|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
26.2.2013 19:43:26   
serpica
Ja se nadam da u ponedeljak saznam pol,prva dva puta nisu pogresili,devojcica x2 a sad cemo da vidimouser posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
27.2.2013 14:21:30   
anci kv
ja nesto ne verujem da ce mi reci u ponedeljak za pol,u savetovalistu je losiji uz,ne znam dal ce se videti

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
30.3.2013 10:13:31   
Leptiric123
Meni je dr sad u 21.rekla da sumnja na devojcicu ali ne sme da tvrdi jer stalno skupi nogice kad gledamo....nije videla sta je izmedju ali kaue da je decak provirilo bi megde do sad...:-) imam expertni za tri dana pa cu mouzda tacnije saznati....ali i kad saznam.sve neutralno kupujem...svakako ce mi trebati kasnije za drugu bebu...:-)

Bas se radujem bebi nebitno da li ne decak ili devojcica....:-) jedva cekam avgust da zagrlim to malo bice...:-)

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.5.2015 10:47:48   
Марија
pozdrav svima... meni za prvu trudnocu doktor nije hteo da kaze jedino sto je rekao ja ne praktikujem da kazem za prvo neka bude iznenadjenje (verujte da je to poseban osecaj kad ne znas, kad znas nije to to) OSIM ako par insistira user posted image

a sledece troje mi je rekao user posted image user posted image user posted image i pogodio i to na starijem UZ nikada nikome nije promasio mislim da se to ne moze pogresiti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
27.1.2016 12:39:25   
IvanaSK RR
Meni su u prvoj trudnoći dve različite dr rekle da je dečak i bile su u pravu. Za sada su mi takođe dve različite doktorke rekle da je devojčica, a u petak cemo pitati i trecu.
U svakom slučaju ce beba imati Hello Kitty cuclu, kutijicu za cuclu i lancic za cuclu user posted image

(odgovor članu Марија)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
17.4.2016 23:07:07   
tuzna29
meni su u 22 nedelji rekli da je decak a zatim jos dva druga lekara kasnije potvrdila, tako da se nadam da nisu omasili ne zbog pola nek je zivo i zdravo vec zbog stvari vec sam skoro sve spremila za decaka :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
18.4.2016 7:31:28   
Anck Su Nmaun
U prvoj trudnoci su mi rekli tek u 8 mesecu da je curica, a druga dva puta sam radila amnio, dok ti rezultati nisu stigli nisam bila sigurna, koliko sam prica samo cula o tim greskama, samo sam ovome verovala user posted image

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
18.4.2016 12:30:46   
IvanaSK RR
Meni su, u medjuvremenu jos dva doktora potvrdili da je devojčica. :)
Mi smo i krevet ofarbali u ljubicasto, tako da se nadam da su pogodili user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
18.4.2016 14:05:27   
sokimoki
Meni su u 12 nedelji na uz rekli da je verovatno devojcica, a u 13 sam radila tranquility test gde smo videli da cekamo curu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
18.4.2016 15:51:36   
Milena18
Meni je lekar u 20. nedelji rekao da misli da je beba ženskog pola, ali nije bio siguran. Par dana kasnije su i rezultati amniocenteze potvrdili da čekamo devojčicu.

(odgovor članu sokimoki)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
27.4.2016 19:47:00   
Sandricak
U prvoj trudnoci sam prvi exp;ertni radila u Betaniji i tada mi je dr rekla da je musko i nije pogresila user posted image
sada mi je moj dr rekao tek na drugom expertnom da misli da je decak opet, ali ja se sve nadam da ce se do avgusta do termina promeniti user posted image
Mada se navikavam polako da je bata user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
26.10.2016 23:44:52   
Lola44
Ja sam isto pol saznala na prenatalnom testu Nifty jos pre nego sto su mi na UZ bilo sta videli. Kad sam videla devojcica rasplakala sam se od sreceuser posted image

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
27.10.2016 11:01:32   
Animsaj9
na trecem ekspertnom u Betaniji rekli su pisonja ce biti

(odgovor članu Lola44)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
27.10.2016 15:14:20   
isidora88
na prvom ekspertnom mislili da je devojcica, u 16-oj nedelji dr kaze musko, oko 20.nedelje na ekspertnom treci dr kaze devojcica, posle su mi svi potvrdjivali da je ipak decak. vec sam se uplasila kad ga toliko brkaju sa devojcicom da mu ne bude mali pisko user posted image srecom nije user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
27.10.2016 16:01:22   
Mariya
Meni do sad nisu pogrešili nijednom, prve 2 su devojčice i to sam saznala ma ekspertnom uz u 22 nedelji,pošto moj stari dr.nije hteo da mi kaže šta je,a ovaj put mi je novi dr u 17 ned.rekao da je dečak,a na ekspertnom su potvrdili. Pa se više ni ne nadam da će se promeniti u devojčicuuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
27.10.2016 16:10:10   
Animsaj9
jako cesto pobrkaju decaka kazu da je devojcica , jer se mosnice ne vide dobro jos nisu spustena jajasca , i D su jako dugo gledali pa nikako da se namesti covek

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.12.2016 19:58:05   
Skockica
Meni su prvi put pogodili da je decak i sad nekoliko doktora reklo da je decak i ja sam mu pisu videla ali moj muz i dalje mislida je devojcica. A i trudnoca mi je skroz drugacija od prve pa cemo videti.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.12.2016 20:19:28   
krin 40
Ja sam obe trudnoće nosila isto a bili su sin pa ćerka.I sada ovu treću nosim isto a dečak je.Meni su uvek pogadjali dr.Sada sam radila,nifty pa znam sa sigurnošću još od 12 te nedelje

< Poruku je uredio krin 40 -- 29.12.2016 20:20:41 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.12.2016 23:06:39   
LauraAndrija
Pogodili i u prvoj i u drugoj, cerkica pa sin.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.12.2016 23:45:32   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Skockica

A i trudnoca mi je skroz drugacija od prve pa cemo videti.


I meni je druga trudnoća bila potpuno drugačija od prve pa su ipak obe bile devočice. A ova treća mi je još drugačija (čitaj ekstra teška) i sad je dečak.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
30.12.2016 8:18:17   
krin 40
Mariya ne brini četvrta će nam biti lakšauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
30.12.2016 8:36:00   
IvanaSK RR
Prva trudnoća sa sinom mi je bila mnogo laksa od druge. U drugoj je devojčica. I oba puta su mi pogodili pol.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
15.1.2017 12:09:49   
Bunnyca
U prvoj trudnoci u 16. nedelji priikom UZ za tripl test saznali smo da je devojcica i bilo je tacno, sada u 2. jos uvek ne znam, na UZ idem u 18 nedelji
Zaista nisam cula da nekom pogrese pol, osim ukoliko je sam ginekolog dosta neprecizno gledao, i ukoliko je bilo rano, kada je i moguce da dodje do greske

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
15.1.2017 12:56:54   
suzi kju
Meni su negde u 15-oj nedelji rekli da su dečaci tj videli su jednoj bebi kao da je dečak i pošto su jejednojajcani blizanci dva dečaka.
Taj uz mi nije radila moja dr,e u 17-oj nedelji je moja dr videla da su devojčice, pokazala mi na monitoru i imam sliku.
Njen komentar je bio kad jw videla guzu i izmedju guze "da je decko ovde bi nešto visilo, al ovde ne visi ništa, devojčice garantujem"i tako je i biloooo.

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
16.1.2017 22:39:50   
marketing RR
Pitanje korisnice:

Zanima me jedna stvar i mene i moga muza da li mi mozemo da vidimo pol bebe kod ginekologa u 20 nedelji trudnoce?

(odgovor članu faraonka)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here