|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Histeroskopija
7.12.2013 14:04:04   
Bavarija
jolle 82
gde si zakazala histeroskopiju,

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Histeroskopija
7.12.2013 14:16:40   
jole82
Bavarija, ceo tvoj originalni post sam kopirala na prethodnoj strani, te ne moraš ponovo da ga kucaš.
Hanka ide na histero, ne ja user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Bavarija)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Histeroskopija
7.12.2013 16:32:01   
Bavarija

IZVORNA PORUKA: jole82 RR

IZVORNA PORUKA: Bavarija



petak, 6.12.2013
vantelesna oplodnja eskimcicima00
pozdrav svima
po prvi put sam na ovom forumu, ali mi treba vasa pomoc tj. podrska, naime, radila sam vantelesnu pre godinu i po dana u Jevremovoj kod Ljubica, neuspesno, nakon toga u Ceskoj, mesto Ceske budejovice gde je doslo do oplodnje na 4.mesta dvojke na 8 mesta 3ke, prosle godine odradjena prva vantelesna i nakon dva meseca sam prokrvarila izgubila bebice koje su se na prvom ultrazvuku videle kao tackice, beta da napomenem nakon 13.dana od transfera bila je 225. a nakon par dana tj. 13.tog januara bila je 7.800, pripremam se za histeroskopiju, er su mi u ceskoj u otpusnoj listi napisali a rekli i uzivo, ako dodje do problema da odradim histeroskopiju, citala sam sta je histeroskopija, na netu naravno, novi proces ide po novoj godini jer imam na jednom mestu 3 a na drugom dva zamrznuta embriona. od januara znaci idem ponovo sa lekovima, kakva su vasa iskustva sa zatrudnjivanjem nakon histeroskopije naravno vantelesna, i da li histeroskopija pomaze da to bude sve kako treba. hvala puno svima





(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Histeroskopija
7.12.2013 16:52:59   
jole82
Bavarija nema potrebe da tri puta kopiraš/citiraš isti post!
Evo ti link sa Pravilima korišćenja KLIK pa te molim da ih pročitaš, jer i pisanje samo u jednoj temi nije dozvoljeno!

< Poruku je uredio jole82 RR -- 7.12.2013 16:53:18 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Bavarija)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Histeroskopija
27.12.2013 22:08:40   
perici
hanka ...kako je prosla histeroskopija ...napisi iskustvo

(odgovor članu Bavarija)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Histeroskopija
15.1.2014 14:32:23   
hanka
IZVORNA PORUKA: hanka

Evo mene ponovo ovde,histeroskopija za nekih 10-15 dana

E malo sam zakasnila,odradjena mi je histeroskopija 10.01. zbog mojih ludackih ciklusa
Radio je Mitic,trajala je oko pola sata,povecana mi je zapremina materice .Oporavljam se jos uvek,stomak me boli samo ne znam da li od seckanja ili od diferelina.
Otisla sam ujutru u pola devet i bila kuci oko 3 istog dana.


< Poruku je uredio hanka -- 15.1.2014 14:35:26 >

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Histeroskopija
7.5.2014 0:18:33   
plašljiva
Devojke koliko košta histeroskopija u Betaniji i jel imate neki kontakt?

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Histeroskopija
7.5.2014 8:17:47   
jess021
Plasljiva, ja znam da je jednodnevna dijagnostika kostala 30000 din. Broj telefona je 021/4899330, najbolje da zoves ujutro od 7-8h, kasnije ih je tesko dobiti. Jesi bila kod nekog od doktora u Betaniji?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu plašljiva)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Histeroskopija
7.5.2014 8:41:41   
plašljiva
Jess zvala sam medjutim moram sutra da okrenem glavnu sestru. Ona sada nije tu. Nikada do sada nisam bila u betaniji ali mi je dr Budimirović predložio histeroskopiju a u Va se neradi sa anestezijom pa ja pokušavam da nadjem rešenje. puno ti hvala draga.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Histeroskopija
7.5.2014 14:13:00   
jess021
Ma nema na cemu. Da, sve se moras dogovoriti sa glavnom sestrom Mirom. Ona je super, sve ce ti lepo objasniti.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu plašljiva)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Histeroskopija
8.5.2014 8:56:58   
plašljiva
Zvala sam Betaniju i razgovarala sa sestrom Mirom koja je jako ljubazna. Dijagnostička histeroskopija košta 25.000 din, od analiza su potrebni vaginalni i cervikalni bris ne stariji od 3 nedelje i krvna slika pred samu intervenciju. S obzirom da se plaća mogu da biram doktora koji će da mi radi. Pitala sam za Vesnu Kopitović. Treba da se javim čim dobijem ciklus sl meseca kako bi to odradili. Inače ovo je cena u koliko je nalaz uredan, medjutim ukoliko se nadju odredjeni problemčići njih uklanjaju na licu mesta i samim tim se cena povećava. Nadam se da će ovo biti od pomoći devojkama. Puno pozdrava. ja sam se odlučila za ovo, otkazaću valjevo.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Histeroskopija
8.5.2014 9:21:33   
jess021
E super, bas mi je drago da si uspela da se dogovoris, javljaj kako je bilo! Nadam se da ce sve biti ok.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu plašljiva)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Histeroskopija
12.6.2014 23:53:59   
plašljiva
Drage devojke vratila sam se sa histeroskopije u Betaniji. Jako sam zadovoljna osobljem i dr. Vesnom Kopitovič. Sama dijagnostika jako kratko traje i nisam imala nikakvih neželjenih efekata (tipa krvarenje i sl.) Ono što me je zaplašilo je činjenica da imam dijagnozu upale endometrijuma "strawberry like" user posted image i dobila sam terapiju 2x1 dovicin 10 dana. sledeći mesec sam planirana za IVF u Valjevu pa se nadam da mi zbog ovoga neeće biti odložena. Ako je neka od devojaka imala ovakvo iskustvo neka naiše kako je prošla. Pozdrav za sve

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Histeroskopija
17.8.2014 20:55:36   
Anoniman
Devojke drage jel radio neko u skorije vreme histero u betaniji koliko se ceka i da li zna kad se ne ceka koja je cena??

Ljubim vas sve,hrabrice ste svaka cast user posted image

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 464
   RE: Histeroskopija
17.8.2014 21:00:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Devojke drage jel radio neko u skorije vreme histero u betaniji koliko se ceka i da li zna kad se ne ceka koja je cena??

Ljubim vas sve,hrabrice ste svaka cast user posted image


U novom sadu,i sta je potrebno od nalaza pre intervencije...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 465
   RE: Histeroskopija
17.8.2014 21:03:26   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: plašljiva

Zvala sam Betaniju i razgovarala sa sestrom Mirom koja je jako ljubazna. Dijagnostička histeroskopija košta 25.000 din, od analiza su potrebni vaginalni i cervikalni bris ne stariji od 3 nedelje i krvna slika pred samu intervenciju. S obzirom da se plaća mogu da biram doktora koji će da mi radi. Pitala sam za Vesnu Kopitović. Treba da se javim čim dobijem ciklus sl meseca kako bi to odradili. Inače ovo je cena u koliko je nalaz uredan, medjutim ukoliko se nadju odredjeni problemčići njih uklanjaju na licu mesta i samim tim se cena povećava. Nadam se da će ovo biti od pomoći devojkama. Puno pozdrava. ja sam se odlučila za ovo, otkazaću valjevo.



Evo ovde bas odgovor, a sigurno ce se javiti neko ko je nedavno radio. Pozdrav

(odgovor članu plašljiva)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Histeroskopija
29.8.2014 22:23:52   
Anoniman
Devojke jel ima neka iskustva da je radila histeroskopiju u Betaniji u Novom Sadu,ko tamo radi tu histeroskopiju od doktora,odlucila sam se na nju icicu na samofinansirajucu sledece nedelje,al me zanima da li svaki doktor bavi se time,i kojeg bi mi doktora preporucili..?Kad idete na samofinansirajucu jel mozete sami birati doktora?

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 467
   RE: Histeroskopija
31.8.2014 16:11:21   
jess021
Procitaj prethodne postove, pa ces videti komentare iz Betanije. Mislim da svi doktori na sterilitetu u Betaniji rade histero. Ako sama placas mozes da biras dr i moja preporuka ti je Vesna Kopitovic.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Histeroskopija
13.9.2014 10:56:43   
Anoniman
Evo i mog najsvezijeg iskustva sa Betanije ja sam placala da nebi cekala do sledece godine.
25000 je diagnosticka 37000 je operativna...

Ja sam se cula sa sestrom Mirom koja mi je rekla da prvo odradim KKS i briseve koji moraju biti sterilni a vaze samo dve nedelje kad to bude gotovo da joj se javim,javim se rekose mi da ostavim broj i da ce mi se javiti i da ce to biti najverovatnije jos iste sedmice..Sutredan me je pozvala i pitala me da li mi odgovara sledeci dan da budem kod njih u sedam vec ujutru,ja sam birala doktoricu Kopitovic da mi radi histero..
Vazno je da se dan pre toga uglavnom jede lagana hrana bez vecere..
U 7 se javis otvoris istoriju bolesti,kad to zavrsis legnes u sobu presvuces se u spavacicu,i cekas da sestra dodje po tebe..Dodju ti izmere ti pritisak,temperaturu..Kazu ti da ispraznis besiku.Posle nekog vremena dodju po tebe moras imati spavacicu samo na sebi,odlazis peske posle te vracaju na onim krevetima jer si jos osamucen od anestezije..Kad udjes na taj odeljak pre nego sto se udje u tu sobu,stave vas da lezite i prikljuce na infuziju..msm da unutra daju malo lekica da se pacijent sto vise i opusti..user posted image
Potom dodju po vas..Dobijete anesteziju koja traje 15-20min i niceg se vise ne secate..Jedino toga kad se budite da predjete sa jednog kreveta na drugi i vec polako postajete svesni da je se sve gotovo,posle toga dobijete rezultate mozete se spakovati i ici kuci..ako se radi operativna ili dijagnosticka ostaje se u oba slucaja dva sata...

Ja sam posle toga ceo dan bila malo osamucena,u mom slucaju nije nadjeno nista sto je smatrano da se treba odstranjivati.Posle taj dan imala sam krvarenje malo bolove kao pred menstruaciju i nista vise..

Htela sam ovo podeliti sa vama mozda nekom zatreba,meni je mnogo znacilo kad sam citala iskustva devojaka sto su radile pre mene,pa ce mozda i nekom takodje biti od koristi..
Sto se tice osoblja jako sam zadovoljna,i ako je drzavno i sestre i doktori su zaista ok.

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 469
   RE: Histeroskopija
25.9.2015 9:18:55   
Yellena008
Zene drage kolika je apstinencija posle histeroskopije? Nama rekli mesec dana. Jel moguce? Ima li neko mozda primer da je izmedju histero i vto neka zatrudnela?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Histeroskopija
25.9.2015 9:24:01   
jess021
Moguce je da je toliko pauza.
A za primer stvarno ne znam, zavisi sta je bio problem, ako ga otklone histeroskopijom naravno da moze da se desi i prirodno zacece.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Histeroskopija
25.9.2015 14:07:42   
radoznalamala
Drage moje, vidim da ste mahom sve radile histeroskopiju pod anestezijom (blago vama) user posted image
Ja cu moju morati da radim BEZ u Valjevu, pa me zanima, ako ima neko sa slicnim iskustvom da me bar malo utesi, ili da lagano pocnem da "panicim" user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Histeroskopija
25.9.2015 16:05:39   
Lisa Simpson
Ja radila u totalno dijagnostičku histeroskopiju, a zašto moraš na živo ne razumem?

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Histeroskopija
25.9.2015 16:32:10   
jess021
I ja imam isto pitanje kao Lisa?!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Histeroskopija
25.9.2015 23:47:22   
Yellena008
Ja nisam nikad cula da se histero radi bez anestezije...cula sam za hsg,ali ovo je mislim bolno pogotovo ako se urvdi da treba operativna umesto dijagnosticke,kao kod mene na primer...kako da uklone prepreku ako nisi pod anestezijom...mislim moze to ali nama je ionako sve bolno zbog steriliteta(ako ne fizicki onda psihicki) pa mogu makar anesteziju da nam damu za ovakve stvari.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here