|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 0:54:50   
Pilence81
Drage moje,resila sam da otvorim jednu lepu temu koja ce sluziti svima nama a nadam se da nece biti obrisana od strane moderatora jer ovo smatram kao poklon a ne prodaju i sl.
Zelim da poklon neke stvari nekima od vas kojima se sta dopadne,a ako imate i vi neki poklon mozete staviti ovde i pokloniti nekoj bebici ili mamici.NAJlepsa stvar je uciniti nekoga srecnim i izmamiti osmeh na lice a ja bas to zelim

Za pocetak poklanjam

user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 0:57:11   
Snelle
Pilence, mi imamo identičnu ovakvu stvarčicu samo u žutoj boji user posted image

P.S. Svaka čast za temu user posted image
Možda ne bi bilo loše da napišeš koja veličina je u pitanju user posted image


< Poruku je uredio Snelle -- 28.4.2011 0:58:18 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 0:59:12   
Pilence81
Nisam naglasila da je ova prelepa stvarcica NOVA ne koriscena za bebicu od 2 do 4 meseca.
Pa drage moje cekam da vidim kome ce da se dopadne da nadje srecnu vlasnicu za svoju bebicu.Pisite ovde kome se dopada a ima bebicu ili ceka prinovuuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 1:04:54   
liliana
Pilence, super ti je ideja!user posted image Ovakve štrample su extra praktične-mi smo takve imali  i sa dugim rukavima i stopicama i slatko ih je iznosala.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 1:07:05   
Pilence81
Nemoguce da se nikome ne dopadaju i da niko nece da dobije pokloncic  user posted image OVO POKLANJAM ne PRODAJEM

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 1:20:32   
liliana
Bit če kandidata sutra-sigurno. Svi sad spavaju-ovde je samo "nočna ekipa" i to samo deo nje!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 1:57:51   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Snelle

Pilence, mi imamo identičnu ovakvu stvarčicu samo u žutoj boji user posted image

P.S. Svaka čast za temu user posted image
Možda ne bi bilo loše da napišeš koja veličina je u pitanju user posted image


I mi imamo zutu.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 18:34:51   
Shishica
Ipak ima nekog jos od ljudi da natera moju kozu da se pozitivno najezi user posted image

Mi smo porasli za to.. izes ga user posted image

Nadam se da ce tema biti dugo ziva pa ko vise ne planira dece i ili mu ne treba nesto bas lep nacin da nekoga ucini srecnim...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 18:40:20   
jelenadunja
user posted image user posted image brawo za temu,

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 20:17:53   
isidora88
Odlicna tema user posted image
Ja imam stvari za mame,nisu mi sad tu vec kod tate ali kad uslikam postavicu ovde pa ako se nekom svidi rado cu pokloniti. Ionako planiram da te stvari poklonim jer su mi male,ili ako neko ide u decije selo ili vec neku ustanovu gde treba odece pa da tamo poklonimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 20:34:57   
MASHKA
Pilence svaka čast za ideju! user posted image  user posted image  user posted image
i mi smo prerasli ali nekome sigurno treba.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 20:37:44   
AndreaK
Bas lep gest Pilence user posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 20:44:37   
Dada81
Divno user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 20:45:36   
nencydrew
Divno, Pilence!

Mi imamo već 2 bebe devojčice, pa imamo puno stvari, naći će se neko kome treba!user posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
28.4.2011 23:07:10   
Pilence81
Da napomenem ova prelepa zekica je velicine za 1-2 meseca sad sam tek obratila paznju na broj :D
Imam puno toga da poklonim samo da stignem kuci i uslikam i nadam se da ce nekoga obradovati.user posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
30.4.2011 10:53:21   
Rivana
super je tema, ovo je mnogo slatko! Nama je to malo, ali sigurno ce se neko javiti!

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
1.5.2011 8:03:23   
limunada
super pilence,user posted image moj je decak a i malo mu to user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
1.5.2011 10:49:26   
indy_25
Jao Pilence ukrala si mi ideju da znas da sam htijela postaviti ovu temu i bas sam razmisljala neki dan o tome. Ja imam bas puno stvari i to lijepih i modernih za djevojcice a imam i za maloi vece djecake sve su skupocijene i kvalitetne i sve je skoro novo oblaceno za jednu sezonu. Ja ne znam kako bi ih poslala do tamo mozda sa autobusom al moram da se raspitam za neki autobus do BG pa da ga neko saceka od ljudio sa RR i onda da se dijele stvari iz direkcije RR. A mogla bi jos da skupim odavde od drugih zena. Zasto kupovati kad se moze dobiti. Ili mogla i kad budem u Bosnu isla da od tamo posaljem sa autobusom ili nekako tako. Zao mi je da mi stoje stvari ili da ih bacim a sve je skoro novo i markirano. Vec cu da se raspitam sta user posted image

Pilence bravo za temu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
1.5.2011 11:00:17   
Maya21
svaka cast za temu devojke user posted image user posted image zao mi je sto se niko ne javlja

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
17.5.2011 23:18:57   
gaggica
Ja imam jako tesku situaciju,suprug i ja smo bez posla nemamo pomoci,snalazimo se vise ne znam ni sama kako znam samo da sam pod stresom zbog moje devojcice.ako neko ima stvarcica za bebu od 9 meseci,pa moze i vece sve ce nam znaciti svaka vasa pomoc mi je dobrodosla..pozdrav i svaka cast na temi

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
17.5.2011 23:22:26   
Pretty78

IZVORNA PORUKA: gaggica

Ja imam jako tesku situaciju,suprug i ja smo bez posla nemamo pomoci,snalazimo se vise ne znam ni sama kako znam samo da sam pod stresom zbog moje devojcice.ako neko ima stvarcica za bebu od 9 meseci,pa moze i vece sve ce nam znaciti svaka vasa pomoc mi je dobrodosla..pozdrav i svaka cast na temi

odakle si?

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
18.5.2011 21:34:19   
gaggica
Iz Sapca sam.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
18.5.2011 21:37:26   
Anoniman
Rado bih ti pomogla!user posted image Imam bebu od 6 meseci,stvarno nemam!user posted image

(odgovor članu gaggica)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
18.5.2011 21:38:24   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Pretty78


IZVORNA PORUKA: gaggica

Ja imam jako tesku situaciju,suprug i ja smo bez posla nemamo pomoci,snalazimo se vise ne znam ni sama kako znam samo da sam pod stresom zbog moje devojcice.ako neko ima stvarcica za bebu od 9 meseci,pa moze i vece sve ce nam znaciti svaka vasa pomoc mi je dobrodosla..pozdrav i svaka cast na temi

odakle si?


Moja djevojcica sada ima 1 g i dva mjeseca znaci mogla bi nestso da ti posaljem sto je broj 74 a ona jos uvijek nosi 80 al tek u julu kad odem na Odmor ili da se raspitam ovdje koji autobus ide do bg. Bas mi je drago da si se javila sigurno ima jos zenica koje ce ti pomoci. Ja da sam imala ikog da mi da stvari za bebu rado bih prihvatila iako sam u mogucnosti da kupim. Djeca brzo izrastu i samo se djaba pare potrose .

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
18.5.2011 21:53:01   
JMPM
Mnogo lepa tema user posted image  user posted image !Mi smo nase stvarcice koje su male dali dalje da nose,pa sve tako u krug,sta ces kad se to samo po jednom maltene obuce i omali user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here