|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Histeroskopija
23.7.2013 17:10:46   
17 joka
Dodjoh i ja do ove teme,sad neznam ne bih radila u Čačku,zna li neko koliko to kosta negde na privatnoj klinici da se odradi Histero?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Histeroskopija
23.7.2013 17:21:43   
dunja RR

Joko pa što ne radiš državno, em što je jeftnije em što mislim da ti je sigurnije ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Histeroskopija
23.7.2013 17:26:27   
17 joka
Dunjice, i ja bih drzavno ali od ovih iz Čačka me strah,neznam dal uraditi Histero i Laparo zajedno?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Histeroskopija
23.7.2013 17:37:41   
dunja RR
Ne znam mila ..da li si do sada radila laparo? Jel bilo nekih indikacija - u smislu da ima nekih cista na jajnicima i sl? Ako nema, mislim da ti laparo nije potrebna a histeroskopija je uvek dobrodošla, a i nije invazivna.

I ja se spremam u avgustu za histero :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Histeroskopija
23.7.2013 17:42:06   
17 joka
Ma nisam imala nikakve intervencije do sada nije bilo nikakvih indikacija
cak su mi PCOS u zadnje vreme te cistice nestale DR, u BG bila iznenadjena
eto sad se samo sekiram da sam baksuz da ce me snaci neka bestija bila sam bas bolesna pa ce mi sad sve oduziti,a tako sam se radovalauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Histeroskopija
23.7.2013 18:05:47   
dunja RR
Jokče, ako su ciste nestale, laparo ti ne treba, i kod mene je isto. Idi na histero, meni je objasnila dr. da kod histero doktori očiste sve što treba ako ima šta, a zatim namerno prouzrokuju blago zapaljenje endometrijuma, tako da on bude debljine baš kako treba za FET/VTO. U našem slučaju idealno, jer idemo na FET, neće biti hormona a endometrijum ko bombona user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Histeroskopija
23.7.2013 18:11:58   
17 joka
to mi je i potrebno da na sve nacine budem rasterecenauser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Histeroskopija
23.7.2013 18:15:07   
17 joka
Dunjice znam da nije tema a koliko su te ukupno kosttale trombofilije,mutacije i imunologija-antitela? evo u Čačku drzavno nista neradeuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Histeroskopija
23.7.2013 18:31:11   
dunja RR
27000 u Biomedici na Slaviji.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Histeroskopija
23.7.2013 18:39:15   
17 joka
meni rekli da zovem Tačevića iz Biomedike, jel to to ili?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Histeroskopija
24.8.2013 0:41:53   
dunja RR
ne znam ko je to Jokouser posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Histeroskopija
24.8.2013 1:16:57   
dunja RR
Koliko se u Frontu čeka na histero, zn li neko?

Ja sam u velikoj nedoumici, šta da radim, pa vas molim za savet - trebala sam da radim histero u Zvezdari, u avgustu, bil sam na kontraceptivima od jula, ali nije im još popravljen aparat za anesteziju, pa smo odložili za septembar, ja u međuvremenu još mesec na kontraceptivima. Danas se čujem sa dr. izgleda ništa od aparata.

Inače, trebala bi u sledećem ciklusu da radim FET kod Ivanovića. Nazovem dr. Bilju, i ona mi reče da pokušam da uradim u Frontu u narednih 20 dana, ako ne uspem, onda kaže radimo FET bez histero jer ne smem biti predugo na kontraceptivima. Napomenula je da meni histero i nije preko potreban je prethodna VTO uspela, ali u 10 nedelji rađena kiretaža (BO), tako da smatra da mi je endometrijum ok, čim dolazi do trudnoće.

Da li neko zna, ima li šanse da ja odradim histero u Frontu na brzinu, da li ima redova tamo?
Ukoliko ne uspem, da li da radm FET bez histero, nisam pametna.

Od trudnoće mi se povukla endometrioza, situacija je ok, plašim se ako budem čekala, biće goge ...



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Histeroskopija
24.8.2013 9:41:50   
nina26
Dunjci, vec smo pricale ti i ja o tome, ali sad sam se setila, da kad sam ja trebala da radim histero u frontu, otisla sam sa uputom od dr za histero. Sestra otvori svoj tefter, i gleda kada ima slobodnih termina. Ja sam im rekla da moram u tom ciklusu da odradim histero jer imam zakazanu vto (mala laz:) i ubacila me je. Reci da si u procesu, kao sto jesi, i ako imas sve analize potrebne za histero, ne bi trebalo da bude problem, jedino ako nije neki dr na odmoru. Meni je prvo trebao neki drugi dr da odradi, pa kad sam otisla kod Stanojevica, samo je precrtao to ime (ne secam se ko je bio u pitanju) i rekao, ne ne, dr Mitrovic ce da ti to odradi.

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Histeroskopija
24.8.2013 9:49:54   
nina26
ostala sam nedorecena, probudila se Zoi user posted image

znaci sta sam htela da kazem, uzmes uput od dr iz dz, neka napise da je HITNO, odes sto pre u front, pitas da li mozes kod dr Ane Mitrovic da odradis, ako ne, pitas ko ima slobodan terminuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Histeroskopija
24.8.2013 13:15:24   
dunja RR

Ninče hvala ti. Tako me zeznuo sada taj aparat u Zvezdari, da sam znala da će tako biti zakazala bih još u julu u Frontu. A tako mi se ne radi FET bez histeroskopije, ne znam ni sama ..uvek mora neka komplikacija, inače ne bi bilo zanimljivo. Sada sam se oko toga sada isfrkisala, do malopre sam spavala, koliko me bolela glava od svega ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Histeroskopija
24.8.2013 16:43:33   
nina26
Znam, uvek mislis, a da li da odradim jos ovo, a sta ako ne odradim...itd...i ja sam bila u panici, na kraju sam uspela da zavrsim u Zvezdari. Ako imas neku vezu u frontu, cisto da te proguraju malo,iskoristi.

U ponedeljak se baci na to, i ja mislim da ces sticiuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Histeroskopija
3.10.2013 22:06:22   
Štetica
Ja sutra radim histeroskopiju. Dr je rekao obavezno pre sledece vto da uradim,navodno povecava uspesnost.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Histeroskopija
3.10.2013 22:51:02   
17 joka
Štetice srecnoo user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Histeroskopija
4.10.2013 9:29:56   
Štetica
Zavrsih i ovo cudo. Dr mi rece da je nalaz uredan,ali videcu kad mi da otpusnu listu. Radila sam bez anestezije,boli kao djavo,al sreca pa kratko traje.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Histeroskopija
4.10.2013 9:46:00   
dunja RR
Jeste, iz razloga što prilikom histeroskopije dr. napravi blagu upalu endometrijuma koja pomaže boljoj implataciji embriona.
IZVORNA PORUKA: Štetica

Ja sutra radim histeroskopiju. Dr je rekao obavezno pre sledece vto da uradim,navodno povecava uspesnost.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Histeroskopija
4.10.2013 9:46:46   
dunja RR
Svaka čast na hrabrosti, i super što je sve u redu, sada si spremna :)

Nego, gde si radila histero, u Valjevu ili?

IZVORNA PORUKA: Štetica

Zavrsih i ovo cudo. Dr mi rece da je nalaz uredan,ali videcu kad mi da otpusnu listu. Radila sam bez anestezije,boli kao djavo,al sreca pa kratko traje.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Histeroskopija
4.10.2013 9:51:58   
Štetica
Dunja da u Valjevu sam radila,posto ovde imam poverenje u dr. U novembru mi je komisija a januar-februar vto. Mada se nadam da cu proci kao i Bubam,ona je sledeci ciklus od histero zatrudnela i eno je sad u drugom tromesecju.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Histeroskopija
4.10.2013 9:54:38   
dunja RR
I ja ti to želimuser posted image
Histeroskopija je pametna stvar, i treba pokušati iskoristiti sledeća dva-tri ciklusa, dok treja ta upalica endometrijuma.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Histeroskopija
4.10.2013 10:33:17   
17 joka
Štetice user posted image user posted image svaka čast sad budite vredni i prevarite VTO

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Histeroskopija
4.10.2013 12:28:54   
nina26
Svaka ti cast Stetice sto si odradila bez anestezijeuser posted image Koliko sam videla samo u Valjevu ne rade histero sa anestezijomuser posted image ali dobro, i to prodjeuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here