|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Narodni Front
5.9.2009 14:13:57   
Anoniman
Joj, ja se iskreno nadam da cu biti ok, iako sam sada na izmaku snage, vise ne mogu ni da spavam kako valja, jer me sve boli kao nezdravo!

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: GAK Narodni Front
27.9.2009 14:19:08   
*Dixy*
Nadam se da cu i ja u frontu da se porodim s obzirom da sad zivim u NS...Sto se tice tih uslova mislim da su danasnje zene malo vise razmazene, moja baba se srpom na njivi porodila pa joj nista nije falilo...user posted image  
- lepo je kad sebi mozes da ugodis ali bez obzira moze li se finansijski ili ne, ja bih pre pare za apartman stavila u fond za bebca...
Svako ima svoju racunicu, bez ljutnje ovo je samo jedno od misljenja.....
Drz' te seuser posted image

_____________________________

"lako cete u porodilistu prepoznasvoju bebu- ona se ukakila dok su se tudje usrale" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: GAK Narodni Front
1.12.2009 13:48:33   
Emicak
E ovako pa da krenem trenutno sam trudna sa drugim detetom. Prvo sam rodila u Frontu samo iz razloga sto je tamo bio moj lekar. Inace moje tople preporuke da se poradjate bilo gde drugde zbog ovog BF programa. Ja sam bila u trokrevetnoj sobi sto se tice cistoce cista 10 stvarno one zenice bre non stop briskaju i wc i sve. A osoblje pa sad neke su ekstra na ranu da ih stavljas a sa nekima sam upala cak i u svadju jer nije htela da da mojoj bebi dohranu. Jednom recju strasno! Ja sam samo razmisljala ma sta je to par dana pa necu ceo zivot biti tamo tako da me je to odrzavalo u pozitivnom raspolozenju.Raspisala bi se ja jos ako treba samo pitajte. Na zalost i drugo cu roditi tamo jer moj lekar jos uvek tamo radi i ja tamo i vodim i ovu trudnocu

(odgovor članu *Dixy*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: GAK Narodni Front
16.12.2009 19:27:29   
Anitaaa
Ja sam se porodila u Gak NF pre 7 meseci,prirodno,bez epiduralne.Bila sam u trokrevetnoj sobi.Bebu su mi  doneli 2 sata posle porodjaja pošto sam želela da bude sa mnom.Jeste teže ali mi je to mnogo olakšalo povratak kući,manje sam se plašila da ostanem sama sa bebom.Što se tiče osoblja ima ih svakakvih od jako ljubaznih sestara koje očigledno vole svoj posao do onih večito nadrndanih.Ali budući da ukoliko ne dodje do nekih komplikacija sa vama ili bebama 3 dana su sasvim podnošljiva.Posete nisu dozvoljene u sobe (sem u apartmane) a sećam se da nisu dozvoljavali posetiocima da vide bebe (sem opet kako rekoh u apart.).Što se higijene tiče redovno se menja posteljina i spavaćice mada je bolje poneti svoje spavaćice koje su udobnije od grubih bolničkih.Kupatila nisu na najvišem stepenu higijene ali nije strašno,sasvim ok.Bar je tako onda bilo.Eto nadam se da sam bila koliko toliko od pomoći.Pozdrav!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: GAK Narodni Front
17.12.2009 0:20:22   
mejra81
Trinny,reci nam tvoje iskustvo u frontu?
Vidim da si se bas raspitivala pa da cujemo utiske....user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: GAK Narodni Front
17.12.2009 11:09:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mejra81

Trinny,reci nam tvoje iskustvo u frontu?
Vidim da si se bas raspitivala pa da cujemo utiske....user posted image


Imam lose iskustvo, i iskreno, drugi put se necu tamo poradjati... mislim, lako sam ja to prosla sve, jer kao sto negde napisah, ja cu da trpim i cutim, samo da se sto pre zavrsi...
Ja se pitam zasto uopste ljudi zavrsavaju fakultete i tolike skole, da bi radili po bolnicama i zdravstvenim ustanovama, ako ce biti toliko neljubazni i nepristupacni... svaka cast izuzetcima, kojih je na svu srecu bilo kad sam se ja porodila, ali ne daj Boze nikome da ni taj mali broj nije na usluzi drugim porodiljama.
Prvo, na samom porodjaju mi je jedino pomagao divni anesteziolog, iako mi nije bio apsolutno nikakva veza... a ostalo, ne zelim ni da pominjem, ceo dan sam se poradjala i umirala od bolova, i niko nije hteo ni da pridje, osim njega naravno... dobrih par sati sam stajala i setkala se u pripremnoj sobi, ne bi li nekog docekala (a nisam bila jedina).
U obicnim sobama ti je obavezan baby friendly program, koji se meni uopste ne dopada, jer je retkost da trudnici bude koliko toliko ok posle porodjaja da moze da se posveti bebi...
Ma sve u svemu, sledeci porodjaj ce biti negde drugde.
Ako imate jos nekih pitanja, slobodno ga postavite, rade volje cu odgovoriti...

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: GAK Narodni Front
22.1.2010 17:39:31   
magnolija
Porodila sam se u Frontu pre manje od mesec dana. Ajde sto niko ne prilazi dok se poradjas, bolje nisam ni ocekivala, bila sam srecna kad se to sve, nakon deset sati, zavrsilo. Kad su me odneli u sobu, posle dva sata obaveznog lezanja u onom hodniku, ja sam odmah ustala, nisam cekala sestre da dodju ko zna kad i pomognu pri ustajanju. Rana me nije bolela mnogo i super sam se osecala. I taj baby friendly program mi je skroz ok i jedva sam cekala da mi donesu malisu. Proslo je dobrih 7-8 sati od mog dolaska u sobu kad su ga doneli. Pokazali su mi kako se doji i to je to, nisu mi vise ni trebali. Jedino sto me je prilicno iznerviralo je povijanje. Oni tamo bebe umotavaju u pelene skroz. Znaci, rukice su im skroz uz telo i onda se zamotaju u dve tetra pelene. E to nikako nisam mogla da savladam, jer mi je beba uvek izvlacila ruke. A i bilo mi je zao da ga tako skroz zamotam. Imali su i benkice, kojih nikad nije bilo jer su stalno na pranju. Sve u svemu, doslo mi je da kazem muzu da mi donese moja odelca za bebe. Osoblja nikad nema na vidiku, a kad ih zamolis da ti pokazu povijanje jos jednom, kazu ti suptilno da si glupaca.
Mislim da je u svakom porodilistu u Beogradu slicna prica. Sledeci put bih se najradije poradjala kod kuce.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: GAK Narodni Front
1.3.2010 23:55:57   
bokica30
Drage trudnice i mame, posto planiram da se porodim u NF zamolila bih vas za vasa iskustva sto se tice doktora i babica koji su vas poradjali, kakva su vasa iskustva, ko zasluzuje pohvale a ko kritike? Znacili bi mi vasi komentari jer trudnocu vodim privatno pa nisam upucena toliko u osoblje u NF
Hvala!user posted image

(odgovor članu magnolija)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: GAK Narodni Front
8.3.2010 21:26:09   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: bokica30

Drage trudnice i mame koje ste imale iskustva sa porodjajem u NF, zamolia bih vas za komentare i vasa iskustva u vezi doktora, ja sam u 32. nedelji i planiram porodjaj u NF ali jos uvek se nisam odlucila za konkretnog doktora,  svaki vas komentar je dobrodosao.
Hvala!


IZVORNA PORUKA: Mica breskvica


Porodila sam se u NF, porađao me moj doktor Dejan Dimitrijević, koji je i vodio trudnoću...imam samo reči hvale i sve najbolje što se njega tiče...e sada ne mogu ti ništa reći za ostale doktore



IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Meni je vodio privatno dr Zečević - šta znam, nit smrdi nit miriše. Recimo da ne bih sledeći put vodila trudnoću kod njega, jer me za ona tri-četiri dana u porodilištu nije obišao. Nekako sam to očekivala od njega. Ne znam kakav je na porođaju jer me nije porađao. Porađao me, sticajem okolnosti, dr Jokanović - malo strog, viče, ne objašnjava mnogo, ali ja sam zadovoljna. Nekako sam bolju vezu uspostavila sa njim za tu jednu noć, nego sa Zečevićem za 9 meseci.



IZVORNA PORUKA: prase

Mene je u NF poradjao doktor Smiljkovic. Kod njega sam vodila celu trudnocu i bila sam jako zadovoljna. Obilazio me svaki dan dok sam bila tamo posle porodjaja, pruzao mi je podrsku u toku samog porodjaja, zavrsio mi sve sto sam trazila, pre mene se setio da zovemo mm telefonom da mu javimo da je dobio sina...

Nego, cisto iz radoznalosti: a sto ti ako nisi do sada vodila trudnocu kod nekoga iz NF hoces da imas tamo konkretnog doktora da te porodi? Tamo u smeni radi vise doktora i uvek onaj najbolji uskoci ako nesto krene naopako (ne daj Boze). Ako sve ide glatko, bas te briga... Ni babica nije za odbaciti...

Uzgred, ako zelis bas odredjenog doktora, to se sad u NF placa. Ukoliko slucajno krene porodjaj u njegovoj smeni, super. Ako ne - placas 40.000 bolnici, pri cemu on od toga dobije nesto tipa pola, pa jos plati porez... Drugim recima receno, mislim da ne mozes da racunas da si castila doktora posle porodjaja (ako to uopste planiras) time sto si to platila.


IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: prase

Mene je u NF poradjao doktor Smiljkovic. Kod njega sam vodila celu trudnocu i bila sam jako zadovoljna. Obilazio me svaki dan dok sam bila tamo posle porodjaja, pruzao mi je podrsku u toku samog porodjaja, zavrsio mi sve sto sam trazila, pre mene se setio da zovemo mm telefonom da mu javimo da je dobio sina...


za tvog doktora, prase. Mene je moj iskulirao, nije mi ni rekao da me neće porađati jer mu se smena završila. Posle ni reč od njega. A pitali smo ga sto puta pred porođaj kako će to izgledati.



IZVORNA PORUKA: bokica30

Prase ja trudnocu vodim privatno i dr mi ne radi u NF, najvise bih volela da ona moze da me porodi zbog poverenja koje mi ona uliva. Veoma mi je vazno to poverenje u dr da mogu da se opustim i da znam da sam u sigurnim rukama i da ce dr sve uraditi da porodjaj prodje najbolje sto moze. Naslusala sam se raznih prica o dr koji su ne odgovorni i ne rade svoj posao kako treba tj. otaljaju ga a mogli bi da porode trudnicu kako treba samo da hoce da se max potrude. Zato zelim da imam proverenog dr na mom porodjaju  


IZVORNA PORUKA: Mica breskvica


i ja sam vodila trudnoću privatno, ali sreća da moj dr radi u NF...jedino što ti ostaje da se raspitaš, pa da odlučiš šta i kako ili jednostavno da ko bude, bude...možda da pitaš tvog dr da ti preporuči, sigurno poznaje nekog




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bokica30)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: GAK Narodni Front
8.3.2010 21:57:17   
Anitaaa
Dr. Jelena Stanković je mene poradjala.Odlična je

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: GAK Narodni Front
18.3.2010 22:22:51   
lothroniell
Поклон "Народном фронту"

Глумица Ана Софреновић уручила је Гинеколошко-акушерској клиници "Народни фронт" 40 неонаталних кревета и 30 столица за породиље.

Амбасадор УНИЦЕФ-а и "Памперса", глумица Ана Софреновић, уручила је Гинеколошко-акушерској клиници "Народни фронт" 40 неонаталних кревета за бебе и 30 столица за породиље, како би се олакшао њихов боравак у тој установи.


"Овај поклон је веома важан како би се побољшали услови за мајке и децу у првим данима након порођаја", рекла је Софреновићева уручујући донацију у оквиру кампање "1 паковање = 1 вакцина".

Истичући да су кревети и столице веома значајни за опоравак породиља и новорођенчади, посебно у оквиру "бејби френдли програма", заменик директора ГАК "Народни фронт" Спасо Анђелић је указао на недостатак кадрова у тој клиници и да су у току преговори са Министарством здравља о запошљавању још неколико медицинских сестара.

Бивши начелник на Институту за неонатологију и председник комисије за сертификацију програма "бејби-френдли болнице" др Миоград Игњатовић подсетио је да је тај пројекат почео још 1991. године на иницијативу Светске здравствене организације и УНИЦЕФ-а, а да је један од важних аспеката подстицање дојења.

"Мајчино млеко је најбоља храна, а значајно је за нормалан развој детета, као и у циљу спречавања појаве бројних обољења", рекао је др Игњатовић и додао да су због природне исхране и жене у мањем ризику да оболе од карцинома, остеопорозе, као и дијабетеса.

Од 2005. године "Памперс" је донирао 10 "airway тубуса", 80 неонаталних кревета и 98 столова за повијање за 40 породилишта у земљи, а те активности биће настављене и у наредном периоду, речено је овом приликом.
IZVOR


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: GAK Narodni Front
30.3.2010 9:12:43   
caca81
Ja sam se oba puta porodila u NF (2002. i 2008.), nisam imala vezu, kad su me uhvatili trudovi, otisla i porodila se, cak ne znam ni imena doktora koji su me poradjali. Svi su bili ljubazni, ja sam imala lake poradjaje, bila sam u sestokrevetnoj sobi, bebe su uz majke 24h, meni nije bilo tesko, ali nekima jeste., mada ni jedna majka nije trazila da joj sestre preuzmu bebu. Ja licno nisam za BF program, jer kakav god da je porodjaj bio, majka mora da se odmara i spava, da bi mogla uspesno da doji.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: GAK Narodni Front
30.3.2010 13:57:01   
liliana
Ja iz Fronta nosim jako loša iskustva, pa ako budem komentarisala, samo ču se bespotrebno nanervirati! Jedino što ču Vam reči je da bih U Front ponovo otišla samo ako bi mi bilo pitanje života i smrti, a i tad bih debelo razmislila!!!!!!!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: GAK Narodni Front
16.4.2010 16:18:54   
*Alexx*
Dižem temu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: GAK Narodni Front
16.4.2010 16:25:06   
cipiripi
evo ja da kazem nesto na ovu temu...
necu da spominjem imena doktora...
doktor koji je meni radio vto je covek koji je iz fronta...
cerka mu se porodila pre 4 nedelje...
ali ne u frontu gde su njegovi ljudi...
vec u zvezdrari?

moje prvo pitanje je bilo : "gde je tu logika da ne ide u front gde su njegovi ljudi i gde je sve NA DLANU nego da ode u zvezdraru gde mu ce cerka uzasno prosla"
dosao je i odgovor a nije izmisljotina 100000000000 % "u frontu , u cevimaje izolovana bakterija koju vec dugo vremena ne mogu da istrebe, potrebno je menjanje kompletih instalacija sto znaci da bi porodisliste trebalo da se zatvori, a svi znamo kakav bi haos nastao...bebe ne kupaju, duzni ste da donesete paket vlaznih maramica jer ih time brisu, porodiljama zabranjuju kupanje i tako dalje..."

sve u svemu blagi uzas...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: GAK Narodni Front
16.4.2010 17:23:45   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: *Dixy*

..Sto se tice tih uslova mislim da su danasnje zene malo vise razmazene, moja baba se srpom na njivi porodila pa joj nista nije falilo...user posted image  


Dokle ce ova floskula vaziti u Srbiji u 21. veku? Nase babe u nasim godinama nisu koristile ni internet, ni kompjutere, ni mobilne telefone...nije se znalo za uz, za mnogobrojne analize koje su danas rutina...zasto onda ne odbaciti i taj "luksuz" nego samo "luksuz" humanog porodjaja koji je u 20. veku jos postao standard u civilizovanom svetu!? Da ne poredim smrtnost majki i novorodjencadi, kao i dece uopste, onda i sad.
Nravno, samo jos jedno misljenje, bez ljutnje....

(odgovor članu *Dixy*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: GAK Narodni Front
3.5.2010 11:04:00   
mejvis
Ja sma se porodila u NF pre 10 dana! Prenosim Vam sveže iskustvo i savete!

Tamo 80% porodilja ima svog doktora. Sestre uglavnom pitaju-" Čiji ste pacijent". i od toga vam zavisi čitav tretman.Ako nemate svog doktora, bar da javi i urgira za Vas niko neće da vas pogleda.

Što se tiče ljubaznosti osoblja to vam je kako ko, ima raznih. Najneljubaznije su pedrijatrijske sestre, ali i medju njima sam naišla na neke fine. Lekari su uglavnom ok, vidjala sam one što dolaze u vizitu, i nemam zamerki. Da,žena na prijemu je katastrofa neljubazna, i to su posle porodilje na odeljenju prepričavale.
Torba za porodilište- nemojte da je pretrpavate!!! Ja sam se baš prešla. Baden mantil mi nije trebao jer je jako toplo- grejali su! Spavaćice imaju njihove, i svi ih nose, eventualno 1 svoju poneti. Torbu nosite sami, od prijema do odeljenja i pri otpustu. Torba ide sa vama u porodjajnu salu sa svim stvarima!  Zamislite ja u kontrakcijama teglim putnu torbu, ručnu torbu i kesu! user posted image
Podmetače za krevete ,plastične, imaju, i stavljaju svima!
Sobe su trokrevetne i šestokrevetne. Više ima trokrevetnih. Ja sam bila u trokrevetnoj i baš je skučeno- 3 mame i 3 bebe i igla više ne može da padne po dužini. Ima jedan stočić sa stolicama, česma, deo za kupanje beba (nije funkcionisao jer voda nije valjala pa bebe nisu kupali) i pult za povijanje. Čiste su sobe i nema bubašvaba i sličnih stvari o kojima sam ranije čitala!!!
Stočić za stvari je jako mali, prljav iznutra i ne služi ničemu.
Torba mi je stajala ispod kreveta jer je pored bila beba a odmah iza krevet druge porodilje!
Posete su od 14-15h u hodniku, beba ne može da se vidi, ali ako se snadjete postoji mogućnost da tata udje u sobu i vidi bebu! user posted image  Tople vode je bilo posle 10h do uveče. WC-i su prljavi i puši se unutra!
Toliko za sada, pitajte ako vas nešto još zanima.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: GAK Narodni Front
30.7.2010 12:17:44   
pahulja76
da li se neko u skorije vreme poradjao u frontu-imaju li podmetace za krevete ili ja moram da ih donesemuser posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: GAK Narodni Front
30.7.2010 15:59:31   
Rivana

IZVORNA PORUKA: cipiripi

evo ja da kazem nesto na ovu temu...
necu da spominjem imena doktora...
doktor koji je meni radio vto je covek koji je iz fronta...
cerka mu se porodila pre 4 nedelje...
ali ne u frontu gde su njegovi ljudi...
vec u zvezdrari?

moje prvo pitanje je bilo : "gde je tu logika da ne ide u front gde su njegovi ljudi i gde je sve NA DLANU nego da ode u zvezdraru gde mu ce cerka uzasno prosla"
dosao je i odgovor a nije izmisljotina 100000000000 % "u frontu , u cevimaje izolovana bakterija koju vec dugo vremena ne mogu da istrebe, potrebno je menjanje kompletih instalacija sto znaci da bi porodisliste trebalo da se zatvori, a svi znamo kakav bi haos nastao...bebe ne kupaju, duzni ste da donesete paket vlaznih maramica jer ih time brisu, porodiljama zabranjuju kupanje i tako dalje..."

sve u svemu blagi uzas...



Iskreno ja mislim da bebe ni u Visegradskoj ne kupaju bar mog Luku nisu ne znam za druge bebe user posted image
mazu ih jekodermom i brisu maramicama.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: GAK Narodni Front
30.7.2010 16:02:27   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: cipiripi

evo ja da kazem nesto na ovu temu...
necu da spominjem imena doktora...
doktor koji je meni radio vto je covek koji je iz fronta...
cerka mu se porodila pre 4 nedelje...
ali ne u frontu gde su njegovi ljudi...
vec u zvezdrari?

moje prvo pitanje je bilo : "gde je tu logika da ne ide u front gde su njegovi ljudi i gde je sve NA DLANU nego da ode u zvezdraru gde mu ce cerka uzasno prosla"
dosao je i odgovor a nije izmisljotina 100000000000 % "u frontu , u cevimaje izolovana bakterija koju vec dugo vremena ne mogu da istrebe, potrebno je menjanje kompletih instalacija sto znaci da bi porodisliste trebalo da se zatvori, a svi znamo kakav bi haos nastao...bebe ne kupaju, duzni ste da donesete paket vlaznih maramica jer ih time brisu, porodiljama zabranjuju kupanje i tako dalje..."

sve u svemu blagi uzas...



Iskreno ja mislim da bebe ni u Visegradskoj ne kupaju bar mog Luku nisu ne znam za druge bebe user posted image
mazu ih jekodermom i brisu maramicama.

Eh da jednom ga doneli ono se mleko sasusilo oko usta kako je jeo pa bljucnuo valjda ni to cak nisu mogli da obrisu musavog ga doneli. Da se razumemo o Visegradskoj pricam. Ni tamo bas nije divno

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: GAK Narodni Front
30.7.2010 16:16:02   
mejvis
IZVORNA PORUKA: pahulja76

da li se neko u skorije vreme poradjao u frontu-imaju li podmetace za krevete ili ja moram da ih donesemuser posted image

Imaju, i menjaju ih često a možeš i ti da tražiš da ti zamene.

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: GAK Narodni Front
31.7.2010 11:50:14   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: mejvis

IZVORNA PORUKA: pahulja76

da li se neko u skorije vreme poradjao u frontu-imaju li podmetace za krevete ili ja moram da ih donesemuser posted image

Imaju, i menjaju ih često a možeš i ti da tražiš da ti zamene.


hvala na odgovoru, mejvis user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: GAK Narodni Front
4.8.2010 16:50:32   
Zeca
Ja zelim da se porodim u NF,termin mi je za mesec dana. Iz Beceja sam inace (tj. sad sam se preselila za Bg),tek pre 2-3 dana sam nasla dr u Bg,tako da ne znam kakav me tretman ocekuje pri porodjaju... Bice mi ovo prvo dete,tako da sam kao pala s' Marsa... Jaaaako bi mi dobro dosao neki savet vezan za porodjaj u NF,eventualno preporuka nekog drugog mesta. Ili makar savet da li je ok da budem u obicnoj sobi ili da idem u apartman? Radije bih te pare za apartman ostavila za bebana,ali s' druge strane ne zelim da muz ne moze da mi dodje u posetu tj. da ne mogu da ga vidim i da on ne moze da vidi nas dvoje,ili ne daj Boze da mi ne kupaju bebu 3 dana.... Takodje me zanima koliko je epidural u NF i da li se i obicna soba placa,bilo po redovnom cenovniku,bilo po "licnom cenovniku" osoblja? Jer,ako ce da mi izvlace pare,onda cu bar da platim za ful tretman.... Hvala ti unapred!user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: GAK Narodni Front
9.8.2010 22:51:09   
vanja1976
Moj termin je za 3 dana i baš sam se nešto prepala!user posted image
Dobila sam pre 10-tak dana odobrenje od anesteziologa za epidural (u NF je 12000 din).Nemam nikakvu specijalnu vezu, niti doktora niti babicu ali mogu da sepozovem na jednu doktorku pri porodjaju.Pitam se da li će mi to biti dovoljno da me tretiraju kao ljudsko biće na porodjaju ili ne?Brine me samo porodjaj , a smeštaj kasnije, higijena, hrana itd to mi je zaista nevažno samo da bebili i ja dobro prodjemo.Ako neko ima iskustvo porodjaja u NF uz pomoć epidurala a da nije imao neku posebnu vezu, neka mi javi
Hvala unapred!

(odgovor članu Zeca)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: GAK Narodni Front
18.10.2010 10:43:28   
kerber
Moje iskustvo je sasvim super u NF porodila sam se krajem jula ove godine i super prosla bez epidurala soba mi bila exstra i zene u njoj kolektiv je bio isto dobar cak su cistacice bili fini i predani poslu sve u svemu ja sam zadovoljna 

(odgovor članu vanja1976)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



Click Here