|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
2.6.2012 23:11:20   
Olga75
obozavam njuz net , ne znam da li ste citali komentare , budu bolji od tekstova
a najbolje su paljevine sa fb koji to pokapiraju ozbiljno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.6.2012 0:39:38   
Gavrilo1918
Теорије завере? Ево га један чланак!

Светски сукоб (сарадња) масона и језуита

http://www.vaseljenska.com/misljenja/svetski-sukob-saradnja-masona-i-jezuita/

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.6.2012 1:17:09   
Anoniman
Ahahahahah! E nisam se skoro tako slatko nasmejala! Hvala ti!!! user posted image

(odgovor članu Gavrilo1918)
  Direktna veza do poruke: 603
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.6.2012 3:01:45   
vukosava

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Kako Sorabi nebitni, evo stručne literature KLIK


ruski akademik, pisac i biblijski istraživač user posted image Akademik a ja ne verujem sta citam...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.6.2012 3:12:00   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Gavrilo1918

Теорије завере? Ево га један чланак!

Светски сукоб (сарадња) масона и језуита

http://www.vaseljenska.com/misljenja/svetski-sukob-saradnja-masona-i-jezuita/


Мирољуб Петровић је завршио геологију и медицину, а докторирао је на тему повезивања науке и религије на Филозофском факулетету... Hmmm... Mogla bi i ja da povezem tehnologiju sa religijom pa da vidimo zasto je napredan svet danas negde van nasih granica. Mozda ima neka veza...

Evo ako mozete da nadjete dokumentarac istoricara, profesora sa Harvarda: Niall Ferguson - Civilization: The West and the Rest ima i dokumentarac BBC-ija o njegovoj knjizi. Niall Ferguson: The 6 killer apps of prosperity - evo ovde u formi predavanja.

On tvrdi da ima sest faktora na koji uticu na uspeh neke civilizacije/drzave. Jedan su RADNE NAVIKE.

Ti faktori koje on zove "killer apps: su:
1. competition (takmicarstvo)
2. science (nauka)
3. democracy (demokratija)
4. medicina
5. consumerism (potrosacko drustvo)
6. work ethic (radna etika)


< Poruku je uredio vukosava -- 3.6.2012 3:13:35 >

(odgovor članu Gavrilo1918)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.6.2012 11:13:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Kako Sorabi nebitni, evo stručne literature KLIK


ruski akademik, pisac i biblijski istraživač user posted image Akademik a ja ne verujem sta citam...


Ima ovakvih još u majčici Srbiji, koliko ti volja. Ima jedan matori što tvrdi da ga Milić od Mačve doveo sa Sirijusa gde se inače govori jezikom srpskog seljaka. Taj pominje i nekih 6 šljiva sa uvrnutim stablom koje predstavljaju u stvari vanzemaljsku DNK.

< Poruku je uredio gae_gr -- 3.6.2012 11:18:20 >

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 606
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.6.2012 12:17:49   
Anoniman
Mogla bi i ja da povezem tehnologiju sa religijom pa da vidimo zasto je napredan svet danas negde van nasih granica. Mozda ima neka veza...


Vuko user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 607
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.6.2012 19:22:43   
anuksunamun
Mislim da je vreme doslo da predjemo sa kognitivnog na intuitivno,cini mi se vise cemo uspeti da saznamo.Pojedinacna iskustva autora iz svih sfera nauke i umetnosti,mogu da stimulisu nase spoznaje,ali je pitanje u kojoj meri i u kom pravcu.Transcedencija mora da se desi u nama samima,u nasim srcima da bi prisli istini,jer ona je samo jedna.
Svi stvaraoci teze savrsenstvu,svaki na svoj nacin,a savrsenstvo je isto tako jedno-Bog Tvorac,iz tog razloga svaki zivot je smislen i produktivan,jer je deo kolektivne svesti teznje istom cilju.Ja odavno ne verujem istoriji,tako da " historia magistra vitae est"-apsolutno ne vazi,uciteljice zivota su ljubav ,vera i nada.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.6.2012 20:11:27   
vukosava

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

Mislim da je vreme doslo da predjemo sa kognitivnog na intuitivno,cini mi se vise cemo uspeti da saznamo.Pojedinacna iskustva autora iz svih sfera nauke i umetnosti,mogu da stimulisu nase spoznaje,ali je pitanje u kojoj meri i u kom pravcu.Transcedencija mora da se desi u nama samima,u nasim srcima da bi prisli istini,jer ona je samo jedna.
Svi stvaraoci teze savrsenstvu,svaki na svoj nacin,a savrsenstvo je isto tako jedno-Bog Tvorac,iz tog razloga svaki zivot je smislen i produktivan,jer je deo kolektivne svesti teznje istom cilju.Ja odavno ne verujem istoriji,tako da " historia magistra vitae est"-apsolutno ne vazi,uciteljice zivota su ljubav ,vera i nada.


Bas me nasmeja user posted image Mogla bi da zaradjujes pare sa ovakvim teorijama i pisanijima kao ova Slavica Setina i ekipa

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
4.6.2012 3:30:37   
anuksunamun
Axaxxaxa Vuko i meni dodje samoj sebi da crknem od smeha,hvala ti na prosvetljenju,sta bih ja bez tebeuser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
15.7.2012 11:00:33   
vukosava
Nabasah na sajt dusu dao za ovu temu kliknite - ISKUSTVO PROSVETLJENJA – Nova Vizija i klikni - Teorija zavere

Izgleda da postoji neki novi talas ljudi koji su duboko uvereni u veoma slicne stvari. Nekako do mene slabo dopiru mediji koji takve poruke nose... Ali evo nekako ovaj blog naidje...

< Poruku je uredio vukosava -- 15.7.2012 11:01:46 >

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
8.9.2012 10:38:19   
Anoniman
Upravo sam odgledala ovaj dokumentarac KLIK Ko nađe vremena...

Mislim da je ovde pravi odgovor zašto su nove generacije sve gluplje i gluplje i kako u tome ne pomažu samo mediji već i obrazovni sistem...
Po meni, nažalost ovo izgleda kao jedina istina user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 612
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
27.3.2013 21:39:30   
dunja RR
Malo ću off, čitam upravo knjigu Monike Ali, ovu što smo delili na RR u takmičenju, primila sam se malo. O princezi Dajani, kako je sama iscenirala smrt da bi pobegla od svega. Nije loša ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
27.3.2013 23:13:52   
isidora88
to mu dodje kao i prica za arkanauser posted image
ja volim te teorije zavereuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.3.2013 7:50:02   
Trcosava
Vrili? Imamo i ovakvu temu?user posted image user posted image user posted image

Maaaalo, samo maaaaalo sam odlutala mislima o teorijama zavere čitajući prvi put davinčijev kod... čitah posle još neke njegove knjige, ali tada me već pamet dozvala. JA nešto ne lupam glavu tim pričama. Sad na history ide ''ancient aliens'' uf brateeeee... tamo su vanzemljaci na svakom koraku. Mada tu se ne govori o budućnosti, već proščosti... Ne znam. Mnogo me gnjave sve te priče. Koliko mi interesantno - zaspala sam uz iste sinoć oko pola 10 user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.3.2013 11:05:57   
Brand new mama
Citam ovo o Slavici S. i crkoh od smjeha.Znaci mi sa Sirijusa tj. donijeli smo vanzemaljsku kulturu(a!!!!zato smo mi nebeski narod!!!Plavusa),Hrvati su najstariji zemaljski naarod na planeti(osnovali su Mesopotamijsku drzavu po jednoj teorijiuser posted image ili t ako nesto)...a svaki smak svjeta se desava samo u Americi(po filmovima) Divno :)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.3.2013 11:31:34   
Sanja90
juuuu kakva tema,procitah sve od pocetka pa do kraja,pa da podelim i ja sa vama ono sto sam saznala. Amerikanci kazu da ima puno ljudi na planeti i da ce za par godina planeta biti prenaseljena i da se zbog toga mora istrebiti polovina ljudi sa zemlje,zbog toga rade neke eksperimente,prave vestacke viruse,kontrolisu vetrove,zemljotrese i sta ti ja znam sta jos.

Sto se tice nase zemlje ona se polako raspada,Kosovo ce kad tad pripasti albancima,jer oni sanjaju o velikoj Albaniji,Vojvodina ce postati samostalna ili ce pripasti Madjarskoj,ocepice se i istocna i zapadna Srbija. Ostace samo jedan mali centralni deo i tad ce nastati katastrofa zgazice nas kao mrave,ako nam Rusija ne bude pomogla.

To pise i u nekim svetim knjigama kao prorocanstvo za Srbiju (mozda se nisam bas dobro izrazila).
Sve to je vrlo zanimljivo a i jezivo.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.3.2013 11:43:10   
Ana RR
Rusi se ubise od pomaganja :-P

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.3.2013 11:45:45   
lesica
Da budemo realni, i KiM odavno nije srpsko (ma koliko to surovo zvučalo, i bez obzira što je meni 3/4 familije odatle)

< Poruku je uredio lesica RR -- 28.3.2013 11:46:41 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.3.2013 11:45:48   
Verolina
Rusi su nam uvek pomagali-pocevsi od Turaka i potpisivanja Svistovskog mirauser posted image Kad god nam je trebala pomoc, ne da nam nisu pomogli, nego su nas zeznuli do korica. Ali mi imamo onaj ortodox sindromuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.3.2013 12:07:44   
Sanja90
Mozda se Rusi opamete,ali ako do toga ne dodje sledi nam propast,to se zna,to svi znaju ali cute... dakle nauser posted image bali smouser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.3.2013 12:09:55   
Brand new mama
Ko Crnogorci Rusima protiv Japanauser posted image ma nama je ostala svima scena kad Vronski napusta Rusiju i odlazi da pomogne braci Srbima.Tolstoj je krivuser posted image . A na konto Kosova-pa ako cemo po nekoj "pravdi" i Slaveni (tj.Srbi) su protjerali starosjedioce od kojih potjecu Albanci u planine,tako da je Kosovo u 5 vjeku bilo-albansko.... A da smo prenaseljeni-jesmo u globaluuser posted image
Moram opet-a sto smo mi toliko bitni da nas kao neko hoce da unisti?Mislim,ni na karti se ne vidimo dobro(plus da nam samim pokazes slepu kartu-ne bi vecina ni znala da pokaze gdje smo)

< Poruku je uredio Brand new mama -- 28.3.2013 12:12:33 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.3.2013 12:48:34   
Sanja90
BNM ne samo nas vec ceo balkan. Balkan je najbolje mesto koje postoji kako strateski tako i klimatski(valjda dobro napisah) Dok u Americi ima tornada razornih vetrova,u Aziji mosuni,u Japanu razorni zemljotresi. Balkan je na najboljem polozaju,ne prete mu cunamiji,tornada,razorni vetrovi,nevidjene poplave gde ginu hiljede ljudi,nema razarajucih zemljotresa i sad da ne nabrajam. Mi kao narod smo za***ani,nikom ne verujemo,zato nas ni ne vole,verujemo u teorije zavere i da nas unistavaju, a to bas ne odgovara svima(jer je sigurno ima). U stanju smo da se pobunimo kad ne mozemo vise izdrzati torturu,ne zelimo da se povinujemo. Zato ce nas cepati na delove dok nas skroz ne uniste. Nase drzave nece biti. Sto bi jedan ucen i nacitan covek rekao(koji je i nas prijatelj) : "Nece to skoro,za jedno 5-6 godina"user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 28.3.2013 13:25:26 >


_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.3.2013 12:50:17   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Ko Crnogorci Rusima protiv Japanauser posted image ma nama je ostala svima scena kad Vronski napusta Rusiju i odlazi da pomogne braci Srbima.Tolstoj je krivuser posted image .

Aaaha ha ha ha...Odavno se nisam ovako nasmejalauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.3.2013 12:55:44   
Sanja90
E da jos jedno prorocanstvo,kada Srbija dodje do kraja rodice se princ(navodno rodice se u Rusiji i bice privrzen Bogu,nesto u smislu Bozijeg sluge) koji ce doci u Srbiju da je spase,tada ce narod ustati i opet se ujediniti da se bori protiv zla(za zlo se smatra Amerika). Kada ce to biti niko ne zna. Koliko je to tacno,ni to se ne zna. Do sada kazu da su se navodno neka predvidjanja i prorocanstva za Srbiju ostvarila...

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here