|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 22:11:55   
New Mom
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Mom , sorry , šta beše RAC ?

Amniocenteza.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.8.2010 16:28:24   
jacabg
meni je vodio poznati prof. dr Plecas....

jedan od boljih strucnjaka... ali eto... desi se...

nek su bebe zive i zdrave.... a kog su pola.... nebitno je....

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.8.2010 16:29:18   
jacabg
to kazem jer sam pre curice imala 4 spontana...

... a sad imamo bebu.... i cekamo slececu :)

(odgovor članu jacabg)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.8.2010 17:07:16   
Snelle
Meni su dva različita dr rekla da nosim devojčicu i rodila sam devojčicu. A mojoj drugarici su celu trudnoću govorili da nosi devojčicu, a ona rodila dečaka user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jacabg)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.8.2010 18:33:01   
lanajelena
meni su oba puta pogodiliuser posted image ...za decaka smo cak i ja i mm videli a mojoj jetrvi su dva puta pogresili ali to je u Nišu

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.8.2010 18:59:26   
pahulja76
meni su od III mes. svi dr kod kojih sam bila (a bila sam kod mnogih pa cak i na konzilijumu) rekli da je devojcica a radila sam i kordocentezu i na osnovu nje nosim devojcicu al me u poslednje vreme zbog oblika stomaka sve zene zapitkuju dal nosim decaka.... ako se ispostavi da je decak (a saznacu za par dana) onda ni kordocenteza nije 100% tacna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.8.2010 19:00:42   
Ana RR
Pahuljo, al si ti usitnila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.8.2010 19:02:18   
pahulja76
axa, anchi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.8.2010 19:04:56   
Ana RR
user posted image kako će se zvati mala pahulja?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.8.2010 19:07:50   
pahulja76
trebalo je andrijana al se tata sad nesto necka i hoce nina user posted image .... videcemo

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.8.2010 19:09:37   
Ana RR
Lepa su oba user posted image   kad je budeš videla, znaćeš koje je pravo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.8.2010 19:18:46   
pepeljuga
pahuljice, kordocenteza je 100% tacna user posted image
ja sam saznala pol prilicno rano i u pocetku sam bila razocarana sto necu dobiti ninu, kako sam planirala...ali sad ne bih menjala mog svrcicu ni za sta user posted image

bitno je samo da je ziva i zdrava bebica!!


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
30.8.2010 8:57:59   
pahulja76
i ja mislim da je tacna... nego verovatno zbog polozaja bebice u stomaku (prednjaci guzom) svi misle da je decak user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
30.8.2010 11:48:13   
maslachak
meni su sticajem okolnosti tri razlicita doktora rekla da je user posted image
prvo na fetalnoj ehokardiografiji i ekspertnom u 22 nedelji koju sam radila privatno
drugi put u 24 nedelji kod mog lekara koji mi je napravio sliku
i docrtao strelicu kako bi tacno videla i ja..i kad mi je pokazivao sliku,usla je doktorka
nevezano za moj pregled kojoj je on dao sliku i pitao je "sta vidite koleginice?"
na sta je ona rekla.."aaaaaaa ovo je devojcica,ima zrno kafe :D"
sta god to bilo,ali na kraju su mi rekli da devojcice za razliku od decaka imaju zrno kafe..
user posted image user posted image i sad mi je smesno..

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
30.8.2010 19:31:02   
nala
Meni su u prvoj trudnoci rekli da je user posted image i jesam rodila devojcicu. Sada kaze DR da je user posted image i verujem joj ponovo, ali videcemo za jedno 2,5 meseca. user posted image

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
9.9.2010 15:34:11   
Anoniman
Kazu jos od 3 meseca da je decak,nadam se da je tako...user posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
9.9.2010 16:47:18   
Anoniman
Ja sledeće nedelje ponovo idem na uz , pa ću da napišem šta je ovog puta rekao doca .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
9.9.2010 16:53:47   
minna
Meni je moj dr samo okrenuo monitor, pokazao i pitao: Jel vidis ili treba da ti kazem sta je? I pokazao na neki visuljakuser posted image user posted image user posted image Bas se lepo videlo...Tako da sam prilicno bila sigurna da je user posted image i naravno dobili smo deckonju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
9.9.2010 20:08:26   
bojanica7
ej, mina, tako i nama pokazao, ali user posted image . i bas sam bila sokirana, tako mala, a vec ima ... user posted image tako da je sad 100 posto da je vojchica. javljam kad se porodim. user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
11.9.2010 16:41:39   
minna
user posted image  zamisli da vise nisi pitala sta je kako bi se tek iznenadila na porodjaju...
jer sam ja samo tad videla i posle vise nisam pitala dr nista za pol...
dobro, jos malo pa ces znati sigurnouser posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
14.9.2010 19:51:42   
aster
Meni je dr rekla da je dečak još dok sam bila u 4 mesecu. Posle su još 2 doktora to potvrdila. Znala sam da je 99% tako kad sam bila na 4d. I dečak je, miša mali mamin user posted image

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
14.9.2010 20:28:18   
Anoniman
Danas sam bila na UZ , i naravno - pitala Dr da zvirne pol bebe (drugi dr je u pitanju) , ali bebica je bila stidljiva i nije htela da se razotkriva pred nepoznatima user posted image . Tako da se i dalje moram uzdati u pouzdanost o proceni pola prethodnog doce .

Inače , beba ima 1530gr , 30+1 i sve je ok user posted image .

(odgovor članu aster)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
14.9.2010 20:31:33   
anajid
Buba Mirouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
15.10.2010 15:23:38   
Anoniman
Eeee , da upišem i ovde . Tačno mesec dana posle onog gore posta - beba ima 2350gr , 34+2 i doktor je video DEVOJČICA JEEEE user posted image . Ovo je več 4 put da mi kažu da je popišulja , i ovaj put je to video drugi dr . Tako da ... Biće Nina user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
22.10.2010 0:33:41   
zvoncica14
u 1.trudnoci smo saznali da je devojcica u 19.nedelji,a sada u 18.isto. Znam za dva slucaja greske,jedan je moj bratanac za koga su celu trudnocu govorili da je devojcica,ali to je bilo *95.god. a drugi je devojcica iz komsiluka,rodjena pre par meseci,cele trudnoce su tvrdili da je decak,ali na obicnom,2d ultrazvuku.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here