|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prekinuto prijateljstvo
27.5.2010 23:59:17   
Yell

IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

evo i moje price:

u srednjoj smo pocele da se druzimo u 2 razredu jer je tada dosla. Zajdeno smo izlazile, ucile, spavale jedna kod druge...Udam se, rodim dete, odselim se iz N.Sada, ali tu blizu u Kamenicu.

Ona je i dalje izlazila, ludovala, jednostavno smo gubile nit. svaka je vodila svoj zivot. I dok sam se okrenula, proslo je 3 godine. Rodila sam drugo dete, a nje nije bilo. U svoj toj frci(opet smo se preselili nazad u grad), 2 dece, trazenje posla, proslo je vreme. Stalno sam mislila na nju, ali sam terala neki inat. U fazonu kad ona nece da se javi, a slobodna je, necu ni ja.
Luda glava.
Posle 3  godine, skupim hrabrosti i nazovem je. Evo razgovora
"Alo"
"cao draga, kako si mi? Nesto te nema"

Tajac

Onda tiho "Cao"

Shvtila sam da je zbunjena

"Sutra poslepodne sam slobodna, ako si za kafu naleti"

Jos tise
"Videcu"

Sutra posle podne se oglasilo moje zvono. Dosla je. I eto vec 3 godine pijemo kafu, kao da se nista nije desilo. Nikada je nisam ni pitala sto je nije bilo, nikada ni ona nije to spomenula. Ma nek je meni ona tu. Sta je bilo, bilo je.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Prekinuto prijateljstvo
28.5.2010 0:01:47   
Yell

IZVORNA PORUKA: lanajelena

ja imam iza mene jednu jako tuznu pricu vezanu za prijateljstvo
prvi dan srednje skole(kasnim na cas) ulazim ostalo samo jedno prazno mesto,sedam i upoznajem nju,postajemo nerazdvojne prijateljice,prvo vreme je samo ona dolazila kod mene dok jedan dan ja nisam otisla nepozvana do njene kuce,tek sam onda shvatila da je nju bilo sramota da me pozove jer su ziveli u trosnoj kuci bez pravog toaleta,mislila je da ce meni to smetati ali naprotiv to je jos vise ucvrstilo nase prijateljstvo,svuda smo isle zajedno,mislim da su nam svi zavideli jer nikad ruzno nismo pricale jedna o drugoj,prolazile smo sve zajedno,prvo pijanstvouser posted image ...
pocela je da radi u jednoj firmi gde nije primila platu 6 meseci,meni je bilo jako zao znajuci njenu situaciju i kad smo mi u nasoj firmi ostali bez radnice zamolim mamu da joj damo posao(kakva je to samo greska bila)sve je bilo super neke dve godine u medjuvremenu ona pocne da se zabavlja sa mojim bratom od ujaka a ja sa mm,u pocetku je sve bilo super dok nas nisu ispalili za more,pa jos neke sitnice,inace moj brat ne zivi u NS(to je veza na daljinu)...dok smo mi bili na moru,moj brat daleko odavde moja drugarica dolazi sa sljivom na vratu na posao,moja mama shvati sta se desava i pocinje da je zeza na sta se ona jako uplasila i brze bolje javila mom bratu da je sestrina cerka ujela i da cemo mu verovatno reci da ima sljivu(niko nije planirao nista da mu kaze)
u svakom slucaju ona je pocela da se ljuti na nas,svadjala se sa mojom mamom,sto je najgore ja se tu nisam puno mesala jer nisam htela da kvarim prijateljstvo...medjutim nasa svadba je vec bila zakazana a ona je po svom pravilu trebala da bude kuma,ali moja mama je bila jako uvredjena i rekla da nece da je vidi...ja sva izgubljena cutala sam i gutala i mislila sta cu da radim,znala sam da se mama ne bi naljutila da ona dodje ali da mi bude kuma posle svegauser posted image
zbog svega toga ja zavrsim u bolnici(bila sam trudna)lezala sam tamo 20 dana nijednom nije dosla niti me je pozvala i ja odlucim da je najbolje da se tako i zavrsi(ne zovem je na svadbu)...
kada sam se porodila shvatila sam da mi mnogo fali i da mi je jako krivo sto je sve tako bilo ali sam se plasila da je pozovem...i bas tad moja sestra je sretne u prodavnici i ona njoj placuci kaze kako nije samo ona kriva kako bi volela da vidi mene i bebu,da joj je zao...i to mi da hrabrost da joj pustim poruku,koliko sam samo plakala od srece
posaljem jednu,nista...pomislim nisam cula report mozda nije ni stigla,posaljem opet nista...suze polako pocinju da mi naviru,pozovem brata da pitam da li mu je nesto rekla kaze nije sigurno bi rekla da je stiglo nesto ja pokusam ponovo tajac,sutradan me zove brat i kaze stigle su mi poruke ja sam stavila tacku na to prijateljstvo...ja sam u soku,plakala sam danima i sad ponekad zaplacem,obe smo na fb imamo milion zajednickih prijatelja ali mi nismo vise prijateljice(proslo je 4 godine)ona je jos uvek sa mojim bratom pre neki dan kad je on bio kod mene dosla je ispred zgrade da ga pokupi,verovatno ce se i uzeti i onda cu sigurno vremenom izgubiti i bratauser posted image ...do sada se nismo srele i ne smem ni da zamislim koliko ce mi biti tesko kad je vidim,ali znam da ja nisam kriva za nista i to me tesi,samo me nervira sto nijednom nije htela da se javi da razjasnimo pa makar posle toga i svako na svoju stranu
zato bebironcic probaj nista te ne kosta user posted image



zaista tako misliš??? pričaj sa bratom, molim te, reci mu šta te muči.. možda i on sa njom može da priča...ne terajte samo inat... pričaj s njim...život zaista jeste kratak

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Prekinuto prijateljstvo
1.6.2010 7:56:55   
bebironcic
Devojke,koliko je dana vec proslo...a,ja jos uvek nisam pustila sms toj drugarici!Nesto mi se nece....svakodnevno odlazem za sutra,pa onda opet sve u kruguser posted image Da li sam ja stvarno tolika kukavicauser posted image ....izgleda da jesam!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Yell)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Prekinuto prijateljstvo
15.6.2010 18:43:46   
lanajelena
Bebironcic posalji sad nista te ne kosta a mozes puno da dobijes user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Prekinuto prijateljstvo
30.6.2010 21:17:51   
Nena81
Bebi evo ceo jun prodje nadam se da si stisla petlju i pozvala svoju drugaricu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Prekinuto prijateljstvo
30.6.2010 21:57:59   
smeško
Bebironcicu!user posted image

Prvo probaj da razumes njenog supruga. Ne zivi se od vazduha. Svaki muskarac oseca finansijsku odgovornost prema svojoj porodici, ma kolika ona bila. Zato je odreagovao plasljivo. Veci problem je tvoj sujetan bivsi.
Medjutim, ti imas divnog prijatelja, koji nije zeleo da te se odrekne! I to je nesto sto dugo nisam videla! Razumljivo je sto si htela da olaksas svojoj drugarici, i to dokazuje da si i ti njoj veliki prijatelj. Ipak,...ne verujem da je presrecna sto te je izgubila. Sigurna sam da bi se odusevila da je pozoves. ti si prekinula kontakt. Ne dozvoli da misli da je to zbog toga sto je ne volis. Tako patite obe. Sigurno mozete bar da se cujete ili chat-ujete preko face-a. Zivot STVARNO brzo prodje, a takvi prijatelji se ne nalaze lako.
Hajde! Mozes ti to! Drzimo ti placeve! Cim se toliko borila za tebe, SIGURNO te nije zaboravila i potpuno digla ruke.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image














(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Prekinuto prijateljstvo
28.4.2011 19:56:19   
jelenadunja
Radila sam sa sadasnjom vencanom kumom 4 godine u istoj firmi,i zaista smo bile nerazdvojne,mada kad god bi se neka tem pokrenula,uvek je bila samo ,,ona i njen dragi,ali dobro.Saslusala bi ona mene uvek,s tim da uvek ubaci neku svoju...user posted image .Nakon mog odlaska iz firme,sve manje i manje smo se cule,poneki sms i to je sve.Kada sam resila da je pitam da mi kumuje,bila je ,pa malo je reci odusevljena,presrecnauser posted image .Zaista,na vencanju je bilo prelepo,i nakon par dana sam se porodila.Poslala je samo poruku,kumo cetitam i to nakon par dana.Ok iskulirala sam jer sam bila u ludilu.Zvala me je nakon mesec dana i svaki put obecala kako ce doci,samo da se skrasi( ne znam samo s cim,jer nema dece,nije udata,u vezi je sa ozenjenim covekom,zivi sama i radi,to je sve)Nakon 4 meseca od mog porodjaja,i od vencanja,resila je da dodje da vidi bebu.Ta poseta trajala je nekih sat vremena.Posle toga nismo se cule uopste 2 meseca,jer kad god bih joj ja poslala sms,ona bi me nazvala i pricala bi samo o tom njenom i njihovim problemima,i ni jednom me ne bi pitala kako sam,i kako mi je beba.Kad je moj beba napunila 6 meseci preselili smo se u nas stan,e tad sam joj to i javila,ali stalno je imala neke glupe izgovore,ali najvise onaj,,jao pa nikako da nadjem vremena za tebe,,.Pa videcemo se ovih dana..........da ne duzim bas puno,moja beba za koji dan puni 10 meseci,a ja sam kumu za taj period videla samo jednom???uzas,mnogo je volim,a zivi od mene -pa kolima 10 minuta,a cak ni jednom nije rekla da ja dodjem kod njeuser posted image .Zvala me je nedavno,rekla da ce doci,ali ipak nije.Opet je imala previse glup izgovor.Posle onolikog radovanja s njene strane sto ce mi kumovati,i druzenja 4 godine,resila sam da je vise uopste ne zovem,i ne odgovaram na njene pozive i poruke.Mozda gresim,ali tesko mi je user posted image user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Prekinuto prijateljstvo
26.5.2011 13:09:21   
lanajelena
Ljuta sam na sebe sto si me toliko povredila a ja sam se opet setila da tvog rodjendana i da me nazoves oprostila bih sve user posted image user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Prekinuto prijateljstvo
11.3.2013 23:08:30   
Verolina
U zivotu sam izgubila dva prijatelja. Nijednom to nije islo mojom zeljom. I nijednom to ocigledno nije bilo pravo prijateljstvo. Prva je pre deset godina skinula bade mantil pred mojim momkom (i sa njim sam raskinula jer znam da su se kre*nuli, jer znam i nju i njega), a ova druga me je oduvala skoro zbog sopstvenih demona. Tako da sam ja misljenja, da to i nisu bila prijateljstva sa njihove strane. Sa moje jesu.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Prekinuto prijateljstvo
11.3.2013 23:11:23   
Maraj
da su valjala ne bi se prekinula. Bilo mi je tesko jer je zbog gluposti, al sta se tu moze...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Prekinuto prijateljstvo
11.3.2013 23:15:13   
17 joka
da  su    bila  vredna trajala  bi  bez  obzira  na  sve

prava  prijateljstva  se  vide  kada  je  najteze

ona  koja  nisu  vredna  prekinu  se  iz  glupih  razloga  i  za  njima   netreba  zaliti

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Prekinuto prijateljstvo
11.3.2013 23:16:07   
Verolina

IZVORNA PORUKA: 17 joka



ona  koja  nisu  vredna  prekinu  se  iz  glupih  razloga  i  za  njima   netreba  zaliti

Ovo je veoma tacno. Nazalost!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Prekinuto prijateljstvo
12.3.2013 1:59:11   
vikiveki
Joj devojke baš sam se rastužila posle ovakvih pričauser posted image neznam šta da kažemuser posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prekinuto prijateljstvo
12.3.2013 7:43:54   
isidora88
samo zbog jednog prijateljstva mi je krivouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Yell)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Prekinuto prijateljstvo
26.4.2013 20:47:01   
nata11
Imala sam pravog prijatelja koga sam stekla rano i izgubila rano. Nekako me pesma Arsena Dedica Prijatelj uvek podseti na nas dve.
Isle smo zajedno u vrtic i zivele u istom naselju, pesice 15 min. U istom odeljenju u osnovnoj, u istom odeljenju u srednjoj. Ona cak i nije htela tu srednju ali da se ne bu razdvajale polagale i upale obe opet u isto odeljenje. Nasem odusevljenju nije bilo kraja. Bukvalno po ceo dan zajedno. Ustajemo, istim busom u skolu, posle skole na veceru kod jedne pa na spavanje kod druge. I tako stignemo i do faxa, stanovale zajedno u Nisu, studirale opet srodne fakultete u istoj zgradi. Krenemo da putujemo sa drustvom i sve super. Ona je inace bila prava zenska i po. Imala uvek naj momke, igrala se sa njima. Svi su padali oko nje. Nikada mi to nije smetalo jer sam po tom pitanju bila drugacija. Nisu me zanimale ''face'' kao nju.
I tako za jednu NG ispali nas drustvo i nas dve resimo da idemo same na put u inostranstvo. Odmah prvo vece upoznamo super drustvo i ona se kao opijena zalepi za jednog dzibera. Lik kao da je iz 18 veka, samo sto smo se upoznali uzima nas digitalni, gleda fotke i mrtav ozbiljan okrece joj sliku na kojoj je ona sa jednim drugom i ostrim glasom je pita:A KO JE OVO? Bilo mi je smesno to njihovo muvanje, mislila sam za 2 dana nista od toga. Medjutim da ne duzim ona se posle 2 susreta udaje za tog lika i odlazi u njegovu zemlju (ex yu). I tu krece haos. Ja jos uvek devojka, dopisujemo se na netu ja joj pisem sa kim sam izasla koga sam srela, ona me upozorava da joj ne saljem takve poruke ljuti se njen verenik. Ja iskuliram, odem na svadbu ali nakon toga svedem razgovor na cao, kako si jer kapiram da on lista sve poruke i sms-ove. Dolaze oni kod nje kuci, ja ih sa sadanjim muzem tadasnjim deckom cekam u kaficu. Oni dolaze sedaju a za sto pored nas sedaju dva druga mog muza koja nam se javljaju i pozdravljaju sa svima. Na to on ustaje, uzima je za ruku i odlaze bez i jedne reci. Posle kafica odemo mi do diskoteke kad zvoni meni telefon i krece da mi se sa druge strane dere glas : Jesi ti luda, sta je sa tobom, zasto joj namestas momke, ona je udata zena? Kao slag na tortu sutra dan zove me licno ona i kaze da je vise ne zovem. Bila sam izgubljena, prvo besna nedelju dana, a onda tuzna. Nisam mogla da shvatim sta se desilo sa onom osobom koju sam poznavala, gde je nestala?
U medjuvremenu je rodila dete, pre 2 god trazila moj broj od zajednicke drugarice, rekla sam da ne zelim da me kontaktira. Dodala me na FB, ja prihvatila i onda posle 2-3 dana nestao profil. Sada me dodala preko profila njenog sina, jer svoj nesme da ima nije joj dozvoljeno.
Inace pazite ironije vencala sam se na dan njenog rodjendana.
Nazovite me zlopamtilom, zelim joj svu srecu sveta (koju nazalost nema) ali ne zelim da ikada vise komuniciram sa njom. Kada me jednom izdas gotovo je.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Prekinuto prijateljstvo
26.4.2013 22:17:00   
branki*
nato,bas procitah ovu tvoju pricu...user posted image mislim da te nije izdala,ne bih mogla to tako da nazovem,mislim da je uplasena i izgubljena i bezvoljna...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Prekinuto prijateljstvo
27.4.2013 9:48:51   
nata11
Branki znam da joj je sigurno tesko i jos teze sto sada ima i dete ali mi nismo bile osobe koje bi dozvolile nekome da se tako ponasa prema njima, ja jos uvek nisam. Ona je bila jaka kao stena. Cesto razmisljam da li je moguce da joj je dobro u tom braku cim ne preduzima nistauser posted image Ne spadam ja u ljude koji vide psihicko/fizicko maltretiranje u komsiluku i cute. Pokusala sam da pomognem da se iscupa iz toga preko njenih rodjaka (samo nisam htela da detaljisem ovde previse) ali je to naislo samo na ogorman otpor i njene komentare u fazonu 'sta vise hoces pobogu, ostavi me '.
Od celog tog prijateljstva ostace samo pesma i secanje na mladelacke dane user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Prekinuto prijateljstvo
27.4.2013 14:39:08   
Celeste
Nato to je bas tuzno. Nekako sam se pronasla u tvojoj prici sve do prekidanja prijateljstva. Ja imam drugaricu koju sam upoznala kad sam imala 5 godina, isle zajedno u zabaviste, osnovnu, srednju skolu, zajedno krenule na fakultet, ona je odustala i tu se malo udaljile al kad sam ja zavrsila stvari su se vratile na svoje, sad mi je i vencana kuma. Prosto ne mogu da zamislim da se nesto tako desi kao u tvom slucaju. Verujem da cete jednog dana popricati o svemu i resiti sve a ti budi velikog srca da oprostis user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Prekinuto prijateljstvo
27.4.2013 14:44:55   
Verolina

IZVORNA PORUKA: nata11

Kada me jednom izdas gotovo je.

Isto. I ja joj se nikad ne bih vratila. Kod mene nema povratka. I ne volim da mi te osobe staju na put. Neprijatno je i meni i njima, jer za njih vise nikada nema mesta u mom zivotu. A i kontam da je tako najzdravije. Sve najbolje, ali svako svojim putem. Price o milosrdnim altruistima su price iz Biblije koje su se zavrsile sa Hristovim raspecem. On je bio poslednji altruisticni Samaricanin. Ja sam samo covek. I potpuno te razumem. A i Bogu hvala medju 7 milijardi ljudi na planeti mozemo da biramo sa kim cemo da se druzimo i obrnuto, drugi mogu da biraju da li ce da se duze sa nama.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Prekinuto prijateljstvo
1.5.2013 20:34:50   
degu
Ja ne volim precrtavanje ljudi bez nekog mnogo dobrog razloga. Imam jako visok prag tolerancije, mnogo toga mogu da oprostim i ne volim kad ljudi tek tako izbrišu nekog iz života. Mene treba neko jako, jako da razočara da bih prekinula prijateljstvo, zapravo i tada samo shvatim da ta osoba nije ono što sam mislila da jeste i da nije ona kriva što sam je ja idealizovala i opet oprostim, al tu se izgubljeno poverenje ne vraća. Jednom mi se to desilo u životu za nekog ko mi je bio poput sestre, i sada joj se javim, al ništa dalje od toga. A bilo je tako nekih usputnih, kratkih prijateljstava, gde kad shvatiš s kim imaš posla, prosto se samo udaljiš.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Prekinuto prijateljstvo
1.5.2013 20:37:26   
Verolina
Nikada nije tek tako. Bar kod onih koji imaju IQ iznad 50.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Prekinuto prijateljstvo
1.5.2013 20:40:57   
Meisje
Degu slazem se,ni ja ih nikad ne precrtavam,sami se precrtajuuser posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Prekinuto prijateljstvo
2.5.2013 18:30:57   
vukosava
Ja se vise druzim sa muskarcima nego zenama tako da sto se tice prekinutih prijateljstava bilo je jedno skoro kad sam zenu mog druga upoznala sa nekim ko mu je po njegovim reciam razbio brak. Odkud ja da znam ko je za upoznavanje ko nije.

A sto se tice prijatelja, preko fejsbuka sam mnogima usla u trag koji su se razbezali po raznim gradovima (kad studiras svi smo na jednom mestu). Ali prekinuta su mi mnoga prijateljstva jer sam se sama odselila iz Srbije 2006 ali cim se neko nakaci na Skajp ili Fejs ili kad se sretnemo kad sam kuci kao da smo se juce videli. Pravi prijatelji su oni kojima vreme ne moze nista.

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Prekinuto prijateljstvo
2.5.2013 22:25:20   
Meisje
Ja mislim da je tema vise u smislu kad se prekine zbog neke svadje i sl. a ne zbog takvih realnih razlogauser posted image
Slazem se ovo za vreme,to je glavno merilouser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Prekinuto prijateljstvo
31.5.2014 15:26:16   
Verolina
Ja sam srecna sto sam se pre vise od godinu dana ratosiljala "kancera", njegovih "metastaza", ali nazalost su i dobra tkiva morala preventivno biti otklonjena.
I koliko vidim taj "kancer" sad svojom bolestinom sam sebe jede!!!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here