|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
12.12.2010 15:41:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: indy_25

Upravo sam saznala da me je muz varao dok je bio u Las Vagasu. ceprkala sam mu po mobitelu i nasla dvije poruke koje je slao drugu. Jedna glasi ovako : joj druze skupo ovo 300 a bez karanja vjerovatno mu je neka samo po......  A druga poruka jel idemo veceras u nightclub.
moj dramaturski instinkt me navodi na striptiz bar, u kom je samo gledanje 300 dolara, ne verujem da pus..e ne bi smatrao sexom, i da bi se zalio. mozda su one sobe, ona se pipka, a ti gledas. iskreno, ni ja u vegasu ne bih propustila priliku da sve vidim i probam. navijam za prastanja, kao i uvek!

e da, jos nesto, INDI, ladno si mu ceprkala po telefonu!!! user posted image stidi se! user posted image



Ako je samo gledao to je OK

...i ja sam u početku čeprkala po fonu ali tad mi nije bio muž nego dečkonjauser posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 676
   RE: Prevara
12.12.2010 15:45:37   
jelena038
ja ne ceprkam. nikad. nekad ga zamolim da mi pokaze sta kuca, ali nikad krijuci. iskreno, prevaru bih oprostila dok trepnem, ali kopanje po mojim stvarima.. NUNKA! user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Prevara
12.12.2010 15:50:11   
Shishica
Sasvim moguce da je samo gledanje..mada i to mi je strasno user posted image

Prvo, zasto nije obrisao te poruke?
Drugo, sta radi on u Vegasu bez tebe?
Dalje, kakva osveta bre pa da te posle savest pece, a njemu da bude drago sto je to uradio i da nastavi umesto da njega grize savest..
Ustvari njega sigurno vec grize cim ti je kupio toliko poklona i iscmakao te user posted image

I ne dolazu u obzir ostavljanje.. ali ja bi mog daaaaavila i daaaaviiiiila dok ne poplavi pa bi ga ostavila da odmori pa bi ga opet davillllaaaa i tako u krug user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Prevara
12.12.2010 15:51:05   
Shishica
Ni ja ne ceprkam, a ni on moj..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Prevara
12.12.2010 15:52:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jelena038

ja ne ceprkam. nikad. nekad ga zamolim da mi pokaze sta kuca, ali nikad krijuci. iskreno, prevaru bih oprostila dok trepnem, ali kopanje po mojim stvarima.. NUNKA! user posted image

Ja sam novinar i to je jače od mene... SRAM ME BILO... ali šta da se radi bolje sprečiti nego lečiti user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 680
   RE: Prevara
12.12.2010 15:53:26   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ni ja ne ceprkam, a ni on moj..

'el si sigurnauser posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 681
   RE: Prevara
12.12.2010 16:01:58   
Shishica
Daaaa.. 100%koma800!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Prevara
12.12.2010 16:02:46   
jelena038
IZVORNA PORUKA: Rada T.


IZVORNA PORUKA: jelena038

ja ne ceprkam. nikad. nekad ga zamolim da mi pokaze sta kuca, ali nikad krijuci. iskreno, prevaru bih oprostila dok trepnem, ali kopanje po mojim stvarima.. NUNKA! user posted image

Ja sam novinar i to je jače od mene... SRAM ME BILO... ali šta da se radi bolje sprečiti nego lečiti user posted image
i ja sam novinar.. user posted image a ne, ozbiljno postujem tudju privatnost. i kad mi neko tajnu poveri, ma koliko ona bila strasna, prvo postujem to sto mi je tajna poverena, sta ja mislim o tome postaje potpuno nebitno, u odnosu na vaznost te privatne stvari osobi koja je cuva. stvari uvek izadju na videlo, koliko god ih neko krio, nikad nisam razumela potrebu ljudi da u tom neprijatnom razotkrivanju ucestvuju.. a sta sam se puta nagledala kako drugarice preturaju jedna drugoj po privatnim stvarima, pa jedna trazi, sve misleci da ce naci nesto odvratno o onoj drugoj, a nadje kako joj drugarica misli sve najgore o njoj.. ali opet, razumem zene koje imaju potrebu da znaju sta im muzevi rade, a nemaju neki drugi nacin da to saznaju.. davljenik se i za lamku hvata, samo takva otkrica jos nista nisu spasila..


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Prevara
12.12.2010 16:07:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: Rada T.


IZVORNA PORUKA: jelena038

ja ne ceprkam. nikad. nekad ga zamolim da mi pokaze sta kuca, ali nikad krijuci. iskreno, prevaru bih oprostila dok trepnem, ali kopanje po mojim stvarima.. NUNKA! user posted image

Ja sam novinar i to je jače od mene... SRAM ME BILO... ali šta da se radi bolje sprečiti nego lečiti user posted image
i ja sam novinar.. user posted image a ne, ozbiljno postujem tudju privatnost. i kad mi neko tajnu poveri, ma koliko ona bila strasna, prvo postujem to sto mi je tajna poverena, sta ja mislim o tome postaje potpuno nebitno, u odnosu na vaznost te privatne stvari osobi koja je cuva. stvari uvek izadju na videlo, koliko god ih neko krio, nikad nisam razumela potrebu ljudi da u tom neprijatnom razotkrivanju ucestvuju.. a sta sam se puta nagledala kako drugarice preturaju jedna drugoj po privatnim stvarima, pa jedna trazi, sve misleci da ce naci nesto odvratno o onoj drugoj, a nadje kako joj drugarica misli sve najgore o njoj.. ali opet, razumem zene koje imaju potrebu da znaju sta im muzevi rade, a nemaju neki drugi nacin da to saznaju.. davljenik se i za lamku hvata, samo takva otkrica jos nista nisu spasila..



Aaaaaaaaaa nisam toliko odvratna i radoznala ne čeprkam po tuđim stvarima NIKAKO samo sam zvirnula nekoliko puta u mob mog dečkonje... pobrisala imena koja mi se ne sviđaju (ženska naravno) i neke slike golih dupetauser posted image user posted image user posted image i naravno da me je provalio i naravno da smo imali razgovor o toj temi... srećna sam što su me prošle te bubiceuser posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 684
   RE: Prevara
12.12.2010 16:08:09   
Lu
Meni samo jedno nije jasno, Indy kako si mogla to da prećutiš da si vidjelauser posted image
Znači ja bi istog trena tražila raspravu, ne bi mogla da dišem dok to ne rješimo!

A šta bi poslije bilo, iskreno ja nemam pojma, o tome ne razmišljam nikada, ako se desi vidjeću, još nikad nisam rekla da bi uradila ovo ili onouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Prevara
12.12.2010 16:17:51   
mati
IZVORNA PORUKA: Lu RR

A šta bi poslije bilo, iskreno ja nemam pojma, o tome ne razmišljam nikada, ako se desi vidjeću, još nikad nisam rekla da bi uradila ovo ili onouser posted image
Jedna moja drugarica se tako razvela. Ali se ispostavilo da ima tu jos puno toga za sta nije znala, tako da su poruke bile samo pokretac. Ja mislim da bi trebalo da popricas sa njim o tome i ako ima problema da ga resite. Mozda stvarno nije bilo niceg ozbiljnog, ali dok ne saznas taj crv sumnje ti nece dati mira...user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Prevara
12.12.2010 16:20:24   
Trcosava
imaš pp indy user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Prevara
12.12.2010 16:39:40   
minavb
IZVORNA PORUKA: indy_25

ok postujem vasa misljenja ali ipak ne bi nikad se rastavila sa njim niti cu mu ikad spomenuti sta sam vidjela.  Javicu vam se kasnije kad ne bude u kuci ne mogu pred njim da pisem.

Zao mi je sto ti se ovo desava, bas je moglo i bez toga.user posted image
Nemoj mnogo da se obazires na to sto mi pisemo sta bi radile na tvom mestu. Ti ces naravno uraditi kako ti mislis da je najbolje za vas. Svaka ti cast kad mozes da precutis i ostanes hladna, ja to nikako ne bih mogla.



_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Prevara
12.12.2010 16:47:09   
Lu
Zafrkano...Indy želim ti da sve rješite kako je najbolje za vasuser posted image
I oprosti nama što se uživljavamo u situaciju pa govorimo šta bismo mi radile, žene smo šta ćešuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Prevara
12.12.2010 16:50:42   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Meni samo jedno nije jasno, Indy kako si mogla to da prećutiš da si vidjela
Znači ja bi istog trena tražila raspravu, ne bi mogla da dišem dok to ne rješimo!




Slažem se! I nažalost, to bi bio kraj naše priče. Nikada ne bih mogla da pređem preko toga, tu više nema bliskosti, nema ničega, samo ogromno razočarenje.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Prevara
12.12.2010 16:52:03   
Anoniman
Ja tek sad videla koliko sam se raskokodakala po temi user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 691
   RE: Prevara
12.12.2010 16:54:59   
Olga75
Prevara je neljudska . Daj da zavrsimo pricu pa da se razilazimo k'o ljudi , nemoj da se vucemo po coskovima i skrivamo k'o pubertetlije. Mislim da su ljudi koji varaju kukavice i sebicnjaci. Kod kuce imam oprano , opeglano , sredjeno , cuva mi decu a ja cu sa strane . Fuj

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Prevara
12.12.2010 17:07:11   
indy_25
E ovako ne bi ga ostavila nikad aiz razloga sto mi njegova ljubav ne manjka ni malo i nikad> Sto mog sina koji nije njegov sin gleda kao da je njegov. Sto mu pravi caj kad se razboli sto ga vodi svako jutro u skolu i ide po njega sto ga vodi svake subote na trening sto mu kupuje najskuplje igrice i sto se igra zajedno sa njim. Zatim sto saru nikad ali nikad vjerujte mi nisam okupala dok on nije otisao u Vegas to mi je bio prvi put. Sto me pusti da vikendom spavam do 12 a on cuva saru i napravi mi kafu. Sto imam fenomenalan i redovan sex stto se puno smijem sa njim itd ne mogu vise da nabrajam. E to su razlozi zasto ja ne bi da ga ostavim. A sad mislite da sam luda al ja ne zelim da mu kazem da sam vidjela to jednostavno da mu ne bih pokvarila taj odlazak u Vegas jer mu je to bila zivotna zelja da ode tamo i sad jos ja da mu zvocam ne bi. A bas se pitam i koji ne bi isao malo tako u provod sa zenama a da je s drugovima u takvom mjestu.

Sishi mi nemamo to u braku e ja nesmijem to e on nesmije to. Moj muz redovno izlazi kao i ja i nemamo problem s tim. On ide tako na putovanja a naravno i ja. zato nema pritiska u kuci i vlada nam harmonija u kuci nema svadja osim nedavno sto se desila jedna pricala sam vec.

Nikada ne bi rasturila porodicu radi toga.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Prevara
12.12.2010 17:17:54   
indy_25
Cure ne smeta mi sto pisete kako bi vi itd  zaista user posted image  . Ali ja imam nekakva drugacija shvatanja mislim da sm puno prosla iako sam mlada i dobro poznajem muskarce.

Nije uopste dotaklo pa sta i da je ne znma i ne razmisljam jel me varao ili je samo gledao striptiz a i ne razmisljam o tome uopste. jos nesto ja sam prije mjesec dana bila na muski striptiz s drugaricom zenom od mog muza drug i muz me pustio. Tako da ako je gledao striptiz to mi je bezveze da se na to ljutim.

Jednostavno to je iza mene ko da nisam ni procitala nije imao ljubavnicu nego neku za jednu noc.

A salila sam se necu ja njega prevariti. 

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Prevara
12.12.2010 17:37:53   
Lu
E Indy superuser posted image
Ja uvijek kažem, meni je sve ok što se dvoje dogovore, oko izlazaka ili bilo čega drugoga u životu!
Ne valja samo da jedno pati zbog onoga drugoga!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Prevara
12.12.2010 18:14:41   
marince1
Svi ljudi su razliciti,svaki brak je drugaciji.
Niko od nas Indy ne moze da vidi situaciju tvojim ocima,pa i nemoze da odreaguje isto.
Ono sto ti odlucis je najbolje i to svi postujemo.
Ako ti mislis da je njbolje da i sama odes u Las Vegas,pa jos ako odlucis i da me povedes,ja to postujem user posted image
Zafrkavam se,ti najbolje znas sebe i njega i uradices kako je najbolje.
Samo nemoj brzopleto... user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Prevara
12.12.2010 19:06:37   
viking
Da li je moguće da samo ja ovu poruku razumem kao da je pisana o nekom drugom? Jer kaže "...samo MU je p..." Ja sam ovo skapirala kao da je Indin muž sa jednim drugarom pričao o tome šta je radio drugi. Ali, to sam samo ja user posted image

IZVORNA PORUKA: indy_25
joj druze skupo ovo 300 a bez karanja vjerovatno mu je neka samo po......



< Poruku je uredio viking RR -- 12.12.2010 19:08:20 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Prevara
12.12.2010 19:09:40   
simke
IZVORNA PORUKA: viking RR

Da li je moguće da samo ja ovu poruku razumem kao da je pisana o nekom drugom? Jer kaže "...samo MU je p..." Ja sam ovo skapirala kao da je Indin muž sa jednim drugarom pričao o tome šta je radio drugi. Ali, to sam samo ja user posted image

IZVORNA PORUKA: indy_25
joj druze skupo ovo 300 a bez karanja vjerovatno mu je neka samo po......



Nisi jedinauser posted image I ja sam isto pomislilauser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Prevara
12.12.2010 19:20:59   
pepino
IZVORNA PORUKA: viking RR

Da li je moguće da samo ja ovu poruku razumem kao da je pisana o nekom drugom? Jer kaže "...samo MU je p..." Ja sam ovo skapirala kao da je Indin muž sa jednim drugarom pričao o tome šta je radio drugi. Ali, to sam samo ja user posted image

IZVORNA PORUKA: indy_25
joj druze skupo ovo 300 a bez karanja vjerovatno mu je neka samo po......




I ja sam to odma primjetila,zato sam i rekla da se ne zalijece,da dobro razmisli,jer meni ta poruke ne zvuci kao prevara,mozda se nisam dobro izrazilauser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Prevara
12.12.2010 19:29:17   
indy_25
Ovo od "vjerovatno ....... "to sam ja pomislila samo brzo pisem pa pravim katastrofalne pravopismene greske user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here