|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
10.8.2011 9:40:42   
jance
juce su 3 penzionerke htele da me propuste u redu u laboratoriji... e kad me vec i penzioneri propustaju onda mogu samo da budem zadovoljna...
jedino jos u mm banci (Intesa) me niko nikad nije propustio...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.8.2011 14:47:00   
Mariya
Danas sam usla u apoteku i cim me video na vratima neki deda-penzos je potrčao!!!da stane u red, da ne bi ja slučajno pre njega stala. Vidi me apotekarka, odmah me zovne da me usluži, ja izdeklamujem sve što mi treba i u to se neki (sad već drugi dedica) pomeri sa kase i pusti me preko reda. Eto i ružnog i lepog iskustva sa dedicama...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.8.2011 14:52:04   
maslackic
Cini mi se da ce pre neki deda da ustupi mesto nego neka zena...neki dan u busu zena mi je pogledom zumirala stomak,nije prestajala da gleda u njega,ali nije ni ustala...a pre neki dan kad sam isla da vadim krv neka baba je viknula kad me videla >Jaoo nee ,trudnicaaa< zamisli,a neki deda me brani,>pa neka je,zeno sta je sa tobom...inace od kad mi se primecuje stomak imam prednost i bez da pitam...bukvalno me vuku za ruku user posted image


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.8.2011 14:52:36   
jovana j
Ma kakve propuste... NIKO ne ustaje ovde u javnom prevozu, to je tako cudan narod, grooooozan, ne znam sta da kazem ... user posted image Jako ruzno...
Desilo mi se da sam sa mm isla busom od jedne do druge stanice je bilo tacno 20 min, NIKO , ali niko ziv mi nije ustao da ustupi mesto, nas dvoje smo stajali kod srednjih vrata. Stoka user posted image user posted image user posted image

Pre neki dan (a ja sam u 39.nedelji inace, samo da napomenem) nam se isto u metrou desilo, niko ziv ustao nije, iako nismo tako neuocljivi... samo sreca u metrou se brzo razredi, jer ima puno mesta, pa smo stajali samo 2 stanice. Ali JAKO, JAKO RUZNO, ja to nigde nisam videla ovako.
Ovde ne ustaju ni bakama i dedama, niko ne j*** njih ni za crno ispod nokta. Znam, jer sam ja ustajala i onda se prvo frapiraju kao sto im ustajes, a onda kad im sto puta kazem da dodju i da sednu, stvarno, onda mi se zahvaljuju i obavezno me pitaju odakle sam. user posted image Bas tuzno... tuzno mi je to sto vidim kako su se ljudi otudjili, kako niko nikog ne zarezuje, ma ne znam... surovo mi je sve to. user posted image
A mozda je to samo sindrom velikog grada, ne znam...

_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.8.2011 14:56:40   
Anoniman
jovana, a gde si videla narod koji je ok po tom pitanju? meni se vidi stomak ali cesto nosim neke dve siroke haljine u kojima ne mogu biti sigurni da li sam trudna ili samo debela user posted image  danas sam nosila suknju i majicu i videlo se da je to trudnicki stomak, usla sam u bus i svi su se pravili da ne primecuju. nasla sam jedno mesto, ono skroz pozadi, skuceno i ladno zenturaca koja je tu sedela nije htela ni da se pomeri do prozora ni da ustane da prodjem k'o covek nego samo onako kao skloni noge. a mrzim kad to rade i kad nisam trudna, a ne sad! naravno ni u prodavnici niko ne zarezuje ni najmanje.

(odgovor članu jovana j)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.8.2011 15:02:09   
zivka
Joj sta da vam kazem- znam sve1 Ali danas su me pustali preko reda da platim u ppt-u racune i to zato sto je neka zena sto je izlazila viknula salterskom radniku da stoji u redu trudnica- bila sam zadnja i naravno samo zadnjih dvoje je reklo da prodjem user posted image Ja sam se zahvalila i rekla da mogu da cekam  , da sam dobro i da imam vremena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.8.2011 15:08:27   
maslackic
Mene u busu iskreno i ne primecuju...samo okrenuglavu... ali u banci da,cak i maxiju me zena za ruku povela do kase...i dalje ni ja nisam svesna da mogu da imam prednost...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.8.2011 15:15:21   
Ana RR
Meni je u subotu baš nedostajao stomak kad sam ušla u banku i videla kilometarski red user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
23.8.2011 19:42:30   
Anck Su Nmaun
Noup.... niko ni ne pobraca paznju user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
24.8.2011 16:43:44   
jance
ni Erste banka ni Intesa... stajala sam na uzarenom asfaltu u redu za bankomat ispred Erste banke na limanu, pokusala sam da udjem unutra al me cuvar jednostavno izbacio.. htela sam sveki da podignem penziju a oni penziju u banci daju tek sutra, danas samo na bankomatima user posted image
da, i ja i jedna zena u kolicima ispred mene.. dodje mi da im napisem zalbu na sajtu...user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
24.8.2011 16:45:23   
zivka
Jance -napisi ! Sto da ne!?


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
24.8.2011 17:07:36   
jance
da, i onoj zeni sa kolicima je nesto bio problem sa karticom, nije joj dao da udje unutra ( lepo klimatizovano) nego joj je samo uzeo karticu i on odneo na salter, i rekao joj samo da se pomeri sa vrata i udalji od bankomata!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
24.8.2011 17:11:45   
zivka
Sta reci? Pretpostavljam da je bilo radno vreme?! 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
26.8.2011 13:08:28   
maslackic
mislim da ovde mogu da napisem...Juce smo bili na uz u Gradskoj...hodnik mali nikaki,mm i ja dosli drugi i ja sela,mm stoji,nece da sedne glupo mu,kaze nije za njega,a nije bilo guzve...
Dolaze zene sa mama i tatama i buducim ocevima i svi sede a trudnice koje dodju kasnije stojee..nisam mogla da verujem...neciji muz,moram reci bilmez,nije vadio cackalicu iz zuba sa tastom sedi i caska sa zenom,a dve trudnice ispred nosa mu stoje sa stomacima do zuba...i kad sam ja ustala da ustupim mesto jednoj od njih setio se jedan lik pa ustao ali ne i taj bilmez...jooj...kako su neki ljudi bezosecajnii

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
26.8.2011 13:11:14   
cani
Mene su često puštali preko reda u banci,posti,na kasama...al naravno bilo je i onih sto okrenu glavu,valjda ih manje grize savest ako ispadne da me nisu videli user posted image  I sad kad guram kolica,pa se kršim niz neke stepenice ,uvek priskoči neki mladić..juče su mi se čak i panduri nudili da mi spuste kolica...

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
26.8.2011 13:11:16   
zivka
Joooooooooojjjjjjjjjjjjjjj MRZIM TAKVE! Ali uvek nesto naglas prokomentarisem pa se uglavnom brecnu IDIOTI!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
26.8.2011 13:11:23   
jance

IZVORNA PORUKA: zivka

Sta reci? Pretpostavljam da je bilo radno vreme?! 



pa da, negde tu oko podneva..
inace napisah zalbu, nista me ne kosta, za sada nema odgoora

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
26.8.2011 13:14:44   
Anoniman
Ja vas uvek pustam.
Bas sam dobIcauser posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
26.8.2011 13:17:58   
zivka
Hvala Verka user posted image
Jance - mislim da odgovor neces dobiti ali nek procitaju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
26.8.2011 14:17:03   
maslackic

IZVORNA PORUKA: verolino

Ja vas uvek pustam.
Bas sam dobIcauser posted image


Verkaa,pustacemo i mi tebe user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
11.11.2011 18:44:18   
bea83
Ajde da pohvalim malo čike iz obezbedjenja u Poštanskoj štedionici (i onoj u centru, i onoj na B.Brdu)user posted image Sproveli su me danas preko reda dva puta, a mali milion penzionera je ostao sa namrštenim licima iza meneuser posted image
Mislim da je ovo pravi pristup, da ljudi iz obezbedjenja u odredjenim ustanovama treba da preuzmu na sebe da trudnicu sprovedu do potrebnog mesta kako bi se izbeglo prepucavanje, nepotrebni negativni komentari i ostale grozne stvari kojima smo svakodnevno izložene. Ponekad mi se čini da treba da se, iz nekog odredjenog razloga, osećam krivom što sam trudna...Gledaju me kao da sam nešto smrtno zgrešilauser posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
12.11.2011 10:55:58   
Azra_
Mene niko nigde nije propustio, a da se sama za to nisam izborila. Stomak mi je postao vidljiv tek u 7.mesecu, pa su se do tad i bunili, a sad bar precute. udjem u postu, uvek ima nekog od onih cika zaduzenih za red, on me uputi na koji salter da idem. A u zavodu za transfuzijuju nikome od deda i baba nije palo na pamet da me uopste pusti do saltera kako bi ona sto skraba uopste videla da sam trudnica i da me ranije proyovu. Tu sam odustala i dosla bas pred kraj radnog vremena kada je manja guyva, ali uredno cekala svoj red.
Kada sam cekala za registraciju kola, posao i mm, i posto je red bio ogroman, a naravno nikome ne pada na pamet da me pusti, mm ode do saltera i pita da li moze trudnica preko reda, zena najljubaznije kaze da moze, zove me mm, ja dolazim, a iza mene graja, "evo, opet preko veze"! Zena sa saltera je toliko vikala na sve njih sto su tako bezobrazni i samozivi, pa se ucutali, kao nisu znali da sam trudnica.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
29.11.2011 16:34:50   
blondyy
Bas iz svih ovih razloga se trudim da izbegnem guzve,ne vozim se javnim prevozo,guram mm da ide umesto mene...jer su ljudi stvarno bezobrazni. Juce sam poludela kada sam otisla kod dr (u dispanzeru za zene-moram da naglasim) da overim doznake.  34 nedelja sam i znate kako je. Pre toga sam bila na komisiji,tamo cekala,srecom kratko,pa produzila do dispanzera. Sve to nije daleko,mozda 1 km kad se sve sabere, ali se ipak umorim. Kad sam konacno dosla u dispanzer, popela se na sprat, preko 30 stepenika :), sve stolice si bile zauzete,naravno. Ono sto nisam  mogla da verujem da NIJEDNA od tih 15tak ZENA, me nije ni pogledala,a kamoli pomenula da pita da li hocu da sednem! Stvarno strasno...sta vise reci kad zena zeni nece da pomogne....!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
29.11.2011 16:40:32   
maslackic
Nikakvu prednost nemam ,cak ni kad hodam ulicom...izubijase me danas ,kada sam do Mupa isla...strasno, cekam red ko i svi ali me i udaraju po bubrezima kao ludi,dok nisam pocela da vracam...
bas sam se iznrvirala, idu ulicom i ne gledaju nego guraju,ne gledaju ispred sebe... uuh..

< Poruku je uredio maslackic -- 29.11.2011 16:46:06 >


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu blondyy)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Trudnice, imate li prednost u redovima za...
29.11.2011 17:33:38   
ivicad
S obzirom na to da sam na početku trudnoće, stomak mi se samo malo vidi pa me još niko ni ne primećuje! A sad su mi najveće mučnine i ne mogu da stojim u mestu puno- stvarno nezgodan period!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here