|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 15:28:24   
minavb
Dzinovske gaceuser posted image  Jesi li gledala u Prenatalu i slicnim radnjama? Ja nemam pojma gde da trazim gacice. Jos uvek ulazim u stare, iako mi je zadnjica porasla, ali cu uskoro morati u potragu za novim, udobnijim.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 15:35:38   
*Alexx*
Meni su super one trudničke gaće (one duboke), samo je meni bilo jako vruće u njima leti (porodila sam se u avgustu). Jako su udobne, nigde ne stežu. Jeste da izgledaju ogromno, ali verujte da uopšte nisu, kad ih obučete user posted image Gledajte u Aksi, znam da imaju. Možda imaju i u Lisci? Naravno, i u Mothercare, Prenatal,... Sad je bila Nova godina, možda imaju još sniženje.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 15:43:58   
LillyT
Sta bih ja bez vas user posted image

Pa ja sam pajser, na pamet mi nije palo da gledam gace u tim prodavnicama, ja sam gledim tamo gde se prodaje ves. Iskreno se nadam da mi nece trebati, ali ova moja planira jos da raste, pa ce i stomak (a i pozadina) da se solidarisu sa bebom i eto mamiki problema sa gacama. A na leto, kao jedro da ih zadenem, pa na plovidbu.....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 16:49:23   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja kupila XL i ne stezu me, mislim da bih mogla da ih nosim do 13. meseca a nisam ni pidzavica ni mrsavica user posted image



Evo sad sam bas pogledala velicinu na mojima,pise L-XL i stezu me,nisam ih ni jednom obukla,a nove su...Mozda treba da se malo rasire od nosenja user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 16:53:04   
Tara
Ljudi gde imaju da se kupe carape zaa trudnice user posted image
Sve carape me stezu hocu da uzludimuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 16:54:39   
Nensi*
Jel si gledala u prodavnicama za trudnice?

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 16:55:48   
Tara
Gledala sam u par i nisam nasla user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 16:57:41   
Nensi*
Pa nemam pojma onda,mozda u prodavnicama gde imaju samo carape imaju nesto i za trudnice...Ja ispod nosim helanke kojima sam izvadila lastis pa me ne stezu...

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 17:10:00   
sneza24
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja kupila XL i ne stezu me, mislim da bih mogla da ih nosim do 13. meseca a nisam ni pidzavica ni mrsavica user posted image



Evo sad sam bas pogledala velicinu na mojima,pise L-XL i stezu me,nisam ih ni jednom obukla,a nove su...Mozda treba da se malo rasire od nosenja user posted image

Moje su L ali sam ih ja kupila godinu dana pre nego sto sam ostala trudna.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Moda za trudnice
15.1.2010 17:54:09   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Tara

Ljudi gde imaju da se kupe carape zaa trudnice user posted image
Sve carape me stezu hocu da uzludimuser posted image



IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Hulahopke i grilonke imas bas za trudnice, sa prosirenim delom napred za stomak. Ja sam nasla u TC Milenijum u Knezu, a ima i radnja u TC Banjica (ista ta). E, sad, da me ubijes, ja nemam pojma kako se zove radnja, ni kako se zovu carape, ali su super. I malo su skuplje, mislim da su bile preko 1000 din.

edit: u pitanju je radnja sa carapama, a ne specijalizovana radnja za trudnice


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Moda za trudnice
17.1.2010 23:04:15   
Anoniman
A zashto biste davale tolike pare na charape za trudnice kad mozete kupiti obichne charape sa shirokim umetkom....user posted image
Ja sam juche kupila iste charape koje nosim i inache...samo vetji broj da ima umetak... nogavice su mi dobre...a ono proshirenje stavim napred, a mogu da ih navuchem do ispod grudi i nikakvih problema nemam....user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Moda za trudnice
17.1.2010 23:06:13   
Anoniman
Ja nisam mogla da nosim hulahopke u trudnoći. UUUUUŽASNO su me žuljale.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: Moda za trudnice
17.1.2010 23:10:31   
Anoniman
Ja ih nosim jer mi je hladno samo u pantalonama...a od helanki se cheshem non-stop... one sa likrom su mi sada pun pogodak.... al jedva chekam lepo vreme da ne moram nishta da nosim.... samo haljinicu i uzivancija user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Moda za trudnice
18.1.2010 0:17:04   
aster
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

A zashto biste davale tolike pare na charape za trudnice kad mozete kupiti obichne charape sa shirokim umetkom....user posted image
Ja sam juche kupila iste charape koje nosim i inache...samo vetji broj da ima umetak... nogavice su mi dobre...a ono proshirenje stavim napred, a mogu da ih navuchem do ispod grudi i nikakvih problema nemam....user posted image


Ja često nosim obične čarape, doduše za broj ili 2 većeuser posted image , i onda samo prosečem malo po šavu. Apsolutno ništa me ne žulja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Moda za trudnice
18.1.2010 8:02:18   
minavb
Doneo mi mm super tunikice i kosuljice iz H&M-a. Toliko su dobre i slatke, da mogu da se nose i ovako, a ne samo kao trudnicke krpice. Mirna sam bar neko vreme. Jos helankice da kupim i super.user posted image

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Moda za trudnice
18.1.2010 10:09:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Doneo mi mm super tunikice i kosuljice iz H&M-a. Toliko su dobre i slatke, da mogu da se nose i ovako, a ne samo kao trudnicke krpice. Mirna sam bar neko vreme. Jos helankice da kupim i super.user posted image


Jao diiiivno. U kom H&M je bio?
Hoćeš staviti koju slikicu? user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Moda za trudnice
18.1.2010 10:29:01   
minavb
U Zenevi. Ako me ne bude mrzelo da slikam, okacicu slicice ovih dana. Jutros sam nosila novu kosulju.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Moda za trudnice
18.1.2010 13:20:57   
lothroniell
Meni mama od nekih njihovih svercerki na poslu kupila gaca, nisu trudnicke nego one babse ali su ogromne i super se osecam u njima! A imam i par trudnickih i nema neke razlike.. Znaci zene na pijacu i opleti! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Moda za trudnice
27.1.2010 12:25:32   
tija79
a moze li neko da mi kaze gde ima dobrih brushaltera za nas user posted image ljubac za sve

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Moda za trudnice
27.1.2010 12:28:29   
Anoniman
Zavisi kakav želiš? Pisale smo već negde... Grudnjak za dojenje KLIK

(odgovor članu tija79)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Moda za trudnice
27.1.2010 12:29:57   
*Alexx*
A mislim da smo pisale i u ovoj temi, samo koju stranu nazad. Lisca, Aksa,... zavisi gde si.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Moda za trudnice
27.1.2010 12:35:18   
lothroniell
Ima u radosnici Radosnici, a jedan mi je mama u Lisci kupila.
IZVORNA PORUKA: tija79

a moze li neko da mi kaze gde ima dobrih brushaltera za nas user posted image ljubac za sve


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu tija79)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Moda za trudnice
27.1.2010 12:51:17   
Anck Su Nmaun
Sto se tice garderobe...Opremila sam se fino za trudniceke dane ...ali za po kuci ...samo da me vidite...sve mi malo user posted image .... pa sve kradem od MM njegove majce i dukseve... smesna sam u mojim majcamauser posted image   jer su sve delimicno uske....user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Moda za trudnice
27.1.2010 14:10:04   
Snelle
A koju prodavnicu preporučujete za elegantniju garderobu. U februaru imam dve svadbe, a ono što sam lepše imala i nosila na poslu, sada mi je malo....user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Moda za trudnice
27.1.2010 14:11:59   
Anck Su Nmaun
Uzmi neku lepu tuniku i helanke.....meni je to najelegantnije sto trudnica moze obuci..

Posto kod nas uopste u Srbiji nisu neki izbori za trudnice ...bar se meni nista ne dopada!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here