|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj svekar :)))
17.9.2017 14:56:24   
krin 40
Kada se par odluči na život u zajednici mora da bude spreman da je to sudar generacija,različitih shvatanja,vaspitanja itd.Nije lako ni kada su "svi normalni"

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Moj svekar :)))
2.5.2018 1:48:28   
MimaKos
Car, dovodi osvosi dete iz vrtica, vodi ga u parkic, bas mi olaksa.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Moj svekar :)))
8.3.2021 11:58:59   
dunja RR
Naš divni deka je jutros operisan, pukla mu je noćas trbušna aorta, nadamo se da će se probuditi, čekamo ... i mlađi često ne prežive jer je ovo je jedna od najtežih operacija, a mi se nadamo da će on tako star uspeti.

On jednostavno ne zna i ne može da živi bez bake koju nam je korona uzela, imali su najdivniji brak na svetu.


user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.3.2021 12:00:19 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Moj svekar :)))
8.3.2021 12:02:42   
Sanjica26 RR
Au Suzi jos i to. ☹️ Bas mi je žao. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Moj svekar :)))
8.3.2021 12:27:17   
Ana RR
Joj Suzi... baš mi je žao... moja seka na žalost nije preživela to user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Moj svekar :)))
8.3.2021 12:28:59   
dunja RR
Sanjči user posted image

Anči, znaš li da se tebe odmah setila kada su nam javili ...user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Moj svekar :)))
8.3.2021 12:32:49   
Ana RR
Suzi user posted image

Nadam se da će se deka izboriti i da su ga na vreme operisali. Moju Sanju su prvo vratili iz hitne rekavši da joj nije ništa a da su je odmah primili i snimili možda bi sve bilo drugačije...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Moj svekar :)))
8.3.2021 12:35:40   
dunja RR
Znam, svega se sećam :( baš sam malopre pričala Draganu za tvoju sestru...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Moj svekar :)))
8.3.2021 12:46:21   
mati
Suzi bas mi je zao. Čitala sam kako si lepo pisala o njemu, i koliko ga voliš. Što kaže Anci, samo da je na vreme...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Moj svekar :)))
8.3.2021 12:52:57   
Milena18
Dunja, nadam se da će se deka oporaviti. Sigurno je i tm teško što sad nije tamo.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Moj svekar :)))
8.3.2021 14:04:47   
emicaa
Dunja nadam se da ce se oporaviti ❤



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Moj svekar :)))
8.3.2021 14:15:01   
vonavoj
Dunja,moja baba je prezivela isto to,davali su joj 1% sanse da prezivi..zivela jos 5godina..

Kod starih ide sporije .

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Moj svekar :)))
8.3.2021 23:23:08   
Sanjica26 RR
Сузи, како је деда?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Moj svekar :)))
9.3.2021 0:51:04   
dunja RR
Za sada samo znamo da se probudio, skinut sa respiratora i stabilan.
I da su mu krvni sudovi jako loši, sklerotični.


Ja nemam pojma koliko traje oporavak, i do kada se zapravo postoperativno stanje u ovakvim slučajevima smatra kritičnim ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Moj svekar :)))
9.3.2021 6:49:03   
flamingos
Dunja,sad sam pročitala.Žao mi je.Biće sve dobro.Od sveg srca želim da se oporavi.Držite se,mora da bude sve kako treba.Bog je dobar.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Moj svekar :)))
9.3.2021 7:13:41   
jess021
Dunja, zao mi je. Iskreno se nadam da ce deka biti dobro



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Moj svekar :)))
9.3.2021 10:53:39   
emicaa
Dunja ima li ikakvih vijesti?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Moj svekar :)))
9.3.2021 11:47:45   
dunja RR
Hvala drage što pitate, za sada deluje dobro ...

Ali posle onog što prođosmo sa svekrvom, kada kažu da je dobro (a za nju su prvih 10 dana govorili da će biti ok, da tako deluje), ja sam u grču. Iako znam da je ovo nešto potpuno drugačije od korone ..

Naravno da želim da bude bolje, i verujem i molim se.


On je trpeo taj bol izgleda neko vreme, rekao zaovi, nemoj me kao majku u bolnicu. Kaže neću posle moći da podignem više od 10kg.
Inače naš deda ustaje u 5 i ide na pijacu, ima tamo tezgu. Natovari bajs, i vozi do grada. 82 godine ima. Bivši otpravnik vozova, pa direktor, diplomirani pravnik. Al ne može čo'ek bez pijace, pa to ti je. Mislili smo da neće ići bez svekrve jer je to bio njihov zajednički "biznis", zapravo više zanimacija pod stare dane, ali on i dalje ide, kaže da u kući ima osećaj da mu zidovi padaju na glavu. A i sam je sada u kući po ceo dan.

Žao mi je, a ne mogu ništa da promenim ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Moj svekar :)))
9.3.2021 11:52:17   
mati
Suzi, nadamo se da će biti dobro. Tako lepo pišeš o njemu. I o svekrvi si. Iskreno, čisto.
To je taj stari kov ljudi koji nije navikao da sedi, da ništa ne radi. Oni ne umeju da gledaju tv, da se za gledaju i da im privuče pažnju. Njega ta pijaca održava, to je sigurno. I moja nana je takva bila

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Moj svekar :)))
9.3.2021 12:00:19   
dunja RR
A inače je i pesnik, i ranije dok smo oboje bili pušači (i stidimo se sada zbog te loše navike, koja je u njegovom slučaju i uticala dosta na to što je sada u bolnici, 40 godina pušenja, uništena aorta ...prestao pre 10-ak godina, malo više), ali tada, pre 20 godina, nas dvoje zapalimo i divanimo, pa mi on recituje svoje pesme. A i Šantića ... Odavno to nismo radili, nema se vremena, a sada bih tako volela da me vremeplov vrati na početak ovog veka, pa da opet, ako bi moglo sad bez cigara, slušam njegove stihove.

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.3.2021 12:01:19 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Moj svekar :)))
9.3.2021 12:03:56   
flamingos
Dunja,toliko si me raznežila.Neka je živ i zdrav.Samo da se što pre oporavi,da ne brinete.Ne znam čoveka,ali,iz tvoje priče se sve zaključuje-divna osoba.Da ste svi zajedno srećni,od❤vam želim sve najbolje.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Moj svekar :)))
9.3.2021 12:10:43   
dunja RR
Da Flam, to je ona vrsta ljudi koja izumire. Nema više. Nada. Predobri za sve osim za sebe.

I ovo što je Mati rekla, tačno sve.


IZVORNA PORUKA: mati

To je taj stari kov ljudi koji nije navikao da sedi, da ništa ne radi. Oni ne umeju da gledaju tv, da se za gledaju i da im privuče pažnju. Njega ta pijaca održava, to je sigurno. I moja nana je takva bila



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Moj svekar :)))
9.3.2021 12:16:41   
Ivanka 75
Dunja, ako mogu da ti ulijem nadu i ohrabrim te malo. U komsiluku deki jednom pukla aorta i operisan. Posle 10ak dana sam ga videla da vodi unuka u skolu. Tako se i znamo, unuk sa aivom u odeljenju. Vitalan dekica, pregurao najteze.


Bice i vas deka dobro, molimo se za to. 🙏

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Moj svekar :)))
9.3.2021 12:35:48   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da Flam, to je ona vrsta ljudi koja izumire. Nema više. Nada. Predobri za sve osim za sebe.

I ovo što je Mati rekla, tačno sve.


IZVORNA PORUKA: mati

To je taj stari kov ljudi koji nije navikao da sedi, da ništa ne radi. Oni ne umeju da gledaju tv, da se za gledaju i da im privuče pažnju. Njega ta pijaca održava, to je sigurno. I moja nana je takva bila




Takav je bio moj tata. Taj covek nikad nije odmarao. Njegovo odmaranje se svelo na pisanje starih recepata. Nazalost, rak ga je pojeo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Moj svekar :)))
9.3.2021 15:24:45   
lesli
Au dunja, sad procitah.Bas mi je krivo sto se tako izdesavalo, ali se nadam da ce deka biti dobro.A sto neko rece, njega taj rad i pijaca “drze”. I ja verujem da ce on, samo da pregura ovaj najkriticniji period, opet moci dosta toga. Mozda ne sve kao pre, ali sigurno vise nego sto vi ocekujete.
Moja baka je bila takva. Zena od 70+ posle 2 srcana udara je mogla narednih 10 godina vise nego sto mogu neki mladi. Ali nju je to drzalo. Kad vise nije mogla da se bavi bastom, cvecem, dvoristem... i kraj je brzo dosao. Ona tacno da je bila zatvorena u nekom starackom domu bi ili poludela posle 10 dana ili umrla. Nije bila taj tip da sedi i ne radi nista.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here