|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
28.11.2009 16:51:10   
Dora
Ovo sam se malo hvalila. Nego, volim da u trudnoći ne odstupam od svog stila pa tražim stvari koje ne izgledaj kao da su za trudnice nego kao da sam ja trudnica uspela da obučem neku normalnu stvar. Nadam se da razumete šta hoću da kažem, nema veze, poenta je u tome da ne volim da mi se telo menja, pa se trudim da to sve ublažim. Bitno mi je da za zimu imam pamučan bodi koji nosim uz sve pa mi stomak i leđa nikad nisu golišavi, i udobnu obuću. Pored toga, da ne bih nosila trenerke, volim udobne helanke. One isto mogu da idu uz sve. Sa nekoliko dobrih stvari lako mi je kombinovati i ono što imam a što nije prilagođeno trudnici.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Moda za trudnice
29.11.2009 11:00:00   
LillyT
Juce sam bili u Lisci i nasla sam super bruseve. Zvanicno, nisu za trudnice, ali teta u prodavnici kaze da ih trudnice najcesce kupuju. Nemaju korpice i zice, meni to u principu nije smetalo, ali ovi su bas cvrsti i cini mi se da su ok. Cene je malo veca od 1600din i imaju u crnoj i celoj boji, pa ako neko (kao ja) ima problem sa brusevima, neka svrati

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Moda za trudnice
29.11.2009 20:52:22   
Buba76
Kod nas u SU ima jako velik izbor odece za trudnice i to ne skupo nego bas pristupacno. Ima trudnicke farmerke,trenerke,elegantne pantalone,tri-cetvrt somotke uz cizme...svasta

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Moda za trudnice
29.11.2009 21:45:39   
Dora
IZVORNA PORUKA: LillyT

Juce sam bili u Lisci i nasla sam super bruseve. Zvanicno, nisu za trudnice, ali teta u prodavnici kaze da ih trudnice najcesce kupuju. Nemaju korpice i zice, meni to u principu nije smetalo, ali ovi su bas cvrsti i cini mi se da su ok. Cene je malo veca od 1600din i imaju u crnoj i celoj boji, pa ako neko (kao ja) ima problem sa brusevima, neka svrati


Volela bih da kupujem veće bruseve, ali ne tebaju mi...user posted image jest da su mi sise sad malo veće ali ne dovoljno...Ipak, hvala, kad se porodim i budem kravica muzara trebaće mi neki udoban.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Moda za trudnice
1.12.2009 9:09:46   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: LillyT

Juce sam bili u Lisci i nasla sam super bruseve. Zvanicno, nisu za trudnice, ali teta u prodavnici kaze da ih trudnice najcesce kupuju. Nemaju korpice i zice, meni to u principu nije smetalo, ali ovi su bas cvrsti i cini mi se da su ok. Cene je malo veca od 1600din i imaju u crnoj i celoj boji, pa ako neko (kao ja) ima problem sa brusevima, neka svrati


Volela bih da kupujem veće bruseve, ali ne tebaju mi...user posted image jest da su mi sise sad malo veće ali ne dovoljno...Ipak, hvala, kad se porodim i budem kravica muzara trebaće mi neki udoban.



Imaju i za dojenje, bele, roze i plave. OK izgledaju, nisu onako kao za babe, mislim, nisi ni ludilo, ali su skroz prihvatljivi.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Moda za trudnice
1.12.2009 9:33:46   
*Alexx*
Imaju, ja imam jedan, ali mi se čini da su brojevi nešto manji, tj. korpe. Kada stavim onaj uložak za dojilje (onaj pamučni, da ne curi mleko), bude mi mali. Ali su čvrsti, a čvrstina ti treba user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Moda za trudnice
5.12.2009 12:37:34   
buhla
e ja se danas ponovila .. kupila teksas pantalone sa dzepovima sa stane (2080din) i bež somotske tregerice (520din) user posted image - radnja kod fontane



_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Moda za trudnice
21.12.2009 18:26:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Buba76

Kod nas u SU ima jako velik izbor odece za trudnice i to ne skupo nego bas pristupacno. Ima trudnicke farmerke,trenerke,elegantne pantalone,tri-cetvrt somotke uz cizme...svasta


Mislish na buvljak?

Poshto ja u gradu nisam nashla nishta.... a ono shto sam probala na buvljaku mi je veliko....a ono shto imam...od mojih stvari...mogu da obuchem samo jednu suknju i jedne pantalone....mogu josh nekoliko stvari....al moram da se utezem...a niti hotju...niti zelim...niti mogu....user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Moda za trudnice
21.12.2009 19:44:24   
Anoniman
 ...ja sam danas videla jednu prelepu trudnicu sa pozamašnim stomakom , nosila je šiiirok lep i moderan džemper i ispod one debele helanke i fine tople čizmice (gore je imala jaknu naravnouser posted image ), šalić ,kapa........ user posted image sva mi je bila slatka tako pufnasta!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Moda za trudnice
21.12.2009 19:53:30   
Anoniman
Meni helanke stoje ko piletu sise...tako da ih nosim ispod pantalona....ili ispod dzemper haljine....ali na tuniku....nema teorije....

Idem oovih dana da kupujem neke sitnice....pa tju uzeti neke crne trudnicke pantalone ili farmerke....bitje mi malo velike....al nece mi dugo biti velike....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Moda za trudnice
21.12.2009 20:12:52   
Dora
IZVORNA PORUKA: kaliopi

...ja sam danas videla jednu prelepu trudnicu sa pozamašnim stomakom , nosila je šiiirok lep i moderan džemper i ispod one debele helanke i fine tople čizmice (gore je imala jaknu naravnouser posted image ), šalić ,kapa........ user posted image sva mi je bila slatka tako pufnasta!user posted image

da nisi videla mene??? user posted image user posted image user posted image šalim se...ja sam danas bila katastrofa, smrznuta i nervozna...nabrundana ko eskim van svake modeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Moda za trudnice
23.12.2009 10:57:52   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: kaliopi

...ja sam danas videla jednu prelepu trudnicu sa pozamašnim stomakom , nosila je šiiirok lep i moderan džemper i ispod one debele helanke i fine tople čizmice (gore je imala jaknu naravnouser posted image ), šalić ,kapa........ user posted image sva mi je bila slatka tako pufnasta!user posted image


tako se i ja uglavno oblacim i to mi naaaj vise odgovara.... ali nemogu da budem non-stop u helankama ( neki dan rekoh spaklom ce ih skidati sa mene user posted image user posted image user posted image ) ... a trenerke mi ne odgovaraju...poludeh vec neznam sta da nosim....  htela sam da prepravljam neke pantalone zimske da ih secem i ubacim gumu... Suboticanke znate li gde ima u Subotici da se nadje fina trudnicka odeca???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Moda za trudnice
23.12.2009 15:08:17   
minavb
Svratila sam do butika Eleni, ja tamo nista za mene nisam nasla. Bas mi se nista ne svidja.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Moda za trudnice
7.1.2010 8:32:27   
Anoniman
Juce sam konacno prekipela i otisla da kupim pantalone...
Jaoj sto sam srecna...konacno imam pantalone koje su mi komotne, nigde me ne stezu i slicno.
ja inace nosim suknje stalno i pre trudnoce ali...

U bulevaru u Beogradu ima prodavnica u kojoj imaju kolekciju za trudnice Tijana Dapcevic

Pantalona, haljina, tunika, dukseva...Cene su...HM...Nesto moze da se nadje jeftinije a nesto je skuplje. MOje pantalone koje su crne somotske, deblje su 2300 din. Imaju razne neke dzepove i OK su.
Ima farmerki..

Ima onih slatkih haljinica koje mogu preko pantalona da se nose

Ali tunikica i majica...predivnih!!!!NEmam reci.
Inace, butik se nalazi na nekih 300m od pijace Djeram...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Moda za trudnice
7.1.2010 8:36:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

Juce sam konacno prekipela i otisla da kupim pantalone...
Jaoj sto sam srecna...konacno imam pantalone koje su mi komotne, nigde me ne stezu i slicno.
ja inace nosim suknje stalno i pre trudnoce ali...

U bulevaru u Beogradu ima prodavnica u kojoj imaju kolekciju za trudnice Tijana Dapcevic

Pantalona, haljina, tunika, dukseva...Cene su...HM...Nesto moze da se nadje jeftinije a nesto je skuplje. MOje pantalone koje su crne somotske, deblje su 2300 din. Imaju razne neke dzepove i OK su.
Ima farmerki..

Ima onih slatkih haljinica koje mogu preko pantalona da se nose

Ali tunikica i majica...predivnih!!!!NEmam reci.
Inace, butik se nalazi na nekih 300m od pijace Djeram...



sad vidim da je lillyt pominjala pantalone od 4200 dinara tako da ove moje i nisu skupe ...
Videla sam da su tunike od 1500 dinara ali moram da napomenem da nisu neke krpe nego su:
- em predivni dezeni
- slojevite...imaju razne neke nivoe (na primer kosuljica spojena sa dzempericem ili bolerom)
Jako lepo izgledaju.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Moda za trudnice
7.1.2010 8:36:37   
minavb
Bila sam u tom butiku pre mozda dve nedelje, i iznervirale su me prodavacice koje se nisu potrudile da mi pomognu da nesto pronadjem vec su ostale ispred da puse. Samo sam preletela pogledom preko stvari i otisla. Prosle nedelje sam dobila od mm farmerice za mame, zarine, i fenomenalne su. Dobar teksas, lep kroj, boja, stvarno su super. Kupio mi je i  dzemperice i bluzice u Cortefiel-u tako da sam jedno vreme mirna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Moda za trudnice
7.1.2010 8:40:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Bila sam u tom butiku pre mozda dve nedelje, i iznervirale su me prodavacice koje se nisu potrudile da mi pomognu da nesto pronadjem vec su ostale ispred da puse. Samo sam preletela pogledom preko stvari i otisla. Prosle nedelje sam dobila od mm farmerice za mame, zarine, i fenomenalne su. Dobar teksas, lep kroj, boja, stvarno su super. Kupio mi je i  dzemperice i bluzice u Cortefiel-u tako da sam jedno vreme mirna.


jao minavb, mene je odusevila prodavacica...bas je bila divna i lepo smo caskale...POmogla mi je stvarno..Ali verujem ti..mene prodavacica ume da odbije svojim NE pristupom...


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Moda za trudnice
7.1.2010 8:43:38   
minavb
Bas su me iznervirale. Ima i kod mene  u Ruzveltovoj neki butik, ali mi se tamo bas nista ne svidja. Gledala sam i u Prenatalu, ima bas lepih stvari a i bio je bas dobar popust za praznike, ali posto sam vec dobila svasta, nisam htela nista vise da kupujem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Moda za trudnice
7.1.2010 8:48:31   
Anoniman
ja mislim da necu vise nista kupovati.
Mozda jednu tuniku jos...i to onu koju mogu da nosim i posle...

Do sada, za celu trudnocu sam kupila:
- pantalone koje sam nosila do 6.meseca i posle nisam mogla
- jedna haljina koju mi je mama kupila
- jedna suknja koja je u mom fazonu i moci ce da se nosi i posle
- ove pantalone juce koje mogu do porodjaja

Stava sam da ne treba preterivati.Pogotovu sto sam ja na bolovanju pa mogu i u trenerkama mm i nekim svojim suknjama koje stavim ispod stomaka i super.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Moda za trudnice
7.1.2010 8:57:27   
cipiripi
Ja sam u Benettonu, kad sam bila sa drugaricom, videla extra teksas suknju do kolena za user posted image
Odlicno stoji i ne steze nimalo.
Tad je na snizenju bila 2900 din user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Moda za trudnice
7.1.2010 9:09:58   
minavb
Naravno, ne treba preterivati. Zato i kupujemo stvari koje nisu za trudnice, vec samo malo siri krojevi u obicnim prodavnicama. Jedino sto cu da kupim za mame su pantalone i po neka tunika, dobila sam Prenatal kosulju ali ona ce mi odgovarati tek kad mi stomak bude ogroman. Trenerke ne podnosim. Ne nosim ih ni inace a ni sada. Mislim da nikad u zivotu nisam u trenerci izasla napolje.
Kuma me savetovala da kupujem haljinice secene ispod grudi u St Georgu. Tako je ona radila kad je bila trudna. Cene super, izbor veliki i mogu i posle da se nose. To planiram na prolece da kupim, kad buse toplije, mada i Oviesse ima divnih rastegljivih haljinica za normalne pare.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Moda za trudnice
7.1.2010 9:12:27   
Anoniman
jao ista si kao ja...Nikad u zivotu nisam trenerku obukla niti patike...
A od kad sam trudna trenerku nosim po kuci i najvise da bacim djubre ispred zgrade...ne podnosim ih!

u kuci sam cesto u pidzami a najvise nosim suknje..uvek sam nosila suknje..siroke, dugacke do clanaka...to mi je fazon jos od ...ihahaj.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Moda za trudnice
7.1.2010 9:16:23   
minavb
I suknje slabo nosim, samo leti kad opalim minjak. Volim haljine, zato i jedva cekam prolece da kupim brdo tih slatkih haljinica. Jedino me nervira sto me od stikli brzo zabole noge ali dobro, mogu baletanke da se nose, nista ne fali.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Moda za trudnice
10.1.2010 11:22:59   
LillyT
IZVORNA PORUKA: minavb

I suknje slabo nosim, samo leti kad opalim minjak. Volim haljine, zato i jedva cekam prolece da kupim brdo tih slatkih haljinica. Jedino me nervira sto me od stikli brzo zabole noge ali dobro, mogu baletanke da se nose, nista ne fali.


Kada dodje prolece ja cu biti kao trokrilni sifonjer. Vidis te haljinice u st George-u nisu los izbor, ja tamo naletim cesto na zanimljive stvari. Nego ove panatalone me sada zainteresovase, eto ja kao kreten platila one moje, a bas ih nesto i ne nosim (ja sam sada u helanka fazonu). I da se pridruzim klubu nenosacica trenerki, sada sam kupila svoju prvu trenerku i nikada nisam izasla napolje user posted image ali prija po stanu.

Nego, ja trazim cipele, nedostaju mi neke obicne cipele, stalno sam u cizmama. Predlozi?!?



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Moda za trudnice
10.1.2010 11:26:36   
Anoniman
... jedan broj veće i što udobnije... sećam se da sam debelo platila (ali vredelo je !) neke srebrne baletanke sa rastegljivom gumom nazad..kako mi se noga širila (kad otekne, bilo je leto... ne znam kako sad ti u ovo doba) tako je i guma... user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here