|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da budete trudne?
18.9.2009 21:16:11   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Reći ću ti kad zatrudnim, ali već sad mislim da ću obožavati što sam trudna iz prostog razloga što to jako, mnogo, puno user posted image   želim!


Ovo kao da sam ja napisala user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.9.2009 0:25:26   
sanji
Super je trudnoća. user posted image Ja nisam imala ni mučnine, ni promene raspoloženja, ništa od tih glupavih pratećih stvari i stvarno se super osećam. user posted image Jedino što ću promeniti ako ponovo budem trudna je što ću prestati što pre da radim i uživati u trudnoći.  user posted image Sad još uvek radim do kraja septembra pa će mi ostati malo vremena za uživanciju a i do tada ću biti kao lopta.user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.9.2009 0:33:07   
indy_25
pa drago mi je sto sam trudna naravno ali ja imam uzasne mucnine i sve simptome trudnoce  sve dok ne cujem bebu u zivo tako mi je bilo sa prvom trudnocom a evo opet je tako i sa drugom e to me iscrpljuje totalno ali nema veze proci ce i to

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.9.2009 10:12:09   
Markovicka
Mislim da sam stvarno pocela da uzivam tek kad su mucnine prestale i kad sam pocela da osecam pokrete naseg sunasca. Prvi put kad sam ih osetila rasplakala sam se od srece, sad ih osecam gotovo po ceo dan, kao da uopste ne spava danju djavolak mali...Osecam se divno i pored nekih tegobica, sve je to zanemarljivo. Volim i svoje telo u trudnoci, ne smeta mi sto sam izgubila struk, otromboljila guzu, povila se u kicmi i sl., cak, osecam se vrlo seksi!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.9.2009 10:14:44   
Modessty
Baš sam neki dan napisala na FB

Bole me ledja i kukovi i trnu mi noge i ne mogu da spavam na stomaku kao što volim i raste mi stomak pa ne mogu da nadjem adekvatnu odeću, ali ipak VOLIM ŠTO SAM TRUDNA I MAKSIMALNO UŽIVAM U TOME! user posted image Mora da sam poludela user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.9.2009 10:18:16   
Anoniman
Ja volim svoje drugo stanje jaaakkkooooooooo!!!!!!!!!!!! user posted image
Povracam, otkida me kicma, sad eto vise ne mogu ni da radim, ali kad me nas sincic sutne nema srecnije zene od mene user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.9.2009 11:28:46   
Anoniman
Ja volim sto sam trudna...Sad osecam svakog dana kako se sirim...U kukovima i butinama se sirim...kao lopta...a uopste ne jedem mnogo...
Mozda je voda...Ma mozda i jedem mnogo. Nemam vise pojma.
Lepo je biti trudan...nista nije kao osecaj kad na UZ vidis dete...
Lep je osecaj...

Ali ja nisam imala mucnine..MAda verujem i da sa mucninama ipak...Beba je beba...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.9.2009 11:38:48   
Rina
Predivno je biti trudna user posted image Ja sam uzivala maksimalno i osecala se prelepo!!
Ali sada sam presrecna sto sam se vratila opet u prvo stanje,uh user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.9.2009 12:04:17   
buhla
jao, ja volim user posted image  bez obzira i na dane kad mi je bilo muka, povracala, nisam mogla da ustanem iz kreveta (a tek sam na pocetku!). i svaki put kad odem kod dr na uz i vidim bebca ja se raspilavim i ne postoji lepsi osecaj (za sad) user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.9.2009 12:15:25   
engimengi
Čekala sam da budem trudna 9 godina i sad nosim dve bebe i svaki put kad ih vidim placem od sreće!!A muka mi je,bole ledja,nisam ustala iz kreveta 3 meseca al nema veze dubila bih na glavi zbog njih!!Trudnoća mi je nalepši osećaj..

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.9.2009 12:17:25   
Rivana
U trudnoci mi bilo lepo nisam imala nikakvih problema ali PORODAJ NIKAD VISE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.9.2009 12:26:54   
sephora
rivana nemoj da brineš, hvala Bogu pa uvek možeš na carski rez!!!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.9.2009 12:29:17   
Rivana

IZVORNA PORUKA: sephora

rivana nemoj da brineš, hvala Bogu pa uvek možeš na carski rez!!!

Ne mogu ja zato sto imam malignu hipertermiju bolest anestezije, zato je veoma hrabro bilo sto sam se upustila i prvi put i rodila bebu od 4400 kg i pocepala se skroz, ali neka je on meni ziv i zdrav, ne zalim sto sam lose prosla user posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.9.2009 17:57:12   
nina83
Ja vise ne volim, dosta mi je svega! Hocu vec jednom da se porodim!!! Sve me zivo boli, jedva se gegam, prosetam 2 metra i ne mogu vise, celu noc ne spavam, stalno idem u wc, svi zivi me stalno zapitkuju kad ces, sta ima novo, jos si trudna...user posted image
A da ne pricam da ne mogu vise da docekam to malo cudo sto se vrpolji u stomakuuser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.9.2009 18:08:27   
Verus
nina!  jos jedan danuser posted image izguraces! Ko i Bince, pre nego sto se okrenemo, bice tema "prodila se nina83"user posted image

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.9.2009 18:09:25   
Verus
user posted image sve za male bebe, izguraces i trudnocu, proci ce sve to, pa ces onda grliti svoja dva andjelauser posted image
IZVORNA PORUKA: engimengi

Čekala sam da budem trudna 9 godina i sad nosim dve bebe i svaki put kad ih vidim placem od sreće!!A muka mi je,bole ledja,nisam ustala iz kreveta 3 meseca al nema veze dubila bih na glavi zbog njih!!Trudnoća mi je nalepši osećaj..

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.9.2009 18:15:34   
nina83
IZVORNA PORUKA: Verus RR

nina!  jos jedan danuser posted image izguraces! Ko i Bince, pre nego sto se okrenemo, bice tema "prodila se nina83"user posted image


Hvala Veruskauser posted image  Valjda je ovo prezasicenje normalnouser posted image  A da l ce bas za 1 dan.. videcemo.. Ja cekam jos od pre tri nedelje odkako sam prestala sa Gynipralom.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.9.2009 18:29:20   
AtenA
pa sada uzivam u trudnoci!Ali pcetak...mucnine,povracanje,lekovi i injekcije...uf...taj pocetak mi ni sa prvim detetom nije prijao a ni sada u drugoj trudnoci!Ali kazem, sada mi je divno,pogotovu kada osetim bebu,a i kada bih mogla kupila bi' ultrazvuk da gledam bebu svaki dan
!A boga mi ni sam kraj mi ne prija...posle jedva cekam da se porodim!user posted image


(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Jel volite da budete trudne?
7.10.2009 10:40:53   
LillyT
Ciao svima, pozdrav od novopecene trudnice (prvi put). Zavrsavam polako treci mesec i za sada mi je super trudnoca (1.5 mesec nisam imala pojma da sam trudna), nista mi nije falilo, tako da mi se jako svidja sto sam trudna (ono sto dolazi posle me plasi user posted image )

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Jel volite da budete trudne?
7.10.2009 10:43:06   
Anoniman
Dobrodošla LillyT! user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Jel volite da budete trudne?
7.10.2009 10:45:34   
buhla
Dobrodosla LillyT
user posted image

< Poruku je uredio buhla -- 7.10.2009 10:48:12 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Jel volite da budete trudne?
7.10.2009 10:54:13   
LillyT
Hvala, hvala dame moje, bolje vas nasla user posted image  

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Jel volite da budete trudne?
7.10.2009 19:39:35   
Anck Su Nmaun
Sad se jos nekako ne osecam bas trudnom...valjda dok ne osetim bebce i neporaste stomacic ...jedva cekam da pocne da sutira.....user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Jel volite da budete trudne?
7.10.2009 20:01:18   
Dora
trudnoću i porođaj bih nekako najviše volela da preskočim. Posle mi sve ide lakouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Jel volite da budete trudne?
7.10.2009 21:36:07   
LillyT
Meni je trudnoca bas super stanje, ali ja nisam jedna od onih koje su se odusevile i rasplinule kada su videle dete na UZ (tek sam u 14 nedelji pa i nema bog zna sta da se vidi). Vec sam rekla da me bas dete toliko i ne veseli (verujem da ce i to doci posle), koliko me veseli trudnoca (zvuci glupo user posted image ). Kontala sam da se prijavim za surogat majku user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here