|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kate i William, venčanje 2011
2.5.2011 0:22:07   
Brana
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Oni bi bili savrseni za reklamu Eurokrema. user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Kate i William, venčanje 2011
2.5.2011 0:23:00   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Kate i William, venčanje 2011
2.5.2011 0:23:59   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kad reče braon nakvarcovana... radili mi neku svadbu, mlada izblajhana plavuša a koža od solarijuma više nije ni braon već nekako teget. Ubi bože koliko je tamna. A mladoženja, mukica, sav ubledeo. Jbt, ne možeš sliku napraviti, kako god da je isfiltriram ne valja, ako posvetlim da bi se ona videla njega nema na slici user posted image ako potamnim zbog njega, ona kao iz Nigerije user posted image užas!


Sad malo Offujemo, ali i nije neka ozbiljna tema pa nema veze...
Vratili se mi iz Egipta, crni kao ugalj i pravac na svadbu kod prijatelja. To je uzas jedan na sta ja i MM licimo na tim slikama user posted image user posted image user posted image Jos ja nisam imala ni 50kg, tacno kao iz Biafre da smo stigli...Vjerovatno su fotografi sizili zbog nas user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Kate i William, venčanje 2011
2.5.2011 0:24:36   
Ana RR
Choopa, psovali su vas, veruj mi user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Kate i William, venčanje 2011
2.5.2011 0:26:15   
Anoniman
Ko ja kad sam iz HN , posle cele sezone na moru otišla 22 avgusta s društvom u Tursku. Kad sam se vratila, noću su mi se samo zubi i beonjače videle u mraku, majka mi sve silom uvaljivala bele spavaćice user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 280
   RE: Kate i William, venčanje 2011
2.5.2011 0:31:56   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ko ja kad sam iz HN , posle cele sezone na moru otišla 22 avgusta s društvom u Tursku. Kad sam se vratila, noću su mi se samo zubi i beonjače videle u mraku, majka mi sve silom uvaljivala bele spavaćice user posted image


user posted image user posted image

Ana a mi se jos cudili sto stucamo user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Kate i William, venčanje 2011
2.5.2011 0:33:45   
Ana RR
Sad znate user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Kate i William, venčanje 2011
2.5.2011 2:59:01   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kad reče braon nakvarcovana... radili mi neku svadbu, mlada izblajhana plavuša a koža od solarijuma više nije ni braon već nekako teget. Ubi bože koliko je tamna. A mladoženja, mukica, sav ubledeo. Jbt, ne možeš sliku napraviti, kako god da je isfiltriram ne valja, ako posvetlim da bi se ona videla njega nema na slici user posted image ako potamnim zbog njega, ona kao iz Nigerije user posted image užas!


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Kate i William, venčanje 2011
2.5.2011 9:50:44   
eni26
user posted image
user posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 284
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here