|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bušenje ušiju
8.4.2013 12:12:14   
Sanja90
Patronazne buse usi???? Ja ovo nisam cula,pa ako je stvarno tako onda kad se budem porodila da pitam da probuse ovoj mojoj drugoj cerki,starija vec ima mindjuse,a ovoj mladjoj nikako da se nakanemo da odemo do zlatareuser posted image a jel patronazne isto imaju one pistolje za busenje? kako to kod njih ide?Jel treba mi da kupimo te medicinske mindjuse ili imaju i one? Ko moze da odgovori na moja pitanja a,a,a?user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Bušenje ušiju
8.4.2013 12:14:32   
Figaro88
I meni je patronazna busila usi kada sam se rodila.Mama mi kaze da buse iglom i odmah su mi stavili zlatne mindjuse.Najbolje da se raspitas....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Bušenje ušiju
8.4.2013 12:17:50   
Olga75
Sanja 90 , svasta ziv covek nauci
eto ja nekad tyamo studirala medicinu pa opet slusam kojekave mudrosti
i daa ,ponovicu mojoj cerki je patronazna probusila usi i nikako je nije obogaljila
je l da kazem i ponovim : zovite socijalno na mene nemajku

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Bušenje ušiju
8.4.2013 12:18:08   
Sanja90
Aha ok hvala,raspitacu se,ima jos vremenauser posted image nego rekoh da cujem informacije iz prve rukeuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Bušenje ušiju
8.4.2013 12:19:36   
Olga75
i da ti kazem , nemaju medicinske mindjuse nego savetuju kako da se dezinfikuju i te " mediocinske "
znas , nekako one su isle u skolu i znaju i tako
i stvarno nema mesta sarkazmu , cinizmu , bezobrazluku ili sta god tvoj post porucuje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Bušenje ušiju
8.4.2013 12:21:07   
Sanja90

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Sanja 90 , svasta ziv covek nauci
eto ja nekad tyamo studirala medicinu pa opet slusam kojekave mudrosti
i daa ,ponovicu mojoj cerki je patronazna probusila usi i nikako je nije obogaljila
je l da kazem i ponovim : zovite socijalno na mene nemajku


Ahahahhahahahaa Olga,sad me nasmejauser posted image Mislim meni je to super ako to rade,bolje one nego tamo neki zlatar. Ja sam se odusevila kad sam procitala,zato se sad raspitujemuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Bušenje ušiju
8.4.2013 12:23:57   
Sanja90

IZVORNA PORUKA: Olga RR

i da ti kazem , nemaju medicinske mindjuse nego savetuju kako da se dezinfikuju i te " mediocinske "
znas , nekako one su isle u skolu i znaju i tako
i stvarno nema mesta sarkazmu , cinizmu , bezobrazluku ili sta god tvoj post porucuje


A ne pogresno si protumacila postuser posted image , ja se raspitujem da bih znala sta i kako da radim,da li da cekam kad se porodim da mi dodje patronazna i to odradi ili da idem u zlataru,jer nikako da odemo,a htela bih da ima i ona mindjuse do druge godine

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Bušenje ušiju
8.4.2013 12:27:35   
Olga75
izvini ako sam pogresno protumacila user posted image
nego ne rade sve patronazne busenje , neke jednostavno ne mogu
kad ti dodje patronazna pitaj je pa ce ti ona reci koja koleginica to radi ako ona ne radi
a zna da ima onih koje buse jos u porodilistu
to moras da ih pitas
i M je patronazna busila sterilnim muskularnim iglama , nasa nema pistolj

< Poruku je uredio Olga RR -- 8.4.2013 12:28:47 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Bušenje ušiju
8.4.2013 12:34:17   
Sanja90
Aha, e pa dobro,onda cu morati tamo da se raspitam. Ovde patronazne posecuju trudnice pre porodjaja onda taman kad bude dosla da se raspitam. Eh da sam to znala ranije,da nisam morala stariju da vodim u zlataru,ali hvala Bogu sve je proteklo u redu,bas sam joj redovno odrzavala probusenu rupicu. Mladja slavi drugu godinu u oktobru,a ne bih bas na leto da joj busim zbog vrucina i tako to,a sad tesko da cemo moci...

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Bušenje ušiju
8.4.2013 19:02:16   
marince1
Mi cekamo da stane kisa pa da odvedem Dunju da joj izbuse usi.
Mnogo mi je bilo krivo sto sam kasno saznala da upordilistu buse usi,a saznala sam kas smo kretale kuci

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Bušenje ušiju
13.4.2013 5:50:42   
Misha i Ljisha
upravo sam procitala clanak o tome kako ne treba bebi busiti usi. Nikad se ne zna da li je dete alergicno na metal i td. Takodje iz radoznalosti kad krenu da ispituju svoje telo postoji mogucnost da stalno pipaju usi i da se vuku za usi kao i to da su neke vaznije akupunkturne tacke upravo na usima. Mene su savetovali cak dok je beba mala da ja ne nosim mindjuse da bebi ne bi privukle paznju pa da mi ne bi vukla mindjuse i mene "ubogaljila". Ipak je bebin stisak toliko snazan da moze svoju tezinu da drzi bez problema samo jednom rukom. Znaci ako beba ima 6 kg kad te stisne i cupa to ti je kao da si obesio na uvo 6 kg.

Moja tetka je Dunji htela da kupi mindjuse i ja joj kazem sta ce joj kad joj ja sigurno necu busiti usi. Kad poraste nek busi sebi i guzicu ako hoce ali ja to njoj necu uraditi.

Ja imam probusene usi od malena ali ne mogu da nosim mindjuse duze od jednog popodneva. Upale mi se usi i zacrvene uzas jedan. Sta ako ova moja ima isti problem?? Genetika je cudo. U svakom slucaju taj plac ne zelim da cujem jer nije nuzan. Neka je ona meni bez ikakvih rupica, savrsena je ovakva kakva jeste a mindjuse joj ne trebaju, vidi se iz aviona da je damauser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 13.4.2013 5:52:11 >

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Bušenje ušiju
13.4.2013 11:13:20   
cockic
i ja sam alergicna na sve mindjuse..upale se,svrbe,naduje se...ma uzas.a mene je mama vodila sa 4-5 godina.
ceri za sad necu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Bušenje ušiju
13.4.2013 13:53:53   
Braanaa
Misho i Ljisho, u potpunosti se slazem sa tobom. Moja zenskica ce za koji dan imati mesec dana, ne pada mi na pamet da joj busim usi... Meni se nikako ne svidja kad vidim da tako malim bebama stave mindjuse koje izgledaju taaako veliko naspram njihove glavice a jos pomisao da na njih mogu da se povrede...user posted image Ima vremena, sama ce odluciti... S obzirom da ja obozavam mindjuse i imam ih jaaaako puno, ne sumnjam da ce pozeleti...

_____________________________

"Uživanje u gledanju dečje lepote i sreće, čini da moje srce bude preveliko za telo." (Emerson)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Bušenje ušiju
15.4.2013 6:50:06   
Misha i Ljisha
upravo to. I ja ne sumnjam da ce moja hteti mindjuse jer ih i ja imam mnogo ali kazem ja ih nosim za jedno popodne i cim stignem kuci odmaram usi user posted image . Neka sami odluce.

(odgovor članu Braanaa)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Bušenje ušiju
16.4.2013 12:23:18   
Figaro88
Ja isto imam alergiju,ali andrei ne smetaju,jos uvek nosi one medicinske,danas,sutra cemo kupiti srebrne ili zlatne.
Svi mi imamo probusene usi,i busili su nam cim se rodimo pa nikom nista nije bilo zbog toga.Danas nista ne valja i nase mame su srecne sto nas nisu ubile sta su nam sve radile i davaleuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Bušenje ušiju
16.4.2013 12:29:10   
Trcosava
Uf breeee!! Sad j i bušenje ušiju opasno?!

Elem, meni nisu bušili kao bebi, a ja Ani nisam bušila jer jednostavno nisam videla poentu? A alergije.. haha ja samo što zarđđalu žicu nisam gurala u uvo, pa mi nije bilo ništa. I onda odjednom počelo da svrbi - ali ja sam minđuše držala na nekom stalku koji je pokupio svu moguću prašinu plus sve ono od krečenja user posted image tad je počelo da mi se ''zapaljuje'' uvo i od tad nisam nosila nikakve druge osim medicinsmih srebrnih. Posle sam probušila još jednu rupu i naravno nikakav problem nisam imala. Prvi put sam uši probušila sa 11 godina čini mi se.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Bušenje ušiju
16.4.2013 17:00:36   
minnica
Ja nisam svojoj devojčici bušila uši. Nije mi se činilo ni potrebnim, a ni bezbednim da to radim. Kad bude jednog dana poželela minđuše, bušenje će biti najmanji problem. Inače, meni su bušili uši kao bebi i rupice su mi užasno visoko, pa neke modele minđuša ne mogu da nosim. Volela bih da su sačekali da porastem.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Bušenje ušiju
16.4.2013 20:01:37   
marince1
Probusili smo usi user posted image

Nije plakala i bas je slatko

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Bušenje ušiju
17.4.2013 20:23:46   
Figaro88
Juce sam i ja resila da ponovo izbusim moje zarasle rupice na usima,i uzasno me bolelo pa sam danas skinula mindjuse.Htela sam da ih vratim ali nisam mogla,i sad ne mogu da verujem kakav sam ja kreten.Svaka cast za Dunjici ja nisam mogla da spavam koliko me boli,a htela sam i da placem,ali sam se suzdrzala zbog Andreeuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Bušenje ušiju
24.4.2013 23:25:04   
sneza24
Probušili smo uši. user posted image
Malo je plakala al nije strašno, mislila sam da će više plakati. Posle toga je brzo zaspala i kad se probudila kao da se ništa nije desilo.
Čime ste mazale uši? Kojom kremom? Rekla mi žena koja radi u zlatari al ja zaboravih.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Bušenje ušiju
24.4.2013 23:39:52   
Leax
Ne znam za kremu ali ja bih ti preporucila oktanisept on je super za dezinfekciju i pokazao se odlican za sanaciju rana kako koze tako i sluzokoze. user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Bušenje ušiju
25.4.2013 7:51:30   
Sanja90
Ni ja nisam koristila kremu,najbolje alkoholom da cistis joj taj deo gde su mindjuse 3x na dan i tako 3-4dana tako sam ja radila starijoj cerku,ne znam da li ti je rekla da joj vrtis mindjuse da joj se ne bi zalepila koza na mindjuse da moze lepo da zaraste,to se radi jednom pred spavanje.Ovih dana bi trebalo da idemo mladjoj da probusimo usi,verovatno posle praznikauser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Bušenje ušiju
25.4.2013 8:25:48   
Olga75
Snezo , ja sam koristila pavlovicku onako dosta pa onda izvrtim pa octanisept i to tako par dana

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Bušenje ušiju
25.4.2013 8:40:07   
sneza24
Hvala vam ženske.
Rekla mi žena što joj probušila uši da kupim nešto u apoteci, neku kremu ali nisam zapamtila koju pa reko da pitam ovde.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Bušenje ušiju
25.4.2013 9:37:34   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Olga RR

izvini ako sam pogresno protumacila user posted image
nego ne rade sve patronazne busenje , neke jednostavno ne mogu
kad ti dodje patronazna pitaj je pa ce ti ona reci koja koleginica to radi ako ona ne radi
a zna da ima onih koje buse jos u porodilistu
to moras da ih pitas
i M je patronazna busila sterilnim muskularnim iglama , nasa nema pistolj

ovo super zvuciuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here