|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
26.1.2022 18:21:51   
dunja RR
Jess, baš Pina, ovo nam je apartman, ima neki starinski šmek, a komentari su svi odlični, nisma naišla na neki loš KLIK. Meni se ta lokacija najviše dopada, u šumi a iznad jezera, sve je blizu, i gondola, i sankalište, i jezero, i pijaca, i Dino park, i Avantura park, i staza za spomenik, a opet je vila u šumi, ušuškana, nema gužve, nema puno kuća okolo, tj, nisu zbijene kao recimo apartmani oko Monsa, ili oko autobuske, ovde je baš, mir, idila. Naravno taj deo oko Monsa obožavam, jer je izolovan od centra, isto mir, tišina, a opet nije daleko, a nekako mi se najmanje dopada deo oko autobuske i oko, mada ćemo na proleće u taj deo, tj. iznad Mone, jer imam rezervaciju još od prošle godine za smeštaj.


Mislim ja bih uvek pre izabrala Mons jer nam je tamo bilo svaki put predivno, ali mi sada nije bila opcija.

A da mogu baš da biram, odabrala bi novi hotel Buket, on mi je par ekselans, kako su dobili onu lokaciju, ne znam.


Ovde je PINA

user posted image


Ovaj prostor oko vile mi se dopada, baš je prava šuma

user posted image


Pogled sa naše terase

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.1.2022 19:11:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Zimovanje
26.1.2022 20:14:16   
Ana RR
Suzi, baš je lepo, uživaćete.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Zimovanje
26.1.2022 22:31:51   
Didy
Jao, ja sam dok sam studirala bila u studentskom odmaralištu (vila Srbija, vila Lovćen i vila Zlatibor) u tom delu ispod Dino parka. Naravno, Dino park tad nije ni postojao. To mi je najbolja lokacija. Išli smo i leti i zimi, mnogo sam prijatelja tada upoznala iz raznih krajeva. Sa nekima sam i dalje u kontaktu. U toj šumi tad nije bilo nikakvih smeštaja, samo par starih vila. Ne znam da li su još uvek tamo. Mm i ja smo tih godina kad god idemo maštali da imamo jednu od tih starih vila u vlasništvu. 😀



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Zimovanje
27.1.2022 0:12:12   
dunja RR
Daaaa Didy isto i ja sanjarim da su te stare vile moje user posted image , koliko se sećam tu su i dalje, ne znam nazive, ali znam da ima par tih starih vila u tom delu. E sad, tu je napravljen pre godinu ili dve taj novi hotel Buket, da li je na mestu tih starih vila ili pored, videću baš, jer tačno dve godine nisam bila, pa ne znam šta se promenilo. To je sledeća ullica ispod vile gde smo, i da i meni je taj potez najbolja lokacija.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Zimovanje
27.1.2022 0:12:56   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suzi, baš je lepo, uživaćete.


user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Zimovanje
30.1.2022 18:06:32   
dunja RR
Da li gondola treba unapred da se rezerviše, da se kupe karte ranije ili kako ide, znate li?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Zimovanje
30.1.2022 18:51:49   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da li gondola treba unapred da se rezerviše, da se kupe karte ranije ili kako ide, znate li?


Ne treba .na licu mesta se kupuju karte. Od 8 do 16 valjda radi.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Zimovanje
30.1.2022 18:59:09   
dunja RR
Hvala Von, pretpostavljam da je red poveći, možda je bolje doći ranije ili ne?

I kako ide kada pređeš na drugu stranu, da li se odmah vraća nazad? Pojma nemam ...

Da li zapravo bolje da se sada provozamo (izgleda da će biti snega), ili kada budemo išli na proleće šta misliš?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Zimovanje
30.1.2022 22:29:32   
vonavoj
Mi smo bili u februaru,kad je bilo ono ledeno,minus 20,za drzavni praznik...bila je velika guzva..ali smo mi u 8 i 15 vec dosli i brzo prosli..

Po meni je bolje u prolece..ne moras odmah da se vratis,mozes i da proset_as gore .mi smo se samo okrenuli,mnogo je hladno bilo. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Zimovanje
1.2.2022 0:18:48   
dunja RR
Von hvala ti, baš to me zanimalo, mislim da ćemo onda gondolu ostaviti za proleće, ako sada bude sneg i hladno.

Pokušavam S da nagovorim da ova 4 dana ide u školicu skijanja, na brdašcetu iznad jezera će biti verovatno, kao prethodnih godina (naravno ako bude snega, mada tu nasipaju i neko vreme nakon što sneg prestane da pada), taman nam je ispod vile. Samo na znam da li to treba da se rezerviše, mislim da ne, pokušaću da nađem neku info ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Zimovanje
1.2.2022 9:42:29   
bubulence
Moji su sada u januaru isli na Gondolu, ja sam im davala podrsku preko vibera jer se uzasno plasim visine 😁. Gondola radi od 8 do 15h. 2x su odlazili, cekali po pola sata i odustajali. Treci put nije bilo guzve. Najbolje je ici rano,do 10. Oni su otisli gore, izasli malo da se deca igraju u snegu ,ima kafic (mozda i vise, nisam zapamtila), popili caj i vratili se. Kada duva vetar Gondola ne radi. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Zimovanje
1.2.2022 12:07:46   
dunja RR
Hvala Bubi, nama je vila vrlo blizu početne stanice gondole, pa bi smo mogli rano da dođemo, niej problem.
Proceniću na osnovu toga kakvo bude vreme, mada za sada mislim da će biti oko 0 polovinom februara.

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.2.2022 12:25:51 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Zimovanje
1.2.2022 13:30:14   
jess021
Ja sam, za kraj februara, rezervisala Omoriku na Tari. Baš se radujem.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Zimovanje
1.2.2022 13:36:00   
Ivanka 75
Jeste prelep hotel a garant su debelo platili da tu grade. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Zimovanje
1.2.2022 13:56:19   
dddaca
Bice vam super Jess. Da li ste rezervisali superior ili standard?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Zimovanje
1.2.2022 14:19:38   
Didy
Mi se nismo vozili gondolom, zapravo prestali smo da odlazimo na Zlatibor pre nego što je otvorena, ali smo redovno išli na Tornik autom, pa se iz podnožja penjali žičarom na vrh i leti i zimi. Ako sam dobro shvatila, gondola vozi isto gore na vrh, a međustanica joj je kod jezera. Na vrhu su bila 2 kafića. Pogled je sjajan, pogotovo tamo prema Bosni. Ja sam najviše u tome uživala. Deca su uvek nosila kliska, pa se spuštali. Poslednji put smo mi bili u kafiću i njih gledali kako se spuštaju na klisku. Milina. U podnožju ima bob staza, to nismo preskakali ni leti, a ni zimi. 😀



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Zimovanje
1.2.2022 18:30:52   
Filadendronka
Mi smo isli na gondolu u aprilu, nije bilo guzve nimalo. Otisli do Tornika, gore proset_ali, potom se spustili gondolom do jezera ( tu takodje napravili pauzu nekih sat vremena) i opet gondolom na pocetnu. Mislim da je lepse kad ima zelenila. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Zimovanje
2.2.2022 10:40:34   
jess021
Daco, superior. Najviše se isplati jer deca do 7 godina ne plaćaju

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Zimovanje
2.2.2022 11:10:16   
dddaca
Da jess, bas sam to htela da ti predlozim, ali nisam bila sigurna koliko imate godina. Pored toga sto je kvalitetniji smestaj, i hranite se u ozdvojenom restoranu, tako da je i manja guzva tokom obroka

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Zimovanje
2.2.2022 12:51:37   
jess021
Jel? E to nisam znala za restoran, mislim da u tom terminu neće biti gužve, ali super svakako

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Zimovanje
2.2.2022 13:11:09   
dddaca
Da, obroci se sluze u banket sali. Ne znam tacno koliko ima stolova, ali znatno manje nego u glavnom restoranu. Svaki sto je numerisan, trebalo bi da se nose maske kad prilazite svedskom stolu. Izbor hrane je stvarno veliki i dopunjava se cesto. Ako te jos nesto interesuje pisi

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Zimovanje
2.2.2022 13:57:14   
jess021
Daco, sve me interesuju 😀
Kad ste vi bili?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Zimovanje
2.2.2022 14:13:38   
dddaca
Ove zime smo bili. Imali smo dvokrevetnu sobu sa foteljom na razvlacenje koju nismo koristili. Sve je novo, renovirano u tom delu. Sobe su svetle, ciste, imaju i terasu, natkrivenu i zatvorenu, mada je mi nismo ni koristili. Peskiri se menjaju svakodnevno, a u sobi imate i dva bade mantila (oni se ne menjaju), male hotelske sapune, sampone i losione, fen (on moze da se koristi samo u kupatilu, tako da ako volite da susite kosu dok sedite, lezite, ponesi svoj), ketler, mini bar (to se posbno doplacuje, kao i svuda uostalom). Kupatilo je odvojeno od toaleta. Bazen radi od 4-8, ali ima i neki raniji termin bas za decu.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Zimovanje
2.2.2022 14:17:44   
jess021
Kakva je hrana? Jeste ručali negde ili je dovoljno polupansion? Kakve su staze za skijanje? Voleli bi da deca ove godine stanu na skije. Da li si bila u sauni?
Hvala ti puno

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Zimovanje
2.2.2022 15:37:30   
dddaca
Hrana je super. Za dorucak svakog jutra isto, ali stvarno veliki izbor, tako da svakog dana mozes da pravis drugu kombinaciju. Ne secam se svega, ali bilo je nekoliko vrsta suhomesnatog, sir, kajmak, razne salate, virsle, jaja, kacamak, pite, strudle, neka peciva, picete, dzem, med, musli, vocni jogurt, djus. Imas i kafemat, tako da mozes napraviti espreso ili sta vec volis. Za veceru izbor izmedju nekoliko jela. Neka se ponavljaju i narednog dana, ali uvek ima nesto novo. Sasvim dovoljno mesa, ribe, povrca i voca. Da li cete biti gladni, to ne znam. Posle vecere necete sigurno, a za rucak u blizini imate Jeremicak gde ima kuvanih jela. Teleca corbica na primer je velika za dete, a moja bi pojela pola porcije, mozda i manje. Imate i u hotelu poslasticarnicu pa mozete da narucite palacinke ili neki kolac da ih zavaraju do vecere.
Pitala si i za staze. Ne znam da li si ranije bila na Tari, ali ovde je malo drugacije nego u drugim zimskim centrima. Vise je za neki mirnijii odmor, setnje. Ima samo jedna decija staza, nije previse velika. Cas skijanja sa instruktorom je bio 1200 dinara. Mislim da u tu cenu ulazi i oprema. Ne znam koliko je posle, kad nauce da skijaju. Pitaj, ta je staza odmah preko puta hotela. Mi smo se uglavnom sankale. Ispod hotela imate i igraliste. Deci uopste nije smetao sneg da se igraju. U stvari, deci je najbitnije da imaju drustvo. I bazen naravno user posted image Ako nemaju drustvo, sve ce im biti dosadno. I setnje i sankanje i skijanje.
U sauni nisam bila. Za bazen nisam napisala. Na ulazu dobijate peskire koje po izlasku sa bazena vracate.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.
Hotel Ramonda - za najlepše porodične uspo...
„Nijedna planina i nijedan planinski vrh u Srbiji ne čine toliko dubok utisak na promatrača kao Rtanj sa Šiljkom. U njem...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here