|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spontani pobačaj
20.7.2020 17:30:20   
pari
Branki, sad vidim...baš mi je žao...mislim na tebe! 🤗



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1801
   RE: Spontani pobačaj
20.7.2020 17:48:08   
Maruska15
Branki samo hrabro napred  i eto tebe opet sa nama!


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1802
   RE: Spontani pobačaj
20.7.2020 17:55:01   
Mirko Svirko
Mislim na tebe Branki. 

Samo vreme i bice sve ok. 

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 1803
   RE: Spontani pobačaj
20.7.2020 18:05:20   
mama Jo
Branki user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1804
   RE: Spontani pobačaj
20.7.2020 19:20:35   
lesli
Branki, maslacak je sve lepo obajsnila!A eto i tvoj dr isto kaze. Super sto je i on od lekara koji smatraju da ne treba dugo cekanje!
Instrumentalna revizija ili kiretaza. To je to. Ne ocekuj mnogo od patoloskog nalaza.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1805
   RE: Spontani pobačaj
20.7.2020 22:33:14   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: branki*

Hvala vam,puno!sto ste uz mene.ne znam kako bih bez vas..na otpysnoj listi pise instrumentalna revizija.ne znam da li je to isto.Bila posle kos mog dr.identicno je rekao kao maslacak.onaj prvi uz kaze ok,manje vise da li je 6+0 ili 6+4,ali na drugom je vec se desilo kasnjenje.Rekao mi je da cekam samo jednu menstruaciju i da odmah krenem.ja pitala za klomifen,kaze ne treba.
Pozdrav za tebe...... Budi hrabra.....Prosla sam kroz to i znam kako ti je......Moja sestra je prosla 2 puta...Drugi put u 9 mesecu.....Tacnije na porodjaju.....Ja sam cekala 6 meseci po preporuci ginekologa.....Radila svakakve nalaze i to na mikoplazmu i ureaplazmu i sta vec jos ide sa tim..Ispostavilo se da imam trombofiliju zato sam imala spontani u 8 nedelji.....Nije bilo eha, plod se nije razvio


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1806
   RE: Spontani pobačaj
20.7.2020 22:37:26   
Mirko Svirko
Smizli,mpjoj drugarici se desilo u 8.nedelji i tada je saznala da ima trombofiliju. To mi je jako bliska i jako dobra drugarica iz detinjstva. Sada jma sina od 3 god. 

Bas mi je zao zbog tebe i tvoje sestre. Ali kazem zene sta sve mogu i koliko mogu to je neverovatna moc.

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 1807
   RE: Spontani pobačaj
20.7.2020 22:42:01   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Smizli,mpjoj drugarici se desilo u 8.nedelji i tada je saznala da ima trombofiliju. To mi je jako bliska i jako dobra drugarica iz detinjstva. Sada jma sina od 3 god. 

Bas mi je zao zbog tebe i tvoje sestre. Ali kazem zene sta sve mogu i koliko mogu to je neverovatna moc.
Vala bas..Sestri se desilo u 10 nedelji.prokrvarila m...A drugi put pred porodjajem.Jedno jutro se probudila i nije oset_ila bebu ona u bolnicu na ctg ne cuje se.....Porode je bebi  se omotao pupcanik oko vrata...Hvala bogu sad ima sina 5 god....


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1808
   RE: Spontani pobačaj
20.7.2020 22:49:15   
Mirko Svirko
I tvoja sestra ima trombofiliju? 

Joj to je jos teze kada je na kraju trudnoce...Mislim tesko je svakako,  ali kada zena izgura celu trudnocu i onda kad napokon doceka trenutak da ugleda svoje dete oset_i duboko razocaranje, bol i tugu. Sreca tvoja sestra sada ima sina.

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 1809
   RE: Spontani pobačaj
20.7.2020 22:51:59   
mama Jo
Uf bre Smizi... Strasno!!


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1810
   RE: Spontani pobačaj
20.7.2020 22:58:46   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

I tvoja sestra ima trombofiliju? 

Joj to je jos teze kada je na kraju trudnoce...Mislim tesko je svakako,  ali kada zena izgura celu trudnocu i onda kad napokon doceka trenutak da ugleda svoje dete oset__i duboko razocaranje, bol i tugu. Sreca tvoja sestra sada ima sina.
Da ima i sestra..izgleda da nam je urodjena.Ne verujem da bi obe stekle....


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1811
   RE: Spontani pobačaj
20.7.2020 23:03:12   
Šmizli
mama jo strasno kako nije.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1812
   RE: Spontani pobačaj
21.7.2020 11:49:56   
Mirko Svirko
Branki, kako si? 

Mislim na tebe. ❤❤❤❤❤

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 1813
   RE: Spontani pobačaj
21.7.2020 12:53:03   
Filadendronka
Prelistah teme i vidim ovu aktivnu. Odmah hladan tus. Branki, jako mi je zao sto si prosla i prolazis kroz ovu pricu. Ovde je velika vecina dozivela takav gubitak, pa gledaj da su slicnim iskustvima nalazis utehu. Ali nemoj ni da silis sebe da odmah budes ok, daj sebi vremena da prebolis i oporavis se. Veliki zagrljaj za tebe i javljaj kako si! 💕

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1814
   RE: Spontani pobačaj
21.7.2020 20:50:32   
jabudic
Branki, kako si? ❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1815
   RE: Spontani pobačaj
22.7.2020 5:52:22   
Duškić
Branki, duso, sinoc sam procitala user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1816
   RE: Spontani pobačaj
22.7.2020 8:58:33   
Mirko Svirko
Branki, javi nam kako si ❤

Mislimo na tebe. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1817
   RE: Spontani pobačaj
22.7.2020 9:38:20   
flamingos
Branki,drži se.❤i mislima sam sa tobom.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1818
   RE: Spontani pobačaj
22.7.2020 20:04:33   
branki*
hvala vam,puno,drage moje rr drugariceuser posted image user posted image
pa...zivot mora da ide svojim tokom,imam dva ziva deteta kojima svasta treba i za koje moram da brinem kao i do sada,ne mogu da legnem u krevet i kakokam se tableta i spavam po ceo dan,mada mi je bilo do toga kad se ono desilo.
na momente mi bude basbzv,navale misli,ali ih bukvalno teram,odmahnem glavom i kao da ih izbacim,ne zelim da mislim o tome,jer cu upasti u krizu.
fizicki sam odlicno,krvarim malo,ali malo,bez ugrusaka ikakvih,revizija je odradjena dobro.
pocela sam folnu kiselinu inace da pijem,trudim se da se zdravo hranim...i tako.
sinoc npr sanjala da mi je stigao nalaz i da pise da imam trombofiliju i neku bolest stitne zlezde pa je zato bio spontani.eto koliko je podsvest opterecena i dalje.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1819
   RE: Spontani pobačaj
22.7.2020 20:08:37   
mama Jo
Branki user posted image
Drago mi da si se javila. Razmijas realno, ali opet eto jos je sve sveze pa normalno da su misli jos tu. Puno te grlim!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1820
   RE: Spontani pobačaj
22.7.2020 20:51:21   
flamingos
Branki,ljubim te i grlim.Srcem sam i mislina sa tobom.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1821
   RE: Spontani pobačaj
22.7.2020 21:00:51   
jabudic
Branki, draga! 🤗

Bolje sto nemas kad da razmisljas i sto si zauzeta djecom. Sve ce se to srediti, eto tebe brzo nazad kod nas trudnica. Cuvaj se! ❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1822
   RE: Spontani pobačaj
22.7.2020 22:39:36   
pari
Branki, mislimo na tebe...mora vreme da prođe...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1823
   RE: Spontani pobačaj
22.7.2020 22:47:18   
Mirko Svirko
Bravo Branki.

Ja kazem da si zena zmaj. Samo napred gledaj i samo pozitivno misli. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1824
   RE: Spontani pobačaj
4.8.2020 20:17:25   
branki*
uzela sam rezultat hp...maslacak,ako citas,molim te za objasnjenje..
krv,hronicno inflamirana i nekroticna decidua i horionske resice.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here