|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da budete trudne?
29.5.2010 22:59:23   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: liliana

Verolino, moja beba je sa VTO i rekli su mi da najverovatnije više neču moči bit trudna.
Ne veruj doktorima imaces ti jos puno bebicauser posted image ,samo da se malo oporavis i da curicauser posted image poraste.Meni svaki put kazu da cu ostati trudna da nema nikakve prepreke,pa nista  a imala sam pet VTO,ali zato  sa ja ne predajem.Idemo dalje,samo hrabro napreduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Jel volite da budete trudne?
29.5.2010 23:12:30   
Novosadjanka T.
IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

IZVORNA PORUKA: liliana

Verolino, moja beba je sa VTO i rekli su mi da najverovatnije više neču moči bit trudna.
Ne veruj doktorima imaces ti jos puno bebicauser posted image ,samo da se malo oporavis i da curicauser posted image poraste.Meni svaki put kazu da cu ostati trudna da nema nikakve prepreke,pa nista  a imala sam pet VTO,ali zato  sa ja ne predajem.Idemo dalje,samo hrabro napreduser posted image user posted image user posted image




Pojma nemaju, cast po nekom izuzetku. Meni su rekli da se ne nadam bebi, kad ono ... Plakala sam kao kisna godina.Od svoje 15 g. svaki put kada sam isla kod gin. su mi isto govorili. Sa 18g sam se pomirila sa sudbinom, kad onouser posted image user posted image user posted image .

Bice beba


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Jel volite da budete trudne?
29.5.2010 23:20:53   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

IZVORNA PORUKA: liliana

Verolino, moja beba je sa VTO i rekli su mi da najverovatnije više neču moči bit trudna.
Ne veruj doktorima imaces ti jos puno bebicauser posted image ,samo da se malo oporavis i da curicauser posted image poraste.Meni svaki put kazu da cu ostati trudna da nema nikakve prepreke,pa nista  a imala sam pet VTO,ali zato  sa ja ne predajem.Idemo dalje,samo hrabro napreduser posted image user posted image user posted image




Pojma nemaju, cast po nekom izuzetku. Meni su rekli da se ne nadam bebi, kad ono ... Plakala sam kao kisna godina.Od svoje 15 g. svaki put kada sam isla kod gin. su mi isto govorili. Sa 18g sam se pomirila sa sudbinom, kad onouser posted image user posted image user posted image .

Bice beba

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Jel volite da budete trudne?
29.5.2010 23:25:06   
Yell

IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

IZVORNA PORUKA: liliana

Verolino, moja beba je sa VTO i rekli su mi da najverovatnije više neču moči bit trudna.
Ne veruj doktorima imaces ti jos puno bebicauser posted image ,samo da se malo oporavis i da curicauser posted image poraste.Meni svaki put kazu da cu ostati trudna da nema nikakve prepreke,pa nista  a imala sam pet VTO,ali zato  sa ja ne predajem.Idemo dalje,samo hrabro napreduser posted image user posted image user posted image




Pojma nemaju, cast po nekom izuzetku. Meni su rekli da se ne nadam bebi, kad ono ... Plakala sam kao kisna godina.Od svoje 15 g. svaki put kada sam isla kod gin. su mi isto govorili. Sa 18g sam se pomirila sa sudbinom, kad onouser posted image user posted image user posted image .

Bice beba



neverovatno!! i meni su ISTO rekli nekoliko puta!! kad eto ih dva kom!!user posted image user posted image


a ja toliko uživam i ovoj trudnoći..kad bi moglo još jedno dva meseca da potraje...mmmm
i u sebi uživam, najzad...user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.5.2010 13:28:45   
liliana
user posted image vas sve puuno!!!!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Yell)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.5.2010 14:32:08   
Anoniman
kad god vidim ovu temu meni smesno./.

formulacija pitanja mi je smesna...i cudna.
i "je l" se pise odvojeno

i nekako mi cudno..valjda: Je l vam drago sto ste trudno
ili je l volite sto ste trudne?

mada mi je cela koncepcija pitanja smesna...user posted image user posted image user posted image user posted image

nista licno.

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.5.2010 20:26:38   
Yell

IZVORNA PORUKA: OTI

kad god vidim ovu temu meni smesno./.

formulacija pitanja mi je smesna...i cudna.
i "je l" se pise odvojeno

i nekako mi cudno..valjda: Je l vam drago sto ste trudno
ili je l volite sto ste trudne?

mada mi je cela koncepcija pitanja smesna...user posted image user posted image user posted image user posted image

nista licno.



heh, možda malo da, kad skreneš pažnju onda i uvidiš.. slažem se :) user posted image
i naravno, ne zaboravimo i apostrof je l' user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.5.2010 22:40:46   
Leki 77
Ja ne volim da budem trudna, u kontekstu pratecih pojava drugog stanja kod mene. Nista dramaticno, ali ne volim "nepokretnost" koja prati rast stomaka kod mene, mrzim to sto ne mogu sama pertle da vezem i jos milijardu sitnica.

(odgovor članu Yell)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.5.2010 22:52:47   
Anoniman
meni se svidja taj osecaj,da raste somacic i da se pomea bebica a pritom sve u mom telu se desava,jedino sto ne volim sto sam razdrazljiva i osetljiva,a posebno na nemocna i nezasticena stvoenja kao sto su zivotinje... jedva cekam samo to da me podje,a sve ostalo mi je ok i dobro podnosim pa i svoju tezinu user posted image

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.5.2010 22:55:59   
Anck Su Nmaun
Ja sam obozavala da budem trudna ( sem 9 meseca user posted image )  i jedva cekam opetuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 30.5.2010 22:56:18 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Jel volite da budete trudne?
31.5.2010 8:00:31   
strelitzia
ja uživam u trudnoći. nekada se zamislim, ili čitam ili gledam nešto pa se sjetim da sam trudna i obradujem se do neba user posted image
sve mi se čini da će brzo da prođe pa mi žao...
prva mi je trudnoća, nemam nikakvih problema tipa mučnine i povraćanja. najviše mi je izražena potreba za spavanjem i kiselina. ali znam zbog čega se sve to dešava pa mi i nije teško da istrpim.
obožavam user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Jel volite da budete trudne?
31.5.2010 12:01:45   
New Mom
Apsolutno sam obožavala! Čak i poslednje 2 nedelje kad su bolovi bili baš jaki. Tada je i uzbuđenje bilo još jače. user posted image  Mm uvek kaže da sam se igrala trudnoće. user posted image  I jedva čekam ponovo!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu strelitzia)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Jel volite da budete trudne?
31.5.2010 13:28:21   
Nena81
Da da da i hocu opet, bar jos jednom.
Prva trudnoca mi je bila super, sto se tice mog raspolozenja, nista mi nije falilo, nisam bila umorna, nervozna i sl, a II je bila malo teza + sto je bilo leto, vrucina  a ja bas i ne volim T > 25, sin mi nije isao u vrtic pa sam dodatno oko njega imala obaveze...al dobro sve u svemu nije bilo lose.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.6.2010 14:00:03   
mirks
ja volim sto cu imati bebu...ali sama trudnoca da ja sad nesto tu kao uzivam beskrajno nisam bas odusevljena...posebno nocu sto sam navikla da spavam na stomaku a sad jedva ukradem san prevrcuci se tamo vamo...osusila sam se u faci od nespavanja kao suvo grozdjeuser posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.6.2010 10:40:10   
magnetic
U poslednje vreme me bas svi pitaju dali se jedva kotrljam,a nakon toga sledi:''verovatno ti je sad vec dosta i jedva cekas da se resis stomaka''.A ja svima odgovaram da volim svoju trudnocu i da jedva cekam da se porodim samo da bih konacno videla svoju curicu,a ne da bih se otarasila trudnoceuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.6.2010 10:47:30   
dacica
ja sam najsrecnija na svetu-zbog trudnoce...ali od silnih-zivotnih problema-ne stizem da uzivam u njoj...sve se nekako namesti-sto ne treba,jednu muku ne resim,eto je druga...ali,ne dam se!!!!toliko smo dugo cekali trudnocu-da mislim da cu uzivati-tek kad svoju cicu uzmem u narucje i pooooooljubim!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.6.2010 12:40:46   
Tara
Danas ne volim , mnogo sam otekla ,ne mogu da hodam user posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.6.2010 13:00:45   
Anck Su Nmaun
sad kad setam i vidim trudniceee..jooj hocu ja opettt user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.6.2010 13:08:16   
Snelle
Mislim da sam jedina bivša trudnica kojoj njen stomak ne nedostaje, tj. trudnoća. Možda zato što mi je trudnoća bila izrazito teška i problematična user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.6.2010 20:11:09   
2002m
Da  budem iskrena, jedva cekam da zatrudnim....da  Minja dobije drustvo.Ali se jezim i same pomisli na 9 meseciuser posted image trudnoce,kontrola,cuvanja,nerada,straha dali je sve u redu sa bebom.... i ostalih stvari.Nisam kukavica sto se tice porodjaja,posto sam se porodila ko iz topa, ali pomisao na 9 meseci user posted image user posted image ..mozda ja nisam normalnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.6.2010 20:13:28   
2002m
Snelleuser posted image vidis da nisi sama...i moja trudnoca je bila kriticna od 4 meseca i do 9 sam svaki dan strepela i bila zakovana za krevet.Nisam  uzivala,trudnoca mi je prosla u strahu...samo da  se  beba rodi  ziva i zdrava.Razumem te zenouser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.6.2010 20:18:34   
Nena81
IZVORNA PORUKA: 2002m

Da  budem iskrena, jedva cekam da zatrudnim....da  Minja dobije drustvo.Ali se jezim i same pomisli na 9 meseciuser posted image trudnoce,kontrola,cuvanja,nerada,straha dali je sve u redu sa bebom.... i ostalih stvari.Nisam kukavica sto se tice porodjaja,posto sam se porodila ko iz topa, ali pomisao na 9 meseci user posted image user posted image ..mozda ja nisam normalnauser posted image user posted image user posted image


Nemas tiker pa ne vidim koliko ti je dete, al nebitno II trudnoca mnogo brze prolazi nego prva, bar su oko toga saglasne sve "moje mame" iz parkica. Vec imas dete - dodatne obaveze oko njega, prosla si kroz tu pricu pa nije zanimljivo da iz dana u dan pratis rast stomaka, ..
meni je II trudnoca proletela, hvala bogu nisam ni jednom imala nekih problema,porodjaji super..ja bih jos jedno 3 puta.....al ne mozemo  fali nam money money money te proklete pare nikad dossta.


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.6.2010 20:25:59   
Anck Su Nmaun
Pa kad je prvo sve je novo i neznas sta da ocekujes, jedva cekas prvu bebicu  i valjda onda i vreme sporije prolazi, a drugi put si vec zaposlena s prvim user posted image
Ja sam imala super trudnocu , al iako sam imala tezak porodjaj jedva cekam drugu trudnocu, al nemojte reci mm user posted image user posted image user posted image user posted image on bi odmah sutra user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.6.2010 21:07:35   
2002m
Nenouser posted image u pravi si,ali se ipak jezimuser posted image user posted image .Imam  sina  od 8 god.user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.6.2010 21:12:53   
Nena81
Nemoj ti meni jezim se nego aj u akciju.
Joj mene sve neka milina svaki put kad prodjem pored visegradske,a prolazim skoro svaki dan...ja bih jos jednom ,samo da je tih prokletih para malo vise.


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here