|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 22:30:44   
Anoniman
Nema na chemu user posted image Sretja je vetja kad se deli user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.4.2009 8:19:52   
Sneža
Uh,kad se setim onih mesec dana koliko sam bila trudna,sve četiri u vis,jedem šta hoću,spavam kad hoću,mogu da zanovetam,da plačem kad mi se plače,smejem kad mi se smeje i bez nekog posebnog razloga,uh da jako volem kad sam trudna.Jedva čekam opet!

< Poruku je uredio Sneža -- 15.4.2009 8:20:20 >


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.4.2009 8:38:49   
Anoniman
Prva trudnoca-spavanje, odmaranje, jelo, milina...
Druga trudnoca je jos lepsa, imas sa kim da je provedes, brze prodje, ali sam ogranicena u mnogim stvarima, npr.ne mogu da se valjam i trcim sa detetom kao sto sam navikla. I to mi bas tesko padauser posted image
U prvaoj sam zbog alergije sedela u kuci skoro 2 meseca, sada ne mogu da se izolujem, pa mi tesko pada cvetanje biljaka.
A volim sto sam trudna, i prvi  i drugi put, sva blistam i nasmejana samuser posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.4.2009 9:06:42   
Lu
Ja sam uživala u trudnoći ali baš onako bila sam sama sebi najdraža osoba na svjetu jer ću napokon postati majka.
Cijelu trudnoću sam se uređivala da uvijek budem lijepa,bila sam vesela ,brinula sam i o zdravlju naravno.
Iako smo tada završavali kuću meni ni to nije bilo teško,sama sam nabavljala materijal i radnike nadzirala a opet najviše sam se posvetila dolasku bebe,njegovoj sobici njegovoj opremi od krevetića do štapića za uši.
Sve sam mu pokupovala,oprala i popeglala sama.
Crtala sam mu oblačiće u sobici,milkila trbuščić i pričala što ćemo ja i on sve raditi kad se rodi,sunce mamino.
Joj sad mi se probudiše ta divna sjećanjauser posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.4.2009 12:06:51   
eugenija
Variraju mi osećanja.. Jedan dan sam super, drugi dan mi smeta stomak, smeta mi što me bole noge, pa onda opet bude mi drago kada osetim bebu da se javlja, kako udara... Najlepši deo trudnoće su mi ti bebini udarci.



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 16:44:29   
Anoniman
Iskreno? NE! Jedva cekam da se porodim! Mozda zadnjih nekoliko dana se osjecam odlicno, ali cijela trudnoca mi je protekla u sekiraciji...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 18:48:21   
barbara
ja uzivam u trudnoci!dok sam bila trudna cela tri meseca samo sam spavala,setala jela!suprug mi udovoljavao,ja izvoljevala!milina,ali nisam povracala sva sreca!jedva cekam da opet budem trudna!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 19:16:12   
mihi
Pomešana osećanja u početku super, radila sam bez dana bolovanja do kraja, ali pred kraj veliki stomak, nervoza zbog porođaja. Kada bih znala da će biti devojčica i da imam manje godina možda bi se odlučila opet ovako tri muškauser posted image i još jedan neka hvala.

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 19:18:04   
Sneža
Mihi,nije ti lako verujem,ali mora da te tvoji muški maze i pazeuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 19:32:41   
sneza24
Da.Volim sto sam trudna.Prija mi paznja koju mi drugi poklanjaju.I sto me muz pazi,ne da mi nista da radim,ma sve mi prija.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 19:34:49   
Sneža
Snežo,samo uživaj,tako i trebauser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 19:37:31   
sneza24
Kad mi je dr rekla da mi je termin 08.09. ja sam pomislila a joj kad ce septembar.A sad mi se uopste ne zuri,zelela bih da ovi dani sto sporije prolaze.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 21:05:34   
mihi
Snežo samo mm kad stigne jer puno radi a ovi razbojnici ne!!!!!!!!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 21:08:58   
Dora
9 meseci mukotrpnog povraćanja i mučnine koja je gora od povraćanja, nespavanja i nervoze zbog te mučnine, večito gladna jer sve što pojedem i popijem povratim... a na kraju ko šlag na tortu- carski rez!
Da, baš volim...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 21:36:53   
mihi
Ja bi se opet porodila CR u epiduralu, super iskustvouser posted image .

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 21:39:25   
Ptičica
Meni je trudnoća (bar za sada) superiška!!!
nemam mučnine, ni na šta se ne žalim, samo mi se malo više spava nego obično! Odmah sam otišla na trudničko... muž me mazi i pazi...ma, milinčuga!!!
Volim što sam trudna!!!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 21:41:25   
Dora
IZVORNA PORUKA: mihi

Ja bi se opet porodila CR u epiduralu, super iskustvouser posted image .


Joj, Mihi, ja sam kukavica. Kad su me spremali za CR samo sam ponavljala- dajte mi anesteziju, umreću od straha...


(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 21:44:12   
mihi
Dora draga a mene opet bilo strah da zaspim mislila sam šta ako se ne probudim ovo mi je bilo idealno rešenje user posted image .

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 21:53:51   
Anoniman
Eh, blago vama! Pored sve paznje i ljubavi koju sam imala od svih, nije mi pomoglo. Ginipral i lezanje u bolnici zbog bubrega su ucinili svoje- nabili mi jos veci strah i deprsiju da se ne ponovi. Tako sam sretna sto je kraj i jedva cekam da vidim bebicu. Samo molim Boga da mi druga trudnoca(koja ce i te kako da priceka) ne bude kao ova. Kao sto rekoh, zadnjih 10 dana se super osjecam- hm... zatisje pred buru user posted image  

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 21:56:34   
mihi
Biće sve u redu Miljana HN, ne briniuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 22:03:17   
Anoniman
Hvala, i ja se nadam user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 22:05:48   
Lilly*
Miljana, pa zar ti ne rece pre nekoliko dana da si pocela da se otvaras i da imas kontrakcije user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 22:07:08   
mihi
Kad sam se prvi put porađala došla sa sva prepadnuta u porodilište i žena koja brije mi kaže što plačeš nema ni jedne trudnice koja je ovde ušla a da se nije porodila i ti ćeš; ja se od muke nasmejala:user posted image :

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 22:11:41   
Ptičica
user posted image
Jao, Mihi, baš ti lepo reče!
Ja sam zec, ali sam u fazonu: živeo epidural!!!!
Mislim da ću u Dragiše Mišović! Jedna mama, čiji klinja ide kod mene u vrtić, je tamo ginekolog i rekla mi je da dođem kod nje, da me porodi.
Znam da ima još vremena, ali kad pričamo o tome...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Jel volite da budete trudne?
1.6.2009 22:22:00   
sonja999s
meni je trudnoca takav smooooruser posted image
fino mi je bilo u pocetku
ali kad je poceo rasti stomak ali i kilice
nije mi bilo zabavno uopste
7.8.9 mes
nikad kraja
a joj kad se setim

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here