|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
19.9.2012 14:29:05   
Anoniman
da, kao sto isidora kaze, zavisi i od marke. recimo prenatalovi bodici koje smo kupili su bili dosta manji od drugih bodica koje smo imali, a pisalo na svima da su do 6 meseci. najmanji broj koji smo imali je valjda bio 56.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 276
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
19.9.2012 17:16:35   
branki*
gegice su valjda ona odelca za bebe iz jednog dela sto imaju i za noge,je li tako?neko je pitao.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
19.9.2012 20:25:43   
Druid

IZVORNA PORUKA: isidora88

koju marku odece planiras da kupujes, to je jako bitno jer se velicine razlikuju od proizvodjaca.
meni je mateja nosio 56 nekih mesec dana, rodjen je sa 4070g i 53 cm.marke su h&m, c&a, next, mothercare i carters.
od arilja smo kupili jednom 2 bodica 80 velicinu a mateja je tad imao 2,3 meseca, nisam bila zadovokna kvalitetom i nikad vise nisam nista kupila osim navedenih marki, plus zara sad kad je malo porastao


Kao da sam ja pisala post user posted image Mada je Jana bila 3550g, 52cm i nosili smo ih nekih mesec i po dana na široki povoj, pa onda prešli na 62.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
19.9.2012 22:31:53   
adulence
hvala punoooo...tash ne zameri na tome najnovije mame,nisam nista lose mislila,nego mozda ste vi vec i zaboravile...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Druid)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
19.9.2012 22:36:20   
Anoniman
Jedino što ti zameram je što te nisam videla u venčanici. user posted image user posted image A stomak ti je sladak, sad sam gledala slikice stomaka.

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 280
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
20.9.2012 10:09:58   
adulence
pa stavila sam sliku u trecem tromesecju ja mislim dve strane unazad ispod jovicine slike sa zekom i bodicem sto je kupila...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
20.9.2012 10:12:05   
Anoniman
user posted image Idem da vidim! 

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 282
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
20.9.2012 10:13:52   
Anoniman
Idem i ja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 283
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
20.9.2012 14:20:34   
nina26

IZVORNA PORUKA: branki

gegice su valjda ona odelca za bebe iz jednog dela sto imaju i za noge,je li tako?neko je pitao.


Branki, ja sam pitalauser posted image Onda smo mi sve gegice kupiliuser posted image Sto mi smesan naziv, prvi put cujemuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
20.9.2012 14:22:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ribizla

Idem i ja user posted image



Ja nisam našla, a ti?



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 285
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
20.9.2012 14:22:59   
branki*
meni je majka iz bosne,ja sam od nje cula za gegiceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
21.9.2012 23:28:17   
adulence

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: ribizla

Idem i ja user posted image



Ja nisam našla, a ti?

tash 24.strana u trecem tromesecju....user posted image user posted image




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
21.9.2012 23:31:39   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 288
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
28.9.2012 19:53:18   
sirko
mi najvise volimo pidzamice ( zeke) iz jednog dela , najtoplije su...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
28.9.2012 22:16:14   
hanic
Ja sam danas htjela da kupim jednu pidzamicu takvu iz jednog dijela ali nisam znala koji broj da uzmem user posted image 62 ili 68? Nekako mi zao kupiti 56 kad znam da ce kratko nositi ehh

(odgovor članu sirko)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
16.12.2012 10:56:31   
ivanarepova
Bodici chicco 5. Komada 56 mjera ... 6. gegica chicco 2 flasice chicco 2 cuce dude chicco dekica chicco i onih jos sitnica kao i bundica chicco :)

(odgovor članu lisajackus)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
6.10.2013 23:12:33   
dijana1*
Sta mislite da li je veliko da kupujem garderobicu 62 ili trebam manjeuser posted image
Sve sto sam imala do godinu dana sam poklonila tako da sada ponovo kupujem. Znam samo da benkice sigurno necu kupovati. To mi je skroz neprakticno em ne znam kako da zavezem em se izvuce. Svidjaju mi se bodici ( oviesse i jana) i pantalonice sa stopicama. I odelce iz jednog dela koje ima stopice ali ne znam kako se zoveuser posted image

(odgovor članu ivanarepova)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
6.10.2013 23:17:49   
little_one
Dijana, osim ako ti ne prognoziraju jaaaaaako krupnu bebu u sta sumnjam, 56 ce ti biti super....nama je 56 bila dobra za pocetak, mada imaj u pripravnosti i 62jku...a to jednodijelno odijelce ja zovem prosto pidzama user posted image

Pripreme su pocele user posted image

Mi ovaj put nemamo puno troskova za bebu, probracu neutralne bodice koji su mi ostali od Andree, eventualno dokupiti a za nuzde, ebg, morace da nosi i roze stvarcice posto smo ih nadobijali koliko hoces user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
6.10.2013 23:38:54   
dijana1*
Planiram prirodno da se porodim i pricam o 62 vidis da nisam normalnauser posted image
Ne bih da kupujem mnogo malu garderobu jer dok stavim pelenu pa siroki povoj beba je vec velika ali mogu da kupim par manjih stvarcica jer ce to sigurno prerasti za 15-20 dana (jel da? ) a ostatak da to bude 62. Ja bas nista nemam, sve sam dala.
Meni je V sa mesec dana imao 2600g a sada se nadam da ce biti sve ok pa sam pocela da pravim spisak. Prvo da utvrdim koju velicinuuser posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
6.10.2013 23:53:04   
World
zavisi sta kupujes, koje marke, posto su prilicno razlicite velicine.. ana je imala samo jedno odijelo 56 (rodjena sa 3 kg) i nosila ga je mozda 3 mjeseca, a sve ostalo smo poceli sa 62, na pocetku je bilo malo veliko, ali nema veze, duze je trajalo.. mislim da je najduze nosila 68...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
7.10.2013 0:50:18   
Azra_
Ja sam svašta nakupovala, a svašta i pobacala. Najpraktičnije su se pokazali bodići i preko zekica sa stopicama bez rukava, i u tome je bio cele zime. Posle smo prešli na bodiće i obične pamučne pantalone. Mi smo rodjeni sa 3550 i 56cm, imali smo i 56, nosio je on to, ali je jako brzo postalo kratko. 62 su mu u startu vvisile i bio je smešan, ali brzo popune to. Uzela bih 2-3 kombinacije 56,da se nađe, ostalo 62.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
7.10.2013 1:38:23   
Sanchy
M.jeima 3200 g i 52 cm,,dugo je nosio 56,,,u startu mu je i to bilo veliko,najbolje su mi se pokazali bodici na preklop i pantalonice sa stopicama,skoro sam isla sa drugaricom u Aksu da kupujemo za bebu (danas se porodila:))i tamo imaju takve bodice i pantalonice,a takodje i Milo Malo ima od rebrastog pamuka,deblje takve stvarcice

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
7.10.2013 9:51:44   
Peace*
Kad se spominje Aksa... Pre nedelju dana sam kod njih kupila Pollinove patofne za oko 2300din, a u subotu u Merkatoru u Polinovoj radnji, identične za nepune 2000.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
12.12.2013 10:01:14   
mirkam
Iskusne mamae,molim za pomocuser posted image .
Planirala sam ovih dana da idem u kupovinu robice i stvarcica za bebu, ali ja ljudi pojma nemam koliko mi cega treba. Ajde sta mi treba odprilike i znam, ali koliko komada blage predstave nemama.
Svi mi pricaju razlicito i ne znam vise sta da radim. Nebih da trpam previse, a opet strah me da mi ne bude premalo.
Pomagajteee!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Bodići, benkice, gegice, odelca
12.12.2013 10:06:51   
dijana1*
mirkam mozes ovde da pogledas KLIKuser posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here