|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 20:38:35   
Figaro88
Probusili smo usi.Pre dva dana smo setali,i naisli na onu zlataru u kojoj sam ja sa 16g plakala kada sam probusila uvo.Pitala sam je da li jos uvek hoce da busi usi,i da ovde to rade.Rekla je da,usli smo,izabrala je mindjusice,prvo joj je nacrtala ta zena markerom tackice,probusila joj je jedno uvo,Andrea se pogledala u ogledalo,onda joj je probusila i drugo.Nije uopste plakala,hvalila se svima kako sad i ona ima mindjusice.Sama ih i vrti.Crvenilo je proslo brzo,i nije se uposte zalila da je boli.A ja i mama smo se toliko unervozile da smo krenule da izadjemo odmoh,nismo ni platileuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 20:41:18   
Sanja90
Ja sam starijoj cerki probusila usi pre rvog rodjendana,a mladja ima 15 meseci i jos nismo,ne znam sta cekamo ali jos uvek nismouser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 20:42:03   
isidora88
pametnicauser posted image
mene je bolelo busenje usiju a imala sam 16 godinauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 20:47:27   
Figaro88
Ja sam bukvalno zaplakalauser posted image Ona se smejala svo vreme,nisam mogla da verujem.A i ona zena je bila jako fina,pricala joj nesto svo vreme,izvadila joj sve mindjusice da vidi kakve imaju i sta ce moci da nosi kada skine ove medicinske,a ona se odusevila...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 20:50:49   
marince1
Mi hocemo da busimo dunji usi,ali kazu da je jos mala

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 21:09:42   
sneza24
Mi ćemo Lani izbušiti u toku meseca. Kod nas po zlatarama buše već sa 6 meseci.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 21:12:17   
dunja RR
Meni se zapušila jedna rupa, ali sada ne smem da stavim medicinke jer idem na VTO, a zbog anestezije bih morala da ih skinem.

Baš sam tužne jer volim minđuše i ne znam kako mi se zapušilo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 21:13:54   
New Mom

IZVORNA PORUKA: marince RR

Mi hocemo da busimo dunji usi,ali kazu da je jos mala

Bolje što je ranija, kad je manja šansa da ih pipa.

Kaći smo sa 2 i po meseca.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 21:16:34   
Olga75
Marince , ja sam ko prava nemajka zvercici usi probusila ( mislim ne ja nego patronazna ) sa tri nedelje
nije ni primetila i sad to joj je normalno
i da kazem : slobodno zovite socijalnu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 21:19:33   
vikiveki
Ja sam mojoj devojčici probušila uši sa 5 godina

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 21:19:41   
Pretty78
jooooooooj ja bolje da cutim.....ja sam Martini busila u porodilistu kad je imala 2 dana i to su je odneli ona je spavala i vratili je ona i dalje spava user posted image
u potpisu: nemajka user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 21:21:15   
Olga75
je l to znaci : alooo socijalnoooo user posted image
zvercica je u porodilistu imala usi ko flis papir , lepile su joj se za glavu ipak je ona nedonosce
al cim se malo " otukla " odmah sam joj usi pirsingovala

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 21:21:40   
Maraj
meni je busila usi medic.sestra pre 25 god. ratno stanje... uzas... sa iglom mi je busila, ne secam se da me bolelo, al mi nije ravnomerno probusila, bezi 1-1,5 mlimetra

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 21:24:03   
Figaro88
I meni su probusili usi u porodilistu.Ja sad ne volim mindjuse,ne nosim ih uopste,ali juce sam promenila stav oko busenja usijuuser posted image Ja sam imala takav grc u stomaku,i ako je Andrea htela da busi plasila sam se da ce je boleti,da ce cupkati,da ce dirati sad to prljavim rukama,onda bi bilo bolje da smo odradili to dok je jos bila bebica,pa ako nece da nosi mindjuse kad poraste ne mora.Ako dobijemo drugu bebu,i ako bude devojcica busicu joj dok je bebac,da postedim i sebe i nu ovog stresauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 21:28:01   
jovicaa
patronazna sestra joj je probusila usi? hahaha... to mi je bas otkaceno...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 21:37:01   
Olga75
a sto ti otkaceno ? mislis da ja zlatar edukovan i zna osnove anatomije , fiziologije , asepse i tako pa je pouzdaniji od babice user posted image
ha moguce
mada da sam malo sacekala ko zna mozda bih i ja sama to uradila , mislim ne bi mi bilo prvi a sigurno ni poslednji put
jedino sam igurna da bu mi bilo malo tugaljivo jer je moja
ah daaa zato sam pustila babicu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 21:55:21   
jovicaa
ne znam, meni je samo cudno da patronazna sestra busi usi, prvi put cujem za to, nisam znala da im je i to u opisu posla... eto samo touser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 22:00:29   
Olga75
pa kad vec gledaju u kaku , muzu te za sisu , zaviruju u medjunozje da vide kako zarasta sto bi im bio prodlem busenje usiju user posted image
e kad ovako razmislim , krasan posao a usput ih jos i pljuju user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 22:04:40   
jovicaa
meni je moja patronazna bila ok, fina zena

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 22:07:56   
Braanaa
Meni je patronazna busila usi kada sam imala nedelju- dve dana, obicnom iglom i koncem. Kaze moj 5 godina stariji brat da mu je to trauma iz detinjstva koliko sam se drala... Kada sam porasla kako su i usi rasle rupice su mi ostale jaako visoko, ne na sredini gde traba da budu...tako da sam posle ponovo busila usi (onako kako se to radi, onim pistoljem kod zlatara).
Ja za koji dan treba da rodim devojcicu, ali joj necu busiti usi, dokle god to ona sama ne pozeli.... user posted image

_____________________________

"Uživanje u gledanju dečje lepote i sreće, čini da moje srce bude preveliko za telo." (Emerson)

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 22:53:41   
jovicaa
bas bedak da moras opet da busis... bzv.


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Braanaa)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Bušenje ušiju
11.3.2013 23:01:55   
boba 11
Mojoj ceri je patronazna probusila usi kad je dosla zadnji put i posetu nekoliko dana posle rodjenja i ne kajem se.Jeste da je to bolelo ali tesi me da se ne seca toga.Ja sam naravno bila na terasi jer nisam smela da gledam mm je drzao.Malo je nezgodno tada ali verovatno ne bi dala posle da joj buse ni ona niti bi je mogla spreciti da dira.Ovako je brzo proslo i sve smo zaboravili.Meni je babica busila takodje u porodilistu samo me donela drugi dan mami probusenih usiju -uvukla mi mindjuse njene cerke-mozete misliti kako je to bilo iznenadjenje za mamuuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Bušenje ušiju
8.4.2013 11:45:45   
clover84
Mi smo probusili usi sa 3 meseca i nisam se pokajala.Vristala je malo i prosloo bolje tako nego da sam cekala da poraste pa da je vijam i da se otima.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Bušenje ušiju
8.4.2013 11:50:50   
Figaro88
Mi za koji dan idemo da kupimo nove mindjusice,skidamo ove medicinskeuser posted image .Clover mi smo probusili sa tri i po godine,sama je trazila.Da je plakala i otimala se nema sanse da bih to radila,to mi je vec maltretiranje deteta....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu clover84)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Bušenje ušiju
8.4.2013 12:04:02   
Tiziana
Svako treba da radi onako kako misli da treba i nije mi namera da bilo koga uvredim.
Ja imam devojcicu i nisam joj probusila usi niti hocu.Necu joj izbusiti ni sa 3-4 god ako bude trazila. Kad bude bila veca i bude umela da rasudjuje za sebe neka ide i neka busi.Meni nije lepo kad vidim malu bebu sa izbusenim usima,a da ne spominjem momenat cupanja mindjusa sa uveta(kao sto cupa snalice sa kose) itd,itd.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here