|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li verujete u bapske priče?
6.6.2009 16:09:42   
mihi
Ja isto ne verujem, jedino sam crvenu narukvicu u crkvi uzela da nosi do krštenja ali to nmi je nekako tradicija skoro sve bebe nose a u drugo ne verujem uopšte!!!!

< Poruku je uredio viking RR -- 24.2.2011 16:08:51 >

(odgovor članu anamaria_at)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li verujete u babske priče?
6.6.2009 16:13:04   
marince1
uuuu,ima jos do toga!25.oktobar mi je termin.
Ne verujem ni aj u te babske price,nego se zezam,danas sam nesto dobre volje...
A cega sam se sve naslusala...I posebno se iznenandim kad te bebske price cujem od mladjih ljudi...

(odgovor članu anamaria_at)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li verujete u babske priče?
6.6.2009 16:19:33   
anamaria_at
uhhh ..imas vise od mene...ja da cekam do pocetka septembra....

ne verujem ni ja u te babske price....ali ima nas raznih...
meni je mama u Srbiji...svekrva u Bosni..tako da mi se ne mesaju...rekle su ako mi treba savet ..da im se javim...ako ne..da radim kako ja mislim da je dobro....
Nego imam jednu opicenu komsinicu ovde (sreca selim se uskoro)....
kad je cula da sam trudna ..napravila neke kolace ( neke ubi Boze)...
i dosla kod mene na kafu....
I pocela prvo da ne smem da pusim...da ne valja da navece bacam smece..
deciju robu samo ujutru da perem i susim..nikako u mrak....
nikako ves da mi prenoci...niko ne sme da ti dolazi u kucu 40 dana..
detetu sve oblaci naopako..kad krenes negde....
Samo sam je gledala i pitala jel zavrsila...kaze ima jos...reko drugi put...sad pakuj prnje i nosi se iz mog stana....ni dan danas ne pricamo....
Zena ima pogled kao vestica...to me je naj vise prepalo...

_____________________________

nasa nemirna curica dolazi aBd 5 septembra

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li verujete u babske priče?
20.7.2009 12:13:31   
Anoniman
Ne verujem u budalastine.
Hvala bogu sto nikome nije palo na pamet da mom detetu pokusa da stavi brojanicu ili nesto slicno, o belim lukovima da ne pricam, pale bi zesce batine.

Ponavljam, ko voli neka se sa tim zabavlja, inace.... dalje od moje kuce sa glupostima i praznoverjem. U svim oblicima.

(odgovor članu anamaria_at)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li verujete u babske priče?
20.7.2009 12:20:16   
Modessty

IZVORNA PORUKA: marince

Ja ne jedem ni kiselo, i slatko.Jeuser posted image  sta cu ja roditi user posted image user posted image


i ja isto!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li verujete u babske priče?
20.7.2009 12:20:57   
Modessty
Mrzim babske priče i dokone žene koje imaju vremena da druge opterećuju time i da sve to praktikuju!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li verujete u babske priče?
20.7.2009 12:39:55   
Skoki
I ja se grozim na babske price, nisam vernik i ne volim da mi neko namece sta treba, a sta ne da radim. Moja svekrva je u tom fazonu, ali smo jos na svadbi raskrstile sa tim, tako da znam da mi ne pominje takve stvari. Ali sto ne poznati ljudi vole na ulici da vam dobace neku, to me je izbacivalo iz takta.user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li verujete u babske priče?
2.8.2009 22:01:14   
nina83
Ja se uvek iznerviram kad cujem tako neki biseruser posted image
Recimo, moja svekrva bas ume da me zamara s tim pricama..
Npr. bebu treba po prvi put da stavi u krevetac osoba koja voli da jede, jer ce onda i beba dobro da jedeuser posted image  Zato, ona ce je staviti, jer je to vec provereno, njen unuk od cerke lepo jede jer ga je ona stavila.. A mene kao niko nista ne pita..
Onda, bebinu odecu za izlazak iz bolnice kupuje svekrva (ne znam zasto) i uvredila se sto je to vec kupila moja mama, a mi nismo imale pojma, bile u prodavnici, svidelo nam se i kupile..
Stomak mi je ko lubenica, bice verovatno decak, iako su mi vec na 3 UZ potvrdili suprotno.
I tako..samo skupljam, mislim da ce tek biti takvih bisera!

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li verujete u babske priče?
2.8.2009 23:01:25   
Zlatna ribica
IZVORNA PORUKA: Skoki

I ja se grozim na babske price, nisam vernik i ne volim da mi neko namece sta treba, a sta ne da radim. Moja svekrva je u tom fazonu, ali smo jos na svadbi raskrstile sa tim, tako da znam da mi ne pominje takve stvari. Ali sto ne poznati ljudi vole na ulici da vam dobace neku, to me je izbacivalo iz takta.user posted image

Ja ne bih stavljala u isti kos bapske price i verska osecanja, to nikako nema veze jedno sa drugim, cesto i iskljucuju jedno drugo, tj. stoje u potpunoj suprotnosti. Izvinjavam se, samo mi je bas upalo u oci.

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li verujete u babske priče?
2.8.2009 23:04:30   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Zlatna ribica

IZVORNA PORUKA: Skoki

I ja se grozim na babske price, nisam vernik i ne volim da mi neko namece sta treba, a sta ne da radim. Moja svekrva je u tom fazonu, ali smo jos na svadbi raskrstile sa tim, tako da znam da mi ne pominje takve stvari. Ali sto ne poznati ljudi vole na ulici da vam dobace neku, to me je izbacivalo iz takta.user posted image

Ja ne bih stavljala u isti kos bapske price i verska osecanja, to nikako nema veze jedno sa drugim, cesto i iskljucuju jedno drugo, tj. stoje u potpunoj suprotnosti. Izvinjavam se, samo mi je bas upalo u oci.
Bas tako,to nema veze jedno s drugim. Ja jesam vernik ali nikako ne verujem u bapske price.

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li verujete u babske priče?
2.8.2009 23:07:39   
božana
I ja sam vernik i ne verujem u bapske priče.I slažem se da vera i bapske priče nisu isto.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li verujete u babske priče?
2.8.2009 23:09:12   
Lu
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Zlatna ribica

IZVORNA PORUKA: Skoki

I ja se grozim na babske price, nisam vernik i ne volim da mi neko namece sta treba, a sta ne da radim. Moja svekrva je u tom fazonu, ali smo jos na svadbi raskrstile sa tim, tako da znam da mi ne pominje takve stvari. Ali sto ne poznati ljudi vole na ulici da vam dobace neku, to me je izbacivalo iz takta.user posted image

Ja ne bih stavljala u isti kos bapske price i verska osecanja, to nikako nema veze jedno sa drugim, cesto i iskljucuju jedno drugo, tj. stoje u potpunoj suprotnosti. Izvinjavam se, samo mi je bas upalo u oci.
Bas tako,to nema veze jedno s drugim. Ja jesam vernik ali nikako ne verujem u bapske price.


Da vas i ja potpišem,gatke tj. babske priče se protive svakoj vjeri!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li verujete u babske priče?
2.8.2009 23:11:22   
Lu
IZVORNA PORUKA: nina83

Npr. bebu treba po prvi put da stavi u krevetac osoba koja voli da jede, jer ce onda i beba dobro da jedeuser posted image  

user posted image user posted image user posted image
E ovo je za Oskarauser posted image

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li verujete u babske priče?
3.8.2009 9:44:17   
Skoki
Izvinjavam se svima, nisam stavila babske price i veru zajedno. Pisala sam na poslu, pa sam zbrzala, sada tek vidim da je ispalo bezveze. Deo za veru je bio dodat zato sto nisam tradicionalista i ne postujem obicaje koje nalaze vera (iako je moj muz vernik), a kamoli neke tamo babske price. Nadam se da sam se sada ispravila.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.8.2009 7:36:27   
dadaa
ne verujem u bapske price..veliki sam vernik i trudim se da odolim svim tim stvarima..Crkva nema neka svoja pravila za takve stvari kao sto su sta treba raditi u trudnoci..sta kada se dete rodi itd..Crkva nas uci kako da se ponasamo pri molitvi,kako da obelezimo slavu,kako uskrs i kako badnji dan..i kako da volimo bliznje svoje i jos mnogo toga..po meni dete treba krstiti sa 6 nedelja..i to da se dete krsti na 1 rodjendan mi sami smo izmislili da ne bi pravili dva troska..i kada je dete krsteno veca zastita mu ne treba..nemoj te se opterecivati takvim glupostima..

_____________________________

nikada nemoj ici vec napravljenom stazom..sam sebi napravi put

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.8.2009 13:29:31   
gagana83
Sad sam se setila price. Prospes trudnici malo soli na glavu(mozda i secer,nisam bas sigurna) a da ona to ne vidi. I cekas,ako se pipne za nos bice musko a ako dotakne bradu zensko.Mojoj kumi svekrva to radila i cekala,buljila u nju dobrih pola sata dok se ona nije dotakla za braduuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dadaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.8.2009 13:31:09   
Anoniman
Jao, ovo je neko napisao da mu se desilo... user posted image  Ne znam tačno ko, ni gde.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.8.2009 13:52:41   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: dadaa

i kada je dete krsteno veca zastita mu ne treba....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dadaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.8.2009 13:56:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leki 77

IZVORNA PORUKA: dadaa

i kada je dete krsteno veca zastita mu ne treba....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


iskreno i meni je ovo upitno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.8.2009 13:56:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leki 77

IZVORNA PORUKA: dadaa

i kada je dete krsteno veca zastita mu ne treba....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.8.2009 14:03:40   
Anoniman
ma samo se ti smij Tasho user posted image user posted image user posted image user posted image

nego šta će onda ona djeca koja nisu ni pravoslavci ni katolici ...mislim oni se ne krste...i to onda znači da oni nemaju veze sa Bogom ...ili šta već...u svakom slučaju glupavo skroz

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 4.8.2009 14:04:21 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.8.2009 14:05:31   
Anoniman
Ništa, moraće da prime Tamiflu protiv svinjskog gripa. user posted image



< Poruku je uredio Tasha RR -- 4.8.2009 14:06:08 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.8.2009 14:06:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ništa, moraće da prime Tamiflu protiv svinjskog gripa. user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.8.2009 14:11:05   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ništa, moraće da prime Tamiflu protiv svinjskog gripa. user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.8.2009 14:12:59   
Brand new mama
Vi ste blesaveuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here