|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
7.6.2018 7:27:24   
MimaKos
Kad smo kod sirceta, skoro mi rucak zagori bas i ja se ubih od trljanja serpe.. stavih da prokuva sa sircetom koje dolivas nekoliko puta.. ako je bas zagorelo doda seni malo sode i serpa kao nova za sekund! Zapanjila sam se

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
7.6.2018 18:30:07   
Duškić
I ja sam se odusevljavala sa tim kombinacjjama a onda kupila viledinh zicu neku jaku , nije klasicna. Ali skida sve za cas.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.4.2019 21:43:03   
emicaa
Negdje sam procitala da kad sjeckate luk treba drzati gutljaj vode u ustima.Isprobala sam i stvarno djeluje.Nekad se desi da malo pocnu oci peckati ali ne placem kao inace

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.4.2019 21:52:51   
jess021
Emice, ja sam cula da mozes staviti i sibicu u usta ili cackalicu. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.4.2019 22:10:07   
emicaa
Kod mene je do sad stvarno samo ovo upalilo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.4.2019 22:13:35   
Ana RR
Ja stavim luk u zamrzivač da se ohladi i bitno je da se seče oštrim nožem. I bude bez suza.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.4.2019 22:22:15   
bubulence
Probala sam i vodu i cackalice u kod mene nije pomoglo...Kada smo kod cackalice, citala sam da se stavi par komada u tiganj u kom se przi riba i da se onda ne oset_i to pecenje u stanu. Ja ne primetim razmiku, mm tvrdi da se dosta manje oset_i. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.4.2019 22:39:07   
emicaa
Bubi to nisam cula ,isprobacu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.4.2019 22:43:17   
bubulence
Samo moras cesto da ih menjas😁. Meni je ipak najbolja varijanta da ribu porucim iz restorana, tada se najmanje oset_i 😁


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.4.2019 23:05:37   
emicaa
Za ovu varijantu se slazem,najlaksa priprema definitivno 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
12.4.2019 7:08:33   
bebilule
Ko voli ribu i ima kucu, pizza pekac i napolje! Ja je spremam 1-2 puta sedmicno, ulja malo, kasiku, dvije i bude kao s rostilja. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
12.4.2019 8:20:47   
bubulence
Bebi, ja sam u stanu i leti sve pripremam na terasi u pekacu. Ali zimi mi je bas problem 


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
29.4.2019 12:34:58   
kamičak
Za luk samo secko i nema suza

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
29.4.2019 13:32:40   
Filadendronka
Przenice sa jajima spremam u rerni na pek papiru. Dakle kriske bajatog hleba ubacim u jaja i mleko i nakon toga sve poredjam u pleh prethodno oblozen pek pairom i sa gram ulja. Budu hrskave i stan ostane cist i bez mirisa zagorelog. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
24.5.2019 18:58:29   
dunja RR
Fil, jaja i mleko prethodno pomešaš, pa jaja u to?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
24.5.2019 18:59:46   
dunja RR
Za skidanje nalepnica sa šerpi, ovala, tegli, malo sode bikarbone pomešati sa malo ulja, skida se u jednom potezu (prethodno strugala žicom novi oval, a nalepnica ni maknula nije).

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
24.5.2019 19:14:08   
veselicaa
Dunja ja fenom zagrejem nalepnicu i odlepi se.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
24.5.2019 19:19:54   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Przenice sa jajima spremam u rerni na pek papiru. Dakle kriske bajatog hleba ubacim u jaja i mleko i nakon toga sve poredjam u pleh prethodno oblozen pek pairom i sa gram ulja. Budu hrskave i stan ostane cist i bez mirisa zagorelog. 


Takođe, već godinama tako spremam. Suzi, umutiš jaja sa mlekom, regularno kao i za obične prženice. Ja ih nekad spremim i slatke, mm voli. Dodam u smesu cimet i šećer.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
24.5.2019 19:24:32   
Sanjica26 RR
I ja tako spremam prženice. Deca bas vole da ih tako jedu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
24.5.2019 20:32:12   
bubulence
Ne budu suve? 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
24.5.2019 22:50:56   
Dora89
Meni ne. Probala sam po ovom receptu. Inače, sve što pečem u rerni, ako se plašim da će biti suvo, polivam mlekom pre pečenja. Može i posle, ali je učinak manji.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
24.5.2019 23:00:48   
bubulence
Probacu vec sutra... Meni sve iz rerne bude nekako suvo. 


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
25.5.2019 13:38:40   
Bubamara14
Drage, da li je nekoj smrdela unutrasnjost ves masine? Nikada ne drzim ves unutra, ni prljav ni suv. Kada ukljucujem tada ubacim, kako opere tako vadim. Jednostavno smrdi! Zna li neka od vas kako da se resim problema?


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
25.5.2019 13:58:20   
Filadendronka
Kada je rec o przenicama, sve isto oko pripreme samo se peku u rerni. Bubulence, ne budu suve, gledaj da ih bolje natopis i duze peces na manjoj temperaturi. Mada mi volimo bukvalno sekund u smesu jaja i mleka i nakon toga na 200 stepeni da budu skrooooz hrskave. Ipak ko voli onaj klasican ukus koji vuce na masno neka zaobidje ovaj nacin spremanja. 

(odgovor članu Bubamara14)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
25.5.2019 14:04:23   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Bubamara14

Drage, da li je nekoj smrdela unutrasnjost ves masine? Nikada ne drzim ves unutra, ni prljav ni suv. Kada ukljucujem tada ubacim, kako opere tako vadim. Jednostavno smrdi! Zna li neka od vas kako da se resim problema?





Ostavi masinu otvorenu kada izvadis ves, bar dva sata... Meni se to desilo svega nekoliko pita, citala sam da stavljaju sodu bikarbonu, sirce u ves pre pranja itd... Mislim da i ovde u temi ima pa prelistaj malo u nazad. Fili, vidis mi mleko ne stavljamo, samo jaja. Probacu veceras tako sa mlekom i u rerni... 

(odgovor članu Bubamara14)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here