|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
16.3.2009 0:21:14   
Verus
user posted image user posted image afrodita nastavi, ja jedva cekam nastavak.  Znam da si se napatila ali tako si me nasmejala kako ti je lepa naracija i tako si to fino napisala da je bas kao neka izmisljena prica, napravljena da se neko slatko nasmeje!  sigurna sam da je na kraju sve ispalo lepo i da se sada veselo secas svega?  Jel tako?user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
16.3.2009 0:25:41   
Verus
Nase vencanje...vencali se kod maticara u americi u maju, kuku lele svi nasi tuzni sto smo mi to tako "jadno" uradili i niko nije bio tu sa nama osim 2 svedoka.  Dobro, objasnimo mi njima da necemo veliku svadbu i sve te dzidza bidze.  Imali smo 70 ljudi, i divno crkveno vencanje i prelepu veceru i slavlje u Bati Pezou na Dunavu.  Nisam mogla pozeleti lepse vencanje.  E sad, haljina:  sve je to bilo na frku (vencanje isplanirano 7 dana pre svadbe), tako da ja odem u neku radnju za vencanice ovde u americi i nadjem haljinu na snizenju koju odlucim da kupim, ali mora malo da se prepravi. PIta me zena za kada mi treba, ja kazem da idem za mesec dana-ona zinula i gleda me u cudu>  E ja nisam znala da se to sve zakazuje 6 meseci unapred!  Haljina divna ali nisam uzela sta mi vredi....Odem do koleginic ei pricam joj za to, mm sestra ide po NS i slika haljine, salje mi emailom, nemam haljinu ne znam sta cemo.  Kaze meni ova drugarica-ajde probaj moju i nosi to ako ti odgovara!  Probala, haljina kao za mene krojena, u milimetar-i tako sam se ja vencala u tudjoj haljini.  Ta vencanica je najsrecnija na svetu i mozda jedino u kojoj su se vencale dve devojke!  Do kraja noci je bila ispolivana vinom od mog svekra (slucajno ali bio pijan i nije ni primetio a konbar je cistio sa belim vinom), i dekolte pun visanja iz torte....mama je uspela da je opere vanishom....i tako, bilo je veselo i ne zaboravno...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
17.3.2009 10:55:10   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Verus

user posted image user posted image afrodita nastavi, ja jedva cekam nastavak.  Znam da si se napatila ali tako si me nasmejala kako ti je lepa naracija i tako si to fino napisala da je bas kao neka izmisljena prica, napravljena da se neko slatko nasmeje!  sigurna sam da je na kraju sve ispalo lepo i da se sada veselo secas svega?  Jel tako?user posted image

Jeste tada izgledalo sve katastrofalno i panicila sam ko blesava
ali danas rado sa osmehom na licu prepricavam dogadjaje.

Malo moje rodbine zajedno samnom, ceka svatove da dodju po mladu.
ZASTO MORAM DA CEKAM.
Dogovor je bio u 16h dolaze po mladu, nema svatova ni minutu ranije
nema ih ni tacno u 16h a ni posle 15 minuta.
Narode ja se rasplakala. Nema mi muza. Nista ne znam.
17h  nema svatova. A nema ni mobilnih, jer 1992 nisu postojali,
nisam imala ni fiksni jer smo mama i ja zivele privatno posto se moja mama
razvela.
Svatovi dolaze u 17i15, puca se i teka vice na sav glas JA TETKA JA
ali nema muzike!
Muzika nije dosla a neko je pomerio vencanje kod maticara
zbog muzike, mene niko nije obavesto, pustili mi neku muziku
na kasetofon, jooooj kako je bilo to tuznouser posted image
Kupuje mene moj dever a ja kazem mome bratu
da se necenka jer mi se jako zuri i on me prodade za 2 evrauser posted image user posted image user posted image
Kako mi je bilo zima u vencanici, i od nervoze i od vetra
ali samo sam cekala da sednem u belu mazdu i odem kod maticara.

Na kraju oboje smo rekli DA sa osmehom na licu.user posted image user posted image user posted image

Sigurno se pitate kakva je to svadba bez muzike.
user posted image



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
19.3.2009 10:54:41   
Anoniman
Ja ne spadam pod ovu temu, al sam procitala sve postove, pa moram da se oglasim malko... user posted image
Meni se svadba priblizava, u maju je. Oduvek sam zelela i mastala o velikom vencanju, svadbi, gde ce biti svi oni koji trebaju da budu, moji najblizi, familija... i to i pravimo, ali kako se blizi, ja bih nesto radije napravila mali rucak za roditelje i kumove i to je to.
Ne znam sta me spopalo!
Imala sam veridbu koju sam vise pravila zbog tudjih zelja, i ispade vece veselje... mozda me je to malo pokolebalo! user posted image
dace Bog da bude sve ok, jer sam i ja inace osoba koja voli da je u pozadini, a bicu pred 200 ljudi u centru paznje - auuuuuu, pascu u nesvest!

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
19.3.2009 11:09:21   
oliveradj
Ja sam sve obicaje izbacila i napravila vencanje kao negde u drugim zemljama. Dolazak po mladu mi se ne svidja pa sam rekla muzu to cemo preskociti. Okupili su se gosti posle nekog vremena svi su otisli u crkvu, tata dosao po mene u sobu motela u kom je bilo vencanje videla muza ispred crkve vidim svi su usli, ulazi i on sa sestrom cujem hor kako peva orgulje kako sviraju doslo mi da pobegnem, a ne da udjem, ali ulazim taj ulazak me podseca na film svi stoje ja tatu drzim pod ruku dolazak na oltar tu me muz uzme za ruku... Ples sa mladom nisam htela da izbacim jer se placa to na kraju super je proslo i onda po Slovackom obicaju moj muz dobio 16 puta po ledjima sa peskirima kao koliko puta te udare toliko user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
10.4.2009 21:09:55   
Lilly*
MM i ja smo se slozili da ne zelimo veliku svadbu, sto bih ja rekla gde se babe vesele a mladi dosadjuju (znam da ne mora biti tako) user posted image  Bila je samo najuza rodbina tj roditelji i brat i sestra, kumovi i po jos jedan najbolji prijatelj i prijateljica, vencali se kod maticara i onda se bas proveselili kod kuce

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
11.4.2009 4:48:18   
Verus
afrodita tek sada vidim da si stavila nastavak  price!m i ja sam imala kasetofon kada su dosli po mene.  Ne pitajte zasto ali nisam htela kupovinu, ruzmarin i tako neke stvari, sta ja znam, hteli smo bas jednostavno i lepo...tako je i bilo!!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
12.4.2009 13:31:51   
afrodita
Stigla je ziva muzika kada smo se vratili sa slikanja.
Naj bolja je bila jedna stara baka komsinica, popela
se na stolicu, narucila pesmu, pevac peva ispod nje
a ona digla ruke i mrda li mrda i telom i rukama, a
u desnoj ruci drzi novcanik, (kao da plati pesmu)
i kada je pevac zavrsio sa pevanjem baba stavi
novcanik u torbuuser posted image user posted image user posted image ovaj se okrene i ode...
Ima sve na kaseti, Haos koliko je to smesno...
Ja se nisam presvlacila iz vencanice, svadba je trajala
do 04h, isla sam kod muza posle svadbe i nestalo nam
goriva u ulici, pa sam gurala kola u vencanici ranom zorom
a svekrva mi bila obecala CRVENI TEPIH kada dodjem.user posted image user posted image user posted image
I sutradan sam bila u vencaniciuser posted image user posted image user posted image user posted image do podne...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
12.4.2009 17:10:37   
Ana RR
MM me zaprosio u novembru, onako lepo, kao na filmu..
Posle mesec dana počeli njegovi da insistiraju da svadba bude u junu jer će tada doći brat moga muža koji živi u Kanadi.
Mogli smo da biramo između dva datuma 02.06 ili 03.06. jer je već od 04.06. počinjao post...
Iako smo mi želeli da venčanje bude ili u maju ili u septembru, ja nisam želela da mm bude žao što mu brat nije tu, popustih..
Meseci nerviranja zbog njegovih su me koštali živaca i par kilograma viška!
Mi hteli malo venčanje samo roditelji, kumovi i društvo, njegovi kažu e mi onda nećemo da dođemo user posted image ja u šoku...
Nekako se dogovorismo da ne bude više od 150 ljudi, od toga je mojih bilo jedva 40-50. Nema veze... samo da se više ne nerviram...
Pored svega, imali smo jako lepo venčanje, bilo je opušteno, kod mene kući je bio bend tako da smo već tu započeli ludilo.
Venčanje u prelepoj crkvi Pokrova presvete Bogorodice na Zvezdari, nastavak u preeeeedivnom restoranu Lipov lad u Bulevaru, divna bašta, divan ambijent, od muzike samo gitara i klavijature, devojka sa fantastičnim glasom i muški vokal, gosti nisu mogli da uzmu muziku pa da im svira neke gluposti, to mi je bilo najvažnije.
Ja sam se osećala prelepo, voljeno, žao mi je što taj dan nije duže trajao. Čini mi se da je za tren oka bilo gotovo...
Na kraju, kad smo krenuli kući, stoje dva automobila, jedan u kom su moji mama, tata i sestra a drugi u kom je mm, ja stojim i tek tad shvatam... ja sam udata!
Tu mi malo krenuše suze, i mojima, ćale je inače preplakao svadbu a to mu je bilo najteže..
Poljubih moje i odoh u nov život user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
12.4.2009 17:47:56   
dunja RR
Ancu i ja sam se udala u crkvi Pokrova Presvete Bogorodice, na Zvezdari 31.05.2007., a ti u junu  2007 ili 2008?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.4.2009 11:32:56   
dunja RR
Anci iz kog si dela grada, udale smo se u istoj crkvi?Ja zivim na pet minuta od Pokrovske crkve ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.4.2009 11:36:33   
Ana RR
02.06.2007. godine

Živela sam u Mirijevu kad sam se udala, hteli smo baš tu crkvu jer je mm kršten na dan Pokrova Presvete Bogorodice, a pošto je venčanje bilo u Lipovom ladu, sve se lepo poklopilo!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.4.2009 11:38:42   
dunja RR
ej , jel vidis, ja se udala u istoj crkvi samo dva dana pre tebe....user posted image , i ja mnogo volim tu crkvu....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.4.2009 11:41:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Na kraju, kad smo krenuli kući, stoje dva automobila, jedan u kom su moji mama, tata i sestra a drugi u kom je mm, ja stojim i tek tad shvatam... ja sam udata!
Tu mi malo krenuše suze, i mojima, ćale je inače preplakao svadbu a to mu je bilo najteže..
Poljubih moje i odoh u nov život user posted image



Rasplaka me ženo!

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.4.2009 11:41:57   
Ana RR
hihi, mogle smo i isti dan da potrefimo user posted image

prelepa je crkva, baš sam bila srećna što se tu venčavamo!

a u kom restoranu ste bili?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.4.2009 11:42:43   
Ana RR
Joj Tasho i sad kad se toga setim krenu mi suze...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   [Obrisana poruka]
13.4.2009 11:43:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 42
   [Obrisana poruka]
13.4.2009 11:45:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.4.2009 11:48:37   
dunja RR
mi draga uopste nismo pravili svadbu....odlucili da se uzmemo, otisli sa kumovima u crkvu( njegovi stari kumovi, koji godinama i decenijama vencavaju i krstavaju sve clanove njegove porodice, iz Bosne su ali na srecu zive u Beogradu), posle u opstinu, vencali se ......i super nam je bilo ; kumovi nisu hteli u restoran, dosli kod naskjuci na rucak...; sutradan meni dosli moji najblizi....a roditelji od mm su na leto napravili festu kod njih u Bosni....pozvali rodbinu i mi dosli i proveselili se...deset godina smo zajedno, mislili smo da je tako najbolje,,,,i dalje mislimo da nismo pogresili,sasila sam vencanicu za taj dan i tu mi je i dan danas , a svestenik Vlada( on je bas tada otisao u penziju) koji nas je vencao nam rekao da mu je to bilo jedno od najlepsih i najemotivnijih vencanja, na kraju smo svi plakali....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.4.2009 11:48:46   
Ana RR
Mom ćaletu su non stop oči bile pune suza, kad god ga pogledam srce mi se slomi...
Moja drugarica ga tešila, kako se ništa nije promenilo, kako ću ja stalno dolaziti kod njih a on joj odgovara : znam ja to, sine, ali nikad neće biti kao što je bilo...

evo rasplakah se...


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.4.2009 11:49:57   
mamanp
Nama ce 19. jula 12 godina braka. Svadba je bila sa sve svatovima, ulaskom jendji u kucu. Imali smo 100-tinak gostiju na svadbi, mi do 12 sati (tako je kod nas obicaj) i otisli. Ja u vencanici, sesir, rukavice a papuce user posted image  mi svekrva kupila umesto sandala ili cipela. user posted image  E, te papuce cu zaboravit kad umrem.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 46
   [Obrisana poruka]
13.4.2009 11:50:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.4.2009 11:51:54   
dunja RR
Gagi jesi li jedinica?

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 48
   [Obrisana poruka]
13.4.2009 11:52:35   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kakvo je bilo vaše venčanje?
13.4.2009 11:53:13   
mamanp
A da, izvela me braca iz porodicne kuce, ja usla u kola, a moj brat ulazi u auto,  grli me i vristi iz sveg glasa, svi se nakljukali tabletama za smirenje, e posle uvece kad su gledali kasetu i videli da se ja smijem svima bilo lakse.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here