|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da budete trudne?
8.10.2009 8:51:34   
sladjaaaa
Jaooooj ko ne voliii???
Ja bih jaaakooo volelaaaauser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Jel volite da budete trudne?
8.10.2009 10:03:41   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Dora

trudnoću i porođaj bih nekako najviše volela da preskočim. Posle mi sve ide lakouser posted image


Svaka ti cast... mene tako hvata strah od toga sta cu posle.....user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Jel volite da budete trudne?
8.10.2009 14:25:01   
Shishica
Ja polako pocinjem da volim. U pocetku mi je bilo grozno i pored velike zelje.. Sad se navikavam na hormone..user posted image Nikako mi nije jasno kako neko moze pricati o svojim mucninama i drugim mukama koje donosi trudnoca, a pri tom se slatko smejati kao to je super zato sto smo toliko cekali na bebu!

Mi smo odavno zeleli bebu, godinama..ali tek kad su se prikazali u najavi uslovi smo se usudili da mutimo i eto, dao nam Bog da odmah zatrudnimo.. I pored toliko cekanja nije mi bilo lepo ova prva dva meseca.. Sad pocinjem da se privikavam i uzivam..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Jel volite da budete trudne?
8.10.2009 17:58:07   
Verus
Obozavam.  I bas se osecam blagoslovenom, srecnom i privilegovanom.user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Jel volite da budete trudne?
16.10.2009 21:54:47   
more5
Ja sam uživala u svakoj sekundi svojih trudnoća. Nisam imala nikakvih problema, stalno sam bila dobro raspoložena i do neba srećna, a opet, jedva sam čekala da upoznam svoje bebice.
Ne planiram više djece, ali često me uhvati nekakva sjeta kada pomislim da nikada više neću biti trudna, da nikada više neću osjetiti onu radost nakon pozitivnog testa i ono slatko iščekivanje... 

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Jel volite da budete trudne?
16.10.2009 21:59:07   
bonita
ja jedva ceka user posted image i da uzivamuser posted image

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu more5)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.10.2009 19:54:59   
anajid
Uzivam u trudnoci i prelijepo mi je.Svaki dan oblacim drugu robu i sve mi je zanimljivo i svako se jutro budim sa osmjehom.Presrecna sam!

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.10.2009 20:09:21   
Trudi
Uživam kada mm i ja mazimo stomačić, kada maštamo o danima poslije poroda, kada čitam šta se razvija mojoj bebi u kojoj sedmici, kada ugledam bebu na ekranu tokom uzv, kada je osjetim kako me gurka, kada vidim sreću i ponos kod mm i naših roditelja, kada pišem u moj dnevnik trudnoće, kada mislim o meni kao majci i mm kao ocu; čak volim i ovaj uvećani stomak i grudi, primijetila sam da sam postala pravi narcis, češće se gledam u ogledalu. user posted image

Ne uživam u strahu hoće li sve biti u redu sa bebom, je li moje tijelo dovoljno dobro i jako za ovog podstanara, u bolovima i umoru od ležanja, u osjećaju nemoći.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.10.2009 20:22:32   
Pansophia
Uzivajte u trudnoci!!!
Ja sam zaista uzivala u svojoj trudnoci i sve je lepo proslo.


Nemojte da brinete ni zbog cega.

srecnouser posted image


< Poruku je uredio Pansophia -- 25.10.2009 20:24:20 >

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.10.2009 20:39:34   
dacica
ja bi sigurno uzivala---kad bi vec jednom ostala trudna......ali....ovako..nista od uzivanja....

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.10.2009 12:38:03   
Anoniman
Ja verujem da bi trebalo vise da uzivam nego sto to zaista cinim...Znam da bi trebalo da budem zahvalnija, opustenija, srecnija, bezbriznija, veselija...I kad ponekad placem i kad sam tuzna i besna i kad imam crne misli ja pomislim: "ej bre bas si kreten, umesto da uzivas ti cmizdris..."
Ali ponekad...sta da radim...nervoza...nesanica.

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Jel volite da budete trudne?
6.11.2009 1:16:22   
Mašnica
IZVORNA PORUKA: OTI

Ja verujem da bi trebalo vise da uzivam nego sto to zaista cinim...Znam da bi trebalo da budem zahvalnija, opustenija, srecnija, bezbriznija, veselija...I kad ponekad placem i kad sam tuzna i besna i kad imam crne misli ja pomislim: "ej bre bas si kreten, umesto da uzivas ti cmizdris..."
Ali ponekad...sta da radim...nervoza...nesanica.


Nisi jedina. U tom uživanju i opuštensti mene najviše koči strah od mogućih komplikacija. Pa ipak, ima dana kad zaboravim da sam trudna jer se stomak još ne vidi (16 nedelja) i osjećam se dobro, bez mučnina.

Jednom sam prohisterisala zbog fudbala. Iz čista mira sam se rasplakala što će mm da gleda ligu šampiona user posted image  Osim toga, nisam imala ispada.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.3.2010 15:44:22   
Pilence81
Meni je od samog pocetka bilo toliko lose u trudnoci da sam bas na*ebala :(

Prvih 5 meseci mucnine i povracanje konstantno,zatim napad kamena u bubregu i zaglavim u bolnicu sa Isusovim mukama,izadjem iz bolnice i evo me tek sad mogu da kazem da sam svesna da sam trudna i da malo uzivam u sutiranju bebice koja se bas namucila kao i ja.Sad brojim minute do porodjaja jer su mi opre krenule mucnine i ne spavam po 2-3h :(


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.3.2010 15:50:41   
magnetic
Jakooooo volim biti trudna,pogotovo sada kada su prosle mucnine i kiselina.Sjajno se osecam i trudim se da sto vise uzivam u ovoj prvoj trudnoci.A, moram priznati,da mi i svi oko mene pomazu u tome i trude se da se osecam kao kraljicauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.3.2010 16:45:05   
*Alexx*
Ja sam obožavala trudnoću! Jeste da me je prvih par meseci mučila mučnina, povraćanje, ali zato posle toga... ma milina! Bila sam srećna, zadovoljna, vesela, smirena - a inače sam živčani namćor user posted image Šta rade hormoni...

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.3.2010 17:29:54   
Anck Su Nmaun
Divnoo je  iskustvo...skoro sam rekla nesecam se kako sam se osecala dok nisam bila trudna....kao da sam ceo zivot user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.3.2010 19:49:48   
New Mom
Najlepše životno iskustvo do sada. Možda zato što je bila planirana, pa sam psihički to spremnije dočekala. Nemam promene raspoloženja. Osećam se veselije, pozitivnije, lepše... Čak i početak, koji je bio grozan (završila sam na infuziji zbog prevelikog povraćanja), ne umanjuje taj osećaj ispunjenosti. Mm i ja pričamo sa bebom, mazimo stomak, maštamo o budućim danima... Osećam kao da ovim ispunjavam svoj smisao u životu. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.4.2010 8:43:19   
bojanica7
i ja sam preeesrecna otkad sam trudna :)
prelepo mi je. zadovoljnija sam sobom, imam vise samopouzdanja, ma potpuno mi je fenomenalno :))


_____________________________

Panta rei

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Jel volite da budete trudne?
28.5.2010 23:35:26   
Anoniman
Pa i da se od mene napravi dvoglavo cudoviste sa plamenim jezicima i zmijama umesto kose, DAAAAAAAAAAAAAA, hocu da budem trudna, volela bih da sam trudna i VOLECU KAD BUDEM TRUDNA, pa makar petorke nosilauser posted image

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Jel volite da budete trudne?
29.5.2010 10:29:05   
Novosadjanka T.
Uzivala sam svaki put


pored mucnina, kiselina, isijasa, srivrljenja repnog dela kicme, piskanja svako malo, nespavanja, brige oko deteta, porodjaja.... UZIVALA SAM!

Sepurila sam se kao petao. Boze moj kako sam ponosna, svaki put. Kao da sam samo ja trudna, sva sam vazna.

I psorizaja mi se povuce, ama bas svaki put. Onda su mi i ruke u redu.


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Jel volite da budete trudne?
29.5.2010 15:16:44   
liliana
Ko ne voli??!!??
Ja, na žalost, verovatno, više nikada neču moči bit trudna...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Jel volite da budete trudne?
29.5.2010 15:45:25   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: liliana

Ko ne voli??!!??
Ja, na žalost, verovatno, više nikada neču moči bit trudna...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Sto draga???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Jel volite da budete trudne?
29.5.2010 16:16:48   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Obozavam.  I bas se osecam blagoslovenom, srecnom i privilegovanom.user posted image


user posted image user posted image user posted image

I još da dodam da se nikad bolje i zdravije nisam osećala nego kad sam bila trudna. Sad mi malo-malo pa neki user posted image fali. Te me boli ovo, te ovo... Svi su mi tada govorili da nikada lepše nisam izgledala... 
Jedva čekam da opet budem trudna. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Jel volite da budete trudne?
29.5.2010 22:50:14   
liliana
Verolino, moja beba je sa VTO i rekli su mi da najverovatnije više neču moči bit trudna.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Jel volite da budete trudne?
29.5.2010 22:51:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: liliana

Verolino, moja beba je sa VTO i rekli su mi da najverovatnije više neču moči bit trudna.


To niko ne moze da ti kaze unapreduser posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here