|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
29.11.2011 17:34:20   
ivicad
Da, jedva čekam da mi stomak malo poraste pa da imam povlastice ! user posted image

(odgovor članu ivicad)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
1.12.2011 15:36:32   
danki
Meni mnogo nedostaje trudnoca,tek sad shvatam. Stvarno imam lepa iskustva. Uvek su mi davali prednost gde god da sam bila. user posted image

_____________________________

Optimisti su izmislili avion,a pesimisti padobran!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
13.12.2011 18:37:34   
Sanchy
Nas narod nema osnovnu kulturu kada je u pitanju natalitet i obnova nacije...a za sve su krive gradske institucije koje i ne daju prednost trudnicama kao i politicari koji ,secate se ,nisu hteli ni u razmatranje da uzmu smanjenje pdv-a na bebi opremu...i sta onda ocekivati? Jedna smo od najstarijih nacija a tako i treba da ostane i da nestanemo jer nismo zasluzili bolje..treba otici odavde...

(odgovor članu danki)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
13.12.2011 22:43:38   
ivas
Evo mene nit ko pusta u redu niti mi ko ustaje u busu. Jeste da nisam nesto velika ali ipak se vidi stomak, nema sanse da se ne vidi. Pre neki dan je jedna baba u busu cak htela da me digne, ulazi ona a ja sedim i pita me jel mislis ti mala da ustanes?! A ja kazem da najbolje trudnica 8. mesec da ustane! A ona ce pa sta, mladi ste ko da i niste trudni sta vam fali?  Kreten. A danas sam stajala u punom busu i niko mi nije ustao a lepo otkopcana mi jakna i sve. Uzas, ne verujem prosto! Treba izgleda sama da pocnem da dizem ljude, nema druge.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
14.12.2011 9:26:29   
Ivana.
Sto kaze danki, nedostaje mi trudnoca, bas zbog toga sto nikad nigde nisam imala problema sa cekanjem, stajanjem i sl. Nije bilo sanse da mi u busu neko ne ustane, mada i sada kada sam kolicima sa bebom, uvek me propuste da ne cekam red.

(odgovor članu ivas)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
14.12.2011 9:34:29   
maslackic
Ivas mene su u 6 mesecu propustali u banci, sad samo okrecu glavu,nekad mi glupo, osecaj kao da sam sugava...user posted image

sad me guraju da prodju...user posted image a ja jednom matorcu lupila cvrgu, jer me gurnuo bas i onda stao ispred mene i ne mrada...i ja cvrgenzi po glavi..user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
14.12.2011 9:47:52   
ivas
Hehehe cvrga! Crkoh od smehauser posted image . Odavno nisam cula za taj zahvat, bas je retro! Moracu i ja da pocnem tako, bas sto kazes ko da sam sugava, uopste mi nije jasno. A eto ovde zene pricaju da imaju svuda prednost. Kako bre to, gde ja to zivim onda? Lepo sam juce stajala u busu sve od Zemuna pa do Zvenca user posted image Vise necu tako , vec me je i strah od naglog kocenja i guranja stvarno ima da pocnem da bijem !user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
14.12.2011 9:54:26   
maslackic
I mene je odavno strah da idem busom , pogotovo na dalje relacije, ako mm ne moze da me voozi, gledam da uhvatim neki mini bus...

juce u posti mm i ja isli da uplatimo nesto i guzva, i lepo kada smo stigli na red , mm kaze salterusi da slobodno moze da skine znak Prednost trudnicama kad se ne postuje...a ona sva zbunjena pa kaaaakooooo...


inace ne trazim da me propuste, ali mogu bar da ponude...user posted image


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu ivas)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
14.12.2011 14:09:15   
Makica99
Meni isto niko ne ustaje, nit me propusta (jeste jednom u posti, al sam maltene i trazila jer mi se mnogo piskilo i ne bih izdrzala). Meni stomak i dalje nije nesto bas veliki iako sam usla u 7.mesec, ali brate, vidi se, ne mozes da kazes da se ne vidi. Juce u busu me umalo ne samlese, guzva a oni se gurajuuuu, uh, i ja cu nekom da zavalim cvrgu, ako ne i samarcinu kad mi pukne film ako mi pritisnu bebana user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
17.12.2011 20:42:09   
Makica99
E, evo da se demantujem, juce sam dva puta ulazila u prevoz i oba puta su htele da mi ustanu, ali iskljucivo sredovecne zene (naravno, nisam pristala), nista oni mladji, oni te samo pogledaju i okrenu se, narocito devojke koje nisu toliko mlade da ne znaju sta je trudnoca. Ma nije mi uopste jasno. Ja sam pre trudnoce, kad u prevozu vidim trudnjacu, odmah skakala ko poparena, prosto mi je to normalno, ne mogu da shvatim da nekog bas toliko boli uvo. Ali, uglavnom, poceli su da mi nude user posted image

(odgovor članu Makica99)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.2.2012 13:15:54   
ivana70a
u 99% slucajeva DA! cak sam dozivljavala da neko iz reda (obicno su to starije tete) pocne da me kritikuje sto se ne javim odmah preko reda na salter recima "Trudnica a ceka u redu, svasta!!" user posted image

(odgovor članu Makica99)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
9.2.2012 19:16:59   
Biserce
Ja sam u ponedeljak preko reda bez zakazivanja predala papire za lk, bice gotova za 10dana:-D:-D

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu ivicad)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
9.2.2012 21:16:52   
ivana70a

IZVORNA PORUKA: Biserce

Ja sam u ponedeljak preko reda bez zakazivanja predala papire za lk, bice gotova za 10dana:-D:-D



e sad se setih, ja sam vadila nova dokumenta nakon porodjaja, e sad kako posle porodjaja uvek ostane stomak otprilike koliki je bio u nekom 6om mesecu (a bilo je leto) ja sam otisla u sup, utegla se u majicu, da stomacic lepo ispadne user posted image i obratila im se recima: oprostite jel trudnice cekaju ili...? .. odmah su me pustili preko reda.. user posted image

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
9.2.2012 21:24:54   
Odri Hepbern
Ja nisam cekala u redu za bus plus. Vadila sam ga u Zmaj Jovinoj, red je bio uzasan, ali sam lepo usla unutra i rekla onoj zeni na informacijama da sam trudna, tako da sam odmah dosla na red. A i da znate da su prva sedista u busu rezervisana za trudnice. Pre neki dan je bila uzasna guzva i ja sam bez blama dosla do prednjeg sedista i reklaj zeni koja je sedela da je to mesto rezervisano za trudnice. Ustala je bez pitanja, a meni se cak nesto ni ne vidi stomak. Nije mi padalo na pamet da me izubijaju u busu, jos kada kod Kalenica udju sa cegerima sa pijace, ma uzas.

(odgovor članu ivana70a)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
9.2.2012 21:43:57   
ivana70a

IZVORNA PORUKA: Odri Hepbern

Ja nisam cekala u redu za bus plus. Vadila sam ga u Zmaj Jovinoj, red je bio uzasan, ali sam lepo usla unutra i rekla onoj zeni na informacijama da sam trudna, tako da sam odmah dosla na red. A i da znate da su prva sedista u busu rezervisana za trudnice. Pre neki dan je bila uzasna guzva i ja sam bez blama dosla do prednjeg sedista i reklaj zeni koja je sedela da je to mesto rezervisano za trudnice. Ustala je bez pitanja, a meni se cak nesto ni ne vidi stomak. Nije mi padalo na pamet da me izubijaju u busu, jos kada kod Kalenica udju sa cegerima sa pijace, ma uzas.


trudnice ne placaju prevoz pa nisi ni morala da se cimas sada, mada svakako ako ce ti trebati, bolje preko reda da uzmes sad sve sta mozes. u mini busevima trudnice isto ne placaju prevoz, ufff to sam maximalno koristila user posted image

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
10.2.2012 9:45:17   
PoisonEve
Jao kad se setim kako sam ja bila smotana trudnica, stalno sam se nesto snebivala, sad bi potpuno drugacije radila. Vazno je da znate svoja prava i da to maximalno koristite! Znam da nije lako, trudnioce su i mentalno slabije zbog hormona, ali vazno je samo jednom da prelomite, posle ce biti lakse.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu ivana70a)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
10.2.2012 16:51:27   
Odri Hepbern
Ivana izvadila sam dok mi se jos nije video stomak, cim sam saznala da sam trudna.
U, ja se bas ne snebivam nista, ako budemo cekale da nam neko drugi pomogne od toga nema nista.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
10.2.2012 17:03:48   
branki*
kao trudnica,bila sam jako kocoperna,u fazonu ne treba mi nicija pomoc,sve radim sama i nikada nisam sama trazila prednost za bilo sta.ponekad su mi ljudi ustupali mesto u redu u posti,kod lekara nikad,bas briga one babe tamo sto je neko trudan!mogu da pohvalim beogradjane-kad sam bila nesto tamo,uvek su mi ustupali mesto u prevozu ili u redu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
10.2.2012 17:06:39   
Sanchy
Ja uvek i svuda naglasim da sam trudnica ne bih li sto pre zavrsila to sto sam htela,od cekanja da to neko primeti nema nista ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
10.2.2012 17:18:24   
slavica.
Ja sam se danas bas iznenadila,posto sam bila u nac.sl.za zaposljavanje da overim karton,a red je bio poveci...ja sam kulturno uzela broj,i stala u red,kad mi pridje neka zena iz reda. Kaze-pa jel ste vi trudnica? Rekoh joj da jesam,i ona me je istog momenta maltne odgurala do saltera user posted image  Kaze,to je vase pravo,i koristite ga!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
10.2.2012 18:27:05   
ivana70a
joj ali zato je nakon porodjaja smor kada opet postajes obican smrtnik bez beneficija te vrste. mada ako dodjete u poostu npr sa bebom u kolicima pustaju i onda preko reda.
ja nikako da se naviknem na to da treba opet da kupujem karte za prevoz user posted image , sa detetom naravno ne ulazim u gradski prevoz, jos je mala


(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
4.3.2012 17:36:48   
ivanag199
Nigdje nemaš prednost, bar u mom slućaju ljudi su jako pokvareni!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
4.3.2012 22:33:56   
Cunce
mi idemo jedino kod ginekologa, autom, tamo smo cekali ponekad i preko 2 sata, ali gospodje i gospodjice koje nisu trudne vole da posedaju sa svojim momcima ili drugaricama, pa mi trudnice stojimo.. sreca pa mogu da izdrzim, ali onog trenutka kad bih osetila da ne mogu vise da se setkam, pikirala bih nekog od tih muskih, prvo na fin nacin, a ako  ne bi ustao, onda bih svasta mogla da kazem user posted image
nego eto, odem tamo sa dragim, on me stalno zapitkuje hocu li da sednem (jer ce isprazniti i celu cekaonicu, samo ako pozelim) i ja onda kazem da nema frke i setkamo tako zajedno user posted image

(odgovor članu ivanag199)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.3.2012 10:15:25   
MaryJane
Hehe, meni su omiljene bake što dođu na uz sabajle i cupkaju ispred vrata! Upiškiće se, ne mogu više...
I ti što sede po čekaonicama i oni su hit!
Mojoj kumi se desilo da je u 8. mesecu čekala 4 sata na pregled.
Ja sam u prvoj trudnoći bila fina i blažena, sve sam redom puštala i propuštala.
Izgleda da su mi sa godinama oslabili živci user posted image

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
5.3.2012 10:56:18   
slavica.
Eeee ja sam jutros isla da izvadim krv...puna cekaonica penzionera! Naravno,vide svi da sam trudna,raskopcana mi je jakna,ali nesto se ne obaziru previse... Cekala sam skoro sat vremena. U medjuvremenu mi neka teta kaze-Dete,pa zasto ti cekas,imas prednost,ustani i samo udji! Ja joj kazem-ma dzaba mi prednost,ako udjem,svi pocnu da se bune! I sve to smo nas dve pricale prilicno glasno,svi su mogli da cuju. I otvaraju se vrata od laboratorije,i taman mi ona teta govori,ajde sad,ulazi,kad neka bakuta sa sve ljubicastom kosom koja je sedela odmah pored mene,ustade i ulete kao metak user posted image
Eeee sta su ti penzioneri... I sledecu su mene i prozvali,stigla na red... Rekla mi je sestra da sledeci put samo udjem unutra,da uopste ne cekam,jer nije stvar u tomje da li ja mogu ili ne,nego su oni svi bolesni,cim se nakaslju idu kod doktora,a meni ti virusi sada uopste nisu potrebni....

(odgovor članu MaryJane)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here