|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lh trakice
20.1.2021 19:37:21   
emicaa
Nora kao sto rece Lesli,ja ga ne bih radila jos par dana.

Mene su samo pred menstruaciju bolile grudi,u trudnocama su pocinjale nakon par sedmica tek.Tad su bas bile osjetljive.Navijam da je to to

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1551
   RE: Lh trakice
20.1.2021 19:38:42   
Nora332
Maslacak, ovulacija bese 7. ili 8. po nasoj racunici ovde. Ne znam. 😁 Tu ste mi vi pomagale jer znate vise od mene.  A posto je progesteron bio dobar ja nekako verujem vise njemu nego trakicama. Jaooo, ko ce toliko da ceka 😂 Za 3 dana mi je rodjendan. Ne bih bas da radim tad pa da se razocaram. Ne znam sta mi je ciniti, a sve cekam da dobijem. 


Lesli, nista me nije bolelo, nemam nijedan simptom pms-a za sada. Tj osecam boluckanje vec 3-4 dana ali vrlo sitno i to donji deo kicme. Obicno je to izrazenije do sada.  Ja umem cudno da odreagujem na promenu vremenu pa zato necu da brzam, ali krvarenje se desilo i nakon toga nista. Bolove uz krvarenje ili bilo sta drugo nisam imala, samo sam videla mrlju koja je vec sasusena skoro bila. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1552
   RE: Lh trakice
20.1.2021 19:40:17   
Nora332


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Nora kao sto rece Lesli,ja ga ne bih radila jos par dana.

Mene su samo pred menstruaciju bolile grudi,u trudnocama su pocinjale nakon par sedmica tek.Tad su bas bile osjetljive.Navijam da je to to



I mene, uvek me strasno bole pred ciklus i to danima ranije. Sada bolova nema 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1553
   RE: Lh trakice
20.1.2021 19:53:23   
lesli
Prelistah postove unazad.Zakljucili smo da je najverovatnije bila 7.1. u vecernjim satima jer si se zalila da te boluckao jajnik.Znaci sinoc je bio 12. dan posle ovulacije.Morala bi dobiti za 2-3 dana, ako nije doslo do trudnoce. A opet ako je ovo sinoc bilo implantacijsko krvarenje, trebace ti 2-3 dana da testom registrujes trudnocu.

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1554
   RE: Lh trakice
20.1.2021 19:56:13   
Nora332
Lesli, 2-3 dana je meni 28. i 29.dan ciklusa, meni je to kasno. Na 28.dan dobijem jednom godisnje, a na 29.nikad. Mozda ako ne dobijem sutra da radim onda prekosutra ujutru, to bi bio 28.dan. Tada bi sve bilo jasno, mada prvo da prodje sutrasnji dan jer mozda se svi simptomi odjednom pojave sutra, ne znam. 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1555
   RE: Lh trakice
20.1.2021 20:06:10   
lesli
Za 2 dana da uradis je ok.Meni se u ovoj trudnoci pojavilo krvarenje 5 dana posle transfera (znaci nekih 10 dana od “ovulacije”). 48h kasnije sam uradila test (baby rapid karticu, topla preporuka) i videle su se 2 crte. Druga bleda, ali vidljiva. Sutradan odem i uradim betu iz krvi, a ona ni 40.Zato ti kazem da ne brzas.

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1556
   RE: Lh trakice
20.1.2021 20:15:56   
Nora332
Hvala ti. Ja svakako ne zelim da brzam jer sam se vec razocaravala. Napisah vec, umislim neke simptome, uradim test (on negativan), posle par sati krene 😂 Iskreno, stvarno je moguce da do sutra krenu simptomi i uvece ciklus. Ne iskljucujem, veca je verovatnoca za to. Ne bih ni pisala sve ovo da nije bilo krvarenja. Hajde, videcemo. Hvalaaaa na brzim odgovorima. Onda cekam - ili sutra ciklus ili prekosutra test 😃


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1557
   RE: Lh trakice
20.1.2021 20:49:54   
emicaa
Ja navijam za prekosutra za test ☺ ja sam radila onaj digitalni,kod trudnoce pokaze + i koliko sedmica otprilike 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1558
   RE: Lh trakice
20.1.2021 21:06:18   
lesli


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja navijam za prekosutra za test ☺ ja sam radila onaj digitalni,kod trudnoce pokaze + i koliko sedmica otprilike 





Emice, nema toga ovde 🤣Ti testovi mogu jedino preko ebaya da se naruce. U apotekama ih nisam vidjala.
Ali Baby rapid je stvarno zakon. Meni je pokazao trudnocu na beti oko 25-30 u krvi.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1559
   RE: Lh trakice
20.1.2021 21:21:52   
Nora332


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja navijam za prekosutra za test ☺ ja sam radila onaj digitalni,kod trudnoce pokaze + i koliko sedmica otprilike 





Hvala 😊
Imam kuci jedan, ne znam kakav je, isto One step, kupila zajedno s trakicama 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1560
   RE: Lh trakice
21.1.2021 17:33:15   
Nora332
Jos uvek nista. :/ Ja bih tako rado uradila test jos veceras, bas mrzim neizvesnost. Ali vecina vas je za to da sacekam do sutra ujutru 😁


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1561
   RE: Lh trakice
21.1.2021 17:41:43   
lesli


IZVORNA PORUKA: Nora332

Jos uvek nista. :/ Ja bih tako rado uradila test jos veceras, bas mrzim neizvesnost. Ali vecina vas je za to da sacekam do sutra ujutru 😁





Mozes da uradis i veceras. Ja sam ovaj put radila uvece i bio je pozitivan. Tacno 48h od krvarenja. 
Samo malo smanji unos tecnosti, nemoj da piskis jedno 3-4h i to bi trebalo da bude ok.

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1562
   RE: Lh trakice
21.1.2021 17:43:23   
lesli


Evo ga taj prvi, 7. dana od transfera, embriona starog 5 dana...Znaci 12. dana od ovulacije user posted image


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1563
   RE: Lh trakice
21.1.2021 17:45:58   
lesli
Pritom je u pitanju Babyrapid oset__kjivosti 25mIU
Ti OneStep bi trebalo da su oset__ljiviji. Cini mi se 10mIU.Mada njih nikad nisam upotrebila kada sam zaista bila trudna, tako da ne mogu da kazem koliko su pouzdani. Tracice za ovulaciju im doduse jesu ok.

< Poruku je uredio lesli -- 21.1.2021 17:47:14 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1564
   RE: Lh trakice
21.1.2021 17:47:12   
Nora332
Hvalaaa na odgovoru, lesli!  Jaooo, kad vidim ove pozitivne testove uvek se raznezim. Mogu da zamislim tvoju srecu kada si dobila ovaj rezultat 😊

Porazmislicu jos, znam da se sa razlogom radi ujutru...  Javljam svakako da li sam dobila u medjuvremenu.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1565
   RE: Lh trakice
21.1.2021 17:48:05   
Nora332


IZVORNA PORUKA: lesli

Pritom je u pitanju Babyrapid oset___kjivosti 25mIU
Ti OneStep bi trebalo da su oset___ljiviji. Cini mi se 10mIU.Mada njih nikad nisam upotrebila kada sam zaista bila trudna, tako da ne mogu da kazem koliko su pouzdani. Tracice za ovulaciju im doduse jesu ok.



E, to.  Nisam ih ni ja nikada koristila. Samo BabyRapid kao ti i mislim jednom neki Senso-nesto. Ne znam kakvi su ovi. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1566
   RE: Lh trakice
21.1.2021 17:51:24   
emicaa
Nora ja sam u prvoj trudnoci uradila test nekad navece,crtice ko flomasterom nacrtane 🤣Drugi put sam jedan odradila nekad u sred dana i bio negativan ponovila posle 2-3 dana sa prvim urinom i bio pozitivan.Drzim palceve 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1567
   RE: Lh trakice
21.1.2021 17:51:28   
Nora332


IZVORNA PORUKA: lesli

Pritom je u pitanju Babyrapid oset___kjivosti 25mIU
Ti OneStep bi trebalo da su oset___ljiviji. Cini mi se 10mIU.Mada njih nikad nisam upotrebila kada sam zaista bila trudna, tako da ne mogu da kazem koliko su pouzdani. Tracice za ovulaciju im doduse jesu ok.



Evo, nasla. U pravu si, 10 mIU. 

user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1568
   RE: Lh trakice
21.1.2021 17:51:50   
lesli


IZVORNA PORUKA: Nora332

Hvalaaa na odgovoru, lesli!  Jaooo, kad vidim ove pozitivne testove uvek se raznezim. Mogu da zamislim tvoju srecu kada si dobila ovaj rezultat 😊

Porazmislicu jos, znam da se sa razlogom radi ujutru...  Javljam svakako da li sam dobila u medjuvremenu.



Radi se iskljucivo zbog koncentracije urina.Mozes da ga radis bilo kad. Isprazni besiku i nemoj da pijes nikakvu tecnost naredna 2-3h i onda sve normalno. Uradis ga pred spavanje, ako ne mozes da cekas vise. Ja licno nisam mogla da cekam jutro jer sam se pitala da li to krvarenje znaci nesto ili ne.

A sto se rezultata tice, uradila sam ih jos jedno 10 da se uverim da sam stvarno trudna, pa onda i betu 😂I jos nisam verovala. Sad pocinjem da verujem kad beba odalami, onako posteno 😂

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1569
   RE: Lh trakice
21.1.2021 17:52:22   
Nora332


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Nora ja sam u prvoj trudnoci uradila test nekad navece,crtice ko flomasterom nacrtane 🤣Drugi put sam jedan odradila nekad u sred dana i bio negativan ponovila posle 2-3 dana sa prvim urinom i bio pozitivan.Drzim palceve 😊



Jao, Emice,  hvala ti puno! 😊 Reci mi da li ti je kasnilo kada si radila taj vecernji? 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1570
   RE: Lh trakice
21.1.2021 17:57:07   
lesli
Skokni ti i do apoteke po jedan baby rapid. Mada sam ih ja uvek kupovala u paru 🤣
Narednih dana, mozda vec sutradan sam uradila istovremeno jedan BR i jedan neki iz lilly-ja (neki pregna test ili tako nesto), navodno iste odlset_ljivosti kao BR. Na BR lepa vidljiva crta (i dalje bledja od kontrolne), a na ovome se jedva vidi. 

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1571
   RE: Lh trakice
21.1.2021 17:57:08   
emicaa
Ja sam imala neredovne menstruacije.Mozda je kasnilo dva dana po mom racunu najvise.Sto se tog tice stvari nisam od neke pomoci



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1572
   RE: Lh trakice
21.1.2021 17:59:40   
Nora332


IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: Nora332

Hvalaaa na odgovoru, lesli!  Jaooo, kad vidim ove pozitivne testove uvek se raznezim. Mogu da zamislim tvoju srecu kada si dobila ovaj rezultat 😊

Porazmislicu jos, znam da se sa razlogom radi ujutru...  Javljam svakako da li sam dobila u medjuvremenu.



Radi se iskljucivo zbog koncentracije urina.Mozes da ga radis bilo kad. Isprazni besiku i nemoj da pijes nikakvu tecnost naredna 2-3h i onda sve normalno. Uradis ga pred spavanje, ako ne mozes da cekas vise. Ja licno nisam mogla da cekam jutro jer sam se pitala da li to krvarenje znaci nesto ili ne.

A sto se rezultata tice, uradila sam ih jos jedno 10 da se uverim da sam stvarno trudna, pa onda i betu 😂I jos nisam verovala. Sad pocinjem da verujem kad beba odalami, onako posteno 😂



Iskucam dugu poruku i greskom kliknem na nazad i obrisem sve, eto koliko sam uznemirena. 😬 Kapiram te skrooooz, i znam da se sa razlogom ceka izostanak menstruacije ali isto tako sam svesna da nisu sve zene strpljive i da su mnoge videle dan ranije da jesu zapravo u drugom stanju. Jedna drugarica odradila dan ranije i bio pozitivan, druga odradila 10 dana nakon izostanka i bio negativan, a bila je trudna. Prosto da covek ne zna sta mu je ciniti. 🤐😁
Ne bih ni ja verovala, veruj ti meni. 😂 Ubedila sebe da nece ovo meni da se desi, kao sto sam ubedila sebe ono prosle ned da mi progesteron ne valja pa ispade odlican.  Mislim da mene sopstvena psiha upropascava 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1573
   RE: Lh trakice
21.1.2021 18:01:13   
Nora332


IZVORNA PORUKA: lesli

Skokni ti i do apoteke po jedan baby rapid. Mada sam ih ja uvek kupovala u paru 🤣
Narednih dana, mozda vec sutradan sam uradila istovremeno jedan BR i jedan neki iz lilly-ja (neki pregna test ili tako nesto), navodno iste odlset__ljivosti kao BR. Na BR lepa vidljiva crta (i dalje bledja od kontrolne), a na ovome se jedva vidi. 



Auuu 😬 Da li je moguce da su toliko razliciti? Pa kako je to moguce ako imaju samo jednu svrhu,i to istu? 😁

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1574
   RE: Lh trakice
21.1.2021 18:02:01   
Nora332


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja sam imala neredovne menstruacije.Mozda je kasnilo dva dana po mom racunu najvise.Sto se tog tice stvari nisam od neke pomoci





Aaaa, dobro. 😊 Razumem. 😊 Jesi od pomoci,  svaki komentar mi trenutno znaci. 😊

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here