|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreme je za bebe
27.10.2013 13:45:22   
jovicaa
i ja je volim.... posebno sam volela da je gledam dok sam bila trudna..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Vreme je za bebe
27.10.2013 15:24:59   
degu
A ja se rasplačem svaki put, tako da izbegavam da gledam, al ako se slučajno zadesi da prebacim, moram da odgledam user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Vreme je za bebe
27.10.2013 15:39:00   
17 joka
Ja isto odavno negledam ,svaku epizodu odplacem pa reših da negledam nista slicno,naravno nekad pogledam ali izbegavam

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Vreme je za bebe
27.10.2013 16:01:35   
madre
ja bas volim da odgledam, ali jako dugo je nisam uhvatila na tv-u, tako da sam pomislila i da se ne emituje viseuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Vreme je za bebe
28.10.2013 13:31:24   
nata11
Ne gledam. Tesko mi bude nakon toga.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Vreme je za bebe
17.8.2014 14:42:05   
branki*
natoooouser posted image
evo,upravo gledam i podsecam se kako je boza bio beba tako mala,a i zamisljam sad ovu novu bebicu.
inace sam uvek ranije gledala,dok jos nisam bila trudna prvi put,i skoro uvek sam plakala.

< Poruku je uredio branki -- 17.8.2014 14:45:41 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Vreme je za bebe
17.8.2014 20:47:28   
17 joka
Prestala sam da gledam sve te emisije koje me povredjuju , rastuze...

sad da li je to ispravno ili ne neznam

ali mi nedostaje nekad da pogledam nesto tako lepo

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Vreme je za bebe
16.11.2014 15:01:30   
bubulence
sada sam gledala... bas bih se prijavila, ali ne znam sta treba da se desi da mm pristane...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Vreme je za bebe
16.11.2014 17:18:34   
choopa choops
Nisam gledala ovu epizodu od početka, pa me interesuje koja je priča za djecu iz prethodnog braka? Gdje su oni?user posted image Žao mi je bilo kad je na kraju pričala kako će jednog dana možda da shvate da ih mama voli najviše na svijetu...user posted image


Edit: bubu prijavi se da vas gledamo user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 16.11.2014 17:19:14 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Vreme je za bebe
16.11.2014 19:25:27   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: bubulence

sada sam gledala... bas bih se prijavila, ali ne znam sta treba da se desi da mm pristane...

i ja sam razmisljala o tome, ali mm nema sanse... mada i meni bi to bilo nekako neugodno, ali prizeljkivala sam malo, mislim da je nasa prica bas zanimljiva i neobicna

< Poruku je uredio jovicaa -- 16.11.2014 19:26:01 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Vreme je za bebe
16.11.2014 19:46:16   
bubulence
cc nisam ni ja gledala sam pocetak a bas me zanima sta je sa tom decom.
jovice meni ne bi bilo neugodno, ali mm ni da cuje. a i ja kazem da imamo zanimljivu pricu, oko upoznavanja itd ali on kaze da to nije zanimljivo user posted image .
kakva je vasa prica?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Vreme je za bebe
16.11.2014 20:08:23   
Kata90
ja i mm smo pre to gledali.....ali sada nekako ne pamtim kad sam gledala zadnji put.....a sto se tice prijavljenja nema sanse ne volimo kamereuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Vreme je za bebe
16.11.2014 20:17:25   
jovicaa
pa sve ukupno je zanimljiva prica, barem meniuser posted image
kad bih sad krenula nadugo i nasiroko..... ispricacu ti jednom ako se sretnemo negde..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Vreme je za bebe
16.11.2014 20:19:56   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jovicaa

pa sve ukupno je zanimljiva prica, barem meniuser posted image
kad bih sad krenula nadugo i nasiroko..... ispricacu ti jednom ako se sretnemo negde..


eee pa treba sled vikend da dodjem u ZR pa cu ti se javiti user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Vreme je za bebe
16.11.2014 20:27:41   
jovicaa
vaziuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Vreme je za bebe
16.11.2014 21:36:37   
isidora88
gledala sam ja celu epizodu, nigde se ne spominju deca iz prethodnog braka, osim tu kad kaze da ih voli, ja bih rekla da je imala neki gadan razvod i da su deca verovatno ostala kod oca.


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Vreme je za bebe
16.11.2014 21:51:00   
choopa choops
Ajde jovice ili bubu nagovorite te muževe pa da vas gledamo user posted image

isi, mislila sam da je bilo nešto o tome na početku, znači ipak se ne zna. A i meni se tako učinilo, ali u glasu joj se čulo koliko je boli. Užasuser posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Vreme je za bebe
16.11.2014 21:56:00   
bubulence
rekla bih da je morala da pobegne od muza, tako mi deluje na kraju, jer mislim da ih nije ostavila tek tako...
cula sam da je rekla da se razvela i da joj je on u tim danima bio velika podrska (ovaj drugi muz) ali tada decu nije spominjala

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Vreme je za bebe
23.12.2014 21:33:06   
Maraj
Meni se ne svidja ova emisija. Mislim da je to intimna stvar pogotovo porodjaj. Po emisiji se vidi koliko smo siromasni kao narod da ljudi prodaju svoju intimu za 100 ili 200 evra

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Vreme je za bebe
23.12.2014 22:06:04   
serpica

IZVORNA PORUKA: Maraj

Meni se ne svidja ova emisija. Mislim da je to intimna stvar pogotovo porodjaj. Po emisiji se vidi koliko smo siromasni kao narod da ljudi prodaju svoju intimu za 100 ili 200 evra




Maraj,jeste intima ali mislim da je emisija vise da podigne svest o natalitetu,o tome kako je lepo radjati i to podeliti sa drugima. Mada,sam koncept emisije je lose zamisljen,pa mozda nekog i odvrati od radjanja. Ja volim da gledam,cak sam mislila i da se prijavim ali mm nece.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Vreme je za bebe
23.12.2014 22:10:27   
Maraj
Znam serpi al ja nesto ne verujem da jedna emisija moze da podigne svest o radjanju. Jako je lose uradjena da izvines samo sto zeni medjunozje ne snime a bebe snimaju gole. Meni se to ne svidja. Svi na tv-u pricaju o svesti rađanja a ja nesto nisam upoznala ni jednu osobu koja je rekla da nece dete al sam ih zato dosta dosta upoznala koji imaju problem sa začećem- i sama sam jedna od njih.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Vreme je za bebe
23.12.2014 22:20:18   
zece
I meni se svidza ova emisija i mi u mk ja gledamo super je zabavna je ljudi pricaju del u svom zivotu spodeluju radost oko radzanja svog deteta ne gledam nista loso u tome i ja bih htela da budem d el ali vec u mk nema takva emisija ne organizuju mtv samo rts

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Vreme je za bebe
23.12.2014 23:17:00   
bubulence
skoro sam sigurna da se niko ne prijavljuje da bi dobio 100-200e... pa toliko se potrosi dok ti dodju svi ti kamermani 2-3 puta da te snimaju...

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Vreme je za bebe
12.3.2015 9:46:39   
mila83
Volim da gledam,cak i sada kada imam decu,lepo je podsetiti se tih trenutaka kada ugledate svoju bebu prvi put i osetite tu ljubav i srecu.mi svi porodicno gledamo,skoro da i ne propustamo

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Vreme je za bebe
12.3.2015 10:18:04   
majared
I oci mi zasuze svaki put, posebno od kada se mm premislja za drugo

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here