|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li verujete u bapske priče?
25.9.2014 13:49:00   
Modessty
ma ne obraćaj pažnju na te gluposti! Zapuši uši i kuliraj koliko možeš!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Da li verujete u bapske priče?
25.9.2014 13:51:16   
Bibilib
ma to nema ni veze ja sam se farbala u crno a oba mi deteta bela ko sir....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Da li verujete u bapske priče?
25.9.2014 16:41:05   
degu
IZVORNA PORUKA: srculence25

Evo je opet baba poludecu od nje.
Videla je da sam kupila farbu za kosu i kaze da se nesmem farbati jer ce mi dete imati takvu kosu user posted image


E tebi je baš zabavno user posted image Pa reci fino da si baš planirala da ti dete nasledi kosu od tete sa slike user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Da li verujete u bapske priče?
25.9.2014 18:24:26   
doktorkakristal
o svasta user posted image cuj imace dete takvu kosu

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Da li verujete u bapske priče?
25.9.2014 18:26:29   
Žapkić
user posted image user posted image user posted image A da se ofarbaš kao Zorica Brunclik ili Buba Miranović?
babu ima da strefi srčka!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Da li verujete u bapske priče?
25.9.2014 18:51:11   
Štetica
Citam i neverujem....
Ja bi je pitala a sto ti imas zube kad si se rodila krezava.....


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Da li verujete u bapske priče?
26.9.2014 0:22:38   
srculence25

IZVORNA PORUKA: Štetica

Citam i neverujem....
Ja bi je pitala a sto ti imas zube kad si se rodila krezava.....


user posted image e bas me nasmeja pa luda zena skroz.Stalno ima neke odvale.
Kaze njena prijateljica se farbala u crveno i kad se porodila sam blizancima bili su crvene kose user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Da li verujete u bapske priče?
26.9.2014 0:40:42   
mati
Srculence tebi pored nje nece biti dosadno, samo ce ti okrateti zivci.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Da li verujete u bapske priče?
26.9.2014 0:43:38   
srculence25
user posted image kakva dosada samo mi zivce pomera.
zivi sa nama u kuci mozes zamisliti kako je samo me posmatra sta radim sta jedem i vecito nesto odvali user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Da li verujete u bapske priče?
26.9.2014 0:45:22   
mati
Ti si ko u Velikom bratu, tj Velikoj babi... Oguglaj, sto pre to bolje za tebe. Jos kad dodje beba...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Da li verujete u bapske priče?
26.9.2014 0:49:47   
srculence25
Na mnoge stvari sam oguglala ali mislim kad dodje beba da ce tu biti svega.
Neki dan mi je rekla ako me grudi ne bolu necu imati mleka.Pa da mislim se ti si mi neka baba vanga user posted image
Kaze to nesto nevalja jos nisi osetila kako ti beba podize stomak user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Da li verujete u bapske priče?
26.9.2014 9:10:48   
Štetica

IZVORNA PORUKA: srculence25


IZVORNA PORUKA: Štetica

Citam i neverujem....
Ja bi je pitala a sto ti imas zube kad si se rodila krezava.....


user posted image e bas me nasmeja pa luda zena skroz.Stalno ima neke odvale.
Kaze njena prijateljica se farbala u crveno i kad se porodila sam blizancima bili su crvene kose user posted image

Pa jel vam sad jasno zasto imam taj nik?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Da li verujete u bapske priče?
27.9.2014 0:51:24   
srculence25
jasno user posted image user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Da li verujete u bapske priče?
20.10.2014 22:46:37   
Kata90
Nije da verujem u potpunosti.....ali ima neke istine u tome....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Da li verujete u babske priče?
9.1.2015 20:21:54   
Baffy
Babskih prixca mi je preko glave! A ima ih malih milion. Pogotovo ovde gde sam se udala...

Ne kupuje se nista za bebu dok ne izadje iz porodilista- pa sta treba onda da cekam ko ce sta da kupi. uspela sam mm nagovoriti da kupimo sve u 8 mesecu.

Ne velja odbviti ako neko nesto polovno ima da da-pa sta trebam , pristat na krevetac u kome su spavale vec 4 deteta pa da se pitam ocel moci jos jedno i opri tom je neugledan... i mnogi se ljute sto necemo da prihvatimo njihove polovne stvari ali mi hocemo sve novo jer planiramo troje dece, pa sto bi za drugo kupovali kada mozemo za ovo!

IME NE BIRAJU RODITELJI DA SE NESTO ZLO NE BI DESILO ovo sam morala da napisem velikim slovima. Ovo je ono sto me najvise povredilo jer kao kumovi MORAJU dati ime detetu, to nemaju pravo roditelji. Imala sam pravu svadju u kuci zbog toga i rekla sam svekrvi da ona rodi pa nek joj drugi davaju ime al mom detetu samo mm i ja mozemo dati ime pa makar kumovi odbvili kumstvo (koje se moralo prenet ni kumu nisam imala)...

Pazi koliko cega jedes ne valja puno!

Ne vrcaj se ako te nesto uplasi i ne vataj za telo njer gde se uvatis dete ce imati beleg!

Ne trazi ni od kog nista ureci ce te!

Ne gledaj nikog u oci imaces pobacaj!

Ne izlazi nocu i ne idi nigde vec samo svojoj kuci!

Kada se porodis ne smes 40 dana nigde da odes, samo do dr i to je to, ni majka ni beba ne smeju nos promoliti napolje...

itd it itd...
mnogo je prica kojima me zasipaju, neke ignorisem, neke napola izvrsavam a na neke moram pristat htela ja to ili ne!

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Da li verujete u babske priče?
10.1.2015 16:57:51   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Baffy

Babskih prixca mi je preko glave! A ima ih malih milion. Pogotovo ovde gde sam se udala...

Ne kupuje se nista za bebu dok ne izadje iz porodilista- pa sta treba onda da cekam ko ce sta da kupi. uspela sam mm nagovoriti da kupimo sve u 8 mesecu.

Ne velja odbviti ako neko nesto polovno ima da da-pa sta trebam , pristat na krevetac u kome su spavale vec 4 deteta pa da se pitam ocel moci jos jedno i opri tom je neugledan... i mnogi se ljute sto necemo da prihvatimo njihove polovne stvari ali mi hocemo sve novo jer planiramo troje dece, pa sto bi za drugo kupovali kada mozemo za ovo!

IME NE BIRAJU RODITELJI DA SE NESTO ZLO NE BI DESILO ovo sam morala da napisem velikim slovima. Ovo je ono sto me najvise povredilo jer kao kumovi MORAJU dati ime detetu, to nemaju pravo roditelji. Imala sam pravu svadju u kuci zbog toga i rekla sam svekrvi da ona rodi pa nek joj drugi davaju ime al mom detetu samo mm i ja mozemo dati ime pa makar kumovi odbvili kumstvo (koje se moralo prenet ni kumu nisam imala)...

Pazi koliko cega jedes ne valja puno!

Ne vrcaj se ako te nesto uplasi i ne vataj za telo njer gde se uvatis dete ce imati beleg!

Ne trazi ni od kog nista ureci ce te!

Ne gledaj nikog u oci imaces pobacaj!

Ne izlazi nocu i ne idi nigde vec samo svojoj kuci!

Kada se porodis ne smes 40 dana nigde da odes, samo do dr i to je to, ni majka ni beba ne smeju nos promoliti napolje...

itd it itd...
mnogo je prica kojima me zasipaju, neke ignorisem, neke napola izvrsavam a na neke moram pristat htela ja to ili ne!

user posted image Gde da gledam onda sagovornika user posted image

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Da li verujete u babske priče?
10.1.2015 19:44:41   
Baffy
nemam pojma al ako gledas nekoga u oci moze te ureci da ti pozli pa zato9 da izgubis dete
strasno?

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.1.2015 16:37:19   
srculence25
Baffy to da kum daje ime to je bio obicjaj jako davno i sad neznam da iko to primenjuje.ako bas drzi do toga mislim da je oko imena da roditelji
smisle ime pa kum kad krsti kaze to ime koje su mu rekli.
A ima nesto kao nevalja siriti ves po mraku ili ostaviti preko noci na striku user posted image
tako isto nesto i sa vodom posle kupanja user posted image

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.1.2015 18:16:49   
Baffy
Ja sam im odlucila "izaci u susret" al po svojim pravilima. Sastavila sam spisak imena koji mi se najvise svidjju pa cu im dati i nek odaberu ime sa tog spiska :) msm da je fer od mene :( eto imaju sansu da odaberu od vise imena jedno

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.3.2015 19:14:22   
Anarunika
Nije baš vezano za sujeverje ali šta mislite o onome: "Nemoj da ukrštaš oči ostaće ti tako?"
Nemam ništa protiv tvrdnje ako mi taj ko tvrdi i dokaže na naučnom ili medicinskom nivou ali da me ubeđuje zato što je i njega ili nju baba koju je opet njena baba ubeđivala da je tako, to mi nikako ne pije vodu.

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.3.2015 21:19:58   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: Baffy

Babskih prixca mi je preko glave! A ima ih malih milion. Pogotovo ovde gde sam se udala...

Ne kupuje se nista za bebu dok ne izadje iz porodilista- pa sta treba onda da cekam ko ce sta da kupi. uspela sam mm nagovoriti da kupimo sve u 8 mesecu.

Ne velja odbviti ako neko nesto polovno ima da da-pa sta trebam , pristat na krevetac u kome su spavale vec 4 deteta pa da se pitam ocel moci jos jedno i opri tom je neugledan... i mnogi se ljute sto necemo da prihvatimo njihove polovne stvari ali mi hocemo sve novo jer planiramo troje dece, pa sto bi za drugo kupovali kada mozemo za ovo!

IME NE BIRAJU RODITELJI DA SE NESTO ZLO NE BI DESILO ovo sam morala da napisem velikim slovima. Ovo je ono sto me najvise povredilo jer kao kumovi MORAJU dati ime detetu, to nemaju pravo roditelji. Imala sam pravu svadju u kuci zbog toga i rekla sam svekrvi da ona rodi pa nek joj drugi davaju ime al mom detetu samo mm i ja mozemo dati ime pa makar kumovi odbvili kumstvo (koje se moralo prenet ni kumu nisam imala)...

Pazi koliko cega jedes ne valja puno!

Ne vrcaj se ako te nesto uplasi i ne vataj za telo njer gde se uvatis dete ce imati beleg!

Ne trazi ni od kog nista ureci ce te!

Ne gledaj nikog u oci imaces pobacaj!

Ne izlazi nocu i ne idi nigde vec samo svojoj kuci!

Kada se porodis ne smes 40 dana nigde da odes, samo do dr i to je to, ni majka ni beba ne smeju nos promoliti napolje...

itd it itd...
mnogo je prica kojima me zasipaju, neke ignorisem, neke napola izvrsavam a na neke moram pristat htela ja to ili ne!

Ti bokca,ko da citas knjigu narodnim mudrosti,izdanje 1886user posted image
Izvini sto pitam-na koje moras pristati? Ja bih na pola ovog nenamjerno pogresno uradila.Ne gledaju u oci,sto kaze K. "Di da ga gledam?"Ja mrzim kad me neko ne gleda u oci dok razgovara sa mnom, 40 dana ne napolje-sa obojicom sam prvi dan posle izlaska iz bolnice vrsljala napolju(nista nam nije bilo,a valjda ove Svabe ne znaju da ureknuuser posted image ) Morala sam da bacim pogled gde si, nisam imala utisak da je tu sujevjerje tako jako. Mada mi je najjaci obicaj za koji znam da se kumovi ne posjecuju,samo za krstenja i vjencanja se vide,odkumuju i razlaz.Kao-da se ne posvadjaju.Sjajno;)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.3.2015 21:25:01   
MakiJ
Ja za ovo nisam ni cula user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Da li verujete u babske priče?
23.12.2015 17:09:37   
IvanaSK RR
Mene nervira prica da se nista unapred ne treba kupovati. Pre par dana smo nesto kupovali i ja rekla da cu kupiti posudicu za hranjenje deteta, moja mama osula paljbu, u fazonu nemoj da me neko cuje, pomislice da sam luda, u četvrtom mesecu trudnoće kupujem nesto za dete.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Da li verujete u babske priče?
23.12.2015 18:05:16   
isidora88
ja sam u obe trudnoce pocela da kupujem odmah pocetkom 4.meseca. kolica sam i u prosloj i ovoj trudnoci kupila u 5.mesecuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Da li verujete u babske priče?
23.12.2015 18:14:04   
Lisa Simpson
Uuuu bolje da ne pričam koliko me nervira to

Meni su i u sedmom rekli nemoj još rano je a za novu godinu ulazim u deveti i opet će biti isto. Što je najgore ako nešto krene kako ne treba biće da je zato što smo kupili krevetac.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here