|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako naučiti bebu da spava uz zvukove,gla...
4.5.2011 12:04:26   
Anoniman
Mateja je navikao na buku od rodjenja.U porodilistu je bila galama nevidjena,ostale bebe placu-on spava,lupa se vratima-spava,zene se poradjaju-urlaju,spava.Kada smo dosli kuci,cim je zaspao pustila sam radio,i rekla svima da ne sapucu.I,tako je i ostalo.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako naučiti bebu da spava uz zvukove,gla...
4.5.2011 12:06:04   
Olga75
 kad je zvercica bila beba spavala je i uz usisavanje a sad kad zaspi uz neki zvuk to joj ne smata ali ako se zvuk pojaca ona se budi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako naučiti bebu da spava uz zvukove,gla...
4.5.2011 12:35:52   
jelenadunja
Ja sa D imam isto problem...nemamo odvojenu sobu,sve nam je iz jednog dela,pa se sve cuje,i tv,i kad sam ja u kuhinji,kad neko dodje,krevetac je bas kod zida od kupatila,jer nikako nismo mogli drugde da ga stavimo,pa se jako cuje voda kad se neko kupa,uf,budi se na sve zivo,a od malena sam je navikavala,i nista.Retko se desi,da se probudi, kao sto sam pre neki dan razbila tanjir,nije se ni pomerilauser posted image .Ne znam kako to da promenim,cak se trgne iz sna ako cuje neku reklamu,posto je luda za mnogim reklama.........user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako naučiti bebu da spava uz zvukove,gla...
4.5.2011 13:15:46   
Rivana

IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Ja sa D imam isto problem...nemamo odvojenu sobu,sve nam je iz jednog dela,pa se sve cuje,i tv,i kad sam ja u kuhinji,kad neko dodje,krevetac je bas kod zida od kupatila,jer nikako nismo mogli drugde da ga stavimo,pa se jako cuje voda kad se neko kupa,uf,budi se na sve zivo,a od malena sam je navikavala,i nista.Retko se desi,da se probudi, kao sto sam pre neki dan razbila tanjir,nije se ni pomerilauser posted image .Ne znam kako to da promenim,cak se trgne iz sna ako cuje neku reklamu,posto je luda za mnogim reklama.........user posted image

Ja mislim da to ne moze da se promeni ja sam takva i dan danas budim se na svaki sum, mogu da zaspim samo u tisini bez muzike bez tv-a, u totalnom mraku, jednostavno mi sve to smeta i tako je bilo uvek, i Luka je takav, ali sam primetila da ima cvrsci san od mene pre neku noc grmi on se ne budi, a opet ponekad se probudi ako lupne neka sitnica.

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako naučiti bebu da spava uz zvukove,gla...
18.7.2011 18:06:27   
Anoniman
Nevena spava preko dana u kolicima u dnevnoj sobi gde mi pričamo, gledamo tv, slušamo muziku... A noću u svojoj sobi gde 24 sata radi radio da ostanemo utrenirani...

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako naučiti bebu da spava uz zvukove,gla...
18.7.2011 19:07:54   
Crvenkapa85
meni mihajlo spava preko dana uz sve moguce zvuke koji se mogu cuti u domacinstvu i komsiluku,buka i sve o redu,tv,razgovori....maja koja ne moze tiho da prica,vec sve mora na sva zvona da se cuje...a nocu je tisina.....i uspavljujemo se eili uz dudu ili uz sustanje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here