|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
18.12.2010 23:50:53   
minavb
Sada, i sa mm tako nesto ne zelim, apsolutno me ne zanima. Ranije, mnogo ranije, bila sam vrlo radoznala user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 1:28:18   
liliana
Meni je to bolesno!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 6:22:10   
indy_25
Po mene onaj ko misli da je to bolesno je vrlo zaostao covjek user posted image  

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 7:01:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: indy_25

Po mene onaj ko misli da je to bolesno je vrlo zaostao covjek user posted image  


Fala milom Bogu kad sam ovako jadna zaostala u modernim shvatanjima sveta i vaseljene!


(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:03:39   
indy_25
Ako ti mislis da sxam ja koja sam napisila da imam tu zelju s dvojicom i ti to smatras bolescu, znaci da si mi rekla da sam bolesna to je teska rijec; E pa draga Rado ja sve koje misle da je to bolest nazivam zaostalim jel imas mozda neki problem s tim?

Samo sam ti ovo napisala jer imam pravo na svoje misljenje, nisam se ni sa kim do sada posvadzala na forumu pa te stoga molim da mi ne replikujes jer ti necu pruziti zadovoljstvo da se prepucavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:08:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: indy_25

Ako ti mislis da sxam ja koja sam napisila da imam tu zelju s dvojicom i ti to smatras bolescu, znaci da si mi rekla da sam bolesna to je teska rijec; E pa draga Rado ja sve koje misle da je to bolest nazivam zaostalim jel imas mozda neki problem s tim?

Samo sam ti ovo napisala jer imam pravo na svoje misljenje, nisam se ni sa kim do sada posvadzala na forumu pa te stoga molim da mi ne replikujes jer ti necu pruziti zadovoljstvo da se prepucavam.

Nisam ja to napisala

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:10:29   
Anoniman
Ja ne prihvatam takav oblik ponašanja ali to ne znači da sam zaostala... a ako i znači da sam zaostala onda bolje biti zaostao nego po svaku cenu radi pomodarstva ići protiv svojih principa.

Indy... nisam te ničim uvredila... ni jednom jedinom rečju. Samo sam rekla šta mislim

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:11:54   
indy_25
Pa sto si me onda citirala  ako tako ne mislis? Mislim ne bitno je i ako mislis tako bas me briga tvoje misljenje nismo svi isti samo i ja mislim drugacije misljenje  za takve osobe pa nek se niko ne ljuti  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:12:25   
anajid
Sto se mene tice,neka radi ko sta hoce,u to ne zalazim.Ja nemam zelju da to probam,dovoljan mi je MM!(I previseuser posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:14:32   
Snelle
Indy, Rada te je citirala jer si ti za one koji ne misle kao ti napisala da su zaostali. Samim tim si prozvala sve one koje drugačije misle od tebe! Ali ja ti ne zameram, to je tvoje mišljenje.

< Poruku je uredio Snelle -- 19.12.2010 11:15:15 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:16:23   
indy_25
Rado u redu je kad nesto ne privatas a drugo je kad kazes da je to bolest a na forumu ima ljudi koji bi mozda to htjeli. Ja saim mmajka dvoje djece i ne mislim da sam bolesna sto imam zelju za tako nesto.

Pogresno si citirala pa ja pogresno shvatila. Nemam nista protiv nicijeg misljenja a ako neko nesto ne privata to mi je isto sasvim normalno ali rijec bolest mi je bas teska.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:18:08   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Snelle

Indy, Rada te je citirala jer si ti za one koji ne misle kao ti napisala da su zaostali. Samim tim si prozvala sve one koje drugačije misle od tebe! Ali ja ti ne zameram, to je tvoje mišljenje.


Ja nisam samim tim uopste izazvala takve reakcije zbog drugacijeg misljenja. Pa ni ja ne prihvatam gay pa mislim nisam toliko glupa. Ovdje je izrecena rijec BOLEST u mom postu a svi znamo ko sui bolesni i gdje trebaju da se lijece.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:19:14   
Snelle
Indy, no hard feelings! Opušteno, niko nikog ne vređa, niko nikom ništa ne zamera, barem se nadam!
Ajmo u veselije teme user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:19:50   
anajid
Draga Indy,moras shvatiti da je ovo Balkan i da ce jos mnogo vode proteci Dunavom dok na ovom prostoru postane "normalno" to sto je na zapadu.Moja sestra zivi u FR,nas dve se jako cesto sukobimo oko mnogih stvari,jer ona tamo zivi vec 12 god i sve joj je postalo normalno.Ovde to nije tako.user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:20:23   
LillyT
IZVORNA PORUKA: minavb

Sada, i sa mm tako nesto ne zelim, apsolutno me ne zanima. Ranije, mnogo ranije, bila sam vrlo radoznala user posted image


Ja ću se složiti s Minom, ali ću izbaciti deo "mnogo" i ostaviti samo ranije user posted image
Mada.... pih, nikad se ne zna šta se može organizovati


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:24:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: indy_25

Pa sto si me onda citirala  ako tako ne mislis? Mislim ne bitno je i ako mislis tako bas me briga tvoje misljenje nismo svi isti samo i ja mislim drugacije misljenje  za takve osobe pa nek se niko ne ljuti  user posted image


Citirala sam te ne radi toga što sam se pronašla nego zato što stvarno mislim da je bolje biti i zaostao nego po svaku cenu ''moderan''! Da sad ne raspredam na šta sve mislim pod pojmom ''modernog ponašanja''.

A citirala sam te zbog još jedne stvari... ako si tako slobodnih shvatanja i stavova zašto ti onda smeta ovo o čemu smo raspravljali u Ovoj TEMI http://www.ringeraja.rs/forum/m_4352/mpage_28/key_/tm.htm

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:24:57   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Snelle

Indy, Rada te je citirala jer si ti za one koji ne misle kao ti napisala da su zaostali[/b]. Samim tim si prozvala sve one koje drugačije misle od tebe! Ali ja ti ne zameram, to je tvoje mišljenje.


Ne zelim nikog da branim ali Indi je napisala svoje misljenje takvo kakvo je, Liliana je citirala da je to bolesno i onda je tek Indy planula, a Rada se nadovezala.
Mislim da svi imamo pravo na svoje misljenje, meni se to licno ne svidja ali Boze moj ako se nekome svidja neka to i radi.
Meni je za sada dovoljan i mm user posted image , ni njega ne mogu bas redovno da uganjam a kamoli drugog user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:25:21   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Snelle

Indy, no hard feelings! Opušteno, niko nikog ne vređa, niko nikom ništa ne zamera, barem se nadam!
Ajmo u veselije teme user posted image


ma u pravu si totalno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:25:50   
dijana1*
iiiijjjjjjjjjjjjaaaaaoooooo ostalo mi je B ukljuceno
nisam nervozna user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:28:06   
anajid
Zenice moje drage,hajmo na Kokkiceuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:28:57   
indy_25
Rado pa smeta mi zato sto sam se ja nasla u toj rijeci BOLESTAN jer sam i ja to nekad zelila i isto tako nekad davno kad nisam imala muza.

Ma necu vise o tome ne zanima me uopste eto napisala sam sta mislim kad ljudi misle da je neko BOLeSTAN  zbog toga.

I ne povezujem to s modom jer je toga bilo i u ranim dobima. I ne smatram sebe modernom ako zelim tako nesto.

< Poruku je uredio indy_25 -- 19.12.2010 11:32:05 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 96
   [Obrisana poruka]
19.12.2010 11:29:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:33:36   
anajid
Ma Gagi pa gde ces odma na grupnjake,tek si se ulogovala?user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 98
   [Obrisana poruka]
19.12.2010 11:34:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 11:37:16   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Rada T.


IZVORNA PORUKA: indy_25

Pa sto si me onda citirala  ako tako ne mislis? Mislim ne bitno je i ako mislis tako bas me briga tvoje misljenje nismo svi isti samo i ja mislim drugacije misljenje  za takve osobe pa nek se niko ne ljuti  user posted image


Citirala sam te ne radi toga što sam se pronašla nego zato što stvarno mislim da je bolje biti i zaostao nego po svaku cenu ''moderan''! Da sad ne raspredam na šta sve mislim pod pojmom ''modernog ponašanja''.

A citirala sam te zbog još jedne stvari... ako si tako slobodnih shvatanja i stavova zašto ti onda smeta ovo o čemu smo raspravljali u Ovoj TEMI http://www.ringeraja.rs/forum/m_4352/mpage_28/key_/tm.htm


Rado mislim da ides predaleko sto si navela temu u kojoj sam pisala o mom problemu. I preporucila bi ti da prvo dobro procitas pa da vidis jel meni sta smeta ili ne. Molim te zaobidji me u sirokom luku jer nismo istih shvatanja ni jedne sekunde.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here