|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da budete trudne?
2.6.2009 8:46:54   
Anoniman
Hehe, ne da mi se trsiti stomaka! I dalje imam lazne kontrakcije i trckaram otvorena, ali nista. Idem danas na pregled i opet ce mi reci isto- porodices se ranije- a to mi je receno prije 20 dana... a termin mi je za 8 user posted image

IZVORNA PORUKA: lilly.79

Miljana, pa zar ti ne rece pre nekoliko dana da si pocela da se otvaras i da imas kontrakcije user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Jel volite da budete trudne?
2.6.2009 10:39:52   
Lilly*
user posted image  Cuvaj se i polako user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Jel volite da budete trudne?
6.6.2009 0:02:21   
anamaria_at
Volim sto sam trudna ..a jos vise cu da volim onaj dan kad odem na porodjaj....sve mi je tesko ...osecam se kao neko bure...a uopste nisam ugojen...nego nekako se ne osecam sva svoja....

_____________________________

nasa nemirna curica dolazi aBd 5 septembra

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Jel volite da budete trudne?
10.6.2009 12:36:45   
mama Biljica
Zdravo, ja sam nova... Ja imam sina 5 godina. Prošle godine sam ostala trudna, ali sam pila neke lekove, koje mi je doktorka prepisala uz moju napomenu da sam, možda, trudna... Rekla je da ti lekovi nisu opasni... Ispostavilo se da ili moram da rizikujem i rodim bebu sa gomilom anomalija ili da prekinem trudnoću..
Moj izbor je bio prekid jer ne bih mogla sa tim da živim. I plakala sam user posted image na stolu pod totalnom anestezijom, rekoše mi doktor i anesteziolog.... jer sam jako želela tu bebu...
Sada sam ponovo trudna treći mesecuser posted image  i NIŠTA  mi ne smeta: ni povraćanje, ni mučnina, nervoza, nesanica noću, pospanost danju, samo kad imam opet mali život u sebi....
Mislim da nikad nisam bila srećnija...  user posted image

(odgovor članu anamaria_at)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Jel volite da budete trudne?
10.6.2009 12:38:36   
Anoniman
dobro nam došla user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama Biljica)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Jel volite da budete trudne?
10.6.2009 12:39:49   
sneza24
Dobrodosla.user posted image user posted image user posted image
Drago mi je da je sve u redu.user posted image

(odgovor članu mama Biljica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Jel volite da budete trudne?
10.6.2009 12:41:16   
Anoniman
Biljice, čestitam ti!!! user posted image

Dobro nam došla! user posted image

Virni u teme Spisak RR mama i Spisak RR trudnica, kada budeš želela. (imaš gore u desnom uglu google pretraživač da lakše nalaziš teme koje te zanimaju)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Jel volite da budete trudne?
10.6.2009 22:48:30   
vodolija 82
JOOOOOOOOOOOJ i ja tako zelim biti trudnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Jel volite da budete trudne?
11.6.2009 9:10:16   
marince1
Super!dobro nam dosla biljice!!!  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama Biljica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Jel volite da budete trudne?
11.6.2009 9:12:57   
Modessty
JA volim da sam trudna. Al javiću vam sutra dal jesam zaista trudna ili nisam user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Jel volite da budete trudne?
11.6.2009 9:15:00   
Anastazija
Ne nisi, nego je to bila skrivena kamera user posted image user posted image user posted image user posted image

Zenoooo, TRUDILA SI SE I TRUDNA SI!! Eto! user posted image

Ja jos nisam sigurna da li volim ili ne... Nerviraju me grudi jako jako jako... Ne mogu da se namestim da spavam osim na ledjima... i stalno sam nesto promenljivog raspolozenja, sama sebi dosadih... Pa jos kada krenu mucnine.. Pfffff...
No, proci ce i to pa cu valjda voleti user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Jel volite da budete trudne?
29.6.2009 17:20:57   
Debeljuca
ja volim sto sam trudna...
aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
posto smo usli u 15 nedelju.. stomak se vec vidi... bebac mi je pojeo malo od guze i nogu user posted image
ali je zato on kao da sam progutala manju lubenicu user posted image user posted image
i kad negde treba da krenem....

kazem onu cuvenu

"JA NEMAM STA DA OBUCEM"

e tad se kao i svaka trdnica lako rasplacem... ali se smirim nekako...
kad shvatim da mogu da nosim plitke plitke farmerkice :D
i neke lepe sandalice :D

i eto.....


(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Jel volite da budete trudne?
10.7.2009 15:13:37   
Baby boom
Ja sam trenutno u 12 nedelji trudnoće i obožavaaaaam da budem trudna, čak ni mučnine nisu mogle to da mi pokvare. Naravno, još uvek nemam stomak, čak ni stomačić, ali spremna sam na tegobe koje uz to idu, jedino me muče proširene vene jer su mi već bile proširene i uveliko vidljive i pre drugog stanja, ma samo neka izdrže ovih devet meseci, pa ću posle da ih "rešavam". Nekako sam mnogo smirenija u ovom drugom stanju, ne planem za sitnicu kao nekada i ne nerviram se za x stvari, jedino što primećujem da sam mnogo osetljivija, ne znam da li je to dobro ili loše. Moj dragi kaže da je bolje, valjda sam malo pažljivija i obazrivija nego pre pa mu godiuser posted image

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Jel volite da budete trudne?
10.7.2009 17:29:55   
gagana83
videces za par nedelja kad ti se stomak bude primecivao kako ces ponosno da ga setas. a sto se vena tice i ja sam jos pre trudnoce imala problema sa njima a sad iako guram vec 7. mesec hvala Bogu stanje nepromenjeno. samo odmaraj kad god mozes da ne kazem da dizes nogeuser posted image

(odgovor članu Baby boom)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Jel volite da budete trudne?
10.7.2009 18:03:03   
suziQ
Ja sam se tek od skora navikla i prihvatila da sam trudna i mnogo mi je slatka moja "lubenica",i tako , samo sto se privikoh , priblizi se termin...sada ne mogu da zamislim da nisam trudna i da ovo malo cudo  sto me sutira i "lomi"rebra,za 20 dana gleda u mene....

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Jel volite da budete trudne?
10.7.2009 19:51:45   
nina83
Ja takodje volim svij stomacic koji je sve veci i veciuser posted image user posted image  Ali, s druge strane jedva cekam da se porodim i ugledam to malo bebce sto raste u meniuser posted image
Je l ste i vi tako nestrpljive?

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Jel volite da budete trudne?
10.7.2009 21:49:14   
Maya21
Tek sad videh ovu temu user posted image
Mnogo volim da sam trudna, iako sam sad u 2. trudnoći imala problema...
Volela bih da još koji put osetim to, a sve zavisi od dr šta će mi reći...

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Jel volite da budete trudne?
11.7.2009 14:00:56   
Markovicka
U pauzi izmedju povracanja i nadutosti, podrigivanja i zatvora, brige i razdrazljivosti,  jaaaaaaaaaaaaako volim sto sam trudna, osecam se zaista posebno i sve tripujem da i ljudi na ulici to vide, iako jos ne mogu ovu malu izbocinu nazvati ni stomacicem. Boze me sacuvaj, kao da ih toliko njih prre mene nije bilo u tom stanju, ili trenutno , ili posle mene....ali valjda je to normalno, ne bih volela da je drugacije jer bih se onda osecala kao tek jos jedna masina za radjanje i nis vis!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Jel volite da budete trudne?
11.7.2009 14:08:58   
ljubičica
Reći ću ti kad zatrudnim, ali već sad mislim da ću obožavati što sam trudna iz prostog razloga što to jako, mnogo, puno user posted image   želim!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Jel volite da budete trudne?
11.7.2009 15:28:48   
Zlatna ribica
U prvoj trudnoci sam zaista uzivala, svaki dan sam odbrojavala, u svakom danu uzivala, i radovala se neverovatno.
Sad i ne razmisljam o trudnoci, ustvari, sad mi bas zasmeta veliki stomak, jer ne mogu lepo da "rukujem" ovim starijim detetom, pa iskreno, jedva cekam da dodje termin i da se porodim, da mogu k'o covek da se sagnem, da nesto podignem i sl.

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Jel volite da budete trudne?
12.7.2009 3:36:19   
tea83
zna li neko recept za devojcicu


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Jel volite da budete trudne?
12.7.2009 3:36:34   
tea83
heheh

(odgovor članu tea83)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Jel volite da budete trudne?
12.9.2009 19:10:13   
BINCE
uzivam biti trudna...super se osjecam....al,sada pred kraj me malo nervira iscekivanje,,,a sve ostalo je super...da se ja pitam i da su takve mogucnosti svake god.bi po jedno djete..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea83)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Jel volite da budete trudne?
12.9.2009 22:45:21   
sephora
e to je najlepši osećaj user posted image
volela bih ga probati još koji put...

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Jel volite da budete trudne?
18.9.2009 21:11:49   
A.N.A.

Sad kad su nestale mucnine... diiivno!!! Ziveo dan bez mucnina! Ziveo! Ziveo! ZIVEO!!!

Nego, kad cu ja da pocnem da kapiram da cu da postanem mama...radujem se ja, mada... kao da ce neko drugi da je rodi...Hm... Cak je i stomacic poceo da se vidi (onako-kad bas zagledas user posted image ) a ni tata ni ja ne osecamo da nas je troje user posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here