|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 13:45:41   
anajid
Mogu misliti svoje face,sreca niko nije snimao.Odskako krevet skupa sa mnom!user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 14:40:04   
Figaro88
Divna prica,decica su ti preslatka.David sigurno uziva pored toliko starijih seka koje brinu o njemuuser posted image A ti si jedna hrabra zena,jaka,zena zmajuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 17:12:19   
jovicaa
deca su ti predivna pritiuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 18:09:44   
sarti
Svaka ti cast hrabra zeno, rasplakala si me.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 22:37:28   
Pretty78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 22:57:41   
17 joka
Party ja    nemam  reci  placemm  neumem  da  prestanem
nemogu  da  zamislim  kako  je  tebi,  koliko  ste   hrabri  i  divni,  zasluzujete  svu  srecu  ovog  sveta

puno  te  grlim  i  ljubim  hrabra  zenouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 23:07:32   
Pretty78

IZVORNA PORUKA: 17 joka

Party ja    nemam  reci  placemm  neumem  da  prestanem
nemogu  da  zamislim  kako  je  tebi,  koliko  ste   hrabri  i  divni,  zasluzujete  svu  srecu  ovog  sveta

puno  te  grlim  i  ljubim  hrabra  zenouser posted image user posted image user posted image


hvala joko user posted image

p.s.ko je Party? user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 23:10:13   
maksmin
pa ja sam gledala ovu emisiju na tv, ali odavno, mislim i tvoj brat kad je bio. blago vama koliko decice!!! Uzivajte user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 23:11:38   
Pretty78
da,bio mi je i brat user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 23:24:50   
17 joka
hvala joko

p.s.ko je Party?


m
a  zeno  poludela  samuser posted image user posted image
i  ime  sam  ti  promenila  izvini

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 23:31:47   
Pretty78
user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 23:35:40   
17 joka
glavobolja  je  kriva  za  sveuser posted image user posted image user posted image
deca  su  ti  andjeliuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 23:37:19   
Pretty78
hvala user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 23:37:57   
Anoniman
Pretty drugi put gledam, hrabra zenouser posted image i opet placemuser posted image ali imas dva andjela kraj tebe, a jedna te uvek gledauser posted image

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 514
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 23:40:18   
17 joka
Unina, i  vi  trebate  sledece  da  Unica  ima  drustvo
pa da  cekamouser posted image  zajedno  i  mi  cemo  za  koji  mesec  u  Praguser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 23:41:18   
Pretty78

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Pretty drugi put gledam, hrabra zenouser posted image i opet placemuser posted image ali imas dva andjela kraj tebe, a jedna te uvek gledauser posted image


hvala draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 23:46:54   
Anoniman
Joko sa srecom u Pragu dragauser posted image da doneses ti lepe vesti, pa cu ja za tobomuser posted image

Pretty gledala sam kada sam bila trudna sa Unom i sada opet.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 517
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 23:53:18   
Modessty
Pretty ja sam plakala ko kiša. Divim ti se na snazi da sve preguraš, pa onda još dve trudnoće nakon toga! user posted image
Lepo ja kažem da su na RR sve žene zmajevi!
A dečica su ti divna! Ljubim ih!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Vreme je za bebe
17.3.2013 0:02:42   
Pretty78

IZVORNA PORUKA: Modessty

Pretty ja sam plakala ko kiša. Divim ti se na snazi da sve preguraš, pa onda još dve trudnoće nakon toga! user posted image
Lepo ja kažem da su na RR sve žene zmajevi!
A dečica su ti divna! Ljubim ih!

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Vreme je za bebe
17.3.2013 7:45:46   
Cindarella
Ja mislim da sam ti emisiju zapamtila napamet. Toliko puta sam je odgledala. Ponovo,svaka cast!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Vreme je za bebe
18.3.2013 7:56:45   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Cindarella

Ja mislim da sam ti emisiju zapamtila napamet. Toliko puta sam je odgledala. Ponovo,svaka cast!


user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Vreme je za bebe
25.5.2013 13:00:24   
Leax
Draga moja Pretty user posted image tek sam sada odgledala tvoju emisiju koja me je rasplakala i jos uvek mi idu suzeuser posted image
Nisam ni slutila kroz kakve si muke prosla i koliko ima snage u tebi. Drago mi je da si srela u pravo vreme coveka koji ti je pruzio oslonac i sto imate tako divnu decicu. Ljubim te puno i zelim ti sve naj-naj-najlepseuser posted image user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Vreme je za bebe
25.5.2013 22:47:21   
adulence
upravo odgledala pritinu emisiju....nemam reci...divna zeno...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Vreme je za bebe
10.6.2013 20:35:42   
Maraj
meni ova emisija previse zadire u intimu, ne gledam je

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Vreme je za bebe
27.10.2013 13:28:37   
dijana1*
Obozavam da gledam ovu emisijuuser posted image
U 14:15 , jedva cekamuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here