|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 [30] 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preporučite ginekologa
31.3.2015 21:23:56   
Anoniman
citala, icestitalauser posted image user posted image tu smo sa terminima.

(odgovor članu Dragić)
  Direktna veza do poruke: 726
   RE: Preporučite ginekologa
2.4.2015 17:34:18   
Dragić
Molim za savjet. Prije odlaska kod dr Vujića, zvala sam paprikovac i naručila se kod dr Ećim za 16. april. Pošto sam sad uradila UZ kod dr Vujića i sve vezano za taj prvi pregled sad sam u nedoumici. Da li da idem 16. na pregled kod dr Ećim, ili da se naručujem za nekad kasnije, tamo oko 12. nedjelje kada budem radila dabl? Ili da odem i ponesem joj nalaz od dr Vujića, čisto da se evidentiram kod nje za vođenje trudnoće ako se to tako radi?! Ako ne odem sad, bojim se da ću za naredni pregled morati dugo čekati, obzirom kakva je situacija na Paprikovcu... Unaprijed hvala na pomoći. user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Preporučite ginekologa
2.4.2015 21:10:44   
dijana1*
dragic drago mi je da ti se svideo Vujic.
Moj savet ti je da ides kod dr. Ecim kada si vec uspela da se ubacis sto je jako tesko a ona ce te narucivati za svaki sledeci pregled. I uvek ces zvati krajem meseca kao i sada da se narucis kada ti treba tj. kada imas koji pregled. A kod Vujica idi po potrebi i da pitas sve sto te zanima jer na paprikovcu nema price, samo pregled.
Reci joj da bi volela da vodis trudnocu kod nje.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Preporučite ginekologa
12.7.2015 10:34:45   
Violeta1
Dobar dan. da li mi neko moze pomoci da dobijem broj za kontakt sa doktorkom na betaniji dr.tesic tanja

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Preporučite ginekologa
5.9.2015 16:15:37   
Devojche
Cao devojke, zanimaju me iskustva sa dr. Mircetic, hvala user posted image

(odgovor članu Violeta1)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Preporučite ginekologa
5.2.2016 15:07:00   
Rosita
Zene, je l imate preporuku za ginekologa na B brdu? Pored strucnosri pozeljno mi je da je prijatan/na, da hoce da izadje pacijentu u susret kad treba papirilogija i td. Takva je bila moja dr na Zvezdari ali do nje je postalo jako tesko doci, a i zivim na Cukarici.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Devojche)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Preporučite ginekologa
5.2.2016 16:14:25   
Ana RR
Draga, ja imam preporuku ali za privatnu doktorku. Na Banovom brdu je. Ako želiš poslaću ti kontakt u pp.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Preporučite ginekologa
5.2.2016 22:46:11   
Rosita
Anci, imam jednu ok privatnu, ako mi zatreba javljam se! Hvala . Trebala bi mi ok drzavna za ubuduce.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Preporučite ginekologa
5.2.2016 22:53:36   
Ana RR
Ja sam zbog papirologije za trudničko i porodiljsko išla u dz na Banovom brdu kod doktorke Aleksandre Kostić, po preporuci. Ona je bila skroz ok, sve mi je oko dokumentacije završavala jedino mi je rekla da ne mogu da vodim trudnoću na dva mesta, znači ili kod nje ili privatno pa da joj donosim izveštaje, kako sam i radila.

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.2.2016 22:55:03 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Preporučite ginekologa
7.2.2016 22:20:11   
Rosita
Hvalaa Anci.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Preporučite ginekologa
12.2.2016 20:52:25   
coldice
Ana, Rosita, da li mozda znate kako preci kod dr Kostic ili dr Ivanovic? One vec skoro 3 godine imaju zatvorene kartoteke, a neke zene ipak uspeju da se ubace kod njih. Trenutnom dr na Brdu uopste nisam zadovoljna a uz to sam u 4.mesecu trudnoce, pa bi mi zaista znacio savet.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Preporučite ginekologa
12.2.2016 22:47:17   
Rosita
Coldice, stvarno ne znam, nista jos nisam preduzela po ovom pitanju.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu coldice)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Preporučite ginekologa
12.2.2016 23:10:23   
Ana RR
Coldice, stvarno nemam pojma. Iskreno, ja nisam bila ni na jednom pregledu kod dr Kostić, meni je samo bila bitna dokumentacija za bolovanje a trudnoću sam vodila u privatnoj ordinaciji. Dr Kostić je nekada radila u domu zdravlja ovde gde ja živim pa me je moja dr opšte prakse uputila kod nje, po preporuci.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu coldice)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Preporučite ginekologa
15.3.2016 11:31:43   
aleksandrici
Moj ginekoloj je Snežana Zlatković',radi u Dom zdravlja u Velikoj Plani.Divan ginekolog,pravi stručnjak.Vodila mi je trudnoće dve i sve se dobro završilo.Sad imam i sina i ćerku .Hvala Gospodu Bogu !Bogata sam i srećna !Moj ginekolog je jedna divna i vredna žena,dobar sagovornik i bila je toliko strpljiva i odgovorila na moje 1001 i jedno pitanje.Toliko mi se posvetila i dala sve od sebe kao da sam ja jedina na ovom svetu !Kao da je ne čekaju drugi pacijenti i druge trudnice.Pored nje sam se osećala sigurnom i spokojnom.Hvala joj na tome !Buduće trudnice,Vi koje živite blizu Velike Plane od srca Vam preporučujem izvrsnog ginekologa ato je Snežana Zlatković.Puno pozdrava za nju.Nadam se da će pročiati,volela bih.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Preporučite ginekologa
15.3.2016 14:14:26   
MAMAMAJ
Kad sam već videla ovu temu, evo da napišem.
Dr Žujković i dr Plješa, oboje iz zemunskog porodilišta.
Sve moguće apsolutne preporuke.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Preporučite ginekologa
14.4.2016 20:31:19   
BubaBubica
Drage mame, da li vas ima iz Vršca? Ako ima, da li znate doktora Gabrijela Ristu koji je radio u porodilištu u Vršcu?

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Preporučite ginekologa
15.4.2016 21:35:53   
BubaBubica
Dižem temu.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Preporučite ginekologa
25.5.2016 8:03:55   
dranata
Preporuka za dobrog ginekologa u DZ Mirijevo? Prebacila bih tamo karton sa Savskog venca, zbog preseljenja. Hvala devojke.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Preporučite ginekologa
9.9.2016 13:45:45   
Kiki16
Drage zene,interesuje me da li je neko imao iskustva sa dr Milenom Cerovic iz NF,dr Tanjom Bojovic radi privatno u ordinaciji Bojovic,dr Dejanom Dimitrijevicem iz NF,naravno ako imate nekog dobrog ginekologa preporucite.Hvala puno unapred,svaka informacija ce mi znaciti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Preporučite ginekologa
1.11.2016 15:43:16   
Animsaj9
Za NS ...dr Natasa Curcic ...dr Lovre Skrivan ...ako se nekog setim dopisacu

(odgovor članu Kiki16)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Preporučite ginekologa
14.11.2016 22:48:39   
Annyika
Da li moze neko, molim Vas, da mi kaze nesto o dr Snezani Lovic i ordinaciji Anemona?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Preporučite ginekologa
24.4.2017 23:14:39   
choopa choops
Drage ringerajke, da trebate da preporučite najboljeg ginekologa-onkologa u Srbiji(koji god grad, samo da je doktor dobar) to bi bio? Nebitno da li radi u privatnoj klinici ili državnoj, osoba za koju mi treba je iz CG i svakako sve plaća. Bilo iz iskustva nekoga bližnjeg ili da ste čuli samo najbolje nebitno, samo mi treba ime, pa ćemo da se raspitamo, ali bar neki uži izbor da napravim. Značila bi mi svaka sugestija. Hvala user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Annyika)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Preporučite ginekologa
25.4.2017 0:53:28   
milicicak
Joj, choopoo user posted image Moja mama je davnih dana isla kod Vesne Kesic u GAK u Beogradu. Ne znam da li jos uvek radi.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Preporučite ginekologa
25.4.2017 12:42:56   
choopa choops
mili, hvala....malo sam sinoc citala po netu i naravno svi preporucuju doktora stanojevica...Ali koliko se sjecam on je jako star, moju mamu je operisao prije skoro pa 30godina, pa ne znam koliko je danas sposoban za rad. Naiđoh još na preporuke za dr Jovana Rudića? Mada, koliko mi je bitan ginekolog, još bitniji je dobar anesteziolog, jer je operacija u pitanju. Znači bilo bi idealno da je neki dobar bolnički tim ginekolog-anesteziolog.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Preporučite ginekologa
28.8.2017 12:12:12   
krin 40
Dr. Miloš Petronijević-načelnik VRT u Višegradskoj,naravno radi i privatno na Vračaru

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 29 [30] 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 [30] 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Naslovna strana
guppy RR

Čitate li novosti sa naslovne strane Ringeraje?

Da, uvek! (28%)

Ponekad, kad me nešto interesuje (45%)

Nikad! (15%)

Ju, ima naslovna strana??? (12%)


Ukupan broj glasova: 74

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here