Joga u trudnoći
13.11.2011 3:07:18   
Bebilina
Isla sam na jogu tokom poslednjeg tromesecja. Casovi su bili jednom nedeljno, a u medjuvremenu sam i kod kuce radila. Pomogla mi je i sa rehabilitacijom kolena, vratila mu skroz fleksibilnost.
I u sledecoj trudnoci planiram ici. Fenomenalna je i za telo i za um.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Joga u trudnoći
11.1.2012 16:31:03   
vanjaaaa
Pozz svima,

Da li neko zna gde se u BGDu moze u sirem centru vezbati joga za trudnice (po mogucstvu van termina radnog vremena - posle 18h.. user posted image )


(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Joga u trudnoći
20.2.2012 22:26:38   
ivkana
Hajde i ja da pokusam, mozda se nadje neko ko moze pomoci. Meni je ovo prva trudnoca i nisam bas aktivna osoba, a posto su kilogrami brzo poceli da se gomilaju volela bih da krenem na jogu za user posted image . Da li neko zna gde u Novom Sadu ima takvih treninga?

(odgovor članu vanjaaaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Joga u trudnoći
22.2.2012 13:46:32   
Anoniman
Beograd :
klik
klik

(odgovor članu ivkana)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Joga u trudnoći
9.4.2012 18:24:17   
Zmajolina
Ćao svima,

ja sam nova! Već neko vreme tražim jogu za trudnice u Novom Sadu i uspela sam da je nađem. Htela sam samo da vas obavestim. Ako je neko zainteresovan da krene. Ja sam sada ušla u četvrti mesec i pregledala sam sve forume, joga za trudnice nije postojala u Novom Sadu, sada konačno počinje jedna grupa. Eto, da znate. Meni je ta informacija iskreno obradovala. Rado ću vam proslediti broj telefona instruktorke pa se vidimo na kursu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Joga u trudnoći
12.4.2012 14:16:30   
ivkana
user posted image Ja sam sada u 25oj nedelji, valjda nije kasno da krenem. Moze info gde je kurs ili broj telefona na p.p ?

(odgovor članu Zmajolina)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Joga u trudnoći
10.6.2012 23:33:37   
bojanica7
zmajolina, bas si me obradovala :) ja sam tokom cele trudnoce radila jogu koju sam skinula s torenta :) kome treba, nek mi posalje pp. i bilo mi je super. mada bih volela sledeci put da idem na jogu :)

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu ivkana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Joga u trudnoći
10.6.2012 23:34:22   
bojanica7
i da. jako mi je pomogla. nisu me nikad bolela ledja, ravnoteza mi je bila super, skroz sam bila elasticna :)

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Joga u trudnoći
1.12.2012 11:53:02   
PrincessAdora
Evo jedan simpatican yoga workout klip namenjen trudnicama, traje pola sata i vezbe su vrlo efektne. Primetila sam da su mi se misici zategli, a vezbam dve-tri nedelje. Doduse, i ranije sam praktikovala jogu ali prva tri meseca trudnoce nisam imala volje. Sada se mnogo bolje osecam, a narocito posle ovih vezbi. Na istom kanalu mozete naci i kratke vezbe meditacije, kao i vezbe izdrzaja koje su takodje korisne u trudnoci i kao priprema za porodjaj. user posted image

https://www.youtube.com/watch?v=44fYnoSLL3c

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Joga u trudnoći
1.12.2012 21:04:30   
bojanica7
prencessadora, super je devojka! ja vezbam s njom vec neka dva meseca, posto mi je dosadila moja virtualna uciteljica joge user posted image i mnogo mi je simpaticna ova instruktorka. evo i ja tebi da preporucim neku:
http://www.youtube.com/watch?v=Xukpu9Ls3As
traje vrlo kratko, ni devet minuta i super je kad ne stizes da radis duze. ili kad te jako mrzi. user posted image onda te ona prodrma, i posle ti se radi jos user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu PrincessAdora)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Joga u trudnoći
2.12.2012 17:30:23   
MajaMV
Volela bih na jogu, ali uzivo a toga kod nas nemauser posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Joga u trudnoći
2.12.2012 18:25:54   
bojanica7
ma samo u beogradu ima te uzivo joge za trudnice, ostali gradovi... pih! boje se. ozbiljno. nemaju sertifikate za to, i boje se da preporucuju vezbe trudnicama da ne bi odgovarali kasnije. a i bolje nego da nas lose savetuju...
ja kad sam se porodila, cula da postoji joga za mame i bebe i nalozim se, kad ono: jednom nedeljno, sat vremena 2.000 mesecno! vazi!dakle, to je samo da se kaze da radis jogu za bebei mame. em je sat vremena malo, mislim jos s bebom, tu moz se vezba eventualno 20 minuta efikasno. plus jednom nedeljno. a o lovi necu nista reci. ok da je 1.000 ali dve, za jednom nedlejno... jok!

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Joga u trudnoći
2.12.2012 19:00:04   
PrincessAdora
Hvala ti bojanice, isprobacu sigurno! user posted image Lara Dutta jeste stvarno mnogo simpaticna i unosi mi neku smirenost, ali vec sam razmisljala o nekoj back up instruktorki kada mi ova malo dosadi.user posted image Dobro je kombinovati, a i nekad nemamo volje ni za pola sata vezbanja.user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Joga u trudnoći
14.1.2013 12:06:07   
Dufi
Ja idem na jogu za trudnice u Beogradu, joga centar je u Krunskoj ulici. Termini su pre podne.

(odgovor članu PrincessAdora)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Joga u trudnoći
23.1.2013 18:26:30   
ivankabg
Ja idem na jogu za trudnice u Bulevaru, preko puta depoa ... Termini su u 3.30 ... Super je, jako sam zadovoljna

(odgovor članu Dufi)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Joga u trudnoći
24.4.2013 14:36:00   
Meisje

IZVORNA PORUKA: Bebilina

Isla sam na jogu tokom poslednjeg tromesecja. Casovi su bili jednom nedeljno, a u medjuvremenu sam i kod kuce radila. Pomogla mi je i sa rehabilitacijom kolena, vratila mu skroz fleksibilnost.
I u sledecoj trudnoci planiram ici. Fenomenalna je i za telo i za um.user posted image

Hihihi,nisam ni sumnjala da cu te naci ovdeuser posted image

Evo ja krecem jos malo sa jogom nisam mogla pre jer nije bilo mesta na tom mestu gde mi je najblize.. Inace kazu da treba 3 meseca pred porodjaj poceti ili od prilike na pocetku treceg tromesecja.. Isto idem jednom nedeljno,pa pisem utiske posle prvog casauser posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Joga u trudnoći
15.5.2013 10:25:25   
Meisje
Evo me sa prvog casa,fascinirana sam...
prvih pola sata prica o odredjenoj temi,sad je bilo o pocetnoj fazi porodjaja,kako misici rade,kako beba ide prvo ka nazad ka anusu pa onda ka napred,sta sve mozemo da osetimo i koje poze pomazu.. E onda smo poceli sa vezbama,sve lagano,ona prica onako smireno,opustajuce, oseti ovo,oseti ono..
Ono sto mi se posebno svidelo stalno pominje bebu i imamo neke pokrete rukama kruzno po stomaku i tu ti prica oseti stomak,svaki milimetar,oseti bebu.. I na kraju legnemo na stranu,imamo jastucice za ispod glave i medju nogama i tu je pricala isto oseti predeo kojim doirujes pod,i onda tako za svaki deo tela da sam ja kad je zavrsila imala osecaj da lebdim!!! Nista me nije bolelo,jer obicno od tezine boli kuk,ledja..
I onda je pustila laganu muziku i rekla da lezimo tako dok donese caj..

E sad,pola sata posle ja pocinjem da osecam misice na stomaku,bas me sve dok nisam otisla da spavam bolelo,preko celog stomaka misici,isto kao upala

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Joga u trudnoći
15.5.2013 20:34:02   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: Meisje


IZVORNA PORUKA: Bebilina

Isla sam na jogu tokom poslednjeg tromesecja. Casovi su bili jednom nedeljno, a u medjuvremenu sam i kod kuce radila. Pomogla mi je i sa rehabilitacijom kolena, vratila mu skroz fleksibilnost.
I u sledecoj trudnoci planiram ici. Fenomenalna je i za telo i za um.user posted image

Hihihi,nisam ni sumnjala da cu te naci ovdeuser posted image

Evo ja krecem jos malo sa jogom nisam mogla pre jer nije bilo mesta na tom mestu gde mi je najblize.. Inace kazu da treba 3 meseca pred porodjaj poceti ili od prilike na pocetku treceg tromesecja.. Isto idem jednom nedeljno,pa pisem utiske posle prvog casauser posted image


Oooooooooom! user posted image
Drago mi je da ti se dopalo. Ja u drugoj nisam isla na jogu vec na pilates user posted image


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Joga u trudnoći
17.5.2013 10:09:25   
Meisje
E pa meni bas bilo cudno,ovamo bilo zena koje cekaju i trece dete pa opet idu,al dobro vezbe su stvarno super,sve mi je jasno kad sam imala upalu misica a pomerala sam se ko usporen film! Posebno mi se svidelo to sto se jaca emotivna veza izmedju bebe i majkeuser posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here