|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete boli uho
1.2.2011 19:21:43   
Olga75
odlicno , znaci zavrsilo se , bravo za hrabrisu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Dete boli uho
1.2.2011 19:22:01   
Jeca*
tako se i moj petogodisnji sestric budio iz anestezije posle operacije treceg krajnika. Kazu da je to normalna i uobicajena reakcija dece
drago mi je da ste dobro user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Dete boli uho
1.2.2011 19:27:04   
Lu
Najgore je prošlouser posted image
Sad slijedi mali oporavak i biće sve okuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Dete boli uho
1.2.2011 19:28:27   
jabudic
Sve je to normalno, ali uzasno gledati... Bio je jedan 4-godisnjak sa nama u sobi, isto operisao 3. krajnik i stavili mu cjevcicu, jooooj, kakve je on halucinacije imao, on nas je bar malo nasmijao user posted image user posted image user posted image
Kaze:"Mama, imas 4 nosa!"user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Dete boli uho
1.2.2011 20:05:14   
Diabla
Jabudic, hvala bogu da je sve dobro proslo, sada cete odmoriti psihicki. user posted image

Nedjo, evo jedanuser posted image user posted image , tj dva za tebe i Nesu da brzo prodje!


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:00:52   
Anoniman
Nije mi jasno kako je moguće da ja baš toliko nemam sreće sa lekarimauser posted image
Vodila sam Nešu prekjuče na kontrolu, dr ga pogledala, kaže - još eventualno danas temperatura, i to je to, mada je prešla upala i na levo uvo. Što manje lekova protiv bolova, eventualno jedan čepić dnevno. Meni čudno, al šta ću, nekom pedijatru moram da verujem. Al ona tvrdi da je virusno i da ne treba antibiotik.
Juče Neša ceo dan pod temp, curi gnoj iz desnog uha, i to bap curi, on plače, nije jeo dva dana, ne spava, slabo piški...ja nju nazovem, kaže ona - ima još danas fore za temperaturu. Pa kako bre danas, kad ste rekli juče da nema više foreuser posted image Kaže, javite se sutra, pa dođite.
Sreća pa sam bila kod mojih u to vreme, pošto bih ja naivna ostavila dete kod kuće, ko zna šta bi bilouser posted image
Preko debele veze ga prime u urgentno kod načelnika ORL...da ne dužim, panklav 4 puta dnevno, pa 3 puta dnevno, olynth 3 puta dnevno, fluimucil 3 puta dnevno, defrinol 3 puta dnevno, do ponedeljka.
Kaže taj doktor...biće ok, al sreća da sam ga dovela sinoć...usisavali su mu uši, kako je samo plakao...
Sad ima sukrvice iz tog levog uva, i dalje ne jede, al ga manje boli...
Ne znam kako da se postavim sa onom doktoricom, nisam pametna, šta da joj kažem...koliko da budem gruba i bezobrazna...ne mora svako sve da zna, al ako ne znaš, bre, kaži mi ko znauser posted image

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:04:57   
Lu
Jao jadni Nešauser posted image
Ne mogu da vjerujem koliko vas je zavukla ta doktorica, nama su odmah propisali antibiotik i ispirali uši user posted image
Biće sad bolje, ne briniuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:07:28   
Anoniman
Eto dokaza da skupo nije uvek dobro...ne valja mi državni, ne valja mi jeftiniji privatni, ne valja mi ova što dere kožu s leđa...pomislila sam da je u meni problem, al ja samo želim da ga neko leči savesno, majku im bezobraznuuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:12:41   
Lu
Ne znam Nedjo da li joj vrijedi išta reći, ali znam da joj više dijete ne bi vodilauser posted image
Ja znam kako boli uho a kako boli dijete tekuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:14:39   
Anoniman
Ona Nešu više neće videti, to je sigurno, i čim budem imala malo više vremena spomenuću je u onoj temi "nervira me dr xy"...samo ne znam da li da je zovem da joj kažem koliko je pogrešila, ili da samo iskuliram...mislim da sad nemam živaca još za nju, pa ću verovatno zaboraviti da ona postoji.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:20:16   
minavb
Nedjo, ja bih je nakrpila, kao sto cu da nakrpim nasu privatnu koja je delimicno i kriva za nas sleep feeding. Samo da izadjem iz ludila i opasno cu da je nakrpim. Jbt, pa Nesa je mogao opasno da nagrabusi. Jedno je kad se nama igraju, ali sa decom...to treba da cuje pola grada!!! I ona dobro da se zacrveni, kao ta sukrvica sto mu curi iz uha!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:25:02   
jabudic
Uff, Nedjo, znam kako vam je user posted image
Mi smo imale svake druge nedelje takve situacije, s tim sto Nemanji, srecom, upale nisu bile bolne, samo sekretorne... Iz desnog uha mu je curio gnoj sigurno 15 dana dok su nas setali od bolnice do bolnice i utvrdili sta je... A on je postao tako osjetljiv, da cim pocne malo da kaslje sve mu to krene zajedno, 3. krajnik, uho, prehlada, katastrofa...
Za to curenje mi je doktorica rekla da je veoma bolno, i da taj sekret pomjeri bubnu opnu da bi mogao da izadje. Nemanji je Fluimucil mnogo pomogao, od kada smo poceli da ga koristimo sekret mu je izlazio na nosic, ali je jedan dio jos uvjek ostajao zarobljen u srednjem uhu, i zbog toga smo morali da stavimo cjevcicu...
Vi srecom nemate problema sa krajnikom, tako izdrzite dok antibiotici odrade svoje, nadam se da ce to biti veoma brzo...
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:25:07   
Verus
Nedjo!  Srce malo siroto=ja bih joj svasta rekla, svakako ga vise neces voditi kod nje...To je kao i nama sto je propustila infekciju uha, nego rekla "to je samo ostatak tecnosti".  NEdelju dana kasnije jaka infekcija OBA uha!  MRZIM neodgovorne ljude, a jos mi je manje jasno kako lekar sebi dozvoli da je neodgovoran?  Pa je ne bih mogla da spavam...Samo nek je njemu sto pre bolje, a i jesce cim ga malo bol mine...ni Helena nije nista jela i smrsala je zbog istog-sigurno jako bole uhe kada zvacu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:29:48   
Anoniman
Ma muka mi je kad ga pogledam, prepolovio se, bled kao krpa, samo kenjka...ne znam više na koji način da mu dam lekove, plače on, plačem ja, molim ga. vičem, pretim, ucenjujem, pevam, smejem se...a on neće, samo viče kako ga boliuser posted image A mogli smo to da izbegnemo, samo da je gospođa na vreme videla, ili nas makar uputila kod specijalisteuser posted image Tešim se što znam da mu je bolje, jer nema temp, i što bolje spava. Videću šta ću s njom, možda pustim mm na njuuser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:33:58   
Verus
Glupaca jedna!  Bas me ljuti kad cujem ovakve stvari mogu ti reci. Jako.  Ne kazem da odrasli nisu bitni, ali deca!  Pa da te bas briga...ufuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:34:41   
Lu
Nedjo znam da ti je teško ali pokušaj mu objasniti da kada popije lijek neće ga boljeti, dobiće i slatkiš ili obećaj mu bilo šta što on voli.
Moj je jadan sam stalno tražio da mu dam sirup i kapam kapljice u uši koliko ga je bolilo
Jeste vi dobili ikakve kapljiceuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:35:08   
NadaR
uFF Nedjo ,nisam imala pojma o tome sta vam se desavauser posted image

Nadam se da ce Nesa uskoro biti dobro .

Drzite se user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:36:57   
minavb
Jadni moj Nesicauser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:41:03   
Anoniman
Ona nam je prepisala neke kapi koje ništa nisu pomogle, pa je ovaj dr rekao da ih ne koristimo.
Nemate pojma šta sam sve pokušala, ja koja ga nikad nisam ucenjivala sam potezala i kazne, i pretnje, i podmićivala ga, ne zanima ga ništa jer ionako ništa ne može da jede, svejedno mu je ako mu zabranim crtane jer ga svaki zvuk iritira..prosto nemam šta da mu ponudim. Probala sam na silu da mu uguram lek, držim ga stisnutom i bukvalno mu guram lek u usta, on pljuje i plače, pa plačem i ja i izvinjavam mu se...i da pomešam sa jogurtom, i sa sokom, i na flašicu, i na špric, i na kašičicu, i u čašu od rakije...ništa...ma užasuser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:43:00   
Lu
Nećeš na silu ni uspjeti, svaki put će pljunuti ili povratiti, uh budi hrabra i polako ga nagovori,nemam ti šta drugo rećiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:43:17   
NadaR
Kada vec pomenu casicu od rakije , hoce li da se kucnete > zivjeli

Ja tako Milosa prevarim da popije caj od sljeza.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:45:45   
Anoniman
Veruj mi nado, sve smo pokušali. I da ja popijem lek, i da se kucamo, i da mu kapljem u usta...i svaki put probam polako, pa mu objašnjavam da je to za njegovo dobro...nikad mi ranije nije pravio problem za lekove, ne znam šta mu je, a zna da mu je bolje od toga. Evo, sad mi je tražio čepić da mu stavim u guzu, pitam, hoće li lek, kaže, ne, gadan je i kiseo, hoću čepićuser posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 17:47:50   
NadaR
Mis mali ... bas se mucite .user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 18:06:33   
Olga75
Joj Nedjo , pa to je sekretorna , ozzbiljna upala uha . Daj mu lek spricem , navuci i bez reci uz obraz da se slije , ja sam tako radila.
Sto se tice dr koja vas je tako otkacila odnesi joj one papire sto ste dobili sa ORL i trazi da ti vrati pare
i da daji mu  analgetike da se ne muci sta je jedan cepic dnevno na sekretornu upalu pa to boli ko djavo


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Dete boli uho
2.2.2011 18:12:21   
Anoniman
Dajem mu cepice, a i taj lek defrinol sadrzi brufen, valjda ce uskoro prociuser posted image Hvala vam zene, sve je lakse uz vasuser posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here